Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne WRZEŚNIOWE DZIECI 2018
Odpowiedz

WRZEŚNIOWE DZIECI 2018

Oceń ten wątek:
  • p_tt Autorytet
    Postów: 699 444

    Wysłany: 10 września 2018, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A brzuchy wam opadły?

    km5scwa1k0ojmmea.png
  • aLunia Autorytet
    Postów: 4139 2235

    Wysłany: 10 września 2018, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    veritaserum wrote:
    Dziewczyny czy to normalne że sutki bolą strasznie przy kp ?co mozna z tym zrobić ? się pokarmu mam mało ale malutka mi super ssie. Dostawiamy myślę dobrze wg położnej dobrze a doradca w tym szpitalu akurat na urlopie...jak wrócę do domu to ogarnę ten temat. Bo ściskam te piersi i lecą jakieś kropelki ale malutko okropnie.

    Wszystkim nowym mamusiom gratulacje.

    Wszystkim czekającym życzę ogromnej cierpliwości :) jeszcze trochę i się doczekacie.

    Niestety normalne, do mnie przyszła położna środowiskowa i pokazała jak dostawiać to przestało boleć bo dziecko musi ssać większą otoczkę sutka. Na bol najbardziej pomógł mi bepanthen i wyciskalam trochę mleka i smarowalam sutka.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 września 2018, 21:03

    3i49df9hy6z4ginm.png

    ex2bdf9h3wcvr2ut.png

    zrz6i09kya2w4ixc.png
    22.12.2016r (11 tydzień-poronienie zatrzymane)
    10 cs- udało się
    Hormony ok, podwyższone tsh- letrox 4x100 i 3x75
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2018, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Av wrote:
    Wierzcie mi, zazdroszczę Wam delikatnych ruchów. Mój wciąż tak kopie, że krzycze z bólu. Nogę potrafi na kilka centymetrów wystawić. Mam wrażenie, jakbym zaraz miała urodzić a rozwarcia zero, czopa zero, skurczy zero. Jutro dyskusja z lekarzami o tym, co dalej...
    Bo to facet :P Nasz nie rusza się za dużo ale jak już to tak żeby mamusia poczuła na 100%

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2018, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    p_tt wrote:
    A brzuchy wam opadły?
    Mój to dosłownie jakby leżał na udach

    nick nieaktualny, p_tt, KATARZYNACarm lubią tę wiadomość

  • Nika312 Autorytet
    Postów: 455 280

    Wysłany: 10 września 2018, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Av wrote:
    Wierzcie mi, zazdroszczę Wam delikatnych ruchów. Mój wciąż tak kopie, że krzycze z bólu. Nogę potrafi na kilka centymetrów wystawić. Mam wrażenie, jakbym zaraz miała urodzić a rozwarcia zero, czopa zero, skurczy zero. Jutro dyskusja z lekarzami o tym, co dalej...

    U mnie to samo, albo zebra albo pęcherz auu.. I tak potrafi cały dzień, wierci, wypycha sie, to znow czkawka 2-3 razy dziennie. Nie wiem kiedy on śpi..

    3jgxgywluivf3b0i.png
    atdc2n0aevz3e5ts.png
  • Nika312 Autorytet
    Postów: 455 280

    Wysłany: 10 września 2018, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    p_tt wrote:
    A brzuchy wam opadły?

    Niestety jeszcze nie

    3jgxgywluivf3b0i.png
    atdc2n0aevz3e5ts.png
  • Natalia1984 Autorytet
    Postów: 1437 998

    Wysłany: 10 września 2018, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    veritaserum wrote:
    Dziewczyny czy to normalne że sutki bolą strasznie przy kp ?co mozna z tym zrobić ? się pokarmu mam mało ale malutka mi super ssie. Dostawiamy myślę dobrze wg położnej dobrze a doradca w tym szpitalu akurat na urlopie...jak wrócę do domu to ogarnę ten temat. Bo ściskam te piersi i lecą jakieś kropelki ale malutko okropnie.

    Wszystkim nowym mamusiom gratulacje.

    Wszystkim czekającym życzę ogromnej cierpliwości :) jeszcze trochę i się doczekacie.
    A nie za płytko chwyta? Sutek powinien być aż na górze podniebienia dziecka, jeśli boli tzn że za płytko chwyta, tak mówiła CDL na szkoleniu.

    klz9df9hvltz8vcc.png
  • Av Autorytet
    Postów: 711 827

    Wysłany: 10 września 2018, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    p_tt wrote:
    A brzuchy wam opadły?
    Mi opadł, ale nie przełożyło się to na nic, poza tym, że muszę być w promieniu 5m od toalety.

    p_tt lubi tę wiadomość

    f2w3ol2adwu1ceje.png
    Leon :)
  • ola_g89 Autorytet
    Postów: 1235 1282

    Wysłany: 10 września 2018, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mitaka - gratulacje <3

    p_tt właśnie sama nie wiem. Jak stoję to tego nie zauważam, ale siedzieć muszę jak facet, bo dosłownie leży mi na udach...

    klz9i09k40pp4fu3.png
    qb3ci09ktod8alpu.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2018, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 kwietnia 2024, 10:26

