Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne WRZEŚNIOWE DZIECI 2018
Odpowiedz

WRZEŚNIOWE DZIECI 2018

Oceń ten wątek:
  • MamaIgi Ekspertka
    Postów: 171 180

    Wysłany: 8 lutego 2018, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie na zaparcia dziala tylko czas ;/ zadne sliwiki, siemie lniane, soki nie dzialaly. Mam tendencje, podobno od urodzenia problemy z kupskiem :) przezyjemy !

    Ogorkowa o rany, ale mi narobilyscie smaka ! Ja dla meza dzis sie zmusiam i zrobilam spaghtti. Z klipsem na nosie, bo na sam widok i zapach miesa robi mi sie niedobrze.

    Zjadlam dzis 3 pączki z konfitura z rozami i zaraz mnie rozerwie :D czuje sie jakbym polknela balon :P

    Malgonia, super, ze tu zagladasz do Nas. Napisz prosze co u Ciebie !

    svchqqmzofzw4a0r.png
    Córka Igusia 13.03.2014 - 4 latka
  • Kadża Autorytet
    Postów: 589 727

    Wysłany: 8 lutego 2018, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia i tego ci życzę aby wszystko poszło jak sobie zaplanujesz

  • Herbata Ekspertka
    Postów: 155 229

    Wysłany: 8 lutego 2018, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekam sobie przed gabinetem i Was nadrabiam ☺ jeszcze 3 osoby przede mną ☺

    Av, MamaIgi, MiSia :), promyczek 39, asese lubią tę wiadomość

    16udvfxmgcokvnrf.png
  • Tasia86 Ekspertka
    Postów: 236 298

    Wysłany: 8 lutego 2018, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też czekam na wizytę :) Moja doktórka ma po mnie zejść za 15 minut.

    Herbata, MiSia :), promyczek 39, asese lubią tę wiadomość

    Synek ur. w 2016 :)
    zud3gzu3sbje76xe.png
  • Marzena782 Autorytet
    Postów: 529 448

    Wysłany: 8 lutego 2018, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    HEj wszystkim :***
    Malgoniu Jak Miło Ciebie Widzieć ! Napisz proszę koniecznie co u ciebie !
    Wszystkim wizytującym oczywiście Powidzenia !:) głowy do góry. :))
    Ja dziś ja obiad miałam pyszny Barszczyk ukraiński mmmm :))

    4,5 roku starań
    Pcos ,Pierwsza Owulacja i Udana! 16tydz. Ciąży !
    w4sqflw12tdr9ahl.png


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lutego 2018, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia wrote:
    Żyję i jestem zmotywowana. Udało się uniknąć zabiegu. Trafiłam na wspaniały personel i tak się przejęli, że chce zajść w tą ciąże jak najszybciej, że stanęły na głowie (same panie mnie obsługiwały) by mi to umożliwić. Choć nie powiem jest to traumatyczne przeżycie. Staram się je wyprzeć z głowy i skupić się na przyszłości. Mam teraz jakies 6 tygodni na zrobienie badań itp i za 10 tyg mam zamiar mieć II na teście.
    Będę trzymać za ciebie kciuki. I jak będziesz w ciąży daj nam koniecznie znać ;)

  • promyczek 39 Autorytet
    Postów: 1848 1741

    Wysłany: 8 lutego 2018, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś bylam na usg i widziałam pieknie bijące serduszko ♥ Mój pączuś ma juz 1,5 cm i wiek usg pokrywa sie z wiekiem OM,.8 tydzień :)
    Czy która ma usg prenatalne w 13 tygodniu? Mozna do 14 prawda,ja mam dokladnie 13 +4 ,chyba ok

    Av, paulka86, Malgonia, natalinka, asese, matkapatka, Herbata, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    2017r-IVF-wrzesień-nieudane
    2018r-naturalny Cud♥
    5b09h371owxjb82f.png
  • MamaIgi Ekspertka
    Postów: 171 180

    Wysłany: 8 lutego 2018, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brawo Malgonia !
    Jestes wspaiałą osobą- i dzielnie znosisz te trudy. Bozia Ci to wynagrodzi, to więcej niz pewne:*

