Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne 🧡🍂 WRZESIEŃ 2026🍂🧡
Odpowiedz

🧡🍂 WRZESIEŃ 2026🍂🧡

Oceń ten wątek:
  • Laurelli Autorytet
    Postów: 1193 1458

    Wysłany: 11 maja, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia1518 ja Ci powiem że to moja pierwsza ciąża, ale na 35 rok życia przyzwyczaiłam się być ja i moje ciało i momentami też mam takie myśli, chcę już wrzesień, urodzić, mieć zdrowego okruszka przy sobie i móc wracać do swojego starego ja. I przejść połóg bez komplikacji i w końcu zjeść ser pleśniowy, zjeść sushi i móc zrobić plank 🤣
    Z małą towarzyską u boku ale być sobą haha

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 maja, 15:53

    kasia1518 lubi tę wiadomość

    💃🏻35 🧔🏻‍♂️39
    🧬 PAI-1 4G/4G

    🌍 Życie & ciąża za granicą
    👧🏻 First baby girl 💖

    👼 10.2025 🕊️

    🤰🏻 03.02.2026 💖
    ✨ NIPT low risk & prenatalne OK
    🌸 13.05.2026 II prenatalne wszystko OK 🩷💎
    preg.png
  • Ounai Autorytet
    Postów: 17172 23894

    Wysłany: 11 maja, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sery na mleku pasteryzowanym i sushi z pieczona ryba mozesz jesc :)

    Ja myslalam ze Marysia jest tala spokojna a ja po prostu slabo czulam ruchy. Ona tak naparza teraz jak jej starsza siostra. Oj będzie grubo z takimi dwoma świrami w domu

    Laurelli lubi tę wiadomość

    👩🏻‍🦰41🧔🏻39
    👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
    👱🏻‍♀2020 3520g SN (1cs) 38+3

    6cs po usunięciu jajowodu
    CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)

    AMH (4dc) 1,83 ng/ml

    Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
    Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
    9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
    23.04 19+0 251g
    25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
    30.04 Gensulin N - insulina nocna
    13.05 20+5 379g

    Insulina nocna 12j

    Rośnij maluszku
    preg.png
  • Paula. Autorytet
    Postów: 3091 3863

    Wysłany: 11 maja, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po wizycie wszystko dobrze ❤️ prawie pół kilo zdrowej kobietki 🩷 połówkowe mam na 20-go a wizyta u mojego 1-go czerwca .
    Przed wizyta mam zrobic test obciążenia glukozą. Szyjka sie dobrze trzyma. Ale dostalam utrogestan od nowa zeby brać.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 maja, 17:24

    Ounai, Mamacita, Trypcio, Flora96, Nutka15, Fox, Eggi, Kate3330, kasia1518, Laurelli, Paola2604, Nati96De, Olo323 lubią tę wiadomość

    👩32👨🏼34👧9 (33tc) & 🐈🐈‍⬛
    👼02.2015 (10tc) & 👼06.2016 (6tc)
    Akcja rodzeństwo od 2024
    04.2025r - klinika
    08.2025r - stymulacja IVF ~ zostały 3❄️
    20.08 - ET 4AB; 27.08 - ⏸️;💔
    02.01.2026 - FET 5BB ❄️🩵
    5dpt ⏸️
    7dpt beta 86,4 ❄️
    10dpt beta 342,6 ❄️
    15dpt beta 4464 ❄️ prog 13,60
    20dpt beta 22295,8❄️ prog 13,39
    24dpt beta 52137,4❄️ prog 21,75
    25dpt - nagłe krwawienie, ale jest 💗
    31dpt - CRL 1,15cm 💗
    09.03 - USG prenatalne ✔️
    03.06 - 100% zdrowego 🩵

    🍀pozytywne myśli przyciągają pozytywne skutki 🍀
    preg.png
  • Flora96 Autorytet
    Postów: 419 675

    Wysłany: 11 maja, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula. wrote:
    Po wizycie wszystko dobrze ❤️ prawie pół kilo zdrowej kobietki 🩷 połówkowe mam na 20-go a wizyta u mojego 1-go czerwca .
    Przed wizyta mam zrobic test obciążenia glukozą. Szyjka sie dobrze trzyma. Ale dostalam utrogestan od nowa zeby brać.

