X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne WRZEŚNIOWE DZIECI 2018
Odpowiedz

WRZEŚNIOWE DZIECI 2018

Oceń ten wątek:
  • Paplak Autorytet
    Postów: 613 402

    Wysłany: 14 listopada 2019, 00:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My poprosilismy sanki drewniane ze spiworkiem od babci na mikołaja. Tak to juz nie chcemy wiecej zabawek, ma bardzo duzo, wiec prosimy o pieniazki, które wplacamy na jej konto.
    Piesków szczekajacych ma ze trzy, a zwykłymi pluszakami nie za bardzo jest zainteresowana na razie.
    W gotowanie sie bawi codziennie prawdziwymi garnkami jak jest ze mna w kuchni. Jakos mam traumę z tymi dziecięcymi kuchenkami, bo sobie przypominam co sie z nimi dzialo w przedszkolu. Wyrywanie drzwiczek, wszedzie latajace plastikowe, poobgryzane warzywa i owoce, pogubione wszedzie łyżeczki. Za duzo tych wszytskich elementow

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 listopada 2019, 00:04

    3i49df9hejgg7mjl.png
  • p_tt Autorytet
    Postów: 699 444

    Wysłany: 14 listopada 2019, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na szczęście moja nie niszczy tak zabawek żeby ukrywać drzwiczki czy coś. Czasem rzuci czymś ale jeszcze nic nie zdemolowała.
    U nas w żłobku też jest kuchnia ale nie zniszczona, może kwestia dzieci albo nie przypilnowania że tak kiepsko wyglądała u Was w przedszkolu. Albo ze starości. U nas usuwają to co się połamie.

    Camilla33, JustynaG lubią tę wiadomość

    km5scwa1k0ojmmea.png
  • kuwejtonka Autorytet
    Postów: 731 644

    Wysłany: 14 listopada 2019, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja kuchenkę kupię drewnianą, a nie plastikowa. I moje dziecko też niczego nie zdemolowało, ciężko porównywać coś, co przez 5 lat było użytkowane przez 200 dzieci z czymś, czym się będzie bawić jedno dziecko 😁

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 listopada 2019, 09:36

    Camilla33, Hedgehog, p_tt, JustynaG lubią tę wiadomość

    Pierwsze szczęście wrzesień 2018
    Drugie szczęście marzec 2021
  • Paplak Autorytet
    Postów: 613 402

    Wysłany: 14 listopada 2019, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    p_tt wrote:
    Na szczęście moja nie niszczy tak zabawek żeby ukrywać drzwiczki czy coś. Czasem rzuci czymś ale jeszcze nic nie zdemolowała.
    U nas w żłobku też jest kuchnia ale nie zniszczona, może kwestia dzieci albo nie przypilnowania że tak kiepsko wyglądała u Was w przedszkolu. Albo ze starości. U nas usuwają to co się połamie.
    Nasza tez byla drewniana a nie plastikowa. I tez byly wyrZucane albo naprawiane przez woznego jesli sie dalo. Wiem, ze to po orostu bie dla mnie te miliony elementow. Wole jej dac prawdziwy garnek i łyżkę i schowac po zabawie.

    3i49df9hejgg7mjl.png
  • kasia1518 Autorytet
    Postów: 3210 2091

    Wysłany: 14 listopada 2019, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    P_tt kciuki oby się udało z pracą.

    Camilla żłobek super się zapowiada .

    U nas szał na klocki- ostatnio kupiliśmy takie duże z wózkiem to dodatkową frajda jak tata wsadzi do środka i wozi. Lubi też te kubeczki z których układa się piramidke do góry albo krązki które się wkłada na pałąk- ogólnie wszystko co można rozrzucać po pokoju 😊 na święta poprosiliśmy o stolik z dwoma kezesełkami, chrzestna pisała że kupi kuchnię A chrzestny że kolejke na torach bo Zosia jak byliśmy u pediatry to nie chciała od niej odejść. A babcia dała 300zl na sanki, więc nie wiem co przyjedzie nam kupić bo już tego tyle ma że pomysły się kończą.
    ,

    p_tt lubi tę wiadomość

    kasia1518

    relg8iikdgf37yhc.png
    3i49ej280kg4r0lc.png
  • aLunia Autorytet
    Postów: 4139 2235

    Wysłany: 14 listopada 2019, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja po pierwszej córce mam tyle zabawek, że nic już bym nie chciała. A z drugiej strony coś przecież musi dostać.
    Ostatnio w Pepco kupiłam za 10zl figurki zwierząt i jestem tak pozytywnie zaskoczona, bo się bawi nimi jak starszw dziecko, udaje że chodzą i naśladuje dźwięki.
    W żłobku coraz lepiej. Dalej płacze jak ją oddaje i odbieram, ale w trakcie super, nawet zdjęcia widziałam to moje dziecko było uśmiechnięte.

