X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne WRZEŚNIOWE DZIECI 2018
Odpowiedz

WRZEŚNIOWE DZIECI 2018

Oceń ten wątek:
  • Izabelle Autorytet
    Postów: 1619 1278

    Wysłany: 30 sierpnia 2019, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia,udanej zabawy ;)

    kasia1518 lubi tę wiadomość

    l22ne6yd1cgn4wml.png
  • kuwejtonka Autorytet
    Postów: 731 644

    Wysłany: 30 sierpnia 2019, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My byliśmy na czterech weselach już, odkąd jesteśmy we trójkę, na wszystkich z dzieckiem :) I było bardzo fajnie pilnowalismy jej na zmianę, parę razy ktoś ze znajomych z nią zostawał.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 sierpnia 2019, 13:16

    Pierwsze szczęście wrzesień 2018
    Drugie szczęście marzec 2021
  • kasia1518 Autorytet
    Postów: 3210 2091

    Wysłany: 30 sierpnia 2019, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kuwejtonka wrote:
    My byliśmy na czterech weselach już, odkąd jesteśmy we trójkę, na wszystkich z dzieckiem :) I było bardzo fajnie pilnowalismy jej na zmianę, parę razy ktoś ze znajomych z nią zostawał.
    My też już na kilku weselach byliśmy razem z Zosią, ale tu 250km od domu więc nie chcieliśmy jej męczyć.

    kasia1518

    relg8iikdgf37yhc.png
    3i49ej280kg4r0lc.png
  • kasia1518 Autorytet
    Postów: 3210 2091

    Wysłany: 30 sierpnia 2019, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izabelle wrote:
    Kasia,udanej zabawy ;)
    Dziękuję Isabelle 🙂

    kasia1518

    relg8iikdgf37yhc.png
    3i49ej280kg4r0lc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2019, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My też byliśmy na 4 weselach z dzieckiem i niestety nie jestem tym zAchwycona. Zero zabawy no bo jak sie bawić jak dziecko od 20 śpi ;) ale taka kolej rzeczy.

    Proszę o kciuki za moją Anię od poniedziałku . Startujemy o 7.30 w żłobku ;)

    aLunia, kasia1518, kuwejtonka, Minns lubią tę wiadomość

  • ola_g89 Autorytet
    Postów: 1235 1282

    Wysłany: 30 sierpnia 2019, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiu bawcie się dobrze! ;) my byliśmy z mała ostatnio na weselu mojej siostry. była przegrzeczna :) zasnela po 21 i spała do 5 rano, później szybki cycek i spanie do 7:30. W domu nie ma tak dobrze 😂 Włączyłam nianie elektroniczna, wiec cały czas miałam kontrole, a jednocześnie mogliśmy się pobawić. Do 3:30 byliśmy na parkiecie. Da się ;)

    Veritaserum, kciuki zaciśnięte!

    veritaserum, kuwejtonka lubią tę wiadomość

    klz9i09k40pp4fu3.png
    qb3ci09ktod8alpu.png
  • Izabelle Autorytet
    Postów: 1619 1278

    Wysłany: 30 sierpnia 2019, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Veritaserum,kciuki zaciśnięte,bedzie ok,obie musicie sie przystosować do nowej sytuacji ;)

    veritaserum lubi tę wiadomość

    l22ne6yd1cgn4wml.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2019, 23:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na wesele z dzieckiem dobrze mieć z sobą nianię, jakaś ciotke czy koleżankę, zawsze się ktoś znajdzie na te kilka godzin. Sama tak pilnowała kilka razy małe dzieci znajomych, oni na dole się bawili a my w
    pokoju hotelowym na górze.

  • kasia1518 Autorytet
    Postów: 3210 2091

    Wysłany: 31 sierpnia 2019, 02:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ola_g89 wrote:
    Kasiu bawcie się dobrze! ;) my byliśmy z mała ostatnio na weselu mojej siostry. była przegrzeczna :) zasnela po 21 i spała do 5 rano, później szybki cycek i spanie do 7:30. W domu nie ma tak dobrze 😂 Włączyłam nianie elektroniczna, wiec cały czas miałam kontrole, a jednocześnie mogliśmy się pobawić. Do 3:30 byliśmy na parkiecie. Da się ;)

