X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne WRZEŚNIOWE DZIECI 2018
Odpowiedz

WRZEŚNIOWE DZIECI 2018

Oceń ten wątek:
  • Minns Autorytet
    Postów: 969 977

    Wysłany: 25 maja 2019, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No mam dać 2 x dziennie po 3 ml, a w butelce jest 60 ml. Także skoro nie mówiła ile dni to też myślę że do końca. A wiecie może czy na antybiotyku można spacerować? Bo przecież nie będziemy się tyle czasu kisic w domu.

    wrzesień 2018 - synek <3
  • JustynaG Autorytet
    Postów: 4142 6356

    Wysłany: 25 maja 2019, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minns, myślę, że jeśli nie gorączkuje to nie ma przeciwwskazań do spacerów. Byle nie przegrzewać.

    43kt3e5ee2053a1j.png

    43ktio4p46502aio.png
    https://ekstesterki.wixsite.com/dziecko
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 maja 2019, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minns można. A jakiś probiotyk mu przepisała ? Coś na pewno by się przydało.

  • Minns Autorytet
    Postów: 969 977

    Wysłany: 25 maja 2019, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamy floractin.

    Dziewczyny, jutro dzień mamy, rok temu z brzuszkami, a dzisiaj maluchy już z nami 😍.

    Camilla13, veritaserum, ola_g89, kasia1518, susełek, KATARZYNACarm lubią tę wiadomość

    wrzesień 2018 - synek <3
  • ola_g89 Autorytet
    Postów: 1235 1282

    Wysłany: 25 maja 2019, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mogę się doczekać tego naszego pierwszego Dnia Mamy! ❤️ W zeszłym roku była jakas namiastka, bo Pola już buszowała w brzuchu, ale jutro to zupełnie coś innego.

    Niestety na weekend zostałyśmy same, mąż na wyjeździe firmowym. Także dzisiaj czeka mnie pierwsze samotne kąpanie. Bez męża, babci i innych. Ale wiecie co? Cudownie spędzilłysmy razem dzień. Tak od początku do końca tylko we dwie. Czuje się spełniona na maxa ❤️

    EDIT: żebym nie zapeszyła z tym „spełnieniem” przed kąpielą i usypianiem :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 maja 2019, 18:57

    Izabelle, Minns, KATARZYNACarm lubią tę wiadomość

    klz9i09k40pp4fu3.png
    qb3ci09ktod8alpu.png
  • Izabelle Autorytet
    Postów: 1619 1278

    Wysłany: 25 maja 2019, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dostałam od syna laurkę na,Dzień Mamy,gdzie pierwszy raz sam od siebie napisał kilka zdań. Ryczałam jak bóbr ze wzruszenia ;)

    Zośka dziś dostała truskawki,szaleństwo ;) pokochała całą sobą :) ;)

    Po antybiotyku zawsze dawałam Młodemu tarte,ugotowane buraki. Ponoć oczyszczają organizm. Jest uczulony na Augumentin i te buraki stawiały go na nogi. Juz mnie skręca na samą myśl o chorobach...trzeba będzie znów przez to przejść...

    ola_g89, susełek, Camilla13, Minns lubią tę wiadomość

    l22ne6yd1cgn4wml.png
  • kasia1518 Autorytet
    Postów: 3210 2091

    Wysłany: 26 maja 2019, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane mamy, dla wielu z nas to pierwszy dzień mamy - wszystkim Mamom wspaniałego dnia z pociechami ☺

    My dziś drugi dzień wesela. Wczoraj Zosie przywiezlismy po g. 19- wykąpałam ja i położyłam spać. Oczywiście jak została z ciocia to spała cała noc ☺ może to przez te wrażenia bo była wniebowzięta- dużo było dzieci i nie mogła oderwać wzroku , nogami machala bo sama by chciała pobiegać z tymi dziewczynkami po parkiecie ☺

    susełek, Camilla13, Izabelle, ola_g89, Minns, KATARZYNACarm lubią tę wiadomość

    kasia1518

    relg8iikdgf37yhc.png
    3i49ej280kg4r0lc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2019, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja również wszystkiego najlepszego z okazji dnia mamy :) niech nasze pociechy rosną duże i zdrowe.
    Ostatnio mało się tu udzielam, kupujemy z mężem mieszkanie. W sumie rozglądaliśmy się od początku roku i pach trochę przypadkiem znaleźliśmy to wymarzone. Załatwiamy właśnie formalności.
    Erus rośnie jak na drożdżach, pięknie siada sam. Mam tylko trochę problem bo jak czworakuje to jedna stupke układa do zewnątrz.

    Camilla13, Izabelle, ola_g89, Minns, kasia1518, veritaserum, KATARZYNACarm lubią tę wiadomość

  • ola_g89 Autorytet
    Postów: 1235 1282

    Wysłany: 26 maja 2019, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane, wszystkiego najlepszego na Dzień Mamy! ❤️

    Nie sądziłam, że ten pierwszy Dzień Mamy aż tak mnie wzruszy! Rozkleiłam się, jak dostałam kwiaty. Cudownie świętować od tej drugiej strony.

