X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne WRZEŚNIOWE DZIECI 2018
Odpowiedz

WRZEŚNIOWE DZIECI 2018

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2019, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde Kasia na Twoim miejscu rozszarpalabym chyba je obie :p

    U nas też myślałam że będę robić wszystko jak Ania śpi, niestety życie zweryfikowało. Budzi ja dosłownie wszystko więc jak już zaśnie to siedzimy z mężem cicho jak myszy. Oczywiście wszyscy że tak ja nauczyliśmy...wkurza mnie to strasznie bo nie wiedzą nic.

    Hedgehog, 100krotka30 lubią tę wiadomość

  • ola_g89 Autorytet
    Postów: 1235 1282

    Wysłany: 5 lipca 2019, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia, podziwiam za cierpliwość. Chyba bym pozabijała. Ja nie wiem, czy to tak ciężko zrozumieć, że jesteśmy matkami i naprawdę najlepiej wiemy, co jest najlepsze dla naszych dzieci?

    U nas Pola ma problem z apetytem. Je naprawdę bardzo mało, waga stoi w miejscu, ja oczywiście się stresuje. A na pocieszenie dostaje złote rady w stylu: "dziwisz się, że nie je, jak robisz jej wszystko takie mdłe? Posoliłabyś i byłoby ok". To, że nie dodaje soli i cukru do posiłków to problem wagi państwowej po prostu. Także pamiętajcie, żadne zioła i przyprawy nie pomogą! Tylko sól i cukier dodaje smaku potrawom :)

    klz9i09k40pp4fu3.png
    qb3ci09ktod8alpu.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2019, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha no z rodziną to najlepiej na zdjęciu 😋 Tydzień temu byliśmy na imieninach babci mojego męża, zlot wszystkich staruch z rodziny. Źle się poczułam, więc poszłam się położyć, 10 minut i słyszę jak synek płacze na cały dom. Moja super teściowa dała mu spróbować żeberek na ostro! Wsadzila mu wielki kawalek do buzi. Mąż był wtedy w toalecie. Później kolejną sytuacja, leci tort, biszkopt nasaczony na maksa alko a ona znowu chodź babcia da. Tak dostała, że aż wszyscy się gapili z otwartymi gebami. Tego dnia to w ogóle sobie nagrabila. Bo przyjechaliśmy 15.05 A zaproszenie na 15. Mówię że my najpierw nakarmimy synka i wtedy przyjdziemy. Dwa domy na jednym podwórku stoją. A ta drze ryj że zimne ziemniaki będą, że wszyscy są. A tylko mg mamy problemy. Faktycznie banda emerytów ma tyle zajec co my. Takich bluzgów ode mnie zebrała że szok. Czyli przypalowe akcje to standard chyba w prawie kazdym domu.

  • p_tt Autorytet
    Postów: 699 444

    Wysłany: 5 lipca 2019, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja od dwóch może trzech tygodni śpi w ciągu dwie godziny, wcześniej było to po 30 minut z jednym okiem uchylonym. To ja miałam kilkadziesiąt minut podczas których mogłam sobie wypocząć, wypić kawę w spokoju.
    Tekst, że tak nauczyliśmy to najczęściej mówią osoby które nie mają dzieci, albo mają je już mocno odchowane. Reszta wie jak wygląda rzeczywistość...

    Camilla13, veritaserum, 100krotka30 lubią tę wiadomość

    km5scwa1k0ojmmea.png
  • kasia1518 Autorytet
    Postów: 3210 2091

    Wysłany: 6 lipca 2019, 00:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja siostra też wali teksty typu "jejku jej nic nie wolno " ale moja mama podobnie "Zosiu ale masz niedobra mamę, wszystkiego Ci zabrania " - dobrze że Zosia jeszcze nie rozumie.

    Dziś też daje jej truskawki A mama, no posyp jej cukrem - ja Wam wszystkim dawalam cukier i żyjecie.

    A siostra, wczoraj została z nią na 3h bo musiałam pojechać do miasta i mówiłam że Zosia będzie chciała spać- wytłumaczylam, co i jak, a ta do mnie wydzwania że ona nie chce spać... nic dziwnego jak przez 3h dostałam ze 30 filmików na masanger... nagrywala ja cały czas i tylko co chwilę było Zosiu To, Zosiu tamto... I dziecko się skupiało na czym innym ... po prostu ręce opadają.

    kasia1518

    relg8iikdgf37yhc.png
    3i49ej280kg4r0lc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lipca 2019, 00:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nasz synek jest rozwydrzony bo jak to nie posiedzi u obcych na rękach, uzaleznilam go od siebie, całe życie będzie się chować pod moją spódnicą itp. Czemu "to" dziecko nie zasypia samo tylko trzeba je przytulać, kto na to kiedyś miał czas. Jak odp teściowej, że moja mama jakoś zawsze miała mimo, że urodzilismy sie rok po roku i że dzięki temu nie jesteśmy emocjonalnymi kalekami jak jej synowie. Oczywiscie oburzenie. Nie warto wdawać się w dyskusję, tłumaczyć, złościc się bo to cytuje "Jak rozmowa c.uja z kapciem".

    kasia1518, Minns lubią tę wiadomość

  • Paplak Autorytet
    Postów: 613 402

    Wysłany: 6 lipca 2019, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja na szczescie nie slysze zadnych komentarzy. Tylko, że Anielka jest bezproblemowa. Prawie od urodzenia przesypua całe noce, jak śpi w ciagu dnia to bomba atomowa jej nie obudzi wiec można swobodnie przy niej rozmawiać, sprzątać.

