Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne 🧡🍂 WRZESIEŃ 2026🍂🧡
Odpowiedz

🧡🍂 WRZESIEŃ 2026🍂🧡

Oceń ten wątek:
  • Ounai Autorytet
    Postów: 17172 23894

    Wysłany: 10 maja, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Będą dwie Maryśki w wątku :) U nas Maria Joanna ostatecznie. Miala byc Matia Getruda ale dzieci sie nie zgadzają ;)

    My właśnie wracamy z basenu, muszę jeszcze puścić córce przelew na Zielone Przedszkole i wypełnić papiery na wyjazd. A jutro już koniec "wolnego", ruszam z uruchamianiem firmy

    Laurelli lubi tę wiadomość

    👩🏻‍🦰41🧔🏻39
    👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
    👱🏻‍♀2020 3520g SN (1cs) 38+3

    6cs po usunięciu jajowodu
    CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)

    AMH (4dc) 1,83 ng/ml

    Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
    Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
    9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
    23.04 19+0 251g
    25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
    30.04 Gensulin N - insulina nocna
    13.05 20+5 379g

    Insulina nocna 12j

    Rośnij maluszku
    preg.png
  • Paula. Autorytet
    Postów: 3091 3863

    Wysłany: 10 maja, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laurelli no co ja mogę powiedziec ? Dla mnie najlepsze imie na świecie 🩷
    Moja Maria jest po mojej babci (mama mamy) .

    Ja lubie takie wlasnie nadawanie imion, ktore ma jakies głębsze znaczenie. Tak samo jak teraz chce Helenkę. Nie pamietam czy Wam opowiadałam, a nie chce powielać jesli juz kiedys pisalam dlaczego to imie chce.

    Laurelli lubi tę wiadomość

    👩32👨🏼34👧9 (33tc) & 🐈🐈‍⬛
    👼02.2015 (10tc) & 👼06.2016 (6tc)
    Akcja rodzeństwo od 2024
    04.2025r - klinika
    08.2025r - stymulacja IVF ~ zostały 3❄️
    20.08 - ET 4AB; 27.08 - ⏸️;💔
    02.01.2026 - FET 5BB ❄️🩵
    5dpt ⏸️
    7dpt beta 86,4 ❄️
    10dpt beta 342,6 ❄️
    15dpt beta 4464 ❄️ prog 13,60
    20dpt beta 22295,8❄️ prog 13,39
    24dpt beta 52137,4❄️ prog 21,75
    25dpt - nagłe krwawienie, ale jest 💗
    31dpt - CRL 1,15cm 💗
    09.03 - USG prenatalne ✔️
    03.06 - 100% zdrowego 🩵

    🍀pozytywne myśli przyciągają pozytywne skutki 🍀
    preg.png
  • kasia1518 Autorytet
    Postów: 3549 2447

    Wysłany: 10 maja, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My mamy w sypialni komodę i zrobilam porządki- 3 szuflady zwolnione i będą na ciuszki Jasia.
    Jesli chodzi o pokój, to obie córki poszły do swoich pokoi jak miały po 13mc ( pierwsza bo musiala ustąpić łóżeczko mlodszej siostrze i wyjścia nie bylo, a druga bo uznaliśmy, że to dobry moment) pozniej kazde z nas spało ze swoją nianią na nocnej szafce 🫣 jak będzie teraz zobaczymy- myślę, że bedziemy chcięli podobnie. Mamy jeden pokój niezagospodarowany - jest pomalowany na biało i ułożone panele ... co prawda mam tam mase rzeczy typu dodatkowe krzesła, deska do prasowania, 2 wersalki, jakies regały z pokoi dziewczyn itp. I szczerze nie wiem gdzie to upchnę jak przyjdzie etap robienia pokoju.


