X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne WRZEŚNIOWE DZIECI 2018
Odpowiedz

WRZEŚNIOWE DZIECI 2018

Oceń ten wątek:
  • Izabelle Autorytet
    Postów: 1619 1278

    Wysłany: 1 września 2019, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie,ja tak sobie pomyślałam,że muszę wykorzystać czas jak bedzie opiekunka,bo jak wrócę do pracy,to nie wiem kiedy cos będę mogła zrobić. Uwierzcie mi szkoła podstawowa,to juz nie zabawa ;)

    l22ne6yd1cgn4wml.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2019, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja teraz korzystam z obecności męża. Mamy już cały ogród ogarnięty przed jesienią. Zrobiłam wszystkie szafki w kuchni, ogarnęłam dwie łazienki, wszystko posegregowane. Od jutra zaczynam garderobę, szafę synka i biorę się za ubrania synka te które już wylądowały na poddaszu. Wybiorę to co się przyda, wrzucę do prania i już uloze do komody w naszej sypialni żeby ciągle nie biegać do pokoju synka jak się urodzi druga dzidzia. Zabawy na 2-3 dni. Zrobiłam już nawet listę tego co musimy kupić dla maluszka, ba nawet wybrane wszystko już jest. Działam jak szalona 😋

  • Izabelle Autorytet
    Postów: 1619 1278

    Wysłany: 2 września 2019, 06:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Camilla,działasz pełną parą ;)

    Powodzenia dla maluszków idących dziś do żłobka :) bawcie się dobrze :)

    Ja już cała w stresie co przyniesie rok szkolny ;) i co ten mój rozrabiaka znów nawywija. Całą pierwszą klasę byłam w domu,to był dopilnowany,teraz modlę się żebyśmy jakoś to ogarnęli ;)

    l22ne6yd1cgn4wml.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2019, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja Ania od. 7.30 w żłobku. Była totalnie zdezorientowana więc nawet nie płakała. Ja za to przesyłam to gorzej , rozrycAlam sie na szczęście po zamknięciu drzwi i dopiero w domu doszłam do siebie. Teraz powoli zbieram sie po nią :)

  • 86monia Autorytet
    Postów: 675 286

    Wysłany: 2 września 2019, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    veritaserum wrote:
    Moja Ania od. 7.30 w żłobku. Była totalnie zdezorientowana więc nawet nie płakała. Ja za to przesyłam to gorzej , rozrycAlam sie na szczęście po zamknięciu drzwi i dopiero w domu doszłam do siebie. Teraz powoli zbieram sie po nią :)
    Ja zawsze szydziłam i śmiałam z matek wyjących pod drzwiami żłobka przy adaptacji....do czasu aż sama nią zostałam

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2019, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    74bfc52b9284.jpg

    Wszystko przed nami 😋

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 września 2019, 12:43

    ola_g89, Minns, p_tt lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2019, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poszlam po nią po 2h , słyszałam jak płacze. Ogolnie nie wiem czy było dziecko co nie płakało. To sie jednak udziela. Ja w domu wyłam jak bóbr normalnie.

    Tak Monia masz rację zupełnie inaczej sie podchodzi jak sie zostaje mama do pewnych spraw.

  • KATARZYNACarm Autorytet
    Postów: 696 505

    Wysłany: 2 września 2019, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej , dziewczyny , jak zwykle jest daleko w tyle z waszymi wpisami , mam nadzieję że mi to wybaczcie 🤗😍 my już po wakacjach, zostaliśmy w domu z oczywiście mała do żłobka chodziła cały tydzień A my super odpoczelismy, było cudownie , bo pogoda dopisała, u nas narazie bez zmian większych , Natalia ma 4 ząbki wychodzą jej już górne 2. Jutro będziemy szły na szczepienie , więc zobaczymy ile waży i mierzy 🤗 nadal chodzi tylko przy stole , uwielbia jeść wszystko 😁 narazie wszystko pod kontrolą,
    Aha i nie poinformowałam was że jednak zrezygnowałam bycia stylistka ,ponieważ ostatnie 2 miesiące praktycznie nie widziałam mojej córeczki ani męża więc narazie zostawiłam sobie kilka klientek by móc wykorzystać te produkty i dodatków coś zarobić , ale przy tak małej córce to nie miało by szans .


