X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne WRZEŚNIOWE DZIECI 2018
Odpowiedz

WRZEŚNIOWE DZIECI 2018

Oceń ten wątek:
  • aLunia Autorytet
    Postów: 4139 2235

    Wysłany: 14 listopada 2019, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ola_g89 wrote:
    Mamy te same, Pola tez lubi się bawić, ale jeszcze nie kuma żeby dopasować biedronkę do biedronki. Po prostu wkłada mniejsze koło w większe 🤷‍♀️ A zwierzaki tez mamy z pepco, kilka dokupiłem jeszcze w innych sklepach pojedynczo, bo naprawdę u nas to zabawka #1. Szczególnie krowa. Krowy są najlepsze na świecie 🤷‍♀️😀


    Ja biorę zawsze różne kolory bo jak dam podobne to też ciężko.

    3i49df9hy6z4ginm.png

    ex2bdf9h3wcvr2ut.png

    zrz6i09kya2w4ixc.png
    22.12.2016r (11 tydzień-poronienie zatrzymane)
    10 cs- udało się
    Hormony ok, podwyższone tsh- letrox 4x100 i 3x75
  • kuwejtonka Autorytet
    Postów: 731 644

    Wysłany: 15 listopada 2019, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas też się sprawdza drewniana tęcza która służy do wszystkiego, ostatnio jest telefonem, mała przykłada do ucha :) Ma mało zabawek, ale jak już coś ma, to staram się, żeby to było coś, co można użyć na wiele sposobów i uczy kreatywności :)
    Jak ma coś, co się przyciska i mówi i nie można użyć w żaden inny sposób to szybko idzie w kąt. A taka drewniana tęcza czy klocki nigdy się nie nudzą.

    Pierwsze szczęście wrzesień 2018
    Drugie szczęście marzec 2021
  • p_tt Autorytet
    Postów: 699 444

    Wysłany: 15 listopada 2019, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakbyście zaraagowaly jakbyście widziały że opiekunka w żlobku pali papierosy w czasie pracy? Kurde razi mnie to i nie wiem jak się odnieść.

    km5scwa1k0ojmmea.png
  • kuwejtonka Autorytet
    Postów: 731 644

    Wysłany: 15 listopada 2019, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    p_tt wrote:
    Jakbyście zaraagowaly jakbyście widziały że opiekunka w żlobku pali papierosy w czasie pracy? Kurde razi mnie to i nie wiem jak się odnieść.

    No mega słabo... Przecież po zapaleniu papierosa się wali tym dymem, nawet jak się umyje ręce i zęby. Ja jestem uczulona na zbliżenie się do mojego dziecka po zapaleniu papierosa (a teście palą), więc pewnie zrobiłabym aferę.

    Pierwsze szczęście wrzesień 2018
    Drugie szczęście marzec 2021
  • p_tt Autorytet
    Postów: 699 444

    Wysłany: 15 listopada 2019, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też jestem wyczulona na to dlatego mnie to zdenerwowało. Nie wiem czy przesadzam czy nie

    km5scwa1k0ojmmea.png
  • kuwejtonka Autorytet
    Postów: 731 644

    Wysłany: 15 listopada 2019, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Średnio sobie wyobrażam, że pani, która w żłobku przecież nie raz nosi dzieci, bierze na kolana etc wali papierosami :/ Myślę, że nie przesadzasz.

    Camilla33, p_tt lubią tę wiadomość

    Pierwsze szczęście wrzesień 2018
    Drugie szczęście marzec 2021
  • Camilla33 Autorytet
    Postów: 1252 1053

    Wysłany: 15 listopada 2019, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    p_tt wrote:
    Jakbyście zaraagowaly jakbyście widziały że opiekunka w żlobku pali papierosy w czasie pracy? Kurde razi mnie to i nie wiem jak się odnieść.
    Ja nawet teściową brzydko mówiąc zjebalam, raz na 6 tyg raczy pokazać dupsko ale bez peta się obejść nie może. Powiedziałam, jej dawno że jeszcze raz będzie śmierdziec w taki sposób to nawet progu domu nie przekroczy.

    p_tt lubi tę wiadomość

    fb4dee457a.png

    6ad595d6f7.png
  • p_tt Autorytet
    Postów: 699 444

    Wysłany: 15 listopada 2019, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz jeszcze wyczytałam że w szkołach i obiektach oświatowych jest zakaz palenia.
    A właśnie najgorsze jest to, że ona te dzieci przytula, glaszcze. Mąż już zadzwonił do dyrektorki i narobił zadymy 🙄 jeszcze bardziej się wkurzył jak ja.

    Camilla33 lubi tę wiadomość

    km5scwa1k0ojmmea.png
  • aLunia Autorytet
    Postów: 4139 2235

    Wysłany: 15 listopada 2019, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i dobrze PTT, no bezprzesady przecież to są małe dzieci. Bleee. I co dyrektorka na to?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 listopada 2019, 20:18

    3i49df9hy6z4ginm.png

    ex2bdf9h3wcvr2ut.png

    zrz6i09kya2w4ixc.png
    22.12.2016r (11 tydzień-poronienie zatrzymane)
    10 cs- udało się
    Hormony ok, podwyższone tsh- letrox 4x100 i 3x75
  • p_tt Autorytet
    Postów: 699 444

    Wysłany: 15 listopada 2019, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najpierw, że to nie możliwe. Jak nie schodził z tonu to nagle sobie przypomniała, że faktycznie jedna jest paląca ale w pracy nie pali... Ma z nią pogadać.