    Malgonia lubi tę wiadomość

    svchqqmzofzw4a0r.png
    Córka Igusia 13.03.2014 - 4 latka
  • Av Autorytet
    Postów: 711 827

    Wysłany: 8 lutego 2018, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    promyczek 39 wrote:
    Czy która ma usg prenatalne w 13 tygodniu? Mozna do 14 prawda,ja mam dokladnie 13 +4 ,chyba ok
    Można do 13+6, ale ważne, żeby dziecko nie było za duże, bo wtedy nie da się wszystkiego pomierzyć.

    promyczek 39 lubi tę wiadomość

    f2w3ol2adwu1ceje.png
    Leon :)
  • Mamaawiki Autorytet
    Postów: 304 266

    Wysłany: 8 lutego 2018, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia wrote:
    Żyję i jestem zmotywowana. Udało się uniknąć zabiegu. Trafiłam na wspaniały personel i tak się przejęli, że chce zajść w tą ciąże jak najszybciej, że stanęły na głowie (same panie mnie obsługiwały) by mi to umożliwić. Choć nie powiem jest to traumatyczne przeżycie. Staram się je wyprzeć z głowy i skupić się na przyszłości. Mam teraz jakies 6 tygodni na zrobienie badań itp i za 10 tyg mam zamiar mieć II na teście.
    Małgonia dobrze że masz takie podejście pozytywne i że trafiłaś tam w szpitalu na takie wspaniałe kobiety które podeszły do ciebie z sercem .ŻYCZĘ CI KOCHANA Z CAŁEGO SERCA ABYŚ JAK NAJSZYBCIEJ ZOBACZYŁA UPRAGNIONE DWIE KRESECZKI.

    Malgonia, promyczek 39 lubią tę wiadomość


    8p3oskjor69op845.pniv09df9hiyby5l2y.png
    Udało się drugi cud pojawił się w 9 cyklu starań
    Niedoczynność tarczycy,hashimoto(anty TPO powyżej 600),hiperprolaktymia,torbiele piersi
  • Mamaawiki Autorytet
    Postów: 304 266

    Wysłany: 8 lutego 2018, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    promyczek 39 wrote:
    Dziś bylam na usg i widziałam pieknie bijące serduszko ♥ Mój pączuś ma juz 1,5 cm i wiek usg pokrywa sie z wiekiem OM,.8 tydzień :)
    Czy która ma usg prenatalne w 13 tygodniu? Mozna do 14 prawda,ja mam dokladnie 13 +4 ,chyba ok
    Ja mam usg w 13+ 2 tygodniu

    promyczek 39 lubi tę wiadomość


    8p3oskjor69op845.pniv09df9hiyby5l2y.png
    Udało się drugi cud pojawił się w 9 cyklu starań
    Niedoczynność tarczycy,hashimoto(anty TPO powyżej 600),hiperprolaktymia,torbiele piersi
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lutego 2018, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Av wrote:
    Można do 13+6, ale ważne, żeby dziecko nie było za duże, bo wtedy nie da się wszystkiego pomierzyć.
    Mamaginekolog mówi, że do 14+1
    Co do cynamonu pytałam o to mamaginekolog na którymś z jej czatów i powiedziała, że spokojnie można. Przecież nikt nie zjada go kilogramami

    promyczek 39 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lutego 2018, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    promyczek 39 wrote:
    Dziś bylam na usg i widziałam pieknie bijące serduszko ♥ Mój pączuś ma juz 1,5 cm i wiek usg pokrywa sie z wiekiem OM,.8 tydzień :)
    Czy która ma usg prenatalne w 13 tygodniu? Mozna do 14 prawda,ja mam dokladnie 13 +4 ,chyba ok
    Ja mam umówione na 13+3.

    promyczek 39 lubi tę wiadomość

  • paulka86 Autorytet
    Postów: 282 328

    Wysłany: 8 lutego 2018, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też ogórkowa. Jak czytałam wasze wpisy to się śmiałam sama do siebie. Powtarzalam wyniki badań moczu znacznie się poprawiły. Byłam pokazać lekarzowi i mówi, że dużo lepsze. Ale nerki nadal mnie bolą. Ale to nie jest ważne, aby tylko z maluszkiem było wszystko dobrze.