    Pozdrawiam Was wszystkie i wasze dzieciaczki , teraz będą sypaly się nam roczki , naszych maluchów . 🥳🥳🥳🎂

    Camilla13, kuwejtonka, Izabelle, Minns, kasia1518, ola_g89 lubią tę wiadomość

    201809135365.png
  • aLunia Autorytet
    Postów: 4139 2235

    Wysłany: 2 września 2019, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pamiętam jak moja córka poszła do żłobka to tylko podjechało się pod żłobek to było słychać jeden wielki płacz i tak cały wrzesień:( głowa do góry dziewczyny. Sprawdzę każdego dnia będzie lepiej

    3i49df9hy6z4ginm.png

    ex2bdf9h3wcvr2ut.png

    zrz6i09kya2w4ixc.png
    22.12.2016r (11 tydzień-poronienie zatrzymane)
    10 cs- udało się
    Hormony ok, podwyższone tsh- letrox 4x100 i 3x75
  • 86monia Autorytet
    Postów: 675 286

    Wysłany: 2 września 2019, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aLunia wrote:
    Pamiętam jak moja córka poszła do żłobka to tylko podjechało się pod żłobek to było słychać jeden wielki płacz i tak cały wrzesień:( głowa do góry dziewczyny. Sprawdzę każdego dnia będzie lepiej
    Koleżanka teraz oddaje swoje dzieci do żłobka w wieku dwóch lat bo próbowała jak mieli rok to tracili przytomność. Pani się zapytała czy będzie adaptacja bo część rodziców roczne dzieci odrazu oddaje na 8 godzin . Straszne to bez chociaż krótkiej adaptacji.

  • kuwejtonka Autorytet
    Postów: 731 644

    Wysłany: 2 września 2019, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jejku trzymam kciuki za maluszki w żłobku! Uszy w górę, będzie dobrze :) Mi mama opowiada, że jak poszłam do żłobka to wyłam przez ponad miesiąc, a później tak pokochałam to miejsce, że jak mama kiedyś po mnie w niespodziance przyszła wcześniej to obwieściłam, że nigdzie nie idę bo mam kisiel do zjedzenia :D

    My mamy od wczoraj gorączkę :( W nocy 39,5, zbijam cały dzień. Obstawiam zęby albo trzydniowke bo nie ma innych objawów.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 września 2019, 20:13

    Pierwsze szczęście wrzesień 2018
    Drugie szczęście marzec 2021
  • aLunia Autorytet
    Postów: 4139 2235

    Wysłany: 2 września 2019, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    86monia wrote:
    Koleżanka teraz oddaje swoje dzieci do żłobka w wieku dwóch lat bo próbowała jak mieli rok to tracili przytomność. Pani się zapytała czy będzie adaptacja bo część rodziców roczne dzieci odrazu oddaje na 8 godzin . Straszne to bez chociaż krótkiej adaptacji.

    Niektórzy nie mają wyjścia :( u nas dziadek wziął urlop specjalnie, bo ja zaczynałam nowa pracę, mój mąż nie dostał urlopu. Biedne maluszki co ta mała główka musi myśleć, jak zostają rzuceni nagle na głęboką wodę...

    Camilla13 lubi tę wiadomość

    3i49df9hy6z4ginm.png

    ex2bdf9h3wcvr2ut.png

    zrz6i09kya2w4ixc.png
    22.12.2016r (11 tydzień-poronienie zatrzymane)
    10 cs- udało się
    Hormony ok, podwyższone tsh- letrox 4x100 i 3x75
  • Izabelle Autorytet
    Postów: 1619 1278

    Wysłany: 2 września 2019, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poczekajcie na uroczystości np z okazji świąt czy Dnia Mamy,wszystko Wam to zrekompensuje,dopiero będziecie wyć ze wzruszenia, bedzie pięknie ;)

    Jak pierwszy dzień zostawiłam syna w przedszkolu,to z duszą na ramieniu biegiem go lecialam odebrać,czy on tam będzie. Jezu,jak sie bałam ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 września 2019, 20:53

    ola_g89 lubi tę wiadomość

    l22ne6yd1cgn4wml.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2019, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie sądziłam że tak to przeżyje. Ania spala w dzień prawie 2,5h. Musiała odreagować chyba. Mam nadzieję że jakoś damy radę w tym wrześniu a później będzie naprawdę lepiej.

