X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne WRZEŚNIOWE DZIECI 2018
Odpowiedz

WRZEŚNIOWE DZIECI 2018

Oceń ten wątek:
  • kasia1518 Autorytet
    Postów: 3210 2091

    Wysłany: 29 kwietnia 2019, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kuwejtonka wrote:
    Kto już zaczął majówkę? :)
    My już na pomorzu. Podróż 8h. Przerazało mnie te 700km po ostatniej wyprawie do Zakopca , ale było bardzo dobrze- Zosia grzeczna, przerwa tylko 2 razy na jedzenie i zmianę pampersa i co ważne ja nie wymiotowalam.
    Posiedzimy tydzień u moich rodziców, na pewno zaliczamy wyjazd nad morze i rybke, tylko coś pogodę mówia średnia :/

    Udanej majówki Dziewczyny ☺

    Minns, 100krotka30, Izabelle, ola_g89, KATARZYNACarm, Camilla13, kuwejtonka lubią tę wiadomość

    kasia1518

    relg8iikdgf37yhc.png
    3i49ej280kg4r0lc.png
  • Izabelle Autorytet
    Postów: 1619 1278

    Wysłany: 29 kwietnia 2019, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    100krotka30 wrote:
    Izabelle cwiczysz może z dds? Podobno ma kapitalny plan na rozejscie mięśni brzucha. Ja nie mam ale mam sadło do zrzucenia i wymodelowania.
    tak,wlasnie dds :) Jak dla mnie laska jest niesamowita. Poczytaj jej blog, ładnie pisze jak schudnąć,są przepisy,porady i ma sporo fajnych planów treningowych :)

    Minns,sama możesz sprawdzić rozejście. A tak to chirurg plus usg.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 kwietnia 2019, 20:33

    l22ne6yd1cgn4wml.png
  • 100krotka30 Autorytet
    Postów: 729 557

    Wysłany: 29 kwietnia 2019, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie badała fizjoterapeutka uroginekologiczna, w 2 dobie po porodzie miałam ale po połogu się zamknol sam. Dala wskazówki jak sobie pomóc a nie zaszkodzic i chyba podzialalo.
    Minns kladziesz się płasko, nogi zgięte w kolanach i na lini pępka sprawdzasz od spojenia do żeber trzymajac głowę jak do brzuszka przy klatce piersiowej jeśli nie ma szpary i palce nie wchodza to jest ok :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 kwietnia 2019, 22:00

    Minns lubi tę wiadomość

    Misia 09.2013
    Misio 08.2018
  • 100krotka30 Autorytet
    Postów: 729 557

    Wysłany: 29 kwietnia 2019, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izabelle wrote:
    tak,wlasnie dds :) Jak dla mnie laska jest niesamowita. Poczytaj jej blog, ładnie pisze jak schudnąć,są przepisy,porady i ma sporo fajnych planów treningowych :)

    Minns,sama możesz sprawdzić rozejście. A tak to chirurg plus usg.
    Szperalam już u niej :-) mega sa te metamorfozy dziewczyn po jej planach treningowych i oferuje pomoc on-line sprawdzajac poprawność wykonywania planka :-)

    Izabelle lubi tę wiadomość

    Misia 09.2013
    Misio 08.2018
  • 86monia Autorytet
    Postów: 675 286

    Wysłany: 1 maja 2019, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy któraś z Was ma problem ze skórą u maluszków? KatarzynaCarmen chyba pisałaś? w finale uporaliście się? Bo mojemu od pewnego czasu wyskakuje wysypka na polikach czerwona z krostkami chropowatymi :(

  • KATARZYNACarm Autorytet
    Postów: 696 505

    Wysłany: 1 maja 2019, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    86monia wrote:
    Dziewczyny czy któraś z Was ma problem ze skórą u maluszków? KatarzynaCarmen chyba pisałaś? w finale uporaliście się? Bo mojemu od pewnego czasu wyskakuje wysypka na polikach czerwona z krostkami chropowatymi :(
    Hej u nas ciągle są pryszczyki i czerwona skóra, ogólnie rzecz mówiąc, raz są raz ich nie ma , przestałam się przejmować.

