X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne WRZEŚNIOWE DZIECI 2018
Odpowiedz

WRZEŚNIOWE DZIECI 2018

Oceń ten wątek:
  • Hedgehog Autorytet
    Postów: 876 257

    Wysłany: 27 kwietnia 2019, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 kwietnia, 14:17

    [link=https://www.suwaczki.com/]17u9hdge9c31bxqo.png[/link]
  • 86monia Autorytet
    Postów: 675 286

    Wysłany: 27 kwietnia 2019, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hedgehog wrote:
    Boję się napisać że udało mi się rozwiązać problem żeby się czasem znowu nie zmieniło :D pomogło jeżdżenie jak pijany - od krawężnika do krawężnika ;) prawdę mówiąc mam w dupie jak to wygląda ważne że działa. A podpatrzyłam u sąsiadki. Dzięki temu mały usypia, widać potrzebuję tego ruchu na boki.
    Dodatkowo zauważyłam że wkurzają go pasy, więc są zapięte bardzo luźno, powiedziałabym że na słowo honoru. Natomiast po przebudzeniu nadal spacer trwa krótko, nie usiedzi mój ruchLiwiec w jednym miejscu

    Niestety nigdzie w okolicy nie ma parku. W zasadzie w całym miasteczku nie ma parku. koło mojego bloku jest trochę trawy ale trwa budowa kolejnego bloku więc jest głośno kurzy się itd. jeśli weekend majowy będzie ładny to pojedziemy na działkę do teściowej. Niestety na co dzień nie mam za bardzo gdzie się rozłożyć z kocykiem :( muszę czekać przynajmniej na zakończenie budowy gdzieś w lipcu.
    Moj też lubi ostrą jazdę 😂 kiedyś szłam z moim to sie darł, ze nie nadaza bo tak zapitalam. Tak sie przyzwyczaiłam, że młody lubi szybko, terepiąco, w podskokach.

  • Hedgehog Autorytet
    Postów: 876 257

    Wysłany: 27 kwietnia 2019, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 kwietnia, 14:17

    [link=https://www.suwaczki.com/]17u9hdge9c31bxqo.png[/link]
  • JustynaG Autorytet
    Postów: 4142 6356

    Wysłany: 27 kwietnia 2019, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli macie za dobre wózki :D trzeba było kupić taki bez amortyzacji to by bardziej telepało :)

    Hedgehog, współczuję braku miejsca, gdzie można się rozłożyć. Ja mam pod blokiem mały plac zabaw, taki kameralny. A kawałek dalej większy, z dużą ilością atrakcji. Jest sporo zieleni i las.

    Hedgehog lubi tę wiadomość

    43kt3e5ee2053a1j.png

    43ktio4p46502aio.png
    https://ekstesterki.wixsite.com/dziecko
  • 86monia Autorytet
    Postów: 675 286

    Wysłany: 27 kwietnia 2019, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hedgehog wrote:
    Mój też zawsze mówi że strasznie gonie.
    Coś nie mają kondycji te nasza chłopy chyba, co? ;)

    Też o tym pomyślałam wstyd 😂

  • KATARZYNACarm Autorytet
    Postów: 696 505

    Wysłany: 27 kwietnia 2019, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, u nas dalej bez ząbków , nic dosłownie nic , nie wiem czy kiedyś to ruszy , ale mam nadzieję że tak a nie tylko symptomy , a tak poza tym dziewczyny , nie chwalilam się wam jeszcze , ale po 8 latach pracy w jednej fabryce , postanowiłam, zmienić swój zawód, tzn chce być stylistka paznokci , na następny tydzień mam pierwsze szkolenie, a później kolejne mam tydzień po tygodniu, na początek będę przyjmować w domu i zostanę jeszcze w tej pracy później będę tylko zmniejszać kontrakt na 3 dni i 3 dni będę pracować w domu , a jak już się mega rozkręci, wtedy całkowicie zrezygnuje z mojej pracy i będę mogła pracować w domu .....
    No ale się rozpisalam, trzymajcie kciuki , żeby się udało, bo mojej obecnej pracy mam już dość 😏

    Vlinder, Minns, Camilla13, kasia1518, Izabelle, susełek, p_tt, 100krotka30, kuwejtonka lubią tę wiadomość