  • jatoszka Autorytet
    Postów: 1001 534

    Wysłany: 8 lutego 2018, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja zaliczylam pierwsze spotkanie z muszla :-(
    Jak wam dobrze ze tak mozecie jesc ogorkowe barszczyki - mi nic nie podchodzi ciagle mnie nudzi :-(

    w5wqrl68v17z1bgh.png
    km5stv73corlpm49.png
    Nasze Aniołki 31.08.2009 [*][*] 30.08.2016 [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lutego 2018, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też zazdroszczę. Ja praktycznie nic nie gotuje bo mnie mdli na samą myśl.Dobrze, że mama mi coś poda, bo mąż by mi umarł z głodu hehe.

    jatoszka lubi tę wiadomość

  • Tasia86 Ekspertka
    Postów: 236 298

    Wysłany: 8 lutego 2018, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już po badaniu :) Bobuś ma 2,32cm, odpowiada wzrostowo 9w0d, wiec idealnie zgodnie z moimi obliczeniami. Niestety nie zbadala mi szyjki.

    Mamaawiki, jatoszka, Wesoła89, nick nieaktualny, Rucola, Siwulec, natalinka, paulka86, asese, promyczek 39, JustynaG, nick nieaktualny, matkapatka, Herbata, MiSia :), Malgonia, KasW91, Marzena782, nick nieaktualny, Vlinder lubią tę wiadomość

    Synek ur. w 2016 :)
    zud3gzu3sbje76xe.png
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9481 12472

    Wysłany: 8 lutego 2018, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tasia86 wrote:
    Już po badaniu :) Bobuś ma 2,32cm, odpowiada wzrostowo 9w0d, wiec idealnie zgodnie z moimi obliczeniami. Niestety nie zbadala mi szyjki.
    Najważniejsze, ze dzidziuś idealny!! Gratulacje!! Nie masz jakiejs fotki?

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • natalinka Autorytet
    Postów: 1873 1190

    Wysłany: 8 lutego 2018, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja zapisałam się na prenatalne na 28.02, chciałam na 6.03, ale ani w rejestracji obliczyła wszystko i powiedziała, że to trochę za późno. 28.02 powinno być 12+3

    201404234670.png

    cfc61914ad.png
  • JustynaG Autorytet
    Postów: 4142 6356

    Wysłany: 8 lutego 2018, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam prenatalne 20 lutego czyli 12t0d.

    A jutro wizyta u gina na NFZ i założenie karty ciąży.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lutego 2018, 19:32

    43kt3e5ee2053a1j.png

    43ktio4p46502aio.png
    https://ekstesterki.wixsite.com/dziecko
‹‹ 220 221 222 223 224 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

MUUVO Quick SE 2 – dlaczego jest idealny na pierwszy wózek dla dziecka?

Zastanawiasz się, który wózek sprawdzi się najlepiej już od pierwszych spacerów z maluchem? MUUVO Quick SE 2 to wyjątkowa propozycja, która łączy w sobie elegancki design z praktycznymi funkcjami docenianymi i przez dzieci, i rodziców. Warto zwrócić uwagę na innowacyjne rozwiązania, takie jak regulowana budka, wentylowane oparcie i wygoda składania. Sprawdź, co sprawia, że Quick SE 2 może stać się idealnym wyborem na start.

CZYTAJ WIĘCEJ

Pieluchy tetrowe w nowoczesnej wyprawce. 5 sprytnych sposobów, jak wykorzystać je na co dzień

Kompletowanie wyprawki dla noworodka łatwo zamienić w listę drogich i skomplikowanych gadżetów. Tymczasem jedna z najbardziej praktycznych rzeczy od lat pozostaje dokładnie taka sama — pielucha tetrowa. Naturalna, delikatna dla skóry dziecka i niezwykle uniwersalna. Sprawdza się jako lekki kocyk, ręcznik po kąpieli, podkład do odbijania czy awaryjny przewijak poza domem. W nowym artykule podpowiadamy, jak wybrać dobrą tetrę i dlaczego nadal jest absolutnym must-have każdej wyprawki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