    Veritaserum, kciuki zaciśnięte!
    Ola ja w lipcu też miałam wesele siostry i plan był dobry- taki jak Twój że wzięliśmy nianie elektroniczna- wszystko pięknie ładnie, my zachwyceni, ale okazało się że lokal ma stropy pół metrowe i przez to niania nam nie odbierała. Wesele zakończyliśmy o 23.30 ( bo do tej godz teściowa jej pilnowała) A Zosia spała sobie w najlepsze- przebudzila się dopiero o 4.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 sierpnia 2019, 07:55

    kasia1518

    relg8iikdgf37yhc.png
    3i49ej280kg4r0lc.png
  • kasia1518 Autorytet
    Postów: 3210 2091

    Wysłany: 31 sierpnia 2019, 02:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Veritaserum kciuki zaciśnięte ✊✊✊

    veritaserum lubi tę wiadomość

    kasia1518

    relg8iikdgf37yhc.png
    3i49ej280kg4r0lc.png
  • kuwejtonka Autorytet
    Postów: 731 644

    Wysłany: 31 sierpnia 2019, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    veritaserum wrote:
    My też byliśmy na 4 weselach z dzieckiem i niestety nie jestem tym zAchwycona. Zero zabawy no bo jak sie bawić jak dziecko od 20 śpi ;) ale taka kolej rzeczy.

    Proszę o kciuki za moją Anię od poniedziałku . Startujemy o 7.30 w żłobku ;)

    Powodzenia!

    Pierwsze szczęście wrzesień 2018
    Drugie szczęście marzec 2021
  • Minns Autorytet
    Postów: 969 977

    Wysłany: 31 sierpnia 2019, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Veritaserum, będzie dobrze, po czasie złapiecie fajny rytm :).

    My na wesele idziemy za tydzień. Mogliśmy iść jak mały miał niecałe 2 miesiące, ale zrezygnowaliśmy bo mały wisiał na cycu i uważam, że to nie miejsce dla takiego maluszka.

    Młody, od paru dni naprawiony, fajnie się bawi, jest słodki, robi papa, na każdy sprzęt (samochody, ekspres, odkurzacz) robi buuuu, pokazuje jak mama ziewa, coraz więcej powtarza. Pierwsze słowo które jestem pewna, że mówi świadomie to banan choć w jego wersji do banban :). I od kilku dni w końcu mówi mama,ale dalej chyba nie ogarnia że ja to mama, a mąż to tata.

    A jutro robimy roczek :) zrobiłam dzisiaj tort, będzie piętrowy jutro go złożę, dolna część mi wyszła brzydziej, ale whatever i tak jestem dumna :P. Mam nadzieje, że w kościele mały da nam posłuchać trochę co ksiądz mówi, musimy jakieś dziwne zabawki mu wziąć np. włącznik do światła... Ale teraz w ogóle nie ma stresu, nie to co w chrzciny. Potem wyślę fotki z imprezki.

    kuwejtonka, kasia1518, veritaserum, Camilla13, Izabelle lubią tę wiadomość

    wrzesień 2018 - synek <3
  • kasia1518 Autorytet
    Postów: 3210 2091

    Wysłany: 1 września 2019, 04:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minns wszystkiego co najlepsze dla Bruna 🎂

    U nas Zosia wie kto to mama i kto to tata - bo świadomie pokazuje, jednak na dużo rzeczy mówi tata - chyba jej to łatwo przychodzi np. Jak się kąpie i ma kaczkę bawimy się i mówię jej że kaczka robi kwa kwa to ona powtarza tata tata, chce iść na dwór i pokazuje paluszkiem np za okno i zamiast dada leci tata tata 😊 na pewno świadomie pokazuje i mówi że chce jeść... bo wtedy jest am am i mlaska buzia pokazując.

    Wiecie co zryczalam się wczoraj jak głupia- wróciliśmy z wesela przed 2 - było super, mąż spał jak zabity - no pewnie jakbym wypila to też bym spała 😀 A ja do 4 nie mogłam usnąć no i ryczalam jak głupia tęskniąc za moja Zosieńka. Dziś byliśmy w kinie , zjeść, ale przed g.20 zabraliśmy Zosie do domu i dziś się wyspałam po położyłam się ok. 22 i Zosia pierwsza pobudke miała dopiero teraz o 3.30 - zjadła i śpi dalej

    Camilla13, Izabelle lubią tę wiadomość

    kasia1518

    relg8iikdgf37yhc.png
    3i49ej280kg4r0lc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2019, 06:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dzięki ! Oczywiście żeby nie było za dobrze Ania wczoraj dostała jakiś katar wodnisty. Nie ma gorączki , obstawiam że to od zębów ale teraz nie wiem co robić. Czy posyłać ja do żłobka czy nie bo za tydzień mamy roczek i sie boję że mi sie bardziej rozchoruje. :/

    Minns trzymam kciuki i wszystkiego co najlepsze dla Bruna !

