X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne WRZEŚNIOWE DZIECI 2018
Odpowiedz

WRZEŚNIOWE DZIECI 2018

Oceń ten wątek:
  • promyczek 39 Autorytet
    Postów: 1848 1741

    Wysłany: 17 marca 2019, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja dziewczynka mała ma już pół roku. Normalnie nie wierzę. Mój cały świat. Obraca się pięknie ale jest bezzebna.

    aLunia, veritaserum, ola_g89, kuwejtonka, Izabelle, Mum2b lubią tę wiadomość

    2017r-IVF-wrzesień-nieudane
    2018r-naturalny Cud♥
    5b09h371owxjb82f.png
  • 86monia Autorytet
    Postów: 675 286

    Wysłany: 17 marca 2019, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasia1518 wrote:
    Monia podejście dobre, nie masz się co martwić. Moja Zośka 7mc 1 tydzień i od kilku dni dopiero stopy ja interesuja. Także może obrotów się doczekam do 9mc ☺ już nie idę do żadnego lekarza ... bo mam wrażenie że patrzą na mnie że matka panikara , każdy mi tylko powtarza że wszystko jest ok , nie ma się czym martwić i żeby dac jej czas.
    Twoja perełka ma prawo zrobić później. Lae dzieci rozwijają się w swoim tempie. Mojej przyjaciółki bliźniaki z 36tc siadły w 6 msc a stały jakoś 7.5 msc ale stały do 12 msc i dopiero zaczęły chodzić. Także jedno dziecko w miesiąc pójdzie jak burza a inne etapami.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2019, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam rację. Moja Anulka dzisiaj spala fatalne pobudek chyba 8 ...ech. za to zaczęła się przekręcać z brzucha na plecy świadomie. Wczoraj z 4 razy a dzisiaj turla się po całym pokoju.
    Rozszerzanie póki co w miarę okej. Na razie na śniadanie ok 8 je kaszka jaglana z owocem a później koło 15 podaje jakieś warzywko jeszcze słoiczkowe. Wczoraj poszła marchew z ziemniakami i dzisiaj rano jejj zmiany skórne się zaogniły. No ale nic będziemy obserwować.

    Miłej niedzieli :)

  • Eszkilu Autorytet
    Postów: 1351 1384

    Wysłany: 17 marca 2019, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    86monia wrote:
    Twoja perełka ma prawo zrobić później. Lae dzieci rozwijają się w swoim tempie. Mojej przyjaciółki bliźniaki z 36tc siadły w 6 msc a stały jakoś 7.5 msc ale stały do 12 msc i dopiero zaczęły chodzić. Także jedno dziecko w miesiąc pójdzie jak burza a inne etapami.

    Dokładnie - a za kilka/kilkanaście lat nie będzie miało to żadnego znaczenia, nie ma żadnych przeslanek do tego, że dziecko silne i szybkie w niemowlectwie bedzie takie samo w przyszlosci, a „leniuszek” bedzie nadal leniuszkiem. Z obserwacji często jest na odwrót ;) .
    Mało tego, dzieci z nieco niższym napięciem mogą mieć lepsze predyspozycje do niektórych sportów np. gibkościowych - gimnastyka, niektóre sztuki walki.

    ojxerl68k5xeefy1.png

    ckailqxw1u8iufef.png

    Gameta Gdynia od 2016 r.
  • Mum2b Autorytet
    Postów: 2259 1787

    Wysłany: 17 marca 2019, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy po marchewce Wasze dzieci mają tę marchewke tak widocznie w kupce? U mnie marchewka jak weszla tak wyszla. Zastanawiam się czy tak ma być?

    Corka - 2018
    Syn - 2021
  • kuwejtonka Autorytet
    Postów: 731 644

    Wysłany: 17 marca 2019, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mum2b wrote:
    Dziewczyny czy po marchewce Wasze dzieci mają tę marchewke tak widocznie w kupce? U mnie marchewka jak weszla tak wyszla. Zastanawiam się czy tak ma być?