    201809135365.png
  • Vlinder Autorytet
    Postów: 632 579

    Wysłany: 27 kwietnia 2019, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KATARZYNACarm wrote:
    Hej dziewczyny, u nas dalej bez ząbków , nic dosłownie nic , nie wiem czy kiedyś to ruszy , ale mam nadzieję że tak a nie tylko symptomy , a tak poza tym dziewczyny , nie chwalilam się wam jeszcze , ale po 8 latach pracy w jednej fabryce , postanowiłam, zmienić swój zawód, tzn chce być stylistka paznokci , na następny tydzień mam pierwsze szkolenie, a później kolejne mam tydzień po tygodniu, na początek będę przyjmować w domu i zostanę jeszcze w tej pracy później będę tylko zmniejszać kontrakt na 3 dni i 3 dni będę pracować w domu , a jak już się mega rozkręci, wtedy całkowicie zrezygnuje z mojej pracy i będę mogła pracować w domu .....
    No ale się rozpisalam, trzymajcie kciuki , żeby się udało, bo mojej obecnej pracy mam już dość 😏
    Trzymam kciuki, aby się Tobie udało spełnić marzenia :)

    KATARZYNACarm lubi tę wiadomość

    bhywvcqgxdl0na75.png
  • Minns Autorytet
    Postów: 969 977

    Wysłany: 27 kwietnia 2019, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katarzyna trzymam mocno kciuki! Na pewno się uda :). To jest najlepszy sposób na zaczęcie własnego biznesu, najpierw razem ze stałą pracą, a potem jak wypali to będziesz zarabiała na tym co lubisz robić :). Sama bym chciała zacząć coś swojego, ale nie mam pomysłu co, myślałam o fotografii, ale no nie wiem czy się przebiję, musiałabym też mocno zainwestować... Także pewnie czeka mnie "kariera" w korpo haha.
    Wczoraj byłam na basenie wieczorem, że było ciepło to wyleciałam w spódniczce i bluzeczce, jeszcze mokrych włosach i chyba przesadziłam bo mam stan podgorączkowy i ogólnie wszystko mnie boli :(. Nawet odpuściłam standardowe sobotnie sprzątanie. Mały na szczęście super, noce średnie, ale trochę lepiej, w dzień jest mega słodziak i to dla mnie lepsze, niż maruda w dzień i dobre noce jak było przez w sumie prawie cały marzec.

    KATARZYNACarm lubi tę wiadomość

    wrzesień 2018 - synek <3
  • KATARZYNACarm Autorytet
    Postów: 696 505

    Wysłany: 27 kwietnia 2019, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki ,.dziewczyny , wsparcie mi się napewno przyda i przedewszystkim wiara w siebie , bo czasami mam chwilę zwątpienia, jak zrobię już mój salon to wyślę zdjęcia 👍🤗myślę że tak koło sierpnia lub lipca zacznę przyjmować klientki , ale mój strach polega na tym jak zdobyć te klientki .
    Marzenia trzeba spełniać, mam wspaniala rodzinę teraz chciałabym spełnić się zawodowo 😊😍

    201809135365.png
  • Vlinder Autorytet
    Postów: 632 579

    Wysłany: 27 kwietnia 2019, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KATARZYNACarm jak spędzasz "Dzień Króla". U nas w mieście mnóstwo atrakcji, ale co z tego jak co chwilę ulewa (zresztą jak co roku) i siedzimy w domu :(

    bhywvcqgxdl0na75.png
  • KATARZYNACarm Autorytet
    Postów: 696 505

    Wysłany: 27 kwietnia 2019, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vlinder wrote:
    KATARZYNACarm jak spędzasz "Dzień Króla". U nas w mieście mnóstwo atrakcji, ale co z tego jak co chwilę ulewa (zresztą jak co roku) i siedzimy w domu :(
    Ja szczerze nie obchodzę tego święta, zresztą pogoda jest straszna , my siedzimy w domku mała już położyłam , ale swiruje w łóżeczku jutro muszę obniżyć łóżeczko o stopień

    Vlinder lubi tę wiadomość

    201809135365.png
  • Minns Autorytet
    Postów: 969 977

    Wysłany: 27 kwietnia 2019, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, macie może do polecenia jakiś elektryczny aspirator do nosa oraz inhalator (dla całej rodziny)?

    wrzesień 2018 - synek <3
  • KATARZYNACarm Autorytet
    Postów: 696 505

    Wysłany: 28 kwietnia 2019, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minns wrote:
    Dziewczyny, macie może do polecenia jakiś elektryczny aspirator do nosa oraz inhalator (dla całej rodziny)?
    Ja niestety nie polecę , bo nie używam, ale chętnie się dowiem 😊👍

    201809135365.png
  • kasia1518 Autorytet
    Postów: 3210 2091

    Wysłany: 28 kwietnia 2019, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minns wrote:
    Dziewczyny, macie może do polecenia jakiś elektryczny aspirator do nosa oraz inhalator (dla całej rodziny)?
    Ja mam z Microlife- zamawiałam w aptece doz kosztował 100zl. Na różne końcówki, maseczki dla dzieci i dorosłych- sama teraz używałam przy katarze- tyle że głośny- tak mi się wydaje , choć nie miałam porównania z innym.