  • jatoszka Autorytet
    Postów: 1001 534

    Wysłany: 10 września 2018, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w srode mam wizyte :-) zobaczymy co dalej

    w5wqrl68v17z1bgh.png
    km5stv73corlpm49.png
    Nasze Aniołki 31.08.2009 [*][*] 30.08.2016 [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2018, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Av wrote:
    Mi opadł, ale nie przełożyło się to na nic, poza tym, że muszę być w promieniu 5m od toalety.
    mam to samo, co 10 minut do wc, wrazenie jakbym miała pełny pęcherz a tu raptem kilka kropli poleci :/ ehhh wyłaz już dzieciu moj mały! :D

    KATARZYNACarm, Natalia1984 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2018, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agaafabka wrote:
    mam to samo, co 10 minut do wc, wrazenie jakbym miała pełny pęcherz a tu raptem kilka kropli poleci :/ ehhh wyłaz już dzieciu moj mały! :D

    Rozwiązanie mojego męża na tą sytuację "Kochanie ale masz przecież grubą wkładkę to jak sobie sikniesz to te kilka kropel wsiaknie bez problemu, a gdyby się okazało ze jest więcej to nikomu nie powiem" Taki ma ubaw

    nick nieaktualny, Vlinder, Left_ie, KATARZYNACarm, Paulinda, p_tt, Natalia1984, Anuś_ku, ola_g89, kasia1518 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2018, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Camilla13 wrote:
    Rozwiązanie mojego męża na tą sytuację "Kochanie ale masz przecież grubą wkładkę to jak sobie sikniesz to te kilka kropel wsiaknie bez problemu, a gdyby się okazało ze jest więcej to nikomu nie powiem" Taki ma ubaw
    Mój ostatnio stwierdził żebym po domu nosiła pampersa, że on nikomu nie powie :D a on wie ze są specjalne na popuszczanie

    Vlinder, KATARZYNACarm, Natalia1984, ola_g89 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2018, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agaafabka wrote:
    Mój ostatnio stwierdził żebym po domu nosiła pampersa, że on nikomu nie powie :D a on wie ze są specjalne na popuszczanie
    Haha no mają ubaw po pachy te chłopy :P

    KATARZYNACarm, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • KATARZYNACarm Autorytet
    Postów: 696 505

    Wysłany: 10 września 2018, 23:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobranoc w dwupaku dziewczyny, ciekawe jak długo jeszcze będę żegnać Was w dwupaku ,:-*

    Av, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Vlinder, Natalia1984 lubią tę wiadomość

    201809135365.png
  • Mum2b Autorytet
    Postów: 2259 1787

    Wysłany: 10 września 2018, 23:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, u mnie oksytocyna nie pomogła. Rozwarcia wewnetrznego brak. Kolejna próba w środę.

    Corka - 2018
    Syn - 2021
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2018, 23:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mi przed kąpielą odpadła Chyba już reszta czopa, taka brązowa dość duża, już 3 razy na dwójce byłam, bole narazie takie jak co wieczór.. czekam może to będzie moja szczęśliwa noc????

    nick nieaktualny, 100krotka30, KATARZYNACarm, Paulinda, ola_g89 lubią tę wiadomość

  • Vlinder Autorytet
    Postów: 632 579

    Wysłany: 11 września 2018, 00:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agaafabka wrote:
    A mi przed kąpielą odpadła Chyba już reszta czopa, taka brązowa dość duża, już 3 razy na dwójce byłam, bole narazie takie jak co wieczór.. czekam może to będzie moja szczęśliwa noc????
    brzmi obiecująco, trzymam kciuki, aby się w końcu porządnie ruszyło :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 września 2018, 00:05

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    bhywvcqgxdl0na75.png
  • Izabelle Autorytet
    Postów: 1619 1278

    Wysłany: 11 września 2018, 04:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    veritaserum wrote:
    Dziewczyny czy to normalne że sutki bolą strasznie przy kp ?co mozna z tym zrobić ? się pokarmu mam mało ale malutka mi super ssie. Dostawiamy myślę dobrze wg położnej dobrze a doradca w tym szpitalu akurat na urlopie...jak wrócę do domu to ogarnę ten temat. Bo ściskam te piersi i lecą jakieś kropelki ale malutko okropnie.

    Wszystkim nowym mamusiom gratulacje.

    Wszystkim czekającym życzę ogromnej cierpliwości :) jeszcze trochę i się doczekacie.
    Niestety bolą,muszą sie wyrobić ;) Po karmieniu smaruj lanoliną i wietrz,nie podrazniaj dodatkowo biustonoszem czy koszulą. Kilka dni i będzie lepiej. Położne mówiły,ze trzeba przez to przejśc niestety. Jak będzie więcej mleka,to smaruj tez własnym mlekiiem. Będzie dobrze, powodzenia ;)

    l22ne6yd1cgn4wml.png
‹‹ 1153 1154 1155 1156 1157 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

10 najczęstszych obaw kobiet w ciąży, czyli czego boją się kobiety w ciąży

Lęk i różnego rodzaju obawy to naturalny towarzysz kobiety w ciąży. Czego boi się większość kobiet oczekujących dziecka? Bólu porodowego, urodzenia chorego dziecka, utraty atrakcyjności czy może zrujnowania życia seksualnego po porodzie? Czego obawiasz się Ty? Przeczytaj czy zasadne jest zamartwianie się i jak sobie radzić, aby nasze obawy nie sprawdziły się.

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