    Laurelli, dla mnie wybór świetny- też mowilam, ze jak będzie dziewczynka, to będzie Marysia, no a Zosieńkę mam i jest cudowa - chodzący anioł.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 maja, 21:20

    Laurelli lubi tę wiadomość

    kasia1518

    age.png
    age.png
    preg.png
    03.2025 💔 - zatrzymanie serduszka 7t2d - chłopiec - trisomia 15
    09.2025 - 💔 - brak akcji serca do 8tyg

    12.01.26:
    beta 1770,51 mUI/mg
    Progesteron 24.4 ng/ml
    14.01.26:
    beta 4425,68 mUI/mg
    Progesteron 28.3ng/ml

    Chłopiec 🩵
  • Laurelli Autorytet
    Postów: 1193 1458

    Wysłany: 10 maja, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojej, wiedziałam że to imię się przewija ale aż taki odzew to jeszcze bardziej mnie wzrusza 🫶

    Paula. Czy zdjęcie na miniaturce to Ty? Bo piękna fotka

    Kasia1518 czyli córy nie miały dwóch latek i już spały same?
    Zastanawiam się właśnie nam tym, kiedy jest „odpowiedni moment” na spanie oddzielne?

    💃🏻35 🧔🏻‍♂️39
    🧬 PAI-1 4G/4G

    🌍 Życie & ciąża za granicą
    👧🏻 First baby girl 💖

    👼 10.2025 🕊️

    🤰🏻 03.02.2026 💖
    ✨ NIPT low risk & prenatalne OK
    🌸 13.05.2026 II prenatalne wszystko OK 🩷💎
    preg.png
  • Yennefer# Autorytet
    Postów: 277 350

    Wysłany: 10 maja, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba nie ma takiego momentu.. każde dziecko inne.. jak nam się urodził drugi synek, to ja nie chciałam pierwszego wyprowadzać do jego pokoju, żeby nie było mu przykro, i spał z nami jeszcze rok - spaliśmy we 4. Miał 4 lata jakoś jak zaczął spać u siebie, może niecałe. Też nie od razu, trzeba było przy nim siedzieć. Ale jak już zasnął to spał do rana.
    Mały to do siebie jeszcze nie poszedł 🫪 w sensie usypiam go w jego łóżku, i zawsze , codziennie około godziny 23-24 tup tup i jest u nas. I śpi z nami do rana 🤷 kiedy to się skończy - nie wiem.
    Dobrze że mamy materac 180 cm szerokości 🙈

    38 lat
    🩵 2018
    🩵 2021

    preg.png
  • Ounai Autorytet
    Postów: 17172 23894

    Wysłany: 10 maja, 23:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje piwrwsze dziecko dostalo swoj pokoj majac niecale 3 lata a drugie to jeszcze dluzej ;) A i tak w nocy przychodzili. Ja lubie spac z maluszkami. Ten czas tak szybko mija...

    Yennefer# lubi tę wiadomość

    👩🏻‍🦰41🧔🏻39
    👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
    👱🏻‍♀2020 3520g SN (1cs) 38+3

    6cs po usunięciu jajowodu
    CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)

    AMH (4dc) 1,83 ng/ml

    Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
    Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
    9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
    23.04 19+0 251g
    25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
    30.04 Gensulin N - insulina nocna
    13.05 20+5 379g

    Insulina nocna 12j

    Rośnij maluszku
    preg.png
  • Laurelli Autorytet
    Postów: 1193 1458

    Wysłany: 11 maja, 00:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To teraz pytanie troszkę bardziej odważne 🤗
    Nakryły Was kiedyś dzieci na zbliżeniu z ukochanym ?

