Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne WRZEŚNIOWE DZIECI 2018
Odpowiedz

WRZEŚNIOWE DZIECI 2018

Oceń ten wątek:
  • Izabelle Autorytet
    Postów: 1619 1278

    Wysłany: 30 kwietnia 2018, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też mam nisko łożysko i przez komplikacje w 1 trymestrze oszczędzam się.
    Mi tam obojętnie jak urodzę,byle dziecko było zdrowe.
    Jeśli poród sn miałby wyglądac tak jak z synem,to niech mnie tną.
    Blizny po laparo też mam jeszcze dość widoczne ;)

    l22ne6yd1cgn4wml.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 kwietnia 2018, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agaafabka A miałam iść w Polsce to nic ci nie powiedzieli na temat łożyska?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 kwietnia 2018, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a czemu mialyscie wykonywana laparoskopie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 kwietnia 2018, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katarzyna89op wrote:
    Dziewczyny a czemu mialyscie wykonywana laparoskopie?

    Ja miałam ciążę pozamaciczna.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 kwietnia 2018, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katarzyna89op wrote:
    Agaafabka A miałam iść w Polsce to nic ci nie powiedzieli na temat łożyska?
    Byłam i powiedział mi tylko łożysko nisko schodzące przednie 14mm i że się podniesie... ot lekarz. Ale nic nie powiedział odnośnie nakazów i zakazów. A dziś mi lekarka na echo też powiedziała że nisko łożysko i extra echo mam umówić

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 kwietnia 2018, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katarzyna89op wrote:
    Dziewczyny a czemu mialyscie wykonywana laparoskopie?
    A ja sprawdzałam czy wszystko ok :) Ale wszystko było git :)

  • ola_g89 Autorytet
    Postów: 1235 1282

    Wysłany: 1 maja 2018, 00:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, gratuluję wszystkim udanych połówkowych! :) cudnie rosną te nasze maluchy :)

    jeśli chodzi o brzuszek to wydaje mi się, że mój zatrzymał się w miejscu. Ale jednak kilka obcych osób typu sąsiedzi zorientowało się, że jesteśmy w dwupaku. Także jestem dumna, że rośniemy <3 Mój brzuszek z dzisiaj (na zdjęciach ZAWSZE wygląda na mniejszy):
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/e3abd527c169.jpg

    A tak w ogóle to witamy się w połowie ciąży! :) <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 maja 2018, 00:05

    nick nieaktualny, Izabelle, Angel1988, nick nieaktualny, kasia1518, linka220 lubią tę wiadomość

    klz9i09k40pp4fu3.png
    qb3ci09ktod8alpu.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 maja 2018, 04:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mialam laparo bo mialam niezidentyfikowane bole podbrzusza i podejrzewano endometrioze, ktora nie wyszla wiec w sumie zabieg na darmo. A wspominam go strasznie. Wzieli mnie jako ostatnią danego dnia, przede mna przywiezli z operacji jakas kobietę, ktora majaczyla cos po niemiecku i gadala jak boli, jeszcze mnie jakas babka lekarka zestresowala pytaniami czy anestezjolog sie zgodzil na intubacje jak mam aparat stały na zęby. A po zabiegu sie pytaly pielęgniarki czemu placze, a ja nie czulam ze placze:D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 maja 2018, 07:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O jeju ja też chce takie chude sarnie nóżki! ❤ Ja niestety mam tendencję do rozrastania się w już i tak grubych udach i pupie.... Jak kupuje spodnie to muszę zasze rozmiar większe i są za duże w pasie ZAWSZE, a te co dobre w pasie to za ciasne w udziskach :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 maja 2018, 07:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krasnalova pokaż brzucha!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 maja 2018, 07:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    frezyjciada wrote:
    Krasnalova pokaż brzucha!
    Wrzuce dzisiaj tylko nie mam lustra teraz bo maz malowal i ściągnął:D dzisiaj ma powiesic:-)