    km5scwa1k0ojmmea.png
  • ola_g89 Autorytet
    Postów: 1235 1282

    Wysłany: 16 listopada 2019, 00:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Obrzydliwe. Tez jestem na to uczulona. U nas w przychodni zmieniła się babeczka od szczepień. Fajna, naprawdę sympatyczna i z dobrym podejściem do maluszka. Ale jak zobaczyłam, jak prosto po fajce wchodzi do gabinetu to zasłabłam.

    klz9i09k40pp4fu3.png
    qb3ci09ktod8alpu.png
  • Paplak Autorytet
    Postów: 613 402

    Wysłany: 16 listopada 2019, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O matko,nie cierpie palenia papierosów. Nigdy nie pojmowalam jak na wlasne życzenie mozna truć siebie i innych. Zawsze mnie razilo jak moje koleżanki ze studiow- przyszle nauczycielki na kazdej przerwie na studiach tylko papieroski

    3i49df9hejgg7mjl.png
  • p_tt Autorytet
    Postów: 699 444

    Wysłany: 16 listopada 2019, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paplak a jak to było w przedszkolu? Można czy jest zakaz?

    km5scwa1k0ojmmea.png
  • 86monia Autorytet
    Postów: 675 286

    Wysłany: 16 listopada 2019, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sama jestem ciekawa jak to jest. Ja nie będę ściemniać bo lubię sobie zapalić, teraz wiadomo jak jestem sama z dzieckiem to nie mam jak, ale jak chodziłam do pracy nie paliłam w pracy w ogóle chociaż nie pracowałam ani z dziećmi ani nawet jakoś z klientami bezpośrednio. Mam wrażenie że to chyba zależy od osoby bo koleżanka kosmetyczka moja pali ale nigdy nie pali w pracy bo schyla się nad klientka i wie że to nie wypada.

  • Paplak Autorytet
    Postów: 613 402

    Wysłany: 16 listopada 2019, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    p_tt wrote:
    Paplak a jak to było w przedszkolu? Można czy jest zakaz?
    Szczerze to nie wiem, bo u nas nikt nie palil. Zreszta my nie mialysmy przerwy w pracy wiec nawet nie mialybysmy kiedy. W żłobku jest 8 godzinny wymiar pracy, wirc chyba maja przerwe. My mialysmy 5 godzin dziennie i bez przerw.
    Trzebaby poczytac w regulaminie placówki. Wiem, że ogolnie na terenie placowki oswiatowej nie wolno palić, chyba ze jest jakas palarnia.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 listopada 2019, 16:56

    3i49df9hejgg7mjl.png
  • p_tt Autorytet
    Postów: 699 444

    Wysłany: 16 listopada 2019, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W regulaminie nie ma ani słowa, tylko tyle właśnie znalazłam właśnie że w placówkach oświatowych jest zakaz palenia.
    U nas chodziliśmy na palarnie specjalną oddzielona od reszty ale to zakład produkcyjny był. Sama też paliłam w pracy, w ciąży w ogóle, a po porodzie raz. I właśnie przez dziecko nie pale i sto razy bardziej czuła jestem.

    km5scwa1k0ojmmea.png
  • 86monia Autorytet
    Postów: 675 286

    Wysłany: 16 listopada 2019, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    p_tt wrote:
    W regulaminie nie ma ani słowa, tylko tyle właśnie znalazłam właśnie że w placówkach oświatowych jest zakaz palenia.
    U nas chodziliśmy na palarnie specjalną oddzielona od reszty ale to zakład produkcyjny był. Sama też paliłam w pracy, w ciąży w ogóle, a po porodzie raz. I właśnie przez dziecko nie pale i sto razy bardziej czuła jestem.

    Tylko być może ona wychodzi na przerwę zapalić poza teren żłobka. Moja znajoma pobiera krew w przychodni i też jak ma przerwę to wychodzi poza obszar przychodni.

  • Minns Autorytet
    Postów: 969 977

    Wysłany: 16 listopada 2019, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny muszę się pochwalić zdjęciem, dzisiaj wiatr nam sprzyjał i oto taki jesienny ludek :)

    228e4ec4d3c0.jpg

    JustynaG, ola_g89, Camilla33, 86monia, p_tt, kuwejtonka, KATARZYNACarm, Izabelle, 100krotka30, kasia1518 lubią tę wiadomość

    wrzesień 2018 - synek <3
  • aLunia Autorytet
    Postów: 4139 2235

    Wysłany: 17 listopada 2019, 07:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mins przepiękne zdjęcie😍

    Minns lubi tę wiadomość

    3i49df9hy6z4ginm.png

    ex2bdf9h3wcvr2ut.png

    zrz6i09kya2w4ixc.png
    22.12.2016r (11 tydzień-poronienie zatrzymane)
    10 cs- udało się
    Hormony ok, podwyższone tsh- letrox 4x100 i 3x75
  • KATARZYNACarm Autorytet
    Postów: 696 505

    Wysłany: 18 listopada 2019, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MINNS piękne zdjecie 🥰❤
    Dziewczyny to znowu ja i problem z Natalia ,bo tak jak pisałam że 2 tyg temu brała antybiotyk to jesteśmy tydzień po odstawieniu i w tym czasie podaje dicoflor. A od wczoraj wieczora i dzisiaj miała kupkę luźną, oczywiście ja znowu panikuj , bp dmucham chucham w to moje dziecko A one wiecznie coś ma 😢😢😢🤷‍♀️ samopoczucie jak na tą chwilę oceniam na dobre , nie ma gorączki i się bawi dlatego pytam czy to normalne że po tygodniu , może pojawić się płynna kupka ,

    Minns lubi tę wiadomość

    201809135365.png
‹‹ 1673 1674 1675 1676 1677 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