    Jeju to mój synek to chyba okruszek będzie jak na polowkowych ważył 372g 🙈 jestem ciekawa ile za tydzień na wizycie mu wyjdzie wagi

    08.24 6tc 💔
    11.25 cb 💔
    12.25 ⏸️🥹


    preg.png
  • Paula. Autorytet
    Postów: 3091 3863

    Wysłany: 11 maja, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flora96 wrote:
    Jeju to mój synek to chyba okruszek będzie jak na polowkowych ważył 372g 🙈 jestem ciekawa ile za tydzień na wizycie mu wyjdzie wagi
    Dokładnie lekarz powiedzial, że waży 480g .
    Moja córka jak by urodzila sie o czasie to raczej też by spora była bo w 33tc jak ją urodziłam to ważyła 2480g .


    Ja dziś poruszyłam temat porodu. Powiedziałam, że sie boje po tym jak z córką zaczęła sie akcja porodowa a w szpitalu czekali z cesarką i córka urodziła sie w zamartwicy.
    Powiedział ze on jest na poradmi SN ale to ja bede rodzic i ja mam sie czuć komfortowo. Więc jesli sie boje i bede czula sie lepiej z cesarką to zrobi mi cesarkę. W 32tc ma mi wystawić skierowanie. Ogólnie powiedział, że planowane cesarki robi się w 39tc ale z racji moich obaw to umówimy sie na cesarkę w 38tc tak zeby był w szpitalu i żeby on to mogl wykonać.

    Laurelli, Olo323 lubią tę wiadomość

    👩32👨🏼34👧9 (33tc) & 🐈🐈‍⬛
    👼02.2015 (10tc) & 👼06.2016 (6tc)
    Akcja rodzeństwo od 2024
    04.2025r - klinika
    08.2025r - stymulacja IVF ~ zostały 3❄️
    20.08 - ET 4AB; 27.08 - ⏸️;💔
    02.01.2026 - FET 5BB ❄️🩵
    5dpt ⏸️
    7dpt beta 86,4 ❄️
    10dpt beta 342,6 ❄️
    15dpt beta 4464 ❄️ prog 13,60
    20dpt beta 22295,8❄️ prog 13,39
    24dpt beta 52137,4❄️ prog 21,75
    25dpt - nagłe krwawienie, ale jest 💗
    31dpt - CRL 1,15cm 💗
    09.03 - USG prenatalne ✔️
    03.06 - 100% zdrowego 🩵

    🍀pozytywne myśli przyciągają pozytywne skutki 🍀
    preg.png
  • Nutka15 Autorytet
    Postów: 714 517

    Wysłany: 11 maja, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja zaś mimo tych wszystkich ciężkich objawów, niekiedy złego stanu psychicznego, lubię być w ciąży i przykro mi, że to moja raczej ostatnia ciąża i już tego nie zaznam. Więc mimo wszystko delektuje się tą ciąża, niech mija powoli 😁
    Ja pamiętam jak po porodzie miałam żałobę, że nie jestem już w ciąży. Serio, to było takie głupie uczucie...

    Paula., Olo323 lubią tę wiadomość

    ▫️'21 🧒🩵

    ▫️15.01.26 9dpo ⏸️🥹 Beta HCG 11.8 🫶
    ▫️17.01.26 11dpo Beta HCG 72.3 🫶
    ▫️19.01.26 13dpo Beta HCG 204 🫶
    ▫️9.02 CRL 9mm i ❤️
    ▫️23.03 I prenatalne ✅ dziewczynka👧🩷
    ▫️18.05 II prenatalne ✅ 21+1 391g💖

    preg.png
  • Lisiakitka Ekspertka
    Postów: 212 211

    Wysłany: 11 maja, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula. wrote:
    Po wizycie wszystko dobrze ❤️ prawie pół kilo zdrowej kobietki 🩷 połówkowe mam na 20-go a wizyta u mojego 1-go czerwca .
    Przed wizyta mam zrobic test obciążenia glukozą. Szyjka sie dobrze trzyma. Ale dostalam utrogestan od nowa zeby brać.