    201809135365.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 maja 2019, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pogoda niestety nie rozpieszcza w tym roku. Wczoraj grill zaliczony, synek szczęśliwy w dużym gronie osób, wszyscy zabawiali, nosili, ach co za radość:-)

    I U nas zaczął się problem z jezdzeniem w wózku. Fotelik samochodowy też jest fee. Misiaczek opanował raczkowanie, trochę nim zarzuca hehe ale oby do przodu najważniejszy cel każdego dnia a ostatnio i nocy niestety.

    Ja się wyrwalam z domu to i z psychiką lepiej. Rozmowy z terapeutą są nawet przyjemne. Zaczęłam zamiast leków przyjmować olej z konopii cbd, 2 tygodnie i zniknął problem bolow głowy i permanentnej bezsenności.

    Izabelle, KATARZYNACarm lubią tę wiadomość

  • Izabelle Autorytet
    Postów: 1619 1278

    Wysłany: 3 maja 2019, 03:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Camilla,super że czujesz się lepiej :)

    Camilla13 lubi tę wiadomość

    l22ne6yd1cgn4wml.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 maja 2019, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izabelle wrote:
    Camilla,super że czujesz się lepiej :)
    Dziękuję:-)
    Mam pytanie, podchodziłas do transferu po punkcji czy miałaś crio? U nas metodą chałupniczą nadal jest ciężko coś zdziałać, przymierzam się do crio pod koniec wakacji, zbieram informację jak to wygląda.

  • Izabelle Autorytet
    Postów: 1619 1278

    Wysłany: 3 maja 2019, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam transfer zaraz po punkcji,mrozaków brak :)

    Jesli któryś dzieciaczek ma problemy z zaparciami,to u nas pomógł moj koktajl. Banan,jabłko i jarmuż. Zosia wczoraj dość dużo tego zjadła,a dziś w pieluszce cudo,że ho ho ;) Może komuś ta rada pomoże ;)

    Camilla13 lubi tę wiadomość

    l22ne6yd1cgn4wml.png
  • Minns Autorytet
    Postów: 969 977

    Wysłany: 4 maja 2019, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witamy w maju, dzisiaj mały kończy 8 miesięcy <3.
    Waży ok. 9,4 kg, ubranka już większość 80, siedzi sam, pełza, raczkuje (choć jak mu się spieszy to woli pełzanie), dużo się śmieje, gaworzy, pokazuje złości i jest przekochany! Od 3 tygodni jest naprawdę bosko. Noce były gorsze, budził się nawet co godzinę, ale od 2 dni poprawa, dzisiaj zasnął przed 21, obudził się po 1, pojadł i spał do 7, także mega noc.

    U nas na dwójkę śliwka działa. Ale ogólnie robi kupki co 4-6 dni od kilku miesięcy.

    Skórka na polikach czy brodzie też nie raz jest czerwona i sucha, ale to podrażnienia od śliny i jedzenia.

    I powoli myślę jak się wycofać z karmienia piersią, u nas będzie ciężko bo mały to od urodzenia cycoholik i zasypia teraz albo na spacerze, albo przy cycu... Wczoraj mąż go usypiał to 15 min się darł, aż w końcu padł.

    Izabelle, KATARZYNACarm, 100krotka30, p_tt lubią tę wiadomość

    wrzesień 2018 - synek <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2019, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny! Nawet na ułamek sekundy nie zostawiajcie dzieci na kanapie. Wracamy ze szpitala, rano synek spadł z kanapy! Odwrocilam się żeby ułożyć poduszki z drugiej strony narożnika. Na szczęście zjechał z niej razem z kocykiem to upadek nie był silny. Do tej pory nie mogę się uspokoić.

