X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne WRZEŚNIOWE DZIECI 2018
Odpowiedz

WRZEŚNIOWE DZIECI 2018

Oceń ten wątek:
  • kasia1518 Autorytet
    Postów: 3210 2091

    Wysłany: 23 kwietnia 2019, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia moja Zosia też próbuje siadać- robi to tak jak się robi brzuszki więc nie realne żeby siadla. Ostatnio zaczęła się podpierać na przedramieniu ale dalej nie wie co ma robić - śmiesznie to wygląda. Posadzona siedzi stabilnie- oczywiście leci jeszcze, ale jak się ją posadzi to i nawet 10min usiedzi. Na pozycję czworaka i czworakowanie to się u nas nie zanosi.

    kasia1518

    relg8iikdgf37yhc.png
    3i49ej280kg4r0lc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2019, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój już tez robi pierwsze kroki na czworakach czyli pełzanie właściwie całe opuści. Pełzał trochę do tylu ale to było kilka razy. Nie spodobało mu się. Sam nie siada ale posadzony utrzymuje pozycje dosyć długo.
    Wczoraj strasznie był z siebie dumny tak dobrze mu szło to czworakowanie ciagle rechotał.
    My w końcu pokonaliśmy katarek. Dziewczyny duzo zdrowia dla dzieciaczków

    KATARZYNACarm, Vlinder lubią tę wiadomość

  • 100krotka30 Autorytet
    Postów: 729 557

    Wysłany: 23 kwietnia 2019, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas dziś święto było syn skończył 8 miesięcy :-)
    Teraz od 19 poplakiwal już 3 razy. Póki co śpi i ja też mam zaraz zamiar.
    Zdrówka dla wszystkich maluszków. Spokojnej nocy Mamusie :-)

    KATARZYNACarm, Minns, Vlinder, Izabelle, p_tt lubią tę wiadomość

    Misia 09.2013
    Misio 08.2018
  • KATARZYNACarm Autorytet
    Postów: 696 505

    Wysłany: 23 kwietnia 2019, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje dla synka 🎂🎉


    U nas póki co bez gorączki, ale mała tak jojczy w łóżeczku i strasznie się drapie smoczkiem po dziasle, i nie może zasnąć, no to chyba też zęby. Jutro dam wam znać

    100krotka30 lubi tę wiadomość

    201809135365.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2019, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, my dzisiaj mamy 9 miesięcy :) a wczoraj Hania pierwszy raz usiadła z czworakow a dzisiaj przeszła na czworaka aż metr :D poza tym nie chce nam jeść nic poza mlekiem, był czas że nie chciała łyżeczka więc przeżyłam na blw teraz nawet to odpada... Pocieszam się, że póki co mleko to podstawa ale aż się boję jak to będzie po tym roku:)

    Vlinder, KATARZYNACarm, Minns, Izabelle, Hedgehog, susełek, kasia1518 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2019, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kuwejtonka wrote:
    Tak, ale wyniki miała w dolnej granicy, więc mi dali skierowanie na oddział, jakby jeszcze wymiotowala to miałam jechać od razu tam...
    To było związane z jakimś nowym jedzeniem czy wirus się jakiś przyplatal?

  • Vlinder Autorytet
    Postów: 632 579

    Wysłany: 23 kwietnia 2019, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KATARZYNACarm wrote:
    Gratulacje dla synka 🎂🎉


    U nas póki co bez gorączki, ale mała tak jojczy w łóżeczku i strasznie się drapie smoczkiem po dziasle, i nie może zasnąć, no to chyba też zęby. Jutro dam wam znać
    Smarujesz czymś dziąsła? Nam pomaga dentosept w spray-u, przynosi ulgę lub zimny smoczek

    bhywvcqgxdl0na75.png
  • KATARZYNACarm Autorytet
    Postów: 696 505

    Wysłany: 24 kwietnia 2019, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smaruje, lecz teraz mi się wydaje ze ona drugi raz przechodziła 3 dniowke bp ma mała wysypke na brzuchu jak przy trzydniowce, zobaczymy czy się nie powiększy

    201809135365.png
  • Vlinder Autorytet
    Postów: 632 579

    Wysłany: 24 kwietnia 2019, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KATARZYNACarm wrote:
    Smaruje, lecz teraz mi się wydaje ze ona drugi raz przechodziła 3 dniowke bp ma mała wysypke na brzuchu jak przy trzydniowce, zobaczymy czy się nie powiększy
    To nie koniecznie jest 3 dniówka. Dzieci mogą mieć wysypkę jeśli gorączka utrzymuje się przez kilka dni. Życzę Wam, aby wszystko szybko wróciło do normy, bo nie ma nic gorszego niż choroba dziecka.

    bhywvcqgxdl0na75.png
  • Minns Autorytet
    Postów: 969 977

    Wysłany: 24 kwietnia 2019, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia1518 Bruno czasem z takiej pozycji też siądzie. Robi jakby brzuszek, przechodzi w pozycję podpartą na boczku, potem się jeszcze bardziej podpiera i udaje mu się usiąść. Choć najczęściej siada z czworaków.
    Ja dzisiaj jestem jakaś mega niewyspana, choć noc nie była najgorsza. Wieje u nas dalej, no ale muszę wyjść z domu. I dalej nie ma ciepłej wody, teraz piecyk nie chce się zapalić ;/. Także dzisiaj gościu ma to zrobić do porządku, bo naczynia w zlewie się piętrzą, a ja już na suchym szamponie nie zajadę.