    Chyba jesteśmy bliźniaczkami bo też mam USG 20 mają i kolejna wizytę 1 czerwca 😅😅
    U nas też wszystko dobrze 🙂
    Za to znowu wyszedł mi jakiś grzybek, mnie nic nie swędzi ani piecze ale już się zaczyna coś tworzyć. Dostałam globulki i powinno być dobrze 🙂

    Paula., Laurelli, kasia1518 lubią tę wiadomość

  • Paula. Autorytet
    Postów: 3091 3863

    Wysłany: 11 maja, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lisiakitka wrote:
    Chyba jesteśmy bliźniaczkami bo też mam USG 20 mają i kolejna wizytę 1 czerwca 😅😅
    U nas też wszystko dobrze 🙂
    Za to znowu wyszedł mi jakiś grzybek, mnie nic nie swędzi ani piecze ale już się zaczyna coś tworzyć. Dostałam globulki i powinno być dobrze 🙂
    Zmowa lekarzy 😀😊
    Ale ciesze sie ze u mnie te połówkowe tak za 1.5 tyg to szybciej bedzie nam leciało od usg do usg 🙂

    👩32👨🏼34👧9 (33tc) & 🐈🐈‍⬛
    👼02.2015 (10tc) & 👼06.2016 (6tc)
    Akcja rodzeństwo od 2024
    04.2025r - klinika
    08.2025r - stymulacja IVF ~ zostały 3❄️
    20.08 - ET 4AB; 27.08 - ⏸️;💔
    02.01.2026 - FET 5BB ❄️🩵
    5dpt ⏸️
    7dpt beta 86,4 ❄️
    10dpt beta 342,6 ❄️
    15dpt beta 4464 ❄️ prog 13,60
    20dpt beta 22295,8❄️ prog 13,39
    24dpt beta 52137,4❄️ prog 21,75
    25dpt - nagłe krwawienie, ale jest 💗
    31dpt - CRL 1,15cm 💗
    09.03 - USG prenatalne ✔️
    03.06 - 100% zdrowego 🩵

    🍀pozytywne myśli przyciągają pozytywne skutki 🍀
    preg.png
  • Ounai Autorytet
    Postów: 17172 23894

    Wysłany: 11 maja, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nutka15 wrote:
    A ja zaś mimo tych wszystkich ciężkich objawów, niekiedy złego stanu psychicznego, lubię być w ciąży i przykro mi, że to moja raczej ostatnia ciąża i już tego nie zaznam. Więc mimo wszystko delektuje się tą ciąża, niech mija powoli 😁
    Ja pamiętam jak po porodzie miałam żałobę, że nie jestem już w ciąży. Serio, to było takie głupie uczucie...
    Ja tez chcialam byc jeszcze raz w ciazy. Na szczescie teraz juz nie chce. Done! Moje cialo uformowalo 3 zycia i styknie ;)

    Wow, Paula wczesnie dosc to cc. To w sumie 17 tygodni w ciąży Ci zostało.

    Powiedzialam dzis poloznej ze przyjde tylko deklaracje wypelnic ale na zajecia nie zostane, bo jestem chora i nie bede zarazac innych kobiet w ciazy. Mysle ze to nie fair byloby przychodzic z infekcja.

    👩🏻‍🦰41🧔🏻39
    👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
    👱🏻‍♀2020 3520g SN (1cs) 38+3

    6cs po usunięciu jajowodu
    CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)

    AMH (4dc) 1,83 ng/ml

    Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
    Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
    9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
    23.04 19+0 251g
    25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
    30.04 Gensulin N - insulina nocna
    13.05 20+5 379g

    Insulina nocna 12j

    Rośnij maluszku
    preg.png
  • Paula. Autorytet
    Postów: 3091 3863

    Wysłany: 11 maja, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ounai wrote:
    Ja tez chcialam byc jeszcze raz w ciazy. Na szczescie teraz juz nie chce. Done! Moje cialo uformowalo 3 zycia i styknie ;)

    Wow, Paula wczesnie dosc to cc. To w sumie 17 tygodni w ciąży Ci zostało.