    Minns, kuwejtonka, p_tt, Camilla33, kasia1518, Izabelle lubią tę wiadomość

    3i49df9hy6z4ginm.png

    ex2bdf9h3wcvr2ut.png

    zrz6i09kya2w4ixc.png
    22.12.2016r (11 tydzień-poronienie zatrzymane)
    10 cs- udało się
    Hormony ok, podwyższone tsh- letrox 4x100 i 3x75
  • p_tt Autorytet
    Postów: 699 444

    Wysłany: 14 listopada 2019, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po żłobku poszłam z nią po te zwierzątka z pepco, przypasowały jej do gustu.

    Co do klocków to kupiłam paczkę wadera fajnie się bawi. A teraz był festiwal cen na alliexpres to jej zamówiłam pasujące do duplo. I kilka zwierzątek. Pewnie przyjdą w okolicy gwiazdki 😁 jak nie będzie jeść tych klocków to się na nie przerzucimy.

    aLunia lubi tę wiadomość

    km5scwa1k0ojmmea.png
  • kuwejtonka Autorytet
    Postów: 731 644

    Wysłany: 14 listopada 2019, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Te zwierzątka z pepco to jest coś takiego :
    https://allegro.pl/oferta/zwierzeta-domowe-zestaw-12-szt-krowa-kura-kaczka-8060508770?utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=_DCK_TOY_pla_dziecko_zabawki&ev_adgr=Figurki+Zwierz%C4%99ta&gclid=Cj0KCQiAk7TuBRDQARIsAMRrfUanHmvQUtUCygwXn6yhtrSojp1FN6b4BNRNqaAWysIwcad06f4uSLEaAtK1EALw_wcB

    ? 😊

    Pierwsze szczęście wrzesień 2018
    Drugie szczęście marzec 2021
  • 86monia Autorytet
    Postów: 675 286

    Wysłany: 14 listopada 2019, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja kupiłam takie puzzle

    https://allegro.pl/oferta/edukacyjne-duze-klocki-drewniane-ukladanka-6624617438?utm_medium=app_share&utm_source=facebook

    U psycholog i na rehabilitacji fajnie się tym bawił

  • Minns Autorytet
    Postów: 969 977

    Wysłany: 14 listopada 2019, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    86monia wrote:
    Ja kupiłam takie puzzle

    https://allegro.pl/oferta/edukacyjne-duze-klocki-drewniane-ukladanka-6624617438?utm_medium=app_share&utm_source=facebook

    U psycholog i na rehabilitacji fajnie się tym bawił
    Ooo u moich rodziców mamy dokladnie te same z pierwszego obrazka. W domu tez mamy cos w tym stylu, jeszcze nie wklada jak powinno sie ale lubi powyciagac, gryźć i rozrzucać. Czasem próbuje włożyć :).

    wrzesień 2018 - synek <3
  • p_tt Autorytet
    Postów: 699 444

    Wysłany: 14 listopada 2019, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kuwejtonka wrote:
    Te zwierzątka z pepco to jest coś takiego :
    https://allegro.pl/oferta/zwierzeta-domowe-zestaw-12-szt-krowa-kura-kaczka-8060508770?utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=_DCK_TOY_pla_dziecko_zabawki&ev_adgr=Figurki+Zwierz%C4%99ta&gclid=Cj0KCQiAk7TuBRDQARIsAMRrfUanHmvQUtUCygwXn6yhtrSojp1FN6b4BNRNqaAWysIwcad06f4uSLEaAtK1EALw_wcB

    ? 😊

    Tak coś takiego tylko w tych pepcowych jest 5 sztuk. Krowa, świnka, pies, koń i owca.

    aLunia, kuwejtonka lubią tę wiadomość

    km5scwa1k0ojmmea.png
  • p_tt Autorytet
    Postów: 699 444

    Wysłany: 14 listopada 2019, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    86monia wrote:
    Ja kupiłam takie puzzle

    https://allegro.pl/oferta/edukacyjne-duze-klocki-drewniane-ukladanka-6624617438?utm_medium=app_share&utm_source=facebook

    U psycholog i na rehabilitacji fajnie się tym bawił
    Ale fajny sklep, też jej zamówiłam kilka żeby weszło w smarta 😊

    km5scwa1k0ojmmea.png
  • aLunia Autorytet
    Postów: 4139 2235

    Wysłany: 14 listopada 2019, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja wam polecę jeszcze takie puzzle, mega łatwe. A bawię się jeszcze z Wiki tak, że rozkładam kilka o różnych kolorach i podaje jej te mniejszy element i ona dopasowuje do tych większych, w sensie biedronka do biedronki.

    https://www.smyk.com/p/czuczu-puzzle-z-dziurka-zwierzatka-i6007822?&gclid=Cj0KCQiAk7TuBRDQARIsAMRrfUaeuz4nDaDAQFKwEdCk3INqWgmK7xhX4CZyifz_ykPLX_PwUr-coRkaAvgMEALw_wcB