    Czytałam kiedyś taki wpis i dziewczyna jedna opisywała że ich córka jak ich podejrzała i oni zastygli to ta malutka powiedziała „ mama dalej opa opa na tacie „
    😁
    Oczywiście jeśli chcecie się podzielić jeśli nieco rozumiem 🫶

    KarolinaKika, kasia1518 lubią tę wiadomość

    💃🏻35 🧔🏻‍♂️39
    🧬 PAI-1 4G/4G

    🌍 Życie & ciąża za granicą
    👧🏻 First baby girl 💖

    👼 10.2025 🕊️

    🤰🏻 03.02.2026 💖
    ✨ NIPT low risk & prenatalne OK
    🌸 13.05.2026 II prenatalne wszystko OK 🩷💎
    preg.png
  • KarolinaKika Autorytet
    Postów: 2273 1720

    Wysłany: 11 maja, 06:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laurelli hahahah niezła historia

    Kurde mi w przedwczoraj w nocy pomarły pomidory zła jestem więc muszę kupić nowe :/ ale cieszę się z innego powodu bo od kilku dni moje kurki znoszą jajeczka :) w życiu bym nie pomyślała że takie wiejskie życie jest dla mnie . Wczoraj byliśmy z mężem na spacerze a potem na rowerach o właśnie o tym rozmawialiśmy że w liceum śmiałam się z ludzi z klasy którzy dojeżdżali ze wsi autobusami itd a teraz kocham tą moją wieś i stwiedzilam że ludzie miastowi to inne myślenie zupełnie i dzieci wiejskie takie grzeczne zawsze dzień dobry powiedzą pierwsze , sąsiedzi pomocni o co nie poprosisz pomagają sobie każdy , mamy taką małą lokalną społeczność ale bardzo zgrana

    Nati96De, Laurelli lubią tę wiadomość

    1 IVF - 5 🥚- 2 zarodki / 29.07.2024 ET 2 zarodków ❌
    2 IVF -3 🥚- 1 zarodek /26.09.2024 ET 1 zarodek trzydniowy ❌
    3 IVF długi protokół - 4 🥚 - 2 zarodki
    Jeden zdegenerował
    22.02.2025 ET 4.1.2
    7dpt beta 52,8 9dpt beta 149 11dpt beta 410 13dpt beta 1205
    07.04 poronienie 7/9 tc 💔
    4 IVF czerwiec 2025 długi protokół - 3🥚-1 zarodek nie przetrwał . Brak transferu
    5 IVF KD ❄️❄️❄️❄️❄️
    18.12 FET 4.1.2
    7dpt ⏸️
    9dpt 164
    11 dpt 460
    25 dpt ♥️
    16+3 🩷👧

    preg.png

    AMH 10.23 -0,65
    06.24 -0,47
    05.25 - 0,44
    On
    10.2023 azzospermia ( po odblokowaniu wszystkie wyniki wróciły do normy poza fragmentacją 30%)
  • Flora96 Autorytet
    Postów: 419 675

    Wysłany: 11 maja, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny normalnie się przeraziłam, zmierzyłam teraz rano cisnienie i mam 106/44 🫣 co ja mogę zrobić żeby je trochę podnieść? Więcej soli? Zazwyczaj jak mierze cisnienie u lekarza to mam trochę za niskie ale ogólnie mieszące się jeszcze w normie, ale dzisiaj wynik 44 mnie przeraził...

    08.24 6tc 💔
    11.25 cb 💔
    12.25 ⏸️🥹


    preg.png
  • Flora96 Autorytet
    Postów: 419 675

    Wysłany: 11 maja, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zmierzyłam drugi raz bo może błąd pomiaru jakiś się wkradł. Wyszło 106/61. Nowe ciśnieniomierze mogą tak wariować?

    08.24 6tc 💔
    11.25 cb 💔
    12.25 ⏸️🥹


    preg.png
  • kasia1518 Autorytet
    Postów: 3549 2447

    Wysłany: 11 maja, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laurelli wrote:
    Ojej, wiedziałam że to imię się przewija ale aż taki odzew to jeszcze bardziej mnie wzrusza 🫶

    Paula. Czy zdjęcie na miniaturce to Ty? Bo piękna fotka

    Kasia1518 czyli córy nie miały dwóch latek i już spały same?
    Zastanawiam się właśnie nam tym, kiedy jest „odpowiedni moment” na spanie oddzielne?