    Powiedzialam dzis poloznej ze przyjde tylko deklaracje wypelnic ale na zajecia nie zostane, bo jestem chora i nie bede zarazac innych kobiet w ciazy. Mysle ze to nie fair byloby przychodzic z infekcja.
    Jak powiedzialam o tej zamartwicy i boje się zeby lekarze znowu nie czekali z niewiadomo czym to powiedzial, że dlatego w 38tyg zrobi. Mówiłam mu że ja rozumiem, że kazda ciąża inna każde dziecko jest inne, ale ten lęk mi pozostał. Zresztą przez to co przeszliśmy po porodzie ja dlugo bałam sie nawet myśleć o drugim dziecku. Kilka lat musiało minąć, żebym się odważyła. Gdzie bylam przekonana, że już na drugie dziecko się nie zdecydujemy ze wzgledu na strach.

    👩32👨🏼34👧9 (33tc) & 🐈🐈‍⬛
    👼02.2015 (10tc) & 👼06.2016 (6tc)
    Akcja rodzeństwo od 2024
    04.2025r - klinika
    08.2025r - stymulacja IVF ~ zostały 3❄️
    20.08 - ET 4AB; 27.08 - ⏸️;💔
    02.01.2026 - FET 5BB ❄️🩵
    5dpt ⏸️
    7dpt beta 86,4 ❄️
    10dpt beta 342,6 ❄️
    15dpt beta 4464 ❄️ prog 13,60
    20dpt beta 22295,8❄️ prog 13,39
    24dpt beta 52137,4❄️ prog 21,75
    25dpt - nagłe krwawienie, ale jest 💗
    31dpt - CRL 1,15cm 💗
    09.03 - USG prenatalne ✔️
    03.06 - 100% zdrowego 🩵

    🍀pozytywne myśli przyciągają pozytywne skutki 🍀
    preg.png
  • kasia1518 Autorytet
    Postów: 3549 2447

    Wysłany: 11 maja, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula. wrote:
    Dokładnie lekarz powiedzial, że waży 480g .
    Moja córka jak by urodzila sie o czasie to raczej też by spora była bo w 33tc jak ją urodziłam to ważyła 2480g .


    Ja dziś poruszyłam temat porodu. Powiedziałam, że sie boje po tym jak z córką zaczęła sie akcja porodowa a w szpitalu czekali z cesarką i córka urodziła sie w zamartwicy.
    Powiedział ze on jest na poradmi SN ale to ja bede rodzic i ja mam sie czuć komfortowo. Więc jesli sie boje i bede czula sie lepiej z cesarką to zrobi mi cesarkę. W 32tc ma mi wystawić skierowanie. Ogólnie powiedział, że planowane cesarki robi się w 39tc ale z racji moich obaw to umówimy sie na cesarkę w 38tc tak zeby był w szpitalu i żeby on to mogl wykonać.

    Wow to masz tendencje do dużych bobasów - u mnie 32 tydzień i córka ważyła 1950g, a druga w 37 tyg 3050g. Fajnie takie większe bo juz łatwiej wziać na ręce 😉
    Super że lekarz daje Ci wybór i mowi, ze to Ty masz czuć sie komfortowo.
    Moja ginekolog tez na 39tc planuje, mam nadzieję, ze dotrwam teraz.
    W 2 ciąży mialam termin na 22.10, to mowila ze cięcie na 15.10 ... no ale mi wody odeszly 03.10 w nocy, właściwe nad ranem bo byla 4.00

    Paula. lubi tę wiadomość

    kasia1518

    age.png
    age.png
    preg.png
    03.2025 💔 - zatrzymanie serduszka 7t2d - chłopiec - trisomia 15
    09.2025 - 💔 - brak akcji serca do 8tyg

    12.01.26:
    beta 1770,51 mUI/mg
    Progesteron 24.4 ng/ml
    14.01.26:
    beta 4425,68 mUI/mg
    Progesteron 28.3ng/ml