    Ale porzygałam się tęcza w tym poście... 🙈😀

    Minns, kasia1518, Camilla13, Izabelle, veritaserum, KATARZYNACarm lubią tę wiadomość

    klz9i09k40pp4fu3.png
    qb3ci09ktod8alpu.png
  • Minns Autorytet
    Postów: 969 977

    Wysłany: 26 maja 2019, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Również wszystkiego dobrego dla wrześniowych Mamuś :) :*.

    Od małego dostałam koszyczek z kwiatkami i słodycze <3, no i oczywiście mnóstwo uśmiechu i miłości. Mąż nam zrobił mini sesję zdjęciową i mimo, że w taką ładną pogodę siedzieliśmy w domu, to było cudownie.

    Tak mnie natchnęło żeby zrobić małemu na roczek krótki filmik z pierwszego roku życia i na samą myśl płaczę. No ciepłe kluchy z nas :P.

    kasia1518, ola_g89, Camilla13, Izabelle, KATARZYNACarm lubią tę wiadomość

    wrzesień 2018 - synek <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2019, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A my dzisiaj startujemy z pieluchami wielorazowymi ;) trzymajcie kciuki !!

  • Izabelle Autorytet
    Postów: 1619 1278

    Wysłany: 27 maja 2019, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    veritaserum wrote:
    A my dzisiaj startujemy z pieluchami wielorazowymi ;) trzymajcie kciuki !!
    trzymam i podziwiam za decyzję ;) dawaj znać na bieżąco jak idzie :)

    l22ne6yd1cgn4wml.png
  • Minns Autorytet
    Postów: 969 977

    Wysłany: 27 maja 2019, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jakich używacie proszków do prania?

    A o co chodzi z tymi pieluchami wielorazowymi? To już nauka siusiania do nocnika?

    wrzesień 2018 - synek <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2019, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie. Po prostu są pieluchy wielorazowe , nie pampersy. Pierze się itp ;)

    Moje przemyślenia na ten moment to żałuję że tak późno się zdecydowałam.

  • Izabelle Autorytet
    Postów: 1619 1278

    Wysłany: 27 maja 2019, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minns wrote:
    Dziewczyny jakich używacie proszków do prania?

    A o co chodzi z tymi pieluchami wielorazowymi? To już nauka siusiania do nocnika?
    ja lovela płyn,wlewam do bębna :)

    l22ne6yd1cgn4wml.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2019, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja piorę już z naszymi. Persil albo ariel.

  • Minns Autorytet
    Postów: 969 977

    Wysłany: 27 maja 2019, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie ostatnio używam loveli płynu, wcześniej proszek I słabo mi pierze. U rodziców małemu wypralismy ciuchy w zwykłym i żadnej reakcji alergicznej nie zauważyłam. Może też się przerzucę na te zwykłe.

    wrzesień 2018 - synek <3
  • kasia1518 Autorytet
    Postów: 3210 2091

    Wysłany: 27 maja 2019, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też już piore w naszym- Ariel albo vizir. Jedynie płyn do płukania daje ten lenor sensotive, ale zawsze go używałam do naszego prania

    kasia1518

    relg8iikdgf37yhc.png
    3i49ej280kg4r0lc.png
  • Minns Autorytet
    Postów: 969 977

    Wysłany: 27 maja 2019, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jeszcze mam pytanie, macie może nosidła? Albo wiecie co jest ważne przy wyborze/ jakie warto kupić? Ostatnio tak myślimy, żeby się nam jednak przydało. I na chwilkę gdzieś wyskoczyć i na jakąś przechadzkę w góry itp.

    Izabelle lubi tę wiadomość

    wrzesień 2018 - synek <3
  • Izabelle Autorytet
    Postów: 1619 1278

    Wysłany: 27 maja 2019, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minns wrote:
    A jeszcze mam pytanie, macie może nosidła? Albo wiecie co jest ważne przy wyborze/ jakie warto kupić? Ostatnio tak myślimy, żeby się nam jednak przydało. I na chwilkę gdzieś wyskoczyć i na jakąś przechadzkę w góry itp.
    ja mam nosidło hybrydowe, regulowane. Mała je uwielbia, na pasie jest rzep i na tym panelu reguluję pod pupkę,szerokość nóżek. Jest wygodne,można wyprać w pralce,dosłownie zwinąć i zabrać ze sobą np pod wózek. Spróbuj może wypożyczyć nosidło i sprawdzić czy Bruno będzie chciał w nim siedzieć ;)
    Jak jadę samochodem sama z Zosią na zakupy,to nosidło zawsze z nami :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 maja 2019, 20:29

    Minns lubi tę wiadomość

    l22ne6yd1cgn4wml.png
‹‹ 1537 1538 1539 1540 1541 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