    Tak, ledwo w sumie rok skończyły. Zosia nie miala wyjścia- musiala łóżeczko w sypialni odstąpić siostrze, mąż sie nastawial ze u niej w pokoju trzeba bedzie kłaść materac przy jej łóżku. A tu pięknie spala. Jak zrobiliśmy pokoj, to chodziliśmy sie tam z nią bawić, żeby oswoiła sie z nowym otoczeniem, potem byly drzemki w ciągu dnia w pokoju i po jakis 2 tyg już nocki. I od razu miały łóżka duże 120x200 w których śpią do dzis - mialy barierki, teraz juz śpią bez.
    A Gabrysia od razu spala cale noce. I tez poszla jak miala 13mc. Wiadomo, że noce bywały różne. U Zosi jak zaczęły się sny, to mąż wstawal po 2 /3 razy w nocy. No i piły jeszcze mleko raz w nocy. Ale nianie na szafkach nocnych bardzo nam ułatwiły. I w sumie spaliśmy z nimi do 4 roku zycia dziewczyn. I zawsze na noc światełka na klatce schodowej się palą do dziś - żeby trafiły bez problemu do nas do sypialni w razie potrzeby. Teraz nawet słyszę jak czasami wstają same na siku ale nawet nas nie budzą. Ja to jako mama wszystko słyszę ale nie reaguje jak nie ma potrzeby i nie wstaje. Idą do lazienki, siku i wracaja do lozka.
    Mysle ze teraz tez będziemy chcieli koło roczku szykować pokój Jasiowi, żeby sie potem oswajał i jak nie będzie dużych sprzeciwów to podobnie będę chciała dać do swojego pokoju - ten pokoj mam najdalej sypialni, więc zobaczymy jak często będę miala nocne wycieczki.
    Chyba nie da się tak określić który moment jest odpowiedni, to tez od dzieci zalezy.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 maja, 08:12

    kasia1518

    age.png
    age.png
    preg.png
    03.2025 💔 - zatrzymanie serduszka 7t2d - chłopiec - trisomia 15
    09.2025 - 💔 - brak akcji serca do 8tyg

    12.01.26:
    beta 1770,51 mUI/mg
    Progesteron 24.4 ng/ml
    14.01.26:
    beta 4425,68 mUI/mg
    Progesteron 28.3ng/ml

    Chłopiec 🩵
  • Paula. Autorytet
    Postów: 3091 3863

    Wysłany: 11 maja, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laurelli wrote:
    Ojej, wiedziałam że to imię się przewija ale aż taki odzew to jeszcze bardziej mnie wzrusza 🫶

    Paula. Czy zdjęcie na miniaturce to Ty? Bo piękna fotka

    Kasia1518 czyli córy nie miały dwóch latek i już spały same?
    Zastanawiam się właśnie nam tym, kiedy jest „odpowiedni moment” na spanie oddzielne?
    Tak. Tylko tło zmieniłam 🫣 jednak gabaryty zostały 🤣

    Laurelli lubi tę wiadomość

    👩32👨🏼34👧9 (33tc) & 🐈🐈‍⬛
    👼02.2015 (10tc) & 👼06.2016 (6tc)
    Akcja rodzeństwo od 2024
    04.2025r - klinika
    08.2025r - stymulacja IVF ~ zostały 3❄️
    20.08 - ET 4AB; 27.08 - ⏸️;💔
    02.01.2026 - FET 5BB ❄️🩵
    5dpt ⏸️
    7dpt beta 86,4 ❄️
    10dpt beta 342,6 ❄️
    15dpt beta 4464 ❄️ prog 13,60
    20dpt beta 22295,8❄️ prog 13,39
    24dpt beta 52137,4❄️ prog 21,75
    25dpt - nagłe krwawienie, ale jest 💗
    31dpt - CRL 1,15cm 💗
    09.03 - USG prenatalne ✔️
    03.06 - 100% zdrowego 🩵

    🍀pozytywne myśli przyciągają pozytywne skutki 🍀
    preg.png
  • kasia1518 Autorytet
    Postów: 3549 2447

    Wysłany: 11 maja, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laurelli wrote:
    To teraz pytanie troszkę bardziej odważne 🤗
    Nakryły Was kiedyś dzieci na zbliżeniu z ukochanym ?