    Chłopiec 🩵
  • Kate3330 Autorytet
    Postów: 254 253

    Wysłany: 11 maja, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dla mnie ciąża to jeden wielki stres mimo że fizycznie póki co nie znoszę jej najgorzej. Może gdybym pierwszej nie poroniła to miałabym teraz inne odczucia, no ale jest jak jest :/
    Dziś zdałam sobie sprawę że jest już bliżej niż dalej, a ja wciąż z wyprawką kuleję 😱 najgorsze jest to że jak wpisuje np. „rożek” to wyskakuje milion opcji i człowiek od tego wszystkiego głupieje 😱

    preg.png
  • Laurelli Autorytet
    Postów: 1193 1458

    Wysłany: 11 maja, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jezu ja się martwię że urodzę w 42 tyg. na Islandii tak lubią, przenoszą ciąże. Dopiero 41+2 np podają tabletki które mają rozpocząć akcję i każą jechać do domu i przyjechać jak będzie akcja 🙈🙈
    Naczytałam się wczoraj tych historii tu Polek co opisywały porody i jestem omg. Jeszcze urodzę w październiku. 🤣

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 maja, 19:23

    💃🏻35 🧔🏻‍♂️39
    🧬 PAI-1 4G/4G

    🌍 Życie & ciąża za granicą
    👧🏻 First baby girl 💖

    👼 10.2025 🕊️

    🤰🏻 03.02.2026 💖
    ✨ NIPT low risk & prenatalne OK
    🌸 13.05.2026 II prenatalne wszystko OK 🩷💎
    preg.png
  • Paola2604 Autorytet
    Postów: 381 474

    Wysłany: 11 maja, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lisiakitka wrote:
    Chyba jesteśmy bliźniaczkami bo też mam USG 20 mają i kolejna wizytę 1 czerwca 😅😅
    U nas też wszystko dobrze 🙂
    Za to znowu wyszedł mi jakiś grzybek, mnie nic nie swędzi ani piecze ale już się zaczyna coś tworzyć. Dostałam globulki i powinno być dobrze 🙂

    Hej też właśnie dostałam wynik powtórzonego posiewu po przeleczeniu i nadal mam csndide😔 również nie mam żadnych objawów, lekarz przy pobieraniu posiewu stwierdził że na jego oko jest czysto- a znów to wyszło 😞 co dostałaś dokładnie? Ja poprzednio miałam nystatyne, teraz czekam na receptę.

    Ja 2 prenatalne 25.05. Wizytę też 1.06.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 maja, 19:27

    2009-puste jajo płodowe - poronienie samoistne
    2010- syn👶duphaston
    2021-ciąża zatrzymana, poronienie 9 tydz
    2013-córka👶duphaston, luteina, polocard
    2024-ciąża zatrzymana poronienie 8 tydz TR18, duphaston
    2024-ciaza zatrzymana,
    poronienie 11 tydz, duphaston
    2025-poronienie samoistne 6 tydz, duphaston+neoparin

    Po 6 ciąży MTHFR1268 homo+Pai/serpine homo

    Po 7 ciąży
    HLAC C1 grupa *07 *12

    Kir AA
    Obecne : 2DL1, 2DL3, 2DL4 norm, 2DL4del, 2DS4(del - 22p) 3DL1, 3DL2, 3DL3, 2DP1, 3DP1 norm

    Nueobecne: 2Dl2, 2DL5(grupa1) 2DL5 (grupa2) 2DS1, 2DS2, 2DS3, 2DS4norm, 2DS5, 3DS1.3DP1 var

    Zespol antyfosfolipidowy-wykluczony
  • Ounai Autorytet
    Postów: 17172 23894

    Wysłany: 11 maja, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jutro ide na wystepy corki w teatrze a pojutrze prenatalne.

    Paula, to dobrze w sumie ze tak chce Ci zrobic. Wiesz chociaz ile Ci czasu zostalo :)

    Ja oddalam dzieci mezowi, wskoczylam w pizame i leze. Nalezy mi sie choc raz. A Marysia normalnie z dziecka ktore wydawalo mi sie ze w ogole sie nie rusza nagle znienila sie w małego świra. Ciagle kopie a przed chwilą aż czułam jak wypycja cos, albo gkowe albo pupke z boku (raczej glowe bo kopniaki czuje po drugiej). Z jednej stroby brzucha byl brzuch mieciutki a z drugiej taka twarda kula. No i to by bylo na tyle jesli chodzi o marzenia o spokojnym dziecku.

    Wiecie co, patrze na te nasze suwaki i szok, one sa juz coraz bardziej po prawej stronie.