    Tak :)

    Mum2b lubi tę wiadomość

    Pierwsze szczęście wrzesień 2018
    Drugie szczęście marzec 2021
  • kuwejtonka Autorytet
    Postów: 731 644

    Wysłany: 17 marca 2019, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamy dwie dolne jedynki!

    kasia1518, Izabelle, ola_g89, Camilla13, Mum2b, promyczek 39, KATARZYNACarm, Hedgehog lubią tę wiadomość

    Pierwsze szczęście wrzesień 2018
    Drugie szczęście marzec 2021
  • kasia1518 Autorytet
    Postów: 3210 2091

    Wysłany: 17 marca 2019, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mialy Wasze dzieciaczki przy zabkowaniu tak że nie jadły? U nas Zosia dziś jedynie 400ml mleka , słoiczek jarzynowej ze schabem i pół słoiczka banana z jabłkiem- słabo je - ile taki stan może się utrzymać?

    kasia1518

    relg8iikdgf37yhc.png
    3i49ej280kg4r0lc.png
  • Izabelle Autorytet
    Postów: 1619 1278

    Wysłany: 17 marca 2019, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasia1518 wrote:
    Dziewczyny mialy Wasze dzieciaczki przy zabkowaniu tak że nie jadły? U nas Zosia dziś jedynie 400ml mleka , słoiczek jarzynowej ze schabem i pół słoiczka banana z jabłkiem- słabo je - ile taki stan może się utrzymać?
    Tak,u nas zdecydowanie gorzej było i z jedzeniem i z kp

    l22ne6yd1cgn4wml.png
  • Izabelle Autorytet
    Postów: 1619 1278

    Wysłany: 17 marca 2019, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś ugotowałam Zosi krem z dyni, z marchewką i odrobiną pietruszki. Ale wsuwała :) aż miło się patrzyło. Taka domowa zupka pachnie i smakuje zupełnie inaczej niż słoiczek.

    l22ne6yd1cgn4wml.png
  • kasia1518 Autorytet
    Postów: 3210 2091

    Wysłany: 17 marca 2019, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izabelle wrote:
    Tak,u nas zdecydowanie gorzej było i z jedzeniem i z kp
    Izabelle A ile to trwało? U nas już 3 dni o zastanawiam się ile to może trwać.

    kasia1518

    relg8iikdgf37yhc.png
    3i49ej280kg4r0lc.png
  • Minns Autorytet
    Postów: 969 977

    Wysłany: 17 marca 2019, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, trochę mnie nie było. Ja doszłam do siebie po przeziębieniu i stanie zapalnym piersi, potem Bruno dostał znowu katarku i byliśmy w piątek u lekarza. Szczepienia przesunięte, dostał kropelki do nosa, witaminki i flegaminę (tylko kaszlu prawie nie ma, więc nie wiem czy mam to podawać dalej...). Przez 3 dni był marudka mega, ale na szczęście mu przeszło. Katarku tez prawie nie ma. Fika na łóżku, pełza, ale jak go położę na podłodze to tylko się obraca wokół osi i czasem cofa. Raz, na sekundę przyjął pozycję do raczkowania :).
    Zębów ni widu, ni słychu u nas. Rozszerzanie diety powoli do przodu, ostatnio dałam mu kawałki ziemniaka i chlebka, żeby sam jadł, śmiechowe to było. 90% jedzenia ląduje na ziemi, ale mały dzielnie walczy i próbuje na razie nieudolnie wsadzić jedzonko do buźki. No ale jeszcze nie siedzi, więc blw nie wprowadzam na poważnie.
    Kupiliśmy kamerę xiaomi (aplikację instaluje się na tel) i jestem mega zadowolona. Za taką cenę to naprawdę super sprawa. Właśnie sobie siedzę przed tv i zerkam czy u małego wszystko oki :).

    Vlinder, Izabelle, KATARZYNACarm lubią tę wiadomość

    wrzesień 2018 - synek <3
  • JustynaG Autorytet
    Postów: 4142 6356

    Wysłany: 18 marca 2019, 03:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mum2b, krzesełko to keter.
    Mam prośbę, czy możesz edytować lub usunąć post że strony 1479 że zdjęciami małej? Nie chcę zostawiać ich w sieci a zacytowała mnie i mimo mojej edycji postu - nadal tu są.