    Czytałam kiedyś taki wpis i dziewczyna jedna opisywała że ich córka jak ich podejrzała i oni zastygli to ta malutka powiedziała „ mama dalej opa opa na tacie „
    😁
    Oczywiście jeśli chcecie się podzielić jeśli nieco rozumiem 🫶


    Haha ale się uśmiałam 🤣🤣🤣

    Ale u nas raz byla taka sytuacja, akurat ja też bylam na mężu - na szczęscie okryta koldarą, Zosia weszla do pokoju, zobaczyła i sie wycofała. Widać bylo, że później chodziła taka nieswoja a my bardzo nie wiedzieliśmy jak do tego tematu wrócić. Ale popołudniu mąż bardzo dobrze wykorzystał temat z myszą 🫣 Zosia przyszla i mówi "tata chyba mysza chodzi na poddaszu i musisz tam lepa położyć " na co mój mąż mówi " chyba tak, rano mama tak się tej myszy przestraszyła, że aż na mnie wskoczyła " 🤣 no i to rozwiązało sprawę, Zosia przyjęła takie wyjaśnienie sytuacji porannej.
    Na szczęście mieliśmy tylko raz taką sytuację.

    Flora96, Laurelli lubią tę wiadomość

    kasia1518

    age.png
    age.png
    preg.png
    03.2025 💔 - zatrzymanie serduszka 7t2d - chłopiec - trisomia 15
    09.2025 - 💔 - brak akcji serca do 8tyg

    12.01.26:
    beta 1770,51 mUI/mg
    Progesteron 24.4 ng/ml
    14.01.26:
    beta 4425,68 mUI/mg
    Progesteron 28.3ng/ml

    Chłopiec 🩵
  • Nutka15 Autorytet
    Postów: 714 517

    Wysłany: 11 maja, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flora ja cała sobotę miałam ciśnienie mniej więcej 85/50 a nawet na 45. Byłam tak słaba. Dopiero jak mąż mnie wziął na budowę i trochę pobiegalam za synem na świeżym powietrzu było mi ciut lepiej, bo nic nie chciało mi podniesc tego ciśnienia. Ja jestem niskociśnieniowcem, ale aż tak niskie wartości odczuwam...
    Może to u ciebie po prostu błąd pomiaru, jeśli za jakiś czas było już ok.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 maja, 08:24

    ▫️'21 🧒🩵

    ▫️15.01.26 9dpo ⏸️🥹 Beta HCG 11.8 🫶
    ▫️17.01.26 11dpo Beta HCG 72.3 🫶
    ▫️19.01.26 13dpo Beta HCG 204 🫶
    ▫️9.02 CRL 9mm i ❤️
    ▫️23.03 I prenatalne ✅ dziewczynka👧🩷
    ▫️18.05 II prenatalne ✅ 21+1 391g💖

    preg.png
  • Paula. Autorytet
    Postów: 3091 3863

    Wysłany: 11 maja, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laurelli wrote:
    To teraz pytanie troszkę bardziej odważne 🤗
    Nakryły Was kiedyś dzieci na zbliżeniu z ukochanym ?