    Ja dzis mimo ze sie paskudnie czuje rozpakowalam kolejny karton z garazu. Powoli robi sie nam tam nawet przejscie. No i od jutra siadam juz do uruchamiania firmy. Koniec laby

    Laurelli lubi tę wiadomość

    👩🏻‍🦰41🧔🏻39
    👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
    👱🏻‍♀2020 3520g SN (1cs) 38+3

    6cs po usunięciu jajowodu
    CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)

    AMH (4dc) 1,83 ng/ml

    Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
    Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
    9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
    23.04 19+0 251g
    25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
    30.04 Gensulin N - insulina nocna
    13.05 20+5 379g

    Insulina nocna 12j

    Rośnij maluszku
    preg.png
  • Lisiakitka Ekspertka
    Postów: 212 211

    Wysłany: 11 maja, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paola2604 wrote:
    Hej też właśnie dostałam wynik powtórzonego posiewu po przeleczeniu i nadal mam csndide😔 również nie mam żadnych objawów, lekarz przy pobieraniu posiewu stwierdził że na jego oko jest czysto- a znów to wyszło 😞 co dostałaś dokładnie? Ja poprzednio miałam nystatyne, teraz czekam na receptę.

    Ja 2 prenatalne 25.05. Wizytę też 1.06.

    Ja za pierwszym razem dostałam nystatyne a teraz Pimafucin. Po prostu kobiety w ciąży są bardziej podatne na infekcje. Najważniejsze to brać to co zostało przepisane bo nieleczone infekcje są niebezpieczne.

  • Paola2604 Autorytet
    Postów: 381 474

    Wysłany: 11 maja, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lisiakitka wrote:
    Ja za pierwszym razem dostałam nystatyne a teraz Pimafucin. Po prostu kobiety w ciąży są bardziej podatne na infekcje. Najważniejsze to brać to co zostało przepisane bo nieleczone infekcje są niebezpieczne.

    Ja mam glabrate. To chyba trudniejsza candida do wyleczenia. Leczyłam w lutym, kwietniu i ciągle jest. Zobaczę co mi przepisze lekarz.
    Piorę bieliznę pościel w 60 st/ unikam cukru.

    2009-puste jajo płodowe - poronienie samoistne
    2010- syn👶duphaston
    2021-ciąża zatrzymana, poronienie 9 tydz
    2013-córka👶duphaston, luteina, polocard
    2024-ciąża zatrzymana poronienie 8 tydz TR18, duphaston
    2024-ciaza zatrzymana,
    poronienie 11 tydz, duphaston
    2025-poronienie samoistne 6 tydz, duphaston+neoparin

    Po 6 ciąży MTHFR1268 homo+Pai/serpine homo

    Po 7 ciąży
    HLAC C1 grupa *07 *12

    Kir AA
    Obecne : 2DL1, 2DL3, 2DL4 norm, 2DL4del, 2DS4(del - 22p) 3DL1, 3DL2, 3DL3, 2DP1, 3DP1 norm

    Nueobecne: 2Dl2, 2DL5(grupa1) 2DL5 (grupa2) 2DS1, 2DS2, 2DS3, 2DS4norm, 2DS5, 3DS1.3DP1 var

    Zespol antyfosfolipidowy-wykluczony
  • Yennefer# Autorytet
    Postów: 277 350

    Wysłany: 11 maja, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O rety, próbowałam Was nadrobić i chyba mi się mniej-wiecej udało.
    Mam urlop 3 dni, więc sprzątam 😂 i ciąg dalszy prania firan i zasłon , mam dość. Z dzieciakami siedziałam dzisiaj sama, więc graliśmy w planszówki,zrobiliśmy zadania, czytaliśmy. Fajnie było, lubię być w domu, dobrze się tutaj czuję.
    W sobotę mamy dużą imprezę , urodzinki mniejszego synka, więc też ogarniam chatę pod to.