    Kasia no tak to już jest :) kocha sie te istoty małe całym sercem. Ja po 2h myślę już jak tam moja córcia jakby została z kimś :)

    U nas myślę że świadomie mówi i mama i tata. Wczoraj pokazywałam jej jak podlewam kwiaty na balkonie i dałam później pusta konewkę. Latała z tą konewka jak szalona, ja poszłam na chwilę do pokoju a ona stanęła za mną w progu trzymając te konewkę i takim rozkazującym tonem do mnie " mamaaa choccccc" co odebrałam jako mama chodz :p

    Izabelle lubi tę wiadomość

  • Izabelle Autorytet
    Postów: 1619 1278

    Wysłany: 1 września 2019, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz nam się zaczną sypać roczki ;) Minns,udanej imprezy. My wyprawiamy w przyszły weekend.

    Wczoraj mieliśmy spotkanie z nianią,Zosia dobrze na nią reaguje. Od października zacznie przychodzić na kilka godzin dziennie. Tez czuję lekki stres,wiadomo..
    ;)

    l22ne6yd1cgn4wml.png
  • kasia1518 Autorytet
    Postów: 3210 2091

    Wysłany: 1 września 2019, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czekamy na relację foto z imprez urodzinowych 🙂

    kasia1518

    relg8iikdgf37yhc.png
    3i49ej280kg4r0lc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2019, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja nie mogę się doczekać niani 😊 Będziemy korzystać z mężem ile się da, póki urodzi się druga dzidzia. Nikt nam nie pomaga, nawet żeby na dwie godziny ktoś wziął na spacer czy coś, więc czekamy tej chwili z nianią jak zbawienia 😋

  • p_tt Autorytet
    Postów: 699 444

    Wysłany: 1 września 2019, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Camilla u mnie głównym zadaniem niani jest właśnie spacer i zabawa plus czytanie książeczek, mała na rozrywkę a ja więcej sił.

    Camilla13 lubi tę wiadomość

    km5scwa1k0ojmmea.png
  • Izabelle Autorytet
    Postów: 1619 1278

    Wysłany: 1 września 2019, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja z kolei planuję gruntownie posprzątać chatę w październiku, odwiedzić kosmetyczkę,fryzjera,isc na spokojne zakupy jak Zosia będzie z opiekunką. A w listopadzie powrót do pracy.

    p_tt lubi tę wiadomość

    l22ne6yd1cgn4wml.png
  • kasia1518 Autorytet
    Postów: 3210 2091

    Wysłany: 1 września 2019, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izabelle wrote:
    Ja z kolei planuję gruntownie posprzątać chatę w październiku, odwiedzić kosmetyczkę,fryzjera,isc na spokojne zakupy jak Zosia będzie z opiekunką. A w listopadzie powrót do pracy.
    Jejku Isabelle jak mi się marzy posprzątać gruntownie dom- ale bardziej chodzi mi o porządki w kuchni w szafkach, w szafkach w łazience, w garderobie ... nie wiem kiedy to zrobię chyba za rok albo dłużej. Bo tak w domu to miałam dziewczynę 2 dni przed roczkiem Zosi ale to okna umyla, firanki zmieniła, żyrandole; podłogi ,łazienki gruntownie- tak wszystko na wierzchu - A to co w środku to chciałbym sama. No ale ja nur mam kiedy poprasować rzeczy popranych po Zosi i ogarnąć wyprawkę i torby do szpitala, a co dopiero o jakiś porządkach mówić. Jeszcze jutro upał A później już po 20 stopni będzie i trochę deszczu zapowiadają więc liczę że więcej mi się będzie chciało z tym moim wielkim brzuchem

    kasia1518

    relg8iikdgf37yhc.png
    3i49ej280kg4r0lc.png
‹‹ 1591 1592 1593 1594 1595 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