    Nikt na szczęście nie próbuje jej wciskac nic do jedzenia. Jedynie są przewrazliwieni jak Anielka sama je, bo boją sie,że sie zadlawi. Wiec wolą jej podawać papki. A jak ja jej daje kawalki do raczki to patrzą z przestrachem czy sie nie krztusi.

    3i49df9hejgg7mjl.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lipca 2019, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a u nas w końcu koniec gorączki i na brzuszku pojawiła się wysypka. Tak wiec oddycham z ulga :)
    Erus już jest sobą ale ten ostatni tydzień był ciężki. Po za tym czekamy na nowe zabki. Na dole już przebija białe.

    Minns, kasia1518, Izabelle, 100krotka30, KATARZYNACarm lubią tę wiadomość

  • p_tt Autorytet
    Postów: 699 444

    Wysłany: 6 lipca 2019, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Za to u nas gorączką ;( od wczoraj ponad 38 i ciągłe marudzenie i płacz.

    km5scwa1k0ojmmea.png
  • KATARZYNACarm Autorytet
    Postów: 696 505

    Wysłany: 6 lipca 2019, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny współczuję tych relacji w rodzinie , ja niestety nie mam takich problemów, bo rodziny nie mam ,ale też bym sobie nie pozwoliła, w sumie i może moja teściowa szalona by się wtracala znając życie,

    201809135365.png
  • Izabelle Autorytet
    Postów: 1619 1278

    Wysłany: 6 lipca 2019, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    p_tt wrote:
    Za to u nas gorączką ;( od wczoraj ponad 38 i ciągłe marudzenie i płacz.
    może to co u Zosi i Eryka,trzydniówka nieco wydłużona?
    Zdrówka

    l22ne6yd1cgn4wml.png
  • p_tt Autorytet
    Postów: 699 444

    Wysłany: 7 lipca 2019, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izabelle wrote:
    może to co u Zosi i Eryka,trzydniówka nieco wydłużona?
    Zdrówka


    Dzięki.
    Nie mam pojęcia czy to trzydniówka czy zęby bo mi się objawy nakładają.
    Po lekach jej spada więc nie jest źle, tylko widać jak się bidula męczy. jutro jej mocz zrobię i przejdę się do lekarza.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lipca 2019, 14:29

    km5scwa1k0ojmmea.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2019, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja jestem w szpitalu, od nocy z piątku na sobotę pojawiły się silne bóle podbrzusza, sobotę całą leżałam i było ok, dziś ruszyłam do normalnego życia i dupa. Nie krwawie, nie plamie. Na usg dzidzia jest, pływa, serduszko bije tylko że trochę wolniej niż ostatnio. Jestem tu dopiero 3 godzinę a już chce mi się płakać, synek i mąż sami w domu.

  • 86monia Autorytet
    Postów: 675 286

    Wysłany: 7 lipca 2019, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Camilla13 wrote:
    A ja jestem w szpitalu, od nocy z piątku na sobotę pojawiły się silne bóle podbrzusza, sobotę całą leżałam i było ok, dziś ruszyłam do normalnego życia i dupa. Nie krwawie, nie plamie. Na usg dzidzia jest, pływa, serduszko bije tylko że trochę wolniej niż ostatnio. Jestem tu dopiero 3 godzinę a już chce mi się płakać, synek i mąż sami w domu.

    Wszystko będzie ok! Lepiej sprawdzić niż potem żałować.

    Camilla13 lubi tę wiadomość

  • ola_g89 Autorytet
    Postów: 1235 1282

    Wysłany: 7 lipca 2019, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Camilla trzymam kciuki zeby wszystko było ok i żeby Cię jak najszybciej naprawili :) który to tydzień u Ciebie?

    klz9i09k40pp4fu3.png
    qb3ci09ktod8alpu.png
  • 100krotka30 Autorytet
    Postów: 729 557

    Wysłany: 7 lipca 2019, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Camilla współczuję przeżyć :-(. Wierzę że to tylko fałszywy alarm może przemeczenie bo ciaza przy synku wymaga sporej aktywności. Trzymam kciuki żebyście szybko wrócili do domku :-)

    Misia 09.2013
    Misio 08.2018
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2019, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ola_g89 wrote:
    Camilla trzymam kciuki zeby wszystko było ok i żeby Cię jak najszybciej naprawili :) który to tydzień u Ciebie?
    Leci 8 teraz. Czekam na jeszcze jedno usg żeby wyjaśnić kwestie tego pomiaru bicia serduszka.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2019, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    100krotka30 wrote:
    Camilla współczuję przeżyć :-(. Wierzę że to tylko fałszywy alarm może przemeczenie bo ciaza przy synku wymaga sporej aktywności. Trzymam kciuki żebyście szybko wrócili do domku :-)
    To samo powiedział lekarz, a tydzień był bardzo ciężki bo mąż robi za troje teraz bo albo urlopy albo l4 a sprawy leżą, jest non stop na służbie. Synek dodatkowo cały tydzień maruda że strach i co chwilę rączki i rączki.

  • Izabelle Autorytet
    Postów: 1619 1278

    Wysłany: 7 lipca 2019, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Camilla trzymajcie sie dzielnie w dwupaku zdrowo i szybko wracajcie do domu.

    Ptt,jak Mała? Nadal gorączka?

    p_tt, Camilla13 lubią tę wiadomość

    l22ne6yd1cgn4wml.png
  • KATARZYNACarm Autorytet
    Postów: 696 505

    Wysłany: 7 lipca 2019, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Camilla będzie dobrze , tylko dbaj o Was 😊😍

    Camilla13 lubi tę wiadomość

    201809135365.png
‹‹ 1558 1559 1560 1561 1562 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