    3i49df9hy6z4ginm.png

    ex2bdf9h3wcvr2ut.png

    zrz6i09kya2w4ixc.png
    22.12.2016r (11 tydzień-poronienie zatrzymane)
    10 cs- udało się
    Hormony ok, podwyższone tsh- letrox 4x100 i 3x75
  • 86monia Autorytet
    Postów: 675 286

    Wysłany: 14 listopada 2019, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aLunia wrote:
    To ja wam polecę jeszcze takie puzzle, mega łatwe. A bawię się jeszcze z Wiki tak, że rozkładam kilka o różnych kolorach i podaje jej te mniejszy element i ona dopasowuje do tych większych, w sensie biedronka do biedronki.

    https://www.smyk.com/p/czuczu-puzzle-z-dziurka-zwierzatka-i6007822?&gclid=Cj0KCQiAk7TuBRDQARIsAMRrfUaeuz4nDaDAQFKwEdCk3INqWgmK7xhX4CZyifz_ykPLX_PwUr-coRkaAvgMEALw_wcB

    Mamy podobne z czu czu ale młody ta tekturę z zamiłowaniem jd

  • 86monia Autorytet
    Postów: 675 286

    Wysłany: 14 listopada 2019, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    p_tt wrote:
    Ale fajny sklep, też jej zamówiłam kilka żeby weszło w smarta 😊
    A to ja też kupowałam na smarta haha ale wzięłam znikopis i gniotka antystresowego ale to chyba dla mnie 😂

    ola_g89, Minns, p_tt, kuwejtonka lubią tę wiadomość

  • Izabelle Autorytet
    Postów: 1619 1278

    Wysłany: 14 listopada 2019, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas hitem są puzzle ze zwierzątkami,z kawałkami futerek,tak mizia,ze już są wytarte ;) Kolejny hit to ścierka kuchenna i gąbka do mycia ;)

    ola_g89 lubi tę wiadomość

    l22ne6yd1cgn4wml.png
  • ola_g89 Autorytet
    Postów: 1235 1282

    Wysłany: 14 listopada 2019, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aLunia wrote:
    To ja wam polecę jeszcze takie puzzle, mega łatwe. A bawię się jeszcze z Wiki tak, że rozkładam kilka o różnych kolorach i podaje jej te mniejszy element i ona dopasowuje do tych większych, w sensie biedronka do biedronki.

    https://www.smyk.com/p/czuczu-puzzle-z-dziurka-zwierzatka-i6007822?&gclid=Cj0KCQiAk7TuBRDQARIsAMRrfUaeuz4nDaDAQFKwEdCk3INqWgmK7xhX4CZyifz_ykPLX_PwUr-coRkaAvgMEALw_wcB

    Mamy te same, Pola tez lubi się bawić, ale jeszcze nie kuma żeby dopasować biedronkę do biedronki. Po prostu wkłada mniejsze koło w większe 🤷‍♀️ A zwierzaki tez mamy z pepco, kilka dokupiłem jeszcze w innych sklepach pojedynczo, bo naprawdę u nas to zabawka #1. Szczególnie krowa. Krowy są najlepsze na świecie 🤷‍♀️😀

    klz9i09k40pp4fu3.png
    qb3ci09ktod8alpu.png
  • Minns Autorytet
    Postów: 969 977

    Wysłany: 14 listopada 2019, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurczę to chyba też się skuszę na te figurki :P. U nas na 1 miejscu są książeczki, szczególnie te gdzie jest traktor. Bierze książkę, przynosi mi i woła e e a ja mu czytam i tak praktycznie cały dzień. Nawet mówi traktor, tylko to wychodzi takie twarde TA-TE :P. A znikopis też dobry pomysł...

    wrzesień 2018 - synek <3
  • Kas_ia Autorytet
    Postów: 475 410

    Wysłany: 14 listopada 2019, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamy te układanki i uważajcie bo te uchwyty odpadają :/ dzisiaj z buzi wyciagalam Młodej... chyba zmienię je na sznureczki.

    A ja Wam polecę instrumenty drewniane z Goki, córka jest mega zainteresowana. Na szczęście nie szaleje tylko obchodzi się z nimi delikatnie, więc głowa nie pęka ^^

    w5wqdf9hk9ndsnvc.png
  • p_tt Autorytet
    Postów: 699 444

    Wysłany: 14 listopada 2019, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po za tymi wszystkimi zabawkami ostatnio jest jeszcze szał na zwykły ołówek, rysuje nim wszędzie. Jak się tylko odwrócę to mi zaraz po szafce marze.

    Dwa dni pod rząd zasnęła sama w łóżeczku, dostała cyca, smoczek i aaa. Oczywiście musiałam siedzieć i głaskać ją po głowie, ale jest nadzieja dla nas :)

    Camilla33, kuwejtonka lubią tę wiadomość

    km5scwa1k0ojmmea.png
‹‹ 1672 1673 1674 1675 1676 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