    Czytałam kiedyś taki wpis i dziewczyna jedna opisywała że ich córka jak ich podejrzała i oni zastygli to ta malutka powiedziała „ mama dalej opa opa na tacie „
    😁
    Oczywiście jeśli chcecie się podzielić jeśli nieco rozumiem 🫶
    Tak 🙈 i to nie raz . Normalnie to jest mały tuptak mamy płytki a ona tak głośno chodzi ze śmiejemy sie ze już wstał mały tuptak. Jednak podczas zbliżeń jakos jej nie słychać 🫣 zawsze staramy sie szybko zakryć ogarnac. Nigdy w zaden sposób o nic nie zapytała ani nigdy nie skomentowała. Chociaz za zwyczaj jak już nas nakrywa to jesteśmy w trakcie przykrywania się kołdrą. Co prawda od transferu nie uprawiamy seksu ale jakies pieszczoty są i np dziś rano tez nas nakryła bo nagle chciala śniadanie gdzie ona jest nie śniadaniową 🤣

    Laurelli lubi tę wiadomość

    👩32👨🏼34👧9 (33tc) & 🐈🐈‍⬛
    👼02.2015 (10tc) & 👼06.2016 (6tc)
    Akcja rodzeństwo od 2024
    04.2025r - klinika
    08.2025r - stymulacja IVF ~ zostały 3❄️
    20.08 - ET 4AB; 27.08 - ⏸️;💔
    02.01.2026 - FET 5BB ❄️🩵
    5dpt ⏸️
    7dpt beta 86,4 ❄️
    10dpt beta 342,6 ❄️
    15dpt beta 4464 ❄️ prog 13,60
    20dpt beta 22295,8❄️ prog 13,39
    24dpt beta 52137,4❄️ prog 21,75
    25dpt - nagłe krwawienie, ale jest 💗
    31dpt - CRL 1,15cm 💗
    09.03 - USG prenatalne ✔️
    03.06 - 100% zdrowego 🩵

    🍀pozytywne myśli przyciągają pozytywne skutki 🍀
    preg.png
  • Paula. Autorytet
    Postów: 3091 3863

    Wysłany: 11 maja, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jesli chodzi o spanie to córka szybko zaczela spać sama w swoim pokoju. Z własnej woli. Mi to nawet żal było, że ona już nie chce spać z nami. Na pewno powyżej 2 latek spala sama . Jednak od jakiegoś czasu moze nie od roku tylko krócej jak zaczela pracowac jej bardziej wyobraźnia zaczela bac sie ciemności dopytuje sie czy istnieją duchy czy są potwory. Czy mamy na tyle bezpieczne drzwi itd że ma kryzys spania u siebie w pokoju. Nie powiem bo zdarza sie jej spać dalej samej, ale więcej kombinuje. A odkąd jestem w ciazy to by spala z nami albo u babci. Czasami wydaje mi sie, że chce spać z nami bo się boi a w nocy jak leży na mnie czy na mężu to mam wrazenie, że brak jej czułości i tak przez sen odreagowuje. Chociaz ja poświęcam jej bardzo duzo czasu. Wspólnie gramy, rysujemy oglądamy bajki. Pomaga mi w codziennych porządkach. Nie wiem jak to wyjaśnić. Moze to akurat taki wiek ? Mąż też mimo wszystko poświęca jej swoj czas . Grają w planszówki albo układają lego. Nie wiem . Ale wiem, że po porodzie na pewno bedzie chciala spać z nami bo będzie zazdrosna. Chyba ze mały dzidziuś bedzie dawał popalić w nocy i bedzie musiala soe wysypiać do szkoly to bedzie inaczej to wyglądać.

    👩32👨🏼34👧9 (33tc) & 🐈🐈‍⬛
    👼02.2015 (10tc) & 👼06.2016 (6tc)
    Akcja rodzeństwo od 2024
    04.2025r - klinika
    08.2025r - stymulacja IVF ~ zostały 3❄️
    20.08 - ET 4AB; 27.08 - ⏸️;💔
    02.01.2026 - FET 5BB ❄️🩵
    5dpt ⏸️
    7dpt beta 86,4 ❄️
    10dpt beta 342,6 ❄️
    15dpt beta 4464 ❄️ prog 13,60
    20dpt beta 22295,8❄️ prog 13,39
    24dpt beta 52137,4❄️ prog 21,75
    25dpt - nagłe krwawienie, ale jest 💗
    31dpt - CRL 1,15cm 💗
    09.03 - USG prenatalne ✔️
    03.06 - 100% zdrowego 🩵