  • Izabelle Autorytet
    Postów: 1619 1278

    Wysłany: 1 maja 2018, 07:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam laparo w celu sprawdzenia drożności i ogólnie co w środku siedzi

    l22ne6yd1cgn4wml.png
  • Natalia1984 Autorytet
    Postów: 1437 998

    Wysłany: 1 maja 2018, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katarzyna89op wrote:
    Dziewczyny łożysko jest w stanie się podnieść jeszcze do 30 tyg mamy czas zobaczymy . Czas szybko leci zaraz będziemy pisać jak wyglądały nasze porody
    A jak tam kopniaczki dzidziusia ?
    U mnie już się rozkrecilo na maksa . A jak i was
    U mnie od jakiegoś czasu czuć już na maksa w każdej pozycji. Wczoraj wieczorem siedzieliśmy razem z A i dotykaliśmy brzucha, tam gdzie jego ręka leżała, nie było kopniaka, tylko akurat w innym miejscu, jak na złość :D Raz tylko poczuł, bardzo się cieszył. Później moja piesełka położył głowę na brzuchu ale albo nic nie czuła, albo to jej nie przeszkadzało :D wczoraj przyjechała moja mama z Włoch z mężem. Przywiozła tyle rzeczy dla małej, że musieliśmy jechać po nich na dwa auta. Butelki, smoczki, ubranka. Zwariowała. I tak nie wzięła wszystkiego bo już nie miała miejsca.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 maja 2018, 07:57

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, Izabelle, ola_g89, JustynaG lubią tę wiadomość

    klz9df9hvltz8vcc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 maja 2018, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/b11a35a3baf7.jpg


    Udało się:) Mogę oddać trochę brzucha za darmo w promocji.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 maja 2018, 09:13

    Izabelle, kasia1518, OctAngel, ola_g89, nick nieaktualny, nadulek, Agatek_gagatek, linka220 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 maja 2018, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wrzucam przez tinypic. Wystraczy wybrac zdjecie, wgrywa sie i skopiować tutaj ten drugi od gory link:-)

  • kasia1518 Autorytet
    Postów: 3549 2447

    Wysłany: 1 maja 2018, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny A powiecie mi jak dodać zdjęcie?

    kasia1518

    age.png
    age.png
    preg.png
    03.2025 💔 - zatrzymanie serduszka 7t2d - chłopiec - trisomia 15
    09.2025 - 💔 - brak akcji serca do 8tyg

    12.01.26:
    beta 1770,51 mUI/mg
    Progesteron 24.4 ng/ml
    14.01.26:
    beta 4425,68 mUI/mg
    Progesteron 28.3ng/ml

    Chłopiec 🩵
  • kasia1518 Autorytet
    Postów: 3549 2447

    Wysłany: 1 maja 2018, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super są te brzuszki- u każdej inny ale każdy uroczy :)

    kasia1518

    age.png
    age.png
    preg.png
    03.2025 💔 - zatrzymanie serduszka 7t2d - chłopiec - trisomia 15
    09.2025 - 💔 - brak akcji serca do 8tyg

    12.01.26:
    beta 1770,51 mUI/mg
    Progesteron 24.4 ng/ml
    14.01.26:
    beta 4425,68 mUI/mg
    Progesteron 28.3ng/ml

    Chłopiec 🩵
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 maja 2018, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dodaje przez strone zapodaj, wybierasz zdjęcie, rozmiar, ladujesz i kopiujesz link ostatni podpisany BBC kode, wklejasz w forum link i gotowe

    kasia1518 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 maja 2018, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja w warunkach polowych, bo lustro nadal na podlodze :-)

    mie7as.jpg

    kasia1518, OctAngel, Natalia1984, ola_g89, Izabelle, nick nieaktualny, Agatek_gagatek, linka220 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 maja 2018, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    86Monia wrote:
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/b11a35a3baf7.jpg


    Udało się:) Mogę oddać trochę brzucha za darmo w promocji.
    Duuuzzy :-)

    kasia1518 lubi tę wiadomość

‹‹ 663 664 665 666 667 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak obliczyć dni płodne?

Czy starając się zajść w ciążę powinnaś wiedzieć kiedy występuje owulacja i kiedy są dni płodne? Czy nie wystarczy zadbać o to, żeby kochać się regularnie przez cały cykl i prędzej czy później i tak zajdziesz w ciążę? Nie zawsze. Każdego cyklu masz zaledwie 20% szans na zajście w ciążę, a pary z obniżoną płodnością mają ich dużo mniej. Warto wiedzieć jak obliczyć dni płodne i poznać wady i zalety każdej z metod.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Męska płodność – jakie składniki warto suplementować w czasie starań o dziecko?

Choć przez lata w procesie starania się o dziecko większą uwagę skupiano na zdrowiu kobiety, dziś wiemy, że męska płodność ma dokładnie takie samo znaczenie. Dobra wiadomość jest taka, że wiele wpływających na nią negatywnie czynników możemy poprawić, np. przez zmiany w stylu życia czy świadome uzupełnianie kluczowych składników odżywczych. Jakie suplementy na męską płodność mogą pomóc w staraniach o dziecko?

CZYTAJ WIĘCEJ