X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne WRZEŚNIOWE DZIECI 2018
Odpowiedz

WRZEŚNIOWE DZIECI 2018

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2019, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nasz mały Boss zajada się chrupkami. Wczoraj dałam mu normalnego ziemniaka do spróbowania, ale był szał:P A ulubionym obiadkiem został kurczak w kremie z białych warzyw:)

  • 86monia Autorytet
    Postów: 675 286

    Wysłany: 18 marca 2019, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mum2b wrote:
    A u nas te zęby idą i idą i końca nie widać:( Mała marudna, rzuca się na zabawki i pociera dziąsła, ślina po pas, a tylko dziąsła rozpulchnione:(
    U nas podobnie.....o ile dobrze widzę, bo u nas górne dwójki a zazwyczaj jedynki pierwsze...

  • KATARZYNACarm Autorytet
    Postów: 696 505

    Wysłany: 18 marca 2019, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Camilla13 wrote:
    Nasz mały Boss zajada się chrupkami. Wczoraj dałam mu normalnego ziemniaka do spróbowania, ale był szał:P A ulubionym obiadkiem został kurczak w kremie z białych warzyw:)
    Dałaś posolonego czy osobno gotowalas?

    201809135365.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2019, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KATARZYNACarm wrote:
    Dałaś posolonego czy osobno gotowalas?
    Swoje bez soli ugotowalismy, sobie na talerzu można posolic. Ale się cieszył, wszystko w koło było umazane:P ale panował do buzi ile się dało.

    KATARZYNACarm lubi tę wiadomość

  • Amy333 Autorytet
    Postów: 2509 3869

    Wysłany: 18 marca 2019, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i my jutro mamy w planach ziemniaczka gotowanego, do tego kurczak i brokuł z tych malutkich słoiczków, bedzie prawdziwe danie na talerzu;-))

    KATARZYNACarm lubi tę wiadomość

    14 cs- suplementacja M- udało się w ostatnim dniu roku!
    2 cykl po sono HSG- polecam każdemu przeczyścić rurki;)
    3i49hdgeac44oma5.png
  • 86monia Autorytet
    Postów: 675 286

    Wysłany: 18 marca 2019, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z mądrości życiowych moich teściów c.d.

    Było o tym że po chrzcie będzie diabeł wypędzony i dziecko będzie spało...

    Było o przelewaniu woskiem dziecka- na mojego męża ponoć działało!

    Ostatni hit.

    Mój mąż leczył zeza od dziecka itp. Podobno dlatego go miał, bo teściowa w ciąży często zaglądała przez wizjer do drzwi. Tak jej powiedział lekarz.

    Kurtyna

    kasia1518, Mum2b, ola_g89, Camilla13, Izabelle, JustynaG, Vlinder, 100krotka30, KATARZYNACarm, Hedgehog, kuwejtonka lubią tę wiadomość

  • kasia1518 Autorytet
    Postów: 3210 2091

    Wysłany: 18 marca 2019, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia Ty powinnaś to spisać i wydać ☺

    kasia1518

    relg8iikdgf37yhc.png
    3i49ej280kg4r0lc.png
  • kasia1518 Autorytet
    Postów: 3210 2091

    Wysłany: 18 marca 2019, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas ciąg dalszy braku apetytu, próbuje mleko zastąpić innymi rzeczami bo te jeszcze jako tako chce.

    Dziś pierwszy raz podalam słoiczek z rybą, jakoś się obawiałam że ten smród ryby będzie jej przeszkadzał, ale zjadła ładnie.

    Amy333 ja też ostatnio robiłam próbę tylko z indykiem z tego małego słoiczka... nie przeszło- pluła i był odruch wymiotny , ale na drugi dzień matka cwana dodała tego indyka do kremu z pomidorów i wtedy było dobre - zjadła ze smakiem.