    🍀pozytywne myśli przyciągają pozytywne skutki 🍀
    preg.png
  • Ounai Autorytet
    Postów: 17172 23894

    Wysłany: 11 maja, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flora wydaje mi sie ze powinnas czuc jakies symptomy tego niskiego cisnienia. Moze zepsuty cisnieniomierz? Nie masz kogos od kogo moglabys pozyczyc na 3 dni drugi zeby sprawdzic? Niech maz zmierzy czy tez ma takie niskie.

    👩🏻‍🦰41🧔🏻39
    👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
    👱🏻‍♀2020 3520g SN (1cs) 38+3

    6cs po usunięciu jajowodu
    CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)

    AMH (4dc) 1,83 ng/ml

    Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
    Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
    9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
    23.04 19+0 251g
    25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
    30.04 Gensulin N - insulina nocna
    13.05 20+5 379g

    Insulina nocna 12j

    Rośnij maluszku
    preg.png
  • Ounai Autorytet
    Postów: 17172 23894

    Wysłany: 11 maja, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nas nakryły dzieci nie raz, ale to zawsze słychać było kroki i zdązylismy się jakos pozakrywac a nawet cos narzucic. Nigdy chyba nas nie widzialy tak totalnie w akcji, więc myślały ze sie calujemy albo wyglupiamy. My nie ukrywamy czułości przed dziećmi więc to nic dziwnego nie było, ze tam mama lezy na tacie i sie z nim caluje. Syn juz wie skad sa dzieci wiec teraz to sie smieje ze uprawialismy sex bo bedzie Marysia. Ale tu tez mowie mu ze tak, kochamy sie i uprawiamy sex i on kiedys jal bedzie doroaly i bedzie kogos kochal to tez bedzie z nim uprawiac sex.

    A tak w temacie, to my wlasnie bylisny przemeczeni i mielismy przerwe a potem mialam wrazenie ze przy zblizeniu wszystko mnie boli. Tez tak macie? Magia przyjemnosci 2 trym prysnela. Najgorsze ze libido mam ogromne ale zblizenie nie bylo takie wow. Zalamalam sie.

    👩🏻‍🦰41🧔🏻39
    👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
    👱🏻‍♀2020 3520g SN (1cs) 38+3

    6cs po usunięciu jajowodu
    CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)

    AMH (4dc) 1,83 ng/ml

    Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
    Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
    9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
    23.04 19+0 251g
    25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
    30.04 Gensulin N - insulina nocna
    13.05 20+5 379g

    Insulina nocna 12j

    Rośnij maluszku
    preg.png
  • kasia1518 Autorytet
    Postów: 3549 2447

    Wysłany: 11 maja, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ounai wrote:
    Nas nakryły dzieci nie raz, ale to zawsze słychać było kroki i zdązylismy się jakos pozakrywac a nawet cos narzucic. Nigdy chyba nas nie widzialy tak totalnie w akcji, więc myślały ze sie calujemy albo wyglupiamy. My nie ukrywamy czułości przed dziećmi więc to nic dziwnego nie było, ze tam mama lezy na tacie i sie z nim caluje. Syn juz wie skad sa dzieci wiec teraz to sie smieje ze uprawialismy sex bo bedzie Marysia. Ale tu tez mowie mu ze tak, kochamy sie i uprawiamy sex i on kiedys jal bedzie doroaly i bedzie kogos kochal to tez bedzie z nim uprawiac sex.

    A tak w temacie, to my wlasnie bylisny przemeczeni i mielismy przerwe a potem mialam wrazenie ze przy zblizeniu wszystko mnie boli. Tez tak macie? Magia przyjemnosci 2 trym prysnela. Najgorsze ze libido mam ogromne ale zblizenie nie bylo takie wow. Zalamalam sie.