    wrzesień 2018 - synek <3
  • 86monia Autorytet
    Postów: 675 286

    Wysłany: 24 kwietnia 2019, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    właśnie mój próbuje z pozycji bocznej ale narazie to nieudolne proby ale najważniejsze że próbuje :)

  • KATARZYNACarm Autorytet
    Postów: 696 505

    Wysłany: 24 kwietnia 2019, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vlinder wrote:
    To nie koniecznie jest 3 dniówka. Dzieci mogą mieć wysypkę jeśli gorączka utrzymuje się przez kilka dni. Życzę Wam, aby wszystko szybko wróciło do normy, bo nie ma nic gorszego niż choroba dziecka.
    Tak mi wczoraj też lekarka powiedziała, dzisiaj Natalia poszła do żłobka, ja byłam sobie zrobić badania, bo jak pisalalan wcześniej to miałam problemy z żołądkowa i one wracają do mnie często więc jestem narazie na zwolnieniu lekarskim, mam czas żeby ogarnąć dom , powyciagalam z szafy letnie ubrania , piore i sprzątam, koło 12 pojadę po mała

    201809135365.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2019, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KATARZYNACarm wrote:
    Tak mi wczoraj też lekarka powiedziała, dzisiaj Natalia poszła do żłobka, ja byłam sobie zrobić badania, bo jak pisalalan wcześniej to miałam problemy z żołądkowa i one wracają do mnie często więc jestem narazie na zwolnieniu lekarskim, mam czas żeby ogarnąć dom , powyciagalam z szafy letnie ubrania , piore i sprzątam, koło 12 pojadę po mała
    Robiłaś test na helicobacter? Przy tym często wracają wymioty. W Polsce można w każdej aptece kupić test paskowy, ewentualnie w laboratorium zrobić badanie.

  • Minns Autorytet
    Postów: 969 977

    Wysłany: 24 kwietnia 2019, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My już 3 godzina spacerku, mały ciągle śpi :O... musialam skoczyć do sklepu po jakieś węglowodany (a miałam ograniczyć słodycze). I pewnie twarz będę miała zjaraną bo niczym się nie posmarowałam.
    W takie słonko to mam ochotę wyłożyć się plackiem na plaży, może kiedyś... ;)

    wrzesień 2018 - synek <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2019, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bubeczek nasz wreszcie załapał jak to jest z tym staniem na czworaka, co za radość hehe

    Minns, 100krotka30, ola_g89, Izabelle lubią tę wiadomość

  • kasia1518 Autorytet
    Postów: 3210 2091

    Wysłany: 24 kwietnia 2019, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny orientujecie się czy lekarz może mi wystawić zwolnienie lekarskie na 3dni do przodu? Wizytę mam w środę A zwolnienie potrzebuje koniecznie od soboty.

    Przymierzam się do przejścia z rodzicielskiego na L4.

    kasia1518

    relg8iikdgf37yhc.png
    3i49ej280kg4r0lc.png
  • 86monia Autorytet
    Postów: 675 286

    Wysłany: 24 kwietnia 2019, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Camilla13 wrote:
    Bubeczek nasz wreszcie załapał jak to jest z tym staniem na czworaka, co za radość hehe
    w sensie bujanie się na niedzwiadzka? :D

  • 86monia Autorytet
    Postów: 675 286

    Wysłany: 24 kwietnia 2019, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasia1518 wrote:
    Dziewczyny orientujecie się czy lekarz może mi wystawić zwolnienie lekarskie na 3dni do przodu? Wizytę mam w środę A zwolnienie potrzebuje koniecznie od soboty.

    Przymierzam się do przejścia z rodzicielskiego na L4.

    https://adwokatkobiet.pl/zwolnienie-wstecz-i-w-przod/

  • 100krotka30 Autorytet
    Postów: 729 557

    Wysłany: 24 kwietnia 2019, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mogę potwierdzić ze u nas kłopoty z jedzeniem były przejściowe jak u większości dzieciaczkow i wszystko raczej wróciło do normy. Podaję mu 3 posiłki rano kasza, obiad warzywka same lub z miesem i owoc na deser. Orientujecie się kiedy przechodzi się na 5 stałych posiłków? Chyba po roczku tak myślę :-) jedynie co to słabo u nas z przybieraniem od 27 lutego przybrał tylko 300 gram wg naszej wagi.
    Ale nie martwi mnie to cały czas jest w ruchu uśmiechnięty :-) zaczyna wspinac się na wszystko, wczoraj udało mu się stanąć przy foteliku. Oczywiście matka przerażenie i bieg do niego ;-)

    Camilla13, ola_g89, Minns lubią tę wiadomość

    Misia 09.2013
    Misio 08.2018
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2019, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasia1518 wrote:
    Dziewczyny orientujecie się czy lekarz może mi wystawić zwolnienie lekarskie na 3dni do przodu? Wizytę mam w środę A zwolnienie potrzebuje koniecznie od soboty.

    Przymierzam się do przejścia z rodzicielskiego na L4.
    To musisz iść we wtorek.

‹‹ 1520 1521 1522 1523 1524 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