Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne WRZEŚNIOWE DZIECI 2018
Odpowiedz

WRZEŚNIOWE DZIECI 2018

Oceń ten wątek:
  • Paplak Autorytet
    Postów: 613 402

    Wysłany: 22 października 2019, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bez mierzenia i testow to ja tez w ogóle bie wiem czy mam owu. Ani mnie jajniki nie bolą, ani nic. Tak samo okres mnie zaskakuje. Zadnego bólu brzucha przed. Dzis w nocy dostałam i mnie zalalo bo sie nie spodziewalam

    3i49df9hejgg7mjl.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2019, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie używałam testów owulacyjnych z Ania mierzyłam temperature teraz to nie miało sensu. Poza tym sami nie wiedzieliśmy do końca czego chcemy więc życie zdecydowało za nas i dobrze :)

    ola_g89, kuwejtonka, JustynaG, KATARZYNACarm, kasia1518 lubią tę wiadomość

  • ola_g89 Autorytet
    Postów: 1235 1282

    Wysłany: 22 października 2019, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Veritaserum ogromne gratulacje! :) nie przejmuj się karmieniem. Przy zdrowej ciąży to w niczym nie przeszkadza. A tak jak dziewczyny piszą, smak się zmienia i może mała sama zacznie zmniejszać liczbę karmien. Trzymam kciuki żeby wszystko pieknie się rozwijało <3

    Ja tez mierze temperaturę i robię testy owu. Chociaż po odstawieniu antykoncepcji mam naprawdę dużo pozytywnych owulakow w czasie jednego cyklu lub takich na granicy pozytywnego wyniku.

    klz9i09k40pp4fu3.png
    qb3ci09ktod8alpu.png
  • Minns Autorytet
    Postów: 969 977

    Wysłany: 22 października 2019, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja niby mam regularne okresy, czuję kiedy są dni płodne i od razu poczułam, że jestem w ciąży, czułam że coś się święci :). A zaszłam w dni teoretycznie niepłodne, termin porodu był wcześniejszy o 2 tygodnie niż wg tp z ostatniej miesiączki. Testów owulacyjnych nie robiłam, nie było takiej potrzeby. Bety też nie robiłam w sumie dopiero tu na forum dowiedziałam się o tym.
    Także co ma być to będzie :D.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 października 2019, 15:14

    wrzesień 2018 - synek <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2019, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja teraz też czułam że coś się święci.... Bo od kilku dni nie mogłam spać w nocy mimo tego że przecież jestem zmęczona. Budziłam się o 3 i do 5 np.nie mogłam spać. Z Ania miałam tak samo na początku.

    Szczerze nie zamierzałam w ogóle robić ani bety ani progesteronu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 października 2019, 15:33

  • Kas_ia Autorytet
    Postów: 475 410

    Wysłany: 22 października 2019, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam zawsze bolesne miesiączki, owulacje i nawet czułam zagniezdzenie zarodka plus miałam plamienie... A teraz na miesiaczke wystarcza mi nospa, myślałam że może też nie bd czuła owu ale testy negatywne... temp nigdy nie chciało mi się mierzyć bo moja i tak szaleje :|

    w5wqdf9hk9ndsnvc.png
  • 86monia Autorytet
    Postów: 675 286

    Wysłany: 22 października 2019, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Veritaserum gratulacje ☺️

  • JustynaG Autorytet
    Postów: 4142 6356

    Wysłany: 22 października 2019, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie nadal @ brak... Czy zostałam ostatnią z wrześniówek bez @?

    43kt3e5ee2053a1j.png

    43ktio4p46502aio.png
    https://ekstesterki.wixsite.com/dziecko
  • Camilla33 Autorytet
    Postów: 1252 1053

    Wysłany: 22 października 2019, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JustynaG wrote:
    A u mnie nadal @ brak... Czy zostałam ostatnią z wrześniówek bez @?
    Może i u Ciebie dzidzia jest przyczyną?

    fb4dee457a.png

    6ad595d6f7.png
  • JustynaG Autorytet
    Postów: 4142 6356

    Wysłany: 22 października 2019, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Camilla33 wrote:
    Może i u Ciebie dzidzia jest przyczyną?
    na początku września byłam u gina i w jajnikach była kompletna cisza.

