X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne WRZEŚNIOWE DZIECI 2018
Odpowiedz

WRZEŚNIOWE DZIECI 2018

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2019, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    86monia wrote:
    w sensie bujanie się na niedzwiadzka? :D
    Tak, najlepszy opis hehe

  • kasia1518 Autorytet
    Postów: 3210 2091

    Wysłany: 24 kwietnia 2019, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    86monia wrote:
    https://adwokatkobiet.pl/zwolnienie-wstecz-i-w-przod/

    Dzięki Monia . Muszę zmienić w takim razie termin wizyty na sobotę.

    kasia1518

    relg8iikdgf37yhc.png
    3i49ej280kg4r0lc.png
  • kasia1518 Autorytet
    Postów: 3210 2091

    Wysłany: 24 kwietnia 2019, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Camilla13 wrote:
    To musisz iść we wtorek.

    Camilla mi chodziło z datą przyszła, nie wstecz. Niestety nie da rady. Muszę zmienić termin wizyty.

    kasia1518

    relg8iikdgf37yhc.png
    3i49ej280kg4r0lc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2019, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasia1518 wrote:
    Camilla mi chodziło z datą przyszła, nie wstecz. Niestety nie da rady. Muszę zmienić termin wizyty.
    Sorki, nie zrozumiałam. Dobrze, że Monia czuwa ;-)

  • 86monia Autorytet
    Postów: 675 286

    Wysłany: 24 kwietnia 2019, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie czuwam
    Sama nie byłam pewna to wkleiłam link z dwiema opcjami :D

  • p_tt Autorytet
    Postów: 699 444

    Wysłany: 24 kwietnia 2019, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    100krotka30 wrote:
    Mogę potwierdzić ze u nas kłopoty z jedzeniem były przejściowe jak u większości dzieciaczkow i wszystko raczej wróciło do normy. Podaję mu 3 posiłki rano kasza, obiad warzywka same lub z miesem i owoc na deser. Orientujecie się kiedy przechodzi się na 5 stałych posiłków? Chyba po roczku tak myślę :-) jedynie co to słabo u nas z przybieraniem od 27 lutego przybrał tylko 300 gram wg naszej wagi.
    Ale nie martwi mnie to cały czas jest w ruchu uśmiechnięty :-) zaczyna wspinac się na wszystko, wczoraj udało mu się stanąć przy foteliku. Oczywiście matka przerażenie i bieg do niego ;-)

    My w sumie już mamy 4-5 posiłków dziennie, zależy jak wyjdzie, rano kaszka / śniadanie, później owoc / jogurt, obiad, czasem raz czasem słoik na dwa razy, kolejny owoc i wieczorem kaszka. Oprócz tego cyc kilka razy dziennie i dalej w nocy.

    W końcu doczytałam co u Was. Ja oprócz codzienności z Polcią, próbuję kupić działkę i bardzo bym chciała już zacząć budowę. Niestety póki co jeżdżę i nic sensownego nie mogę znaleźć. A jak coś fajnego to cena kosmos. I tak nam dni uciekają.

    km5scwa1k0ojmmea.png
  • kasia1518 Autorytet
    Postów: 3210 2091

    Wysłany: 24 kwietnia 2019, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My czasami 5-6 posiłków stałych w ciągu dnia ale to jak wcale nie chce mleka. Jak mleko pije w miarę ok w dzień to ma 3 posiłki stałe, a tak to muszę kombinować żeby jej zastąpić to mleko czym innym.

    kasia1518

    relg8iikdgf37yhc.png
    3i49ej280kg4r0lc.png
  • KATARZYNACarm Autorytet
    Postów: 696 505

    Wysłany: 25 kwietnia 2019, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, Natalka nie ma gorączki, nie ma też ząbków. Ale ma katarek, i to taki wodnisty mega i dziąsła na dole są białe , takze czekamy dalej 😁
    CAMILA zrobiła właśnie badania krwi i kału, czekam na wyniki i też było na helicobakter, więc okaże się, jutro idę do pracy , ale nie jest strasznie , bo jutro piątek.

    201809135365.png
  • Izabelle Autorytet
    Postów: 1619 1278

    Wysłany: 25 kwietnia 2019, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katarzyna,ewidentnie wygląda to na ząbki.

    Dziewczyny,jakiej firmy jogurty naturalne podajecie dzieciakom?

    l22ne6yd1cgn4wml.png
  • kuwejtonka Autorytet
    Postów: 731 644

    Wysłany: 25 kwietnia 2019, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Camilla13 wrote:
    To było związane z jakimś nowym jedzeniem czy wirus się jakiś przyplatal?

    Raczej jedzenie, lekarz powiedział, że białko jajka często powoduje rewolucje w małych brzuszkach.
    Wirus ponoć powoduje też gorączkę i/lub biegunkę, a ona nie miała

    Pierwsze szczęście wrzesień 2018
    Drugie szczęście marzec 2021
  • kasia1518 Autorytet
    Postów: 3210 2091

    Wysłany: 25 kwietnia 2019, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izabelle wrote:
    Katarzyna,ewidentnie wygląda to na ząbki.

    Dziewczyny,jakiej firmy jogurty naturalne podajecie dzieciakom?