    Mum2b lubi tę wiadomość

    43kt3e5ee2053a1j.png

    43ktio4p46502aio.png
    https://ekstesterki.wixsite.com/dziecko
  • Izabelle Autorytet
    Postów: 1619 1278

    Wysłany: 18 marca 2019, 05:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasia1518 wrote:
    Izabelle A ile to trwało? U nas już 3 dni o zastanawiam się ile to może trwać.
    u nas około tygodnia. Cały czas marudziła, apetyt gorszy. Zęba się nie spodziewałam,bo nawet dziąsło nie bylo ani czerwone,ani rozpulchnione.

    l22ne6yd1cgn4wml.png
  • Mum2b Autorytet
    Postów: 2259 1787

    Wysłany: 18 marca 2019, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JustynaG wrote:
    Mum2b, krzesełko to keter.
    Mam prośbę, czy możesz edytować lub usunąć post że strony 1479 że zdjęciami małej? Nie chcę zostawiać ich w sieci a zacytowała mnie i mimo mojej edycji postu - nadal tu są.
    Jasne! Usunelam juz, sorry!

    JustynaG lubi tę wiadomość

    Corka - 2018
    Syn - 2021
  • Mum2b Autorytet
    Postów: 2259 1787

    Wysłany: 18 marca 2019, 07:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u nas te zęby idą i idą i końca nie widać:( Mała marudna, rzuca się na zabawki i pociera dziąsła, ślina po pas, a tylko dziąsła rozpulchnione:(

    Corka - 2018
    Syn - 2021
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2019, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas znowu nocka ciężka. Nie spala od 3.30 do 5 a wcześniej pobudki non stop . Dodatkowo kupa poszła sam sluz okropny i zmiany na skórze się zaogniły jak pisałam . Kurde wychodzi że uczula ja ziemniak...z moich obserwacji. Nie wiem czy to mozliwe :p

  • Minns Autorytet
    Postów: 969 977

    Wysłany: 18 marca 2019, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas też noc beznadziejna. Śpi już teraz tyko w łóżeczku i chyba ma za dużo miejsca. Spał fajnie od 20.30 do 1.00 potem pobudka co godzina, a od 4 do 5.30 marudził, płakał nie chciał spać. Ja nie wiem co by to było gdyby nie cyc, bo dopiero wtedy się uspokaja i jest szansa że zaśnie. A mnie już sutki bolą po takich nocach -.-. Tej nocy chciałam żeby wrócił do brzucha :P.

    wrzesień 2018 - synek <3
  • 100krotka30 Autorytet
    Postów: 729 557

    Wysłany: 18 marca 2019, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na pocieszenie napisze tylko ze u nas nie lepiej. Od 23 spał ze mną do 3'30 chciałam go odłożyć do łóżeczka i się zaczęło. Nie spał do 4'30 i pobudki co 40 minut. Nie dość że nie wysypiam się przy nim to później jeszcze go lulac i odkładać po 5 razy. Po prostu mam dosc a trwa to już od chyba 2 tygodni i jest gorzej.
    Veritaserum u nas zmiany po marchewce będę robić jeszcze jedno podejście. Ziemniak też może uczulac i jabłko przy nim.

    Misia 09.2013
    Misio 08.2018
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2019, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas zębowa "impreza" trwa. Non stop się budzi, dziś o 4 obudziłam męża żeby on poszedł karmić bo ja idę spać. Zeszlam do kuchni po butelkę, mężowi powiedziałam żeby poszedł najpierw przewinąć syna. Przewiną, ale...poduszkę hahahaha. Był tak nieprzytomny, wyrwany z błogiego snu że zdjął poszewke z mojej poduszki i dopiero wtedy załapał co robi haha.

    Minns, KATARZYNACarm, kasia1518, veritaserum, Mum2b, ola_g89, JustynaG, 100krotka30, kuwejtonka lubią tę wiadomość

‹‹ 1479 1480 1481 1482 1483 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