  • kasia1518 Autorytet
    Postów: 3210 2091

    Wysłany: 4 maja 2019, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Camilla też już miałam taka sytuację tyle ze złapałam. Byłam metr od Zosi - chciałam rozłożyć kocyk na dywanie, a ona hop obrót z pleców na kanapie. Złapałam ja w ostatniej sekundzie A i tak był płacz niesamowity.

    kasia1518

    relg8iikdgf37yhc.png
    3i49ej280kg4r0lc.png
  • kasia1518 Autorytet
    Postów: 3210 2091

    Wysłany: 4 maja 2019, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My dziś kończymy 9mc i będzie prezent w postaci ząbka - babcia wyczuła palcem, już widać białe czubki więc pewnie kwestia 2-3 dni jak pojawi się cały ☺ chyba idą dwa. Śmialismy się z mężem ze zmieni klimat na nadmorski i wyjdą jej zęby- no i się sprawdziło ☺ a jak nam śpi... Nie budzi się wcale; podaje jej koło 1 i 5 butelkę i ona nawet o tym nie wie . Budzi się dopiero po 7. Służy jej to pomorze, a w lipcu przyjeżdżam na 3 tygodnie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 maja 2019, 20:18

    Izabelle, KATARZYNACarm, Marrgoo, Camilla13, Vlinder, susełek lubią tę wiadomość

    kasia1518

    relg8iikdgf37yhc.png
    3i49ej280kg4r0lc.png
  • Izabelle Autorytet
    Postów: 1619 1278

    Wysłany: 4 maja 2019, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Camilla,najważniejsze,że wszystko ok. Ponoć rodzice dzielą się na takich,którym dziecko spadło i takich,którzy się do tego nie przyznają. Spokojnie, dobrze że nic poważnego się nie stało.
    Syn spadł z kanapy u teściów,w pokoju pełnym ludzi. Zośka wyslizgnęła mi się z rąk w łazience,jak myłam jej rączki. Złapałam ją w locie,ale cały wieczór nie.mogłam się uspokoić. A syn,prawie 8 lat przedwczoraj zjechał na tylku ze schodów, plecy odrapane,panika na cały dom,także ten....

    l22ne6yd1cgn4wml.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2019, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi Hanka też spadła z łóżka ja płakałam bardziej od niej. Niestety teraz trzeba bardziej uważać odkąd zaczęła się podnosic do klęku ciągle się w coś uderzy a będzie jeszcze gorzej...

  • Minns Autorytet
    Postów: 969 977

    Wysłany: 5 maja 2019, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie jeszcze nie spadł, jak jest na łóżku czy kanapie i chcę się na sekundę odwrócić to zawsze go trzymam za udko. A na podłodze nie raz się uderzył głową o ziemie, czasem szafkę, to jest normalne, parę razy walnął i teraz bardziej uważa. Wiadomo, teraz zaczyna się podciągać to już bardziej pilnuje bo z wysokości to już bardziej niebezpiecznie. Jeszcze wiele upadków zaliczą, ale tak się dzieci uczą :).

    wrzesień 2018 - synek <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2019, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O 9 minęła doba, synek zachowuje się jak zawsze. Moja mama wczoraj zaczęła opowiadać historie z naszego dzieciństwa, aż strach mnie ogarnął. Izabelle moja mama powiedziała to samo co Ty, o tym podziale rodziców. Ach..trzeba uważać jeszcze bardziej.

  • promyczek 39 Autorytet
    Postów: 1848 1741

    Wysłany: 5 maja 2019, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ktores dziecie jeszcze nie raczkuje ,nie siedzi i nie chodzi :P :P Tylko pelza :}

    moja tez spadla z kanapy ,wszystko skonczylo sie dobrze ,masakra,od tamtej pory ani na sekunde jej nie puszczam ,jedynie na podlodze

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 maja 2019, 13:01

    2017r-IVF-wrzesień-nieudane
    2018r-naturalny Cud♥
    5b09h371owxjb82f.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2019, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izabelle wrote:
    Camilla,najważniejsze,że wszystko ok. Ponoć rodzice dzielą się na takich,którym dziecko spadło i takich,którzy się do tego nie przyznają. Spokojnie, dobrze że nic poważnego się nie stało.
    Syn spadł z kanapy u teściów,w pokoju pełnym ludzi. Zośka wyslizgnęła mi się z rąk w łazience,jak myłam jej rączki. Złapałam ją w locie,ale cały wieczór nie.mogłam się uspokoić. A syn,prawie 8 lat przedwczoraj zjechał na tylku ze schodów, plecy odrapane,panika na cały dom,także ten....
    Jejku, nie uderzył się głową? Ja będąc w ciąży jak schodzilam w nocy się napić to zjechałam na dupie.

‹‹ 1523 1524 1525 1526 1527 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