    Amy333 lubi tę wiadomość

    kasia1518

    relg8iikdgf37yhc.png
    3i49ej280kg4r0lc.png
  • p_tt Autorytet
    Postów: 699 444

    Wysłany: 18 marca 2019, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas oprócz walki z zębami doszło przeziębienie i kaszel. Musiałyśmy iść dzisiaj do ośrodka, a przy poniedziałku to czarno... Na szczęście jeden tatuś mianował się kierownikiem kolejki i nas szybko wpuścili. Powiem wam, że tak się kłócił z jedną emerytką, że głupio mi było. Wyprostował ją do tego stopnia, że obrażona poszła do domu i jutro przyjdzie jak stwierdziła.
    Ja na antybiotyku mała na lekach, zła na wszystko, tylko się tulić chce. Na dźwięk inhalatora drze się tak, że aż się zanosi - a dwa miesiące wcześniej bez problemu można było ją inhalować.

    U nas era słoiczków za nami, odkładam małej z naszego "gara" i gniotę widelcem.

    Wasze dzieci też tak mają, że jak sobie umyślą, że nie to nie i koniec? Czy tylko moja taka uparta?

    km5scwa1k0ojmmea.png
  • p_tt Autorytet
    Postów: 699 444

    Wysłany: 18 marca 2019, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W ogóle te zabobony są tak silnie zakorzenione w ludziach, że pewnie dopiero nasze wnuki będą miały trochę spokoju, a wtedy pewnie będą z naszych "teorii życia" się śmiać.

    Ja kiedyś jeden słoiczek wyrzuciłam - tak śmierdział, że myślałam iż jest popsuty. Otworzyłam drugi i zrozumiałam, że to cecha tego produktu :)

    km5scwa1k0ojmmea.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2019, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    86monia wrote:
    Z mądrości życiowych moich teściów c.d.

    Było o tym że po chrzcie będzie diabeł wypędzony i dziecko będzie spało...

    Było o przelewaniu woskiem dziecka- na mojego męża ponoć działało!

    Ostatni hit.

    Mój mąż leczył zeza od dziecka itp. Podobno dlatego go miał, bo teściowa w ciąży często zaglądała przez wizjer do drzwi. Tak jej powiedział lekarz.

    Kurtyna
    Osoby które założyły ta stronę muszą wprowadzić opcję haha jak na fb. Padlam :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2019, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Masz Misiaczek kochany właśnie przed godziną pierwszy raz posmakowal swojej słodkiej stopki. Najpierw ciągnął za skarpete, w końcu zdjął, runda druga i stopa w buzi ;P z obrotami idzie różnie, już załapał że jak dotykam pod kolanem to będę coś robić i tak prostuje nogi że nie sposób nic zrobić. Ale dziś sam z brzucha wraca na plecy, chociaż tyle :)

    ola_g89, Vlinder, KATARZYNACarm lubią tę wiadomość

  • Minns Autorytet
    Postów: 969 977

    Wysłany: 18 marca 2019, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dałam dzisiaj małemu szpinak i byłam pewna, że się skończy na jednej łyżeczce, a tu niespodzianka - zjadł całą porcję, wyrywał łyżeczkę, cieszył się, a złościł jak w buzi było pusto :D.
    Kupki nie było od środy, już się boję co z niego wyleci...

    KATARZYNACarm, Camilla13, veritaserum, kasia1518 lubią tę wiadomość

    wrzesień 2018 - synek <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2019, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas nowa umiejętność jeśli można to tak nazwać. Ruch coś w rodzaju ruchu kopulacyjnego hahaha. Dupa do góry i na kolanach góra i dół i tak w kółko :p

    Camilla13, aLunia, Amy333, Izabelle, Hedgehog, 100krotka30 lubią tę wiadomość

  • aLunia Autorytet
    Postów: 4139 2235

    Wysłany: 19 marca 2019, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Veritaserum ale super. Moja Wiki jak wąż trochę podnosi dupkę ale nie na kolanach. Ania musi być bardzo silna już :)

    3i49df9hy6z4ginm.png

    ex2bdf9h3wcvr2ut.png

    zrz6i09kya2w4ixc.png
    22.12.2016r (11 tydzień-poronienie zatrzymane)
    10 cs- udało się
    Hormony ok, podwyższone tsh- letrox 4x100 i 3x75
  • Amy333 Autorytet
    Postów: 2509 3869

    Wysłany: 19 marca 2019, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasia1518 wrote:
    U nas ciąg dalszy braku apetytu, próbuje mleko zastąpić innymi rzeczami bo te jeszcze jako tako chce.