    Co do przyłapania przy seksie ,.to dzieci nigdy nas nie przyłapały, bo zawsze śpią ;) a my mamy zamknięte drzwi na klucz i często jakieś dziecko na kamerze.
    Mnie nic nie boli podczas seksu.. ogólnie czuję że mam spuchnięte całe krocze i ze 3 tyg ciągnie mnie blizna po nacięciach w poprzednich porodach 🤷 nie wiem czemu.
    Ja mam ogromne problemy z żołądkiem w tej ciąży. Wzdęcia ciągle, ciężko mi jeść, ciągle jadę na espumisanie. Mam aż wypukłe nadbrzusze :/ no i biegunki, ostatecznie muszę zmienić te witaminy ciążowe na takie bez żelaza bo bóle brzucha i biegunki są strasznie dokuczliwe. Ale po magnezie też mam biegunki.
    Byle do przodu..

    38 lat
    🩵 2018
    🩵 2021

    preg.png
  • Laurelli Autorytet
    Postów: 1193 1458

    Wysłany: 11 maja, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja idę z Ouani za rękę na wizytach bo obydwie mamy prenatalne w środę 😁

    Ounai lubi tę wiadomość

    💃🏻35 🧔🏻‍♂️39
    🧬 PAI-1 4G/4G

    🌍 Życie & ciąża za granicą
    👧🏻 First baby girl 💖

    👼 10.2025 🕊️

    🤰🏻 03.02.2026 💖
    ✨ NIPT low risk & prenatalne OK
    🌸 13.05.2026 II prenatalne wszystko OK 🩷💎
    preg.png
  • Paula. Autorytet
    Postów: 3091 3863

    Wysłany: 11 maja, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ounai u mnie nie dosc ze sporo tłuszczyku, łożysko z przodu to czuję też dosyć często kopniaki. Może nie wypycha się aż tak, bo ręką mąż nie jest wstanie jeszcze wyczuć.

    A na usg moja córcia połykała sobie płyn 🙈 lekarz jak robił usg to akurat ją przyłapał na tym 🥹 pozniej juz chyba zdała sobie sprawe, że jest podglądana i się uspokoiła. A pierwsze co w oczy mi sie rzuciło to jak ruszała rączkami.
    Przesłodkie to jest 😍😍😍

    Laurelli, kasia1518, Kate3330 lubią tę wiadomość

    👩32👨🏼34👧9 (33tc) & 🐈🐈‍⬛
    👼02.2015 (10tc) & 👼06.2016 (6tc)
    Akcja rodzeństwo od 2024
    04.2025r - klinika
    08.2025r - stymulacja IVF ~ zostały 3❄️
    20.08 - ET 4AB; 27.08 - ⏸️;💔
    02.01.2026 - FET 5BB ❄️🩵
    5dpt ⏸️
    7dpt beta 86,4 ❄️
    10dpt beta 342,6 ❄️
    15dpt beta 4464 ❄️ prog 13,60
    20dpt beta 22295,8❄️ prog 13,39
    24dpt beta 52137,4❄️ prog 21,75
    25dpt - nagłe krwawienie, ale jest 💗
    31dpt - CRL 1,15cm 💗
    09.03 - USG prenatalne ✔️
    03.06 - 100% zdrowego 🩵

    🍀pozytywne myśli przyciągają pozytywne skutki 🍀
    preg.png
‹‹ 232 233 234 235 236 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Globulki dopochwowe z mio-inozytolem – naturalne wsparcie w dniach płodnych

Szukasz prostego sposobu, aby naturalnie wspomóc Wasze starania o dziecko? Czy wiedziałaś, że odpowiednie wsparcie środowiska wewnątrz pochwy może ułatwić zadanie plemnikom partnera? Specjalne globulki z mio-inozytolem mogą poprawiać jakość śluzu i chronić komórki przed niekorzystnymi czynnikami. Dzięki temu plemniki mogą poruszać się szybciej i sprawniej w drodze do celu, co może zwiększać szansę na zapłodnienie. To łagodne rozwiązanie, które może stać się Waszym cichym sprzymierzeńcem w najważniejszych dniach cyklu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Suplementy w ciąży – co naprawdę jest potrzebne?

Ciąża to czas pełen radości, ale i wyzwań. Jednym z najważniejszych aspektów, o które należy zadbać, jest odpowiednie odżywianie. Kobiety w ciąży często słyszą o konieczności suplementacji, ale które składniki są naprawdę niezbędne?

CZYTAJ WIĘCEJ