    https://allegro.pl/oferta/inhalator-microlife-neb-100b-nebulizator-7043586746

    W kwestii aspiratora to używam tylko ręczny ☺

    Minns lubi tę wiadomość

    kasia1518

    relg8iikdgf37yhc.png
    3i49ej280kg4r0lc.png
  • 100krotka30 Autorytet
    Postów: 729 557

    Wysłany: 28 kwietnia 2019, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My aspirator mamy też ręczny a inhalator firmy sanity ma dodatkowo irygator który super sprawdza się u córki i szukalam ebyz była opcja nebulizacji w razie potrzeby. Jest w użyciu często już drugi sezon, poki co bez zarzutów :-) Głośny jest chodzi jak traktor ale młodego usypial przy, katarze.
    https://m.ceneo.pl/37722137

    Synio wczoraj zaczął się wspinać i stawać, dziś zaczął siadać. Robił to non stop przez 2 godziny zaliczył kilka bolesnych upadków. Padł o 17'30 wstał 20'10 i właśnie zasnął i ja się kładę bo o 20 miałam plan poleżeć z książką i nie wyszło ;-)
    Katarzyna gratuluję odwagi i pomysłu na biznes, też bym bardzo chciała zawalczyć o siebie ale brakuje mi odwagi i pomysłu taka dupa wołowa ze mnie. Pewnie będę klepać coś na produkcji do końca żywota :-P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 kwietnia 2019, 23:04

    Minns, Hedgehog, Izabelle, susełek lubią tę wiadomość

    Misia 09.2013
    Misio 08.2018
  • kuwejtonka Autorytet
    Postów: 731 644

    Wysłany: 29 kwietnia 2019, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kto już zaczął majówkę? :)

    Pierwsze szczęście wrzesień 2018
    Drugie szczęście marzec 2021
  • kuwejtonka Autorytet
    Postów: 731 644

    Wysłany: 29 kwietnia 2019, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KATARZYNACarm wrote:
    Hej dziewczyny, u nas dalej bez ząbków , nic dosłownie nic , nie wiem czy kiedyś to ruszy , ale mam nadzieję że tak a nie tylko symptomy , a tak poza tym dziewczyny , nie chwalilam się wam jeszcze , ale po 8 latach pracy w jednej fabryce , postanowiłam, zmienić swój zawód, tzn chce być stylistka paznokci , na następny tydzień mam pierwsze szkolenie, a później kolejne mam tydzień po tygodniu, na początek będę przyjmować w domu i zostanę jeszcze w tej pracy później będę tylko zmniejszać kontrakt na 3 dni i 3 dni będę pracować w domu , a jak już się mega rozkręci, wtedy całkowicie zrezygnuje z mojej pracy i będę mogła pracować w domu .....
    No ale się rozpisalam, trzymajcie kciuki , żeby się udało, bo mojej obecnej pracy mam już dość 😏
    Bosko! Zazdroszczę odwagi i trzymam kciuki :)

    KATARZYNACarm lubi tę wiadomość

    Pierwsze szczęście wrzesień 2018
    Drugie szczęście marzec 2021
  • Izabelle Autorytet
    Postów: 1619 1278

    Wysłany: 29 kwietnia 2019, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiadomo,jak majówka za pasem,to pogoda marna... ;)

    U nas ewidentnie idą jakieś zęby,bo kciuk non stop w buzi,ślina na potęgę,płacz i marudzenie,nic nie pasuje.

    Czy któraś z Was miała,ma rozstęp mięśnia prostego? Zaczęłam właśnie ćwiczyć,bo mam dziurę na prawie 4 palce :( i jetsem ciekawa efektów tych ćwiczeń.

    l22ne6yd1cgn4wml.png
  • 100krotka30 Autorytet
    Postów: 729 557

    Wysłany: 29 kwietnia 2019, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izabelle cwiczysz może z dds? Podobno ma kapitalny plan na rozejscie mięśni brzucha. Ja nie mam ale mam sadło do zrzucenia i wymodelowania.

    Izabelle lubi tę wiadomość

    Misia 09.2013
    Misio 08.2018
  • Minns Autorytet
    Postów: 969 977

    Wysłany: 29 kwietnia 2019, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jaki lekarz może stwierdzić taki rozstęp? Pierwszego kontaktu?
    Bruno dzisiaj zaczął czworakować :) momentami zamiast pełzać wybierał przemieszczanie się na kolanach.
    Nie chcę zapeszać, ale od ponad 2 tygodni jest sielanka. Noce są gorsze, ale w dzień mały nie marudzi, chętnie bawi się na podłodze, sam. Bajka.

    ola_g89 lubi tę wiadomość

    wrzesień 2018 - synek <3
‹‹ 1522 1523 1524 1525 1526 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