    43kt3e5ee2053a1j.png

    43ktio4p46502aio.png
    https://ekstesterki.wixsite.com/dziecko
  • KATARZYNACarm Autorytet
    Postów: 696 505

    Wysłany: 22 października 2019, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, jak tak z innej beczki,
    Czy wasze dzieciaczki już chodzą? Bo u nas nadal noc , ostatni zaczęła się puszczać jak stoi, ale nic więcej . 🤔 ja wiem że ona ma jeszcze czas ale trochę się martwię . 😱

    201809135365.png
  • aLunia Autorytet
    Postów: 4139 2235

    Wysłany: 22 października 2019, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna moja bratowa dostała dopiero po dwóch latach więc jeśli nie myślisz o dziecku to może trzeba się cieszyć :P ja dostałam po 7 tygniach od porodu także buu :P

    Katarzyna moja chodzi od jakiś dwóch tygodni. Na placu zabaw w końcu się puściła, bo była zainteresowana dziećmi. Do 1.5 roku dzieci mają czas także spokojnie :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 października 2019, 19:42

    3i49df9hy6z4ginm.png

    ex2bdf9h3wcvr2ut.png

    zrz6i09kya2w4ixc.png
    22.12.2016r (11 tydzień-poronienie zatrzymane)
    10 cs- udało się
    Hormony ok, podwyższone tsh- letrox 4x100 i 3x75
  • Camilla33 Autorytet
    Postów: 1252 1053

    Wysłany: 22 października 2019, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JustynaG wrote:
    na początku września byłam u gina i w jajnikach była kompletna cisza.
    To był poczatek września,a mamy prawie koniec października. Ja na usg byłam 27 maja, endo 5mm, nic się nie działo. A 10 czerwca test pozytywny 😋

    JustynaG lubi tę wiadomość

    fb4dee457a.png

    6ad595d6f7.png
  • Camilla33 Autorytet
    Postów: 1252 1053

    Wysłany: 22 października 2019, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KATARZYNACarm wrote:
    Dziewczyny, jak tak z innej beczki,
    Czy wasze dzieciaczki już chodzą? Bo u nas nadal noc , ostatni zaczęła się puszczać jak stoi, ale nic więcej . 🤔 ja wiem że ona ma jeszcze czas ale trochę się martwię . 😱
    To przestań 😋 Piotruś łazi przy meblach, od czerwca, sam stoi od miesiąca, robi po dwa kroki i wraca do czegoś czego może się złapać.

    KATARZYNACarm lubi tę wiadomość

    fb4dee457a.png

    6ad595d6f7.png
  • 86monia Autorytet
    Postów: 675 286

    Wysłany: 22 października 2019, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KATARZYNACarm wrote:
    Dziewczyny, jak tak z innej beczki,
    Czy wasze dzieciaczki już chodzą? Bo u nas nadal noc , ostatni zaczęła się puszczać jak stoi, ale nic więcej . 🤔 ja wiem że ona ma jeszcze czas ale trochę się martwię . 😱
    U nas podobny etap. Byłam u fizjoterapeutki co chodzimy na NFZ to mówi że nie wie po co chodzimy bo rozwija się książkowo. Jedynie do czego można się przyczepić to że siada w v. Ja się nie martwię, czekam spokojnie.

  • JustynaG Autorytet
    Postów: 4142 6356

    Wysłany: 22 października 2019, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KATARZYNACarm wrote:
    Dziewczyny, jak tak z innej beczki,
    Czy wasze dzieciaczki już chodzą? Bo u nas nadal noc , ostatni zaczęła się puszczać jak stoi, ale nic więcej . 🤔 ja wiem że ona ma jeszcze czas ale trochę się martwię . 😱
    Łatwo mi mówić bo moja to biega ale nie bez powodu się mówi, że dziecko ma spokojnie czas do 1,5 roku na chodzenie.
    Dzieci rozwijają się w różnymi tempie. Jedno szybciej mówi, inne szybciej chodzi... Nie ma co się spinać i niepotrzebnie stresować.
    Camilla33 wrote:
    To był poczatek września,a mamy prawie koniec października. Ja na usg byłam 27 maja, endo 5mm, nic się nie działo. A 10 czerwca test pozytywny 😋
    Hmm... to może i ja sobie siknę na jakiś test :D Ale nie mam żadnego w domu. Trzeba do apteki skoczyć.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 października 2019, 21:14

    Camilla33, KATARZYNACarm, ola_g89 lubią tę wiadomość

    43kt3e5ee2053a1j.png

    43ktio4p46502aio.png
    https://ekstesterki.wixsite.com/dziecko
  • Izabelle Autorytet
    Postów: 1619 1278

    Wysłany: 22 października 2019, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katarzyna, Zosia tez nie chodzi. Przesuwa się przy meblach,czasem cos pcha przed sobą,puszcza się stojąc na kanapie i to na tyle,zatem nie masz się czym martwić.