    U nas jest sex caly czas, nie z taką częstotliwością jak na początku, ale tak raz -max 2 razy w tygodniu i często mam tak, ze mnie tam wszystko boli, ale nie wynika to z samego faktu zbliżenia, tylko z podniecania- mój mąż ma na to teorie - że za rzadko i dlatego 🫣 coś w tym jest bo jak współżycie jest 2 razy w tyg to ten drugi raz nie mam bólu, tylko przy tej dłuższej przerwie.
    Po tej kłótni współżycia nie było... mąż robił podchody kilka razy, ale powiedziałam mu nieee bo czekam aż bedzie chciał temat przegadać a nie zamieść to pod dywan ... mam takie ogrome libido, sex mi się śni po nocach od 3 dni i marzę, żeby mnie dotknął, ale powiedziałam sobie, że się nie ugnę - ja nie będę podchodzić i próbować z nim rozmawiać, on wie, ze to że jego wina i zbyt impulsywna reakcja i dlatego ma opór żeby temat zacząć... a wiem że jak ulegnę, to on nie przegada ze mna tego tematu, a nie chce żeby wróciło to we mnie pozniej ze zdwojona siłą. Także czekam.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 maja, 09:15

    kasia1518

    age.png
    age.png
    preg.png
    03.2025 💔 - zatrzymanie serduszka 7t2d - chłopiec - trisomia 15
    09.2025 - 💔 - brak akcji serca do 8tyg

    12.01.26:
    beta 1770,51 mUI/mg
    Progesteron 24.4 ng/ml
    14.01.26:
    beta 4425,68 mUI/mg
    Progesteron 28.3ng/ml

    Chłopiec 🩵
  • Ounai Autorytet
    Postów: 17172 23894

    Wysłany: 11 maja, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam jeszcze jeden taki mega ciezki tydzien i co? Rano obudziłam się chora. Czuję, że ledwo żyję. Kill me!

    👩🏻‍🦰41🧔🏻39
    👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
    👱🏻‍♀2020 3520g SN (1cs) 38+3

    6cs po usunięciu jajowodu
    CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)

    AMH (4dc) 1,83 ng/ml

    Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
    Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
    9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
    23.04 19+0 251g
    25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
    30.04 Gensulin N - insulina nocna
    13.05 20+5 379g

    Insulina nocna 12j

    Rośnij maluszku
    preg.png
‹‹ 230 231 232 233 234 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Raport "Jak rodzą Polki?" - doświadczenia kobiet na temat opieki okołoporodowej w Polsce

Fundacja “Rodzić po ludzku” w czerwcu opublikowała najnowszy raport na temat opieki okołoporodowej w Polsce. Jak rodzą Polki? Jak wygląda opieka okołoporodowa w naszym kraju? Przeczytaj zaskakujące wnioski!   

CZYTAJ WIĘCEJ

5 sposobów jak zwiększyć inteligencję swojego dziecka jeszcze w brzuchu!

Czy wiesz, że na poziom inteligencji swojego dziecka możesz mieć już wpływ podczas ciąży? Połączenia nerwowe w mózgu dziecka tworzą się już na etapie życia płodowego. Stymulację neuronów w mózgu dziecka mogą zwiększać pewne aktywności. Sprawdź, co robić lub czego unikać, aby zadbać o optymalny rozwój mózgu Twojego dziecka! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży – czyli po czym poznać że jesteś w ciąży jeszcze przed wykonaniem testu ciążowego?

„Po czym poznać że jestem w ciąży?” - to pytanie zadaje sobie wiele kobiet, zarówno tych które starają się o dziecko jak i tych które podejrzewają, że być może zaszły w ciążę. Odpowiedź nie jest łatwa i jednoznaczna. 

CZYTAJ WIĘCEJ