X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne WRZEŚNIOWE DZIECI 2018
Odpowiedz

WRZEŚNIOWE DZIECI 2018

Oceń ten wątek:
  • aLunia Autorytet
    Postów: 4139 2235

    Wysłany: 22 października 2019, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Veritaserum cuuudnie! Gratuluję :D
    Moja bratowa karmiła będąc w ciąży i jakoś w połowie synek się sam odstawił bo ponoć mleko zmienia smak, może nie będzie tak źle. Chyba, że ty źle znosisz ciążę?

    Faktycznie jak życie zaskakuje. Chyba wcześniej rok się starała prawda? I jaki plan teraz? Zamierzasz wrócić do pracy czy L4? Jak fajnie ♥️

    3i49df9hy6z4ginm.png

    ex2bdf9h3wcvr2ut.png

    zrz6i09kya2w4ixc.png
    22.12.2016r (11 tydzień-poronienie zatrzymane)
    10 cs- udało się
    Hormony ok, podwyższone tsh- letrox 4x100 i 3x75
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2019, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ALunia nie zamierzam nic mówić do końca pierwszego trymestru więc w pracy też nie powiem. Trudno na razie plan jest taki że popracuje ile będę mogła. A im powiem jakoś po gwiazdce :p muszę wrócić kurcze bo naprawdę teraz mam znacznie wyższa pensję a nie ogarniam jak dokładnie policzą później nowe chorobowe i macierzyński itp.

    O córkę staraliśmy się ponad rok.

    Na razie nic do mnie nie dociera, czuję się normalnie ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2019, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale naprawdę nie chce myśleć do przodu bo za każdym razem życie daje mi mocno pstryka w nos :) więc teraz planuje ale z tygodniowym wyprzedzeniem. Na razie zapisałam się na wizytę za dwa tyg. Na betę nie będę chodzić. Nie mam na to czasu i nerwów ;p

  • Minns Autorytet
    Postów: 969 977

    Wysłany: 22 października 2019, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Veritaserum gratulacje 😘. Mam nadzieję że będziesz się dobrze czuła calą ciążę. Ja od razu powiedziałam o ciąży bo się czułam fatalnie, chciałam poczekać ale mialam problem żeby leżeć w łóżku a co dopiero pracować.
    A moje dziecko jest najlepszą antykoncepcją. Znowu ma problem z kąpaniem się, od 3 dni chodzi niedomyty bo tak się drze. W wozku też chwilę posiedzi i zaraz darcie bo chce wyjść. Jeszcze zlapalismy katar, noc była fatalna, mały znosi dzielnie, za to ja jak zawsze umieram. Ech jak od urodzenia mówiłam że z miesiąca na miesiąc jest łatwiej to od września jest coraz gorzej. Wasze maluchy też jak są na dworze to pakują wszystko do buzi? Mój chodzi, chciałabym z nim iść na spacerek na nóżkach ale nie ma opcji bo wszystkie kamyki chce jeść :(.

    wrzesień 2018 - synek <3
  • JustynaG Autorytet
    Postów: 4142 6356

    Wysłany: 22 października 2019, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Veritaserum, nie jestem pewna ale chyba trzeba przepracować 3 pełne miesiące,żeby naliczało nową podstawę. Musisz się zorientować w temacie.
    Ale powiem Ci,że ta praca służy Ci ;)
    W końcu ledwo ją dostałaś to zaszłaś w ciążę :)

    veritaserum lubi tę wiadomość

    43kt3e5ee2053a1j.png

    43ktio4p46502aio.png
    https://ekstesterki.wixsite.com/dziecko
  • Izabelle Autorytet
    Postów: 1619 1278

    Wysłany: 22 października 2019, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasia1518 wrote:
    Isabelle i w jaki sposób osteopata Wam pomógł?
    pracują na organach wewnętrznych,usprawniają ich działanie oczywiście z,zewnątrz ;) uciskają ciało.