    Justyna,ja mimo regularnego kp dostałam okres 3 miesiące po porodzie,ale dopiero ten ostatni był "normalny " ,jak zostawiłam tylko jedno karmienie.
    Koleżanka nie miała miesiączki ponad 2 lata,także ciesz się jej brakiem ;)

    KATARZYNACarm lubi tę wiadomość

    l22ne6yd1cgn4wml.png
  • Camilla33 Autorytet
    Postów: 1252 1053

    Wysłany: 23 października 2019, 01:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jest jakiś sposób na suchy kaszel u takiego malucha? Można podawać syrop? Jeśli tak to jaki? U nas przeziębienie pełną parą, już wszyscy leżymy. Synek wstał godzinę temu z kaszlem i płaczem.

    fb4dee457a.png

    6ad595d6f7.png
  • kasia1518 Autorytet
    Postów: 3549 2447

    Wysłany: 23 października 2019, 04:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Veritaserum gratulacje - wszystko będzie dobrze ❤

    kasia1518

    age.png
    age.png
    preg.png
    03.2025 💔 - zatrzymanie serduszka 7t2d - chłopiec - trisomia 15
    09.2025 - 💔 - brak akcji serca do 8tyg

    12.01.26:
    beta 1770,51 mUI/mg
    Progesteron 24.4 ng/ml
    14.01.26:
    beta 4425,68 mUI/mg
    Progesteron 28.3ng/ml

    Chłopiec 🩵
  • kasia1518 Autorytet
    Postów: 3549 2447

    Wysłany: 23 października 2019, 04:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I nas też nie chodzi. Sama nie staje- ponoć teściowej raz stanęła i nie powtarza tego . Widzę hak stoi jak schodzi z łóżka bo robi to tyłem i wtedy staje na nogach i nawet ta minutę postoi- A o chodzeniu to nawet nie myślę jeszcze.


    Oj tak życie zaskakuje... My z Gabrysia znowu w szpitalu- robiliśmy kontrolę i bilirubina wyszła 21.62 😭😭😭 już nie mam na to siły... znowu lampa , płacz i darcie na cały oddział

    kasia1518

    age.png
    age.png
    preg.png
    03.2025 💔 - zatrzymanie serduszka 7t2d - chłopiec - trisomia 15
    09.2025 - 💔 - brak akcji serca do 8tyg

    12.01.26:
    beta 1770,51 mUI/mg
    Progesteron 24.4 ng/ml
    14.01.26:
    beta 4425,68 mUI/mg
    Progesteron 28.3ng/ml

    Chłopiec 🩵
‹‹ 1645 1646 1647 1648 1649 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta wegetariańska i dieta wegańska w ciąży i podczas laktacji

Czy dieta wegetariańska i wegańska w ciąży oraz podczas laktacji to dobry pomysł? Na co należy zwrócić uwagę nie jedząc w tym okresie mięsa lub żadnych produktów pochodzenia zwięrzęcego? Czy jest to bezpieczne dla ciąży i rozwoju płodu, a potem niemowlęcia? Przeczytaj jak powinna wyglądać dieta mamy karmiącej i czy spożywane przez nią pokarmy mogą wpływać na dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza: niewidzialna choroba, która dotyka miliony Polek

Szacuje się, że w Polsce około 2 miliony kobiet cierpi na endometriozę. W artykule dowiesz się o najnowszych metodach diagnozowania i leczenia endometriozy, a także poznasz osobistą historię Małgorzaty, która walczyła z tą chorobą przez 5 lat, aby wreszcie zobaczyć światło w tunelu na swojej drodze do macierzyństwa.

CZYTAJ WIĘCEJ