    Dziś pierwszy raz podalam słoiczek z rybą, jakoś się obawiałam że ten smród ryby będzie jej przeszkadzał, ale zjadła ładnie.

    Amy333 ja też ostatnio robiłam próbę tylko z indykiem z tego małego słoiczka... nie przeszło- pluła i był odruch wymiotny , ale na drugi dzień matka cwana dodała tego indyka do kremu z pomidorów i wtedy było dobre - zjadła ze smakiem.


    O dobrze wiedzie;-) w razie czego tez jej taki mix zrobię;-)

    14 cs- suplementacja M- udało się w ostatnim dniu roku!
    2 cykl po sono HSG- polecam każdemu przeczyścić rurki;)
    3i49hdgeac44oma5.png
  • Izabelle Autorytet
    Postów: 1619 1278

    Wysłany: 19 marca 2019, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Veritaserum,musi to extra wygladac ;)

    l22ne6yd1cgn4wml.png
  • Minns Autorytet
    Postów: 969 977

    Wysłany: 19 marca 2019, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas z nowych umiejętności jest sztywność całego ciała przy wkładaniu do wózka na drzemkę/ do krzesełka. Prostuje się jak struna i płacze :P. Ale smoczek jakoś uspokaja na szczęście. A tak to mam wrażenie, że od lutego jakiś zastój nowych umiejętności. W lutym zaczął pełzać po łóżku. Na twardym obraca się wokół własnej osi i cofa. Daje nam czas żeby kupić zabezpieczenia do domu jak już zacznie hasać hehe, a przydałoby się parę rzeczy ogarnąć.
    Katarek dalej trzyma, nie ma tragedii, najwięcej koło 4 rano jest do odciągnięcia, a w ciągu dnia prawie nic. Nie wiem co robić, czy w piątek znowu iść do lekarza, w sumie nie męczy go to jakoś, mnie tylko martwi to charczenie, jakby mu coś tam siedziało między nosem a gardłem.

    wrzesień 2018 - synek <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2019, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minns u nas też tak jest. Ja nic z tym nie robię. Osłuchowo jest czysta i tego się trzymam.

  • 86monia Autorytet
    Postów: 675 286

    Wysłany: 19 marca 2019, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minns wrote:
    U nas z nowych umiejętności jest sztywność całego ciała przy wkładaniu do wózka na drzemkę/ do krzesełka. Prostuje się jak struna i płacze :P. Ale smoczek jakoś uspokaja na szczęście. A tak to mam wrażenie, że od lutego jakiś zastój nowych umiejętności. W lutym zaczął pełzać po łóżku. Na twardym obraca się wokół własnej osi i cofa. Daje nam czas żeby kupić zabezpieczenia do domu jak już zacznie hasać hehe, a przydałoby się parę rzeczy ogarnąć.
    Katarek dalej trzyma, nie ma tragedii, najwięcej koło 4 rano jest do odciągnięcia, a w ciągu dnia prawie nic. Nie wiem co robić, czy w piątek znowu iść do lekarza, w sumie nie męczy go to jakoś, mnie tylko martwi to charczenie, jakby mu coś tam siedziało między nosem a gardłem.

    Łączę się w bólu. Od wczoraj też mamy katar. Tak czułam bo ja miałam i mąż. Wczoraj zaczęło mu łzawić oczko i około 21 z płaczem wstał i nos zapchany. Noc była ciężka i spał w poprzek na mnie- prawie rano zwymiotowałam- pewnie z ucisku na żołądek. Przerabialiśmy już katar jak był malutki ale teraz jest gorzej. Na widok katarka i soli w spray dostaje spazmow. Plus chyba spływa mu do gardła bo przełyka cały czas. Eh..

‹‹ 1480 1481 1482 1483 1484 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