    Veritaserum,ogromne gratulacje :) !!!

    l22ne6yd1cgn4wml.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2019, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna ale urlop wypoczynkowy to już chyba też praca ? Co nie ? Bo jak tam to teoretycznie powinnam.przepracowac miesiąc jeszcze.

    Zobaczymy. Życie pisze swoje scenariusze ;)

  • Kas_ia Autorytet
    Postów: 475 410

    Wysłany: 22 października 2019, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Veritaserum, gratulacje :) wydaje mi się, że z tym urlopem masz rację.

    Kurczę a my się staramy i nic... mam wrażenie, że nie mam owulacji :( w ogóle mam jakiś jesienny spadek mocy :| niby ciągle coś robię, a nic nie mam zrobione... moje okna są tak usyfione, że aż przyciemniane :p dobrze, że jak zaciagne rolety to tego nie widać :D

    Pochwalilam się Wam, że mamy drzemkę do 3h I co? Od tego czasu max 30 minut ^^

    w5wqdf9hk9ndsnvc.png
  • p_tt Autorytet
    Postów: 699 444

    Wysłany: 22 października 2019, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Veritaserum gratulacje!
    Na urlopie to się liczy jako powrót do pracy, zreszta na urlopie powinnaś już mieć większe wynagrodzenie.

    Ja mojej podaję smoczka na spacerze jak zaczyna jeść kamienie. Poza tym jak mówię nie jedz to jej jeszcze bardziej smakuje.

    km5scwa1k0ojmmea.png
  • aLunia Autorytet
    Postów: 4139 2235

    Wysłany: 22 października 2019, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozumiem, obyś tylko się dobrze czuła. Może też dobrze Ci zrobi wyjście do ludzi bo za chwilę znów się zacznie ;)

    Kasia trzymam kciuki żeby szybko zaskoczyło.

    Mnie już powoli ciągnie do pracy. Nie wiem czy wysiedze tyle ile założyliśmy. A też trochę się boje czy nie jestem w ciąży, bo w tym miesiącu totalnie wszystko się przestawiło w moim cyklu.

    3i49df9hy6z4ginm.png

    ex2bdf9h3wcvr2ut.png

    zrz6i09kya2w4ixc.png
    22.12.2016r (11 tydzień-poronienie zatrzymane)
    10 cs- udało się
    Hormony ok, podwyższone tsh- letrox 4x100 i 3x75
  • Camilla33 Autorytet
    Postów: 1252 1053

    Wysłany: 22 października 2019, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    veritaserum wrote:
    Justyna ale urlop wypoczynkowy to już chyba też praca ? Co nie ? Bo jak tam to teoretycznie powinnam.przepracowac miesiąc jeszcze.

    Zobaczymy. Życie pisze swoje scenariusze ;)
    Tak, masz rację z urlopem. Gratuluję 😊 Córka raczej sama się odstawi definitywnie za kilka tygodni. Z kim nie rozmawiam, wszyscy tak mówią, sama z resztą też po 3 miesiącach przestałam chcieć ssać pierś i wtedy mam pomyślała, że coś jest na rzeczy. I nie chodziło tylko o moja silną jak się okazało alergię a o mojego brata hehe

    fb4dee457a.png

    6ad595d6f7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2019, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja naprawdę nie chce planować bo teraz mówię że nie powiem a okaże się że zdycham i będę musiała wziąć zwolnienie.
    No i boję się po prostu. Do tego 12 tyg. Może wtedy odpocznę.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2019, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tym odstawieniem to bym tak chciała bo na ten moment ona ssie cyca non stop.
    Trochę mnie plecy bola ale staram się do tego podejść na spokojnie. Na pewno na większym luzie niż Z Ania.

