Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne WRZEŚNIOWE DZIECI 2018
Odpowiedz

WRZEŚNIOWE DZIECI 2018

Oceń ten wątek:
  • Minns Autorytet
    Postów: 969 977

    Wysłany: 25 maja 2019, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No mam dać 2 x dziennie po 3 ml, a w butelce jest 60 ml. Także skoro nie mówiła ile dni to też myślę że do końca. A wiecie może czy na antybiotyku można spacerować? Bo przecież nie będziemy się tyle czasu kisic w domu.

    wrzesień 2018 - synek <3
  • JustynaG Autorytet
    Postów: 4142 6356

    Wysłany: 25 maja 2019, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minns, myślę, że jeśli nie gorączkuje to nie ma przeciwwskazań do spacerów. Byle nie przegrzewać.

    43kt3e5ee2053a1j.png

    43ktio4p46502aio.png
    https://ekstesterki.wixsite.com/dziecko
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 maja 2019, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minns można. A jakiś probiotyk mu przepisała ? Coś na pewno by się przydało.

  • Minns Autorytet
    Postów: 969 977

    Wysłany: 25 maja 2019, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamy floractin.

    Dziewczyny, jutro dzień mamy, rok temu z brzuszkami, a dzisiaj maluchy już z nami 😍.

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, ola_g89, kasia1518, nick nieaktualny, KATARZYNACarm lubią tę wiadomość

    wrzesień 2018 - synek <3
  • ola_g89 Autorytet
    Postów: 1235 1282

    Wysłany: 25 maja 2019, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mogę się doczekać tego naszego pierwszego Dnia Mamy! ❤️ W zeszłym roku była jakas namiastka, bo Pola już buszowała w brzuchu, ale jutro to zupełnie coś innego.

    Niestety na weekend zostałyśmy same, mąż na wyjeździe firmowym. Także dzisiaj czeka mnie pierwsze samotne kąpanie. Bez męża, babci i innych. Ale wiecie co? Cudownie spędzilłysmy razem dzień. Tak od początku do końca tylko we dwie. Czuje się spełniona na maxa ❤️

    EDIT: żebym nie zapeszyła z tym „spełnieniem” przed kąpielą i usypianiem :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 maja 2019, 18:57

    Izabelle, Minns, KATARZYNACarm lubią tę wiadomość

    klz9i09k40pp4fu3.png
    qb3ci09ktod8alpu.png
  • Izabelle Autorytet
    Postów: 1619 1278

    Wysłany: 25 maja 2019, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dostałam od syna laurkę na,Dzień Mamy,gdzie pierwszy raz sam od siebie napisał kilka zdań. Ryczałam jak bóbr ze wzruszenia ;)

    Zośka dziś dostała truskawki,szaleństwo ;) pokochała całą sobą :) ;)

    Po antybiotyku zawsze dawałam Młodemu tarte,ugotowane buraki. Ponoć oczyszczają organizm. Jest uczulony na Augumentin i te buraki stawiały go na nogi. Juz mnie skręca na samą myśl o chorobach...trzeba będzie znów przez to przejść...

    ola_g89, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Minns lubią tę wiadomość

    l22ne6yd1cgn4wml.png
  • kasia1518 Autorytet
    Postów: 3549 2447

    Wysłany: 26 maja 2019, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane mamy, dla wielu z nas to pierwszy dzień mamy - wszystkim Mamom wspaniałego dnia z pociechami ☺

    My dziś drugi dzień wesela. Wczoraj Zosie przywiezlismy po g. 19- wykąpałam ja i położyłam spać. Oczywiście jak została z ciocia to spała cała noc ☺ może to przez te wrażenia bo była wniebowzięta- dużo było dzieci i nie mogła oderwać wzroku , nogami machala bo sama by chciała pobiegać z tymi dziewczynkami po parkiecie ☺

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, Izabelle, ola_g89, Minns, KATARZYNACarm lubią tę wiadomość

    kasia1518

    age.png
    age.png
    preg.png
    03.2025 💔 - zatrzymanie serduszka 7t2d - chłopiec - trisomia 15
    09.2025 - 💔 - brak akcji serca do 8tyg

    12.01.26:
    beta 1770,51 mUI/mg
    Progesteron 24.4 ng/ml
    14.01.26:
    beta 4425,68 mUI/mg
    Progesteron 28.3ng/ml

    Chłopiec 🩵
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2019, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja również wszystkiego najlepszego z okazji dnia mamy :) niech nasze pociechy rosną duże i zdrowe.
    Ostatnio mało się tu udzielam, kupujemy z mężem mieszkanie. W sumie rozglądaliśmy się od początku roku i pach trochę przypadkiem znaleźliśmy to wymarzone. Załatwiamy właśnie formalności.
    Erus rośnie jak na drożdżach, pięknie siada sam. Mam tylko trochę problem bo jak czworakuje to jedna stupke układa do zewnątrz.

    nick nieaktualny, Izabelle, ola_g89, Minns, kasia1518, nick nieaktualny, KATARZYNACarm lubią tę wiadomość

  • ola_g89 Autorytet
    Postów: 1235 1282

    Wysłany: 26 maja 2019, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane, wszystkiego najlepszego na Dzień Mamy! ❤️

    Nie sądziłam, że ten pierwszy Dzień Mamy aż tak mnie wzruszy! Rozkleiłam się, jak dostałam kwiaty. Cudownie świętować od tej drugiej strony.