    U nas zott albo Piątnica

    Izabelle lubi tę wiadomość

    kasia1518

    relg8iikdgf37yhc.png
    3i49ej280kg4r0lc.png
  • KATARZYNACarm Autorytet
    Postów: 696 505

    Wysłany: 25 kwietnia 2019, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izabelle wrote:
    Katarzyna,ewidentnie wygląda to na ząbki.

    Dziewczyny,jakiej firmy jogurty naturalne podajecie dzieciakom?
    No ja mam nadzieję, i dzisiaj zrobiła już 2 kupke i ma odparzana dupkę 😪

    201809135365.png
  • KATARZYNACarm Autorytet
    Postów: 696 505

    Wysłany: 25 kwietnia 2019, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izabelle wrote:
    Katarzyna,ewidentnie wygląda to na ząbki.

    Dziewczyny,jakiej firmy jogurty naturalne podajecie dzieciakom?
    No ja mam nadzieję, i dzisiaj zrobiła już 2 kupke i ma odparzana dupkę 😪 i jest senna też już dzisiaj spała 3 razy po 50 min

    201809135365.png
  • p_tt Autorytet
    Postów: 699 444

    Wysłany: 25 kwietnia 2019, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja podaje zott, kozi lub inne które nie mają w składzie mleka w proszku.

    Izabelle lubi tę wiadomość

    km5scwa1k0ojmmea.png
  • Minns Autorytet
    Postów: 969 977

    Wysłany: 25 kwietnia 2019, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katarzyna, kuwejtonka, życzę dużo zdrówka dla maluszków <3. Tak sobie zdałam sprawę, że muszę w końcu porządnie uzupełnić apteczkę dla małego. I zrobić jakąś mini wersję na dłuższe wyjazdy.
    Ja nie wiem szczerze ile karmień u nas wychodzi, różnie. Wciąż nie mamy jakiejś regularności.
    Dzisiejszy dzień bardzo udany, pogoda u nas dopisywała. Umówiłam się z kumpelą i poszłyśmy z naszymi maluchami na prawie 5 godzinny spacer. W międzyczasie zaliczyłyśmy maka, maluchy pierwszy raz były na huśtawce, na kocyku. Mały średnio lubi trawę na razie :P. Było tak ciepło, że Bruno był w body i spodenkach, nawet skarpety mu zdjęłam. Myślę, że w krótkim rękawku też byłoby mu ok. Jutro chyba ja pojadę do koleżanki posiedzieć z małym na tarasie. Trzeba korzystać ze słonka.
    A noce u nas fatalne, mały często się budzi, płacze, a mnie już sutki bolą. Teraz się obudził po 40 minutach co się na pierwsze nocne spanie nie zdarzało... także będzie ciekawie.

    KATARZYNACarm lubi tę wiadomość

    wrzesień 2018 - synek <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2019, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u nas odkąd zaczęła sama siadać mamy koszmar ze snem... dzisiaj w dzień spała tylko 15 minut. W nocy co chwile budziła się z płaczem i stała albo na czworaka albo siedziała i płakała. Teraz też nie mogła zasnąć, męczyła się chyba z godzinę i jak już przysneła to zaraz znowu na czworaka i siad... słyszałam o kryzysie snu jak dziecko zaczyna raczkować ale jej zdarzyło się to tylko raz.

    Z jedzeniem jest koszmar niby mamy te 5 posiłków dziennie ale je tak mało, że i tak muszę dopajać ją mlekiem...

    co do jogurtów naturalnych patrzę tylko na to żeby w składzie nie było mleka w proszku :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2019, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas cuda wianki. Synek ciągle na czworaka się buja, krzyczy, piszczy i się śmieje. Dziś wstał o 4 rano! I do teraz spał 2,5 godziny. Oboje z mężem ledwo żyjemy. A on non stop robi tylko jedno, na cztery "koła" i kręci dupka w każdą stronę.

  • Hedgehog Autorytet
    Postów: 876 257

    Wysłany: 26 kwietnia 2019, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 kwietnia, 14:16

    [link=https://www.suwaczki.com/]17u9hdge9c31bxqo.png[/link]
  • Minns Autorytet
    Postów: 969 977

    Wysłany: 26 kwietnia 2019, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli tak jak myślałam, noc była chyba jedna z najgorszych, ale, że byłam na to nastawiona to przeżyłam :P. Pobudki co chwilka, bez cyca, nie zasnął.
    Teraz ma drzemkę, jak się wybudzi to jedziemy do parku na kocyk i spacer :). Przy takiej pogodzie czuję, że odżywam. O wiele więcej możliwości.

    wrzesień 2018 - synek <3
  • JustynaG Autorytet
    Postów: 4142 6356

    Wysłany: 26 kwietnia 2019, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hedgehog, czy udało Ci się rozwiązać problem ze spacerami?
    Bo przy takiej ładnej pogodzie może zamiast wędrówki to może rozłożyć kocyk i dać poczworakować dziecku na trawce albo w piaskownicy?

    Hedgehog lubi tę wiadomość

    43kt3e5ee2053a1j.png

    43ktio4p46502aio.png
    https://ekstesterki.wixsite.com/dziecko
‹‹ 1521 1522 1523 1524 1525 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