  • Camilla33 Autorytet
    Postów: 1252 1053

    Wysłany: 22 października 2019, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    veritaserum wrote:
    Z tym odstawieniem to bym tak chciała bo na ten moment ona ssie cyca non stop.
    Trochę mnie plecy bola ale staram się do tego podejść na spokojnie. Na pewno na większym luzie niż Z Ania.
    Chyba większość tak ma, ja jak zrobiłam test to aż się uśmiałam, a z pierwszym synkiem byłam tak spanikowana, że co dalej, co robić, jak postępować żeby było dobrze. Dla wszystkiego zrób bete trzy razy, raz żebyś wiedziała mniej więcej który to tydzień, dwa czy dobrze przerasta. To tez dla Twojego bezpieczenstwa. Mojej koleżance uratowało to życie, 3 beta nagle poleciała w dół, szybkie usg i się okazało, że pozamaciczna i już krwawi do jamy brzucha.

    fb4dee457a.png

    6ad595d6f7.png
  • kuwejtonka Autorytet
    Postów: 731 644

    Wysłany: 22 października 2019, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Veritaserum gratulacje! Oby wszystko było tak, jak sobie życzysz :)

    Pierwsze szczęście wrzesień 2018
    Drugie szczęście marzec 2021
  • kuwejtonka Autorytet
    Postów: 731 644

    Wysłany: 22 października 2019, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kas_ia wrote:
    Veritaserum, gratulacje :) wydaje mi się, że z tym urlopem masz rację.

    Kurczę a my się staramy i nic... mam wrażenie, że nie mam owulacji :( w ogóle mam jakiś jesienny spadek mocy :| niby ciągle coś robię, a nic nie mam zrobione... moje okna są tak usyfione, że aż przyciemniane :p dobrze, że jak zaciagne rolety to tego nie widać :D

    Pochwalilam się Wam, że mamy drzemkę do 3h I co? Od tego czasu max 30 minut ^^

    A okres masz regularnie?

    Pierwsze szczęście wrzesień 2018
    Drugie szczęście marzec 2021
  • Kas_ia Autorytet
    Postów: 475 410

    Wysłany: 22 października 2019, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kuwejtonka wrote:
    A okres masz regularnie?
    Ciężko powiedzieć bo po porodzie miałam tylko w sierpniu i wrześniu... teraz kolejny powinien być na dniach. Ale obserwuje się i robiłam testy ze śliny i jestem przekonana że nie było owu ani razu...

    w5wqdf9hk9ndsnvc.png
  • Camilla33 Autorytet
    Postów: 1252 1053

    Wysłany: 22 października 2019, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kas_ia wrote:
    Ciężko powiedzieć bo po porodzie miałam tylko w sierpniu i wrześniu... teraz kolejny powinien być na dniach. Ale obserwuje się i robiłam testy ze śliny i jestem przekonana że nie było owu ani razu...
    Z tym może być różnie, ja miałam 3 razy okres, 4 się nie doczekałam 😋 A tamte 3 to były tak rozstrzelone w czasie, że w życiu bym nie przewidziała czy była owu i kiedy.

    fb4dee457a.png

    6ad595d6f7.png
  • Kas_ia Autorytet
    Postów: 475 410

    Wysłany: 22 października 2019, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Camilla33 wrote:
    Z tym może być różnie, ja miałam 3 razy okres, 4 się nie doczekałam 😋 A tamte 3 to były tak rozstrzelone w czasie, że w życiu bym nie przewidziała czy była owu i kiedy.
    Hehe mam nadzieję że spotka mnie podobny los :) ja zawsze wiedziałam kiedy mam owu... A teraz jakoś tak słabo... chciałabym 2gie dziecko póki jestem odzwyczajona od spania ;p

    Camilla33 lubi tę wiadomość

    w5wqdf9hk9ndsnvc.png
  • Paplak Autorytet
    Postów: 613 402

    Wysłany: 22 października 2019, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje!
    Polecam mierzenie temperatury i testy owulacyjne. Ja co do dnia dzięki mierzeniu temp wiedziałam ze mam owulacje, a testy tez pomagaly. Dzieki temu, że mi wyszedl test to "zmusilam" męża do współżycia,mimo ze byliśmy przeziębieni, zakatarzeni i z goraczka i totalnie nam sie nie chcialo, ale dzieki temu jest Anielka:)

    3i49df9hejgg7mjl.png
‹‹ 1644 1645 1646 1647 1648 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