    Ale porzygałam się tęcza w tym poście... 🙈😀

    Minns, kasia1518, nick nieaktualny, Izabelle, nick nieaktualny, KATARZYNACarm lubią tę wiadomość

    klz9i09k40pp4fu3.png
    qb3ci09ktod8alpu.png
  • Minns Autorytet
    Postów: 969 977

    Wysłany: 26 maja 2019, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Również wszystkiego dobrego dla wrześniowych Mamuś :) :*.

    Od małego dostałam koszyczek z kwiatkami i słodycze <3, no i oczywiście mnóstwo uśmiechu i miłości. Mąż nam zrobił mini sesję zdjęciową i mimo, że w taką ładną pogodę siedzieliśmy w domu, to było cudownie.

    Tak mnie natchnęło żeby zrobić małemu na roczek krótki filmik z pierwszego roku życia i na samą myśl płaczę. No ciepłe kluchy z nas :P.

    kasia1518, ola_g89, nick nieaktualny, Izabelle, KATARZYNACarm lubią tę wiadomość

    wrzesień 2018 - synek <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2019, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A my dzisiaj startujemy z pieluchami wielorazowymi ;) trzymajcie kciuki !!

  • Izabelle Autorytet
    Postów: 1619 1278

    Wysłany: 27 maja 2019, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    veritaserum wrote:
    A my dzisiaj startujemy z pieluchami wielorazowymi ;) trzymajcie kciuki !!
    trzymam i podziwiam za decyzję ;) dawaj znać na bieżąco jak idzie :)

    l22ne6yd1cgn4wml.png
  • Minns Autorytet
    Postów: 969 977

    Wysłany: 27 maja 2019, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jakich używacie proszków do prania?

    A o co chodzi z tymi pieluchami wielorazowymi? To już nauka siusiania do nocnika?

    wrzesień 2018 - synek <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2019, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie. Po prostu są pieluchy wielorazowe , nie pampersy. Pierze się itp ;)

    Moje przemyślenia na ten moment to żałuję że tak późno się zdecydowałam.

  • Izabelle Autorytet
    Postów: 1619 1278

    Wysłany: 27 maja 2019, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minns wrote:
    Dziewczyny jakich używacie proszków do prania?

    A o co chodzi z tymi pieluchami wielorazowymi? To już nauka siusiania do nocnika?
    ja lovela płyn,wlewam do bębna :)

    l22ne6yd1cgn4wml.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2019, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja piorę już z naszymi. Persil albo ariel.

  • Minns Autorytet
    Postów: 969 977

    Wysłany: 27 maja 2019, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie ostatnio używam loveli płynu, wcześniej proszek I słabo mi pierze. U rodziców małemu wypralismy ciuchy w zwykłym i żadnej reakcji alergicznej nie zauważyłam. Może też się przerzucę na te zwykłe.

    wrzesień 2018 - synek <3
  • kasia1518 Autorytet
    Postów: 3549 2447

    Wysłany: 27 maja 2019, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też już piore w naszym- Ariel albo vizir. Jedynie płyn do płukania daje ten lenor sensotive, ale zawsze go używałam do naszego prania

    kasia1518

    age.png
    age.png
    preg.png
    03.2025 💔 - zatrzymanie serduszka 7t2d - chłopiec - trisomia 15
    09.2025 - 💔 - brak akcji serca do 8tyg

    12.01.26:
    beta 1770,51 mUI/mg
    Progesteron 24.4 ng/ml
    14.01.26:
    beta 4425,68 mUI/mg
    Progesteron 28.3ng/ml

    Chłopiec 🩵
  • Minns Autorytet
    Postów: 969 977

    Wysłany: 27 maja 2019, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jeszcze mam pytanie, macie może nosidła? Albo wiecie co jest ważne przy wyborze/ jakie warto kupić? Ostatnio tak myślimy, żeby się nam jednak przydało. I na chwilkę gdzieś wyskoczyć i na jakąś przechadzkę w góry itp.

    Izabelle lubi tę wiadomość

    wrzesień 2018 - synek <3
  • Izabelle Autorytet
    Postów: 1619 1278

    Wysłany: 27 maja 2019, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minns wrote:
    A jeszcze mam pytanie, macie może nosidła? Albo wiecie co jest ważne przy wyborze/ jakie warto kupić? Ostatnio tak myślimy, żeby się nam jednak przydało. I na chwilkę gdzieś wyskoczyć i na jakąś przechadzkę w góry itp.
    ja mam nosidło hybrydowe, regulowane. Mała je uwielbia, na pasie jest rzep i na tym panelu reguluję pod pupkę,szerokość nóżek. Jest wygodne,można wyprać w pralce,dosłownie zwinąć i zabrać ze sobą np pod wózek. Spróbuj może wypożyczyć nosidło i sprawdzić czy Bruno będzie chciał w nim siedzieć ;)
    Jak jadę samochodem sama z Zosią na zakupy,to nosidło zawsze z nami :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 maja 2019, 20:29

    Minns lubi tę wiadomość

    l22ne6yd1cgn4wml.png
‹‹ 1537 1538 1539 1540 1541 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak obliczyć dni płodne?

Czy starając się zajść w ciążę powinnaś wiedzieć kiedy występuje owulacja i kiedy są dni płodne? Czy nie wystarczy zadbać o to, żeby kochać się regularnie przez cały cykl i prędzej czy później i tak zajdziesz w ciążę? Nie zawsze. Każdego cyklu masz zaledwie 20% szans na zajście w ciążę, a pary z obniżoną płodnością mają ich dużo mniej. Warto wiedzieć jak obliczyć dni płodne i poznać wady i zalety każdej z metod.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