    Izabelle lubi tę wiadomość

  • Minns Autorytet
    Postów: 969 977

    Wysłany: 2 września 2019, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katarzyna właśnie się zastanawiałam bo widziałam wpis na fejsie o rezygnacji. Rodzina najważniejsza :).

    Veritaserum, na pewno będzie lepiej. Młody idzie od listopada do żłobka, na razie jestem spokojna, ale pewnie im bliżej tym bardziej będę się stresować :P. Ale mam cichą nadzieję, że sobie fajnie poradzi.

    A my po uroczystości "roczkowej" wszystko wyszło super, mały w kościele grzeczny, oczywiście przydały się zabawki: włącznik do światła, pilot, breloczek, etui na okulary, okulary. Pod koniec musiałam go wyciągnąć z wózka i trochę ponosić bo już nie mógł usiedzieć, wiadomo. Przy błogosławieństwie chciał księdzu porwać kropidło :P.
    Catering był pycha, tort też, mały dostał fajne prezenty. Puściłam gościom 10 minutowy filmik z życia Brunka, musiałam się trzymać żeby się nie wzruszyć :P. I posyłam parę zdjęć, powiem Wam, że ozdoby robiłam sama, prawie za darmo, jedyne co kupiłam to bieżnik jutowy i papier na girlandę :P. Reszta z lasu.

    49878383f7dd.jpg
    ed3ba401aaf6.jpg
    cec7cc5cb841.jpg
    9d5623dbaa41.jpg
    122a491966a0.jpg

    JustynaG, kasia1518, Camilla13, Izabelle, KATARZYNACarm, aLunia, ola_g89, kuwejtonka lubią tę wiadomość

    wrzesień 2018 - synek <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2019, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minns wszystko pięknie! Bardzo lubię takie naturalne ozdoby 😊 Bruno jaki elegancki A mama piękna 😊

    Minns lubi tę wiadomość

  • kasia1518 Autorytet
    Postów: 3210 2091

    Wysłany: 2 września 2019, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny kciuki za Wasze maluszki- żeby adaptacja w żłobku poszła sprawnie i zarówno Wy i dzieci szybko przyzwyczaili się do nowej sytuacji.

    Minns ale super wszystko przygotowałaś, Bruno to słodziak, a Ty jaka szczuplutka jesteś - Boniu kiedy ja wrócę do formy 😥

    Minns lubi tę wiadomość

    kasia1518

    relg8iikdgf37yhc.png
    3i49ej280kg4r0lc.png
  • kasia1518 Autorytet
    Postów: 3210 2091

    Wysłany: 2 września 2019, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, kurde mam dylemat- szczepic MMR czy Priorix? Próbowałam obie- dużych różnic nie ma , składem Priorix lepszy i ponoć mniej boli, a MMR ma mniej tzw. Nop-ow - ehh i mam dylemat.

    kasia1518

    relg8iikdgf37yhc.png
    3i49ej280kg4r0lc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2019, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia spokojnie, ogarniemy się, przy dwójce dzieci to zapomnimy co to jedzenie a ruchu będziemy mieć tyle co maratonczycy 😋 Z tymi szczepieniami za chwilę wszyscy będziemy się zastanawiać, ja znowu będę się kierować tym co zaleca nasz lekarz, komuś trzeba ufać.

    kasia1518 lubi tę wiadomość

  • Izabelle Autorytet
    Postów: 1619 1278

    Wysłany: 3 września 2019, 05:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minns, pięknie wszystko przygotowałaś.

    Kasiu,mam ten sam dylemat. Co.prawda trochę czasu minie jeszcze zanim dojedziemy do tego szczepienia.

    Minns lubi tę wiadomość

    l22ne6yd1cgn4wml.png
‹‹ 1592 1593 1594 1595 1596 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