Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne WRZEŚNIOWE DZIECI 2018
Odpowiedz

WRZEŚNIOWE DZIECI 2018

Oceń ten wątek:
  • OctAngel Ekspertka
    Postów: 237 370

    Wysłany: 1 maja 2018, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cudne brzuszki dziewczyny. A ja mam jeszcze malutki, jak Krasnalowa, mimo, że nie jestem szczupła. Z utęsknieniem wyczekuję, aż będzie go widać :)

    3jvzwn15td2p4lbx.png
  • kasia1518 Autorytet
    Postów: 3549 2447

    Wysłany: 1 maja 2018, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/c4c38b165a1e.jpg

    Udało się- dziękuję za pomoc :) jak na 19tc to wydaje mi się niemały, ale do szczupłych nigdy nie nalezalam więc pewnie dlatego. Ja jeszcze jestem na minusie 2kg od wagi sprzed ciąży.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 maja 2018, 10:34

    ola_g89, JustynaG, nick nieaktualny, linka220 lubią tę wiadomość

    kasia1518

    age.png
    age.png
    preg.png
    03.2025 💔 - zatrzymanie serduszka 7t2d - chłopiec - trisomia 15
    09.2025 - 💔 - brak akcji serca do 8tyg

    12.01.26:
    beta 1770,51 mUI/mg
    Progesteron 24.4 ng/ml
    14.01.26:
    beta 4425,68 mUI/mg
    Progesteron 28.3ng/ml

    Chłopiec 🩵
  • ola_g89 Autorytet
    Postów: 1235 1282

    Wysłany: 1 maja 2018, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piękne brzuszki <3 każda rośnie w innym tempie, ale w końcu widać, ze to ciąża, a nie wzdęcie :D
    U nas 4 kg na plus - nie wiem, gdzie to idzie. Chociaż w brzuchu mam 20cm więcej niż przed ciąża :D

    nick nieaktualny, kasia1518 lubią tę wiadomość

    klz9i09k40pp4fu3.png
    qb3ci09ktod8alpu.png
  • Natalia1984 Autorytet
    Postów: 1437 998

    Wysłany: 1 maja 2018, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ola_g89 wrote:
    Piękne brzuszki <3 każda rośnie w innym tempie, ale w końcu widać, ze to ciąża, a nie wzdęcie :D
    U nas 4 kg na plus - nie wiem, gdzie to idzie. Chociaż w brzuchu mam 20cm więcej niż przed ciąża :D
    Ja tak samo, wcześniej 75 cm w talii, teraz 95 cm :P Ale też +7 kg :(

    ola_g89 lubi tę wiadomość

    klz9df9hvltz8vcc.png
  • ola_g89 Autorytet
    Postów: 1235 1282

    Wysłany: 1 maja 2018, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia, te 7kg nie przeszkadza, pięknie wyglądasz. Wcale nie jesteś Sidem :D

    klz9i09k40pp4fu3.png
    qb3ci09ktod8alpu.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 maja 2018, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam wrażenie, że od 2 tygodni mój brzuch stoi w miejscu :D
    Pewnie będzie tak jak ostatnio, że wybrzuszy mnie z dnia na dzień :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 maja 2018, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marrgoo wrote:
    Ja mam wrażenie, że od 2 tygodni mój brzuch stoi w miejscu :D
    Pewnie będzie tak jak ostatnio, że wybrzuszy mnie z dnia na dzień :)
    Marrgoo my mamy małe myszki to nam tak szybko brzuchy nie rosną:D

  • Izabelle Autorytet
    Postów: 1619 1278

    Wysłany: 1 maja 2018, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fajne macie brzuszki :) każda inny i każda śliczny :)

    l22ne6yd1cgn4wml.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 maja 2018, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    86Monia wrote:
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/b11a35a3baf7.jpg


    Udało się:) Mogę oddać trochę brzucha za darmo w promocji.
    Wooow ale masz brzuchol fajny duży :) to twoja pierwsza czy druga ciąża??

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 maja 2018, 14:39

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 maja 2018, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krasnalowa wrote:
    To ja w warunkach polowych, bo lustro nadal na podlodze :-)

    mie7as.jpg
    fajny brzuchol chyba wielkościowo taki jak mój :) moja niby małą myszką nie jest ale jeszcze dobrze się chowa :)

    kasia1518, nick nieaktualny, linka220 lubią tę wiadomość

  • Natalia1984 Autorytet
    Postów: 1437 998

    Wysłany: 1 maja 2018, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ola_g89 wrote:
    Natalia, te 7kg nie przeszkadza, pięknie wyglądasz. Wcale nie jesteś Sidem :D
    Hahaha dzięki kochana :* :D
    Do ogrodniczek! Jak tam Wasze roślinki? Moje pomidorki koktajlowe rosną jak na drożdżach, zasilam je delikatnie bio nawozem, dziś pierwszy raz wyniosłam je na zewnątrz, stały pół dnia w cieniu. Mama z Włoch przywiozła mi dodatkowe 4 sztuki, są już bycze i mają kwiatki, no ale tam o wiele cieplej. Zamówiłam właśnie sadzonki poziomek pnących i 6 sztuk melonów, te ostatnie posadzę na wsi, gdzie budujemy się. Teść zaorał mi kawałek poletka, nawiózł obornika i posieję sobie trochę warzywek, ciekawe jak mi będzie szło plewienie tego z wielkim brzucholem pod nosem, może jakoś dam radę :D Na zdjęciu dodatkowo moja tarasowa uprawa zielonego groszku karłowego i koperku a w koreczkach torfowych rosną patisony :)
    4f2e8ed9dfbc78cdmed.jpg
    aaf6e748b847e535med.jpg
    1e59d0840422c6dcmed.jpg
    832dba1dbb75712amed.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 maja 2018, 16:21

    JustynaG, ola_g89, Izabelle, kasia1518 lubią tę wiadomość

    klz9df9hvltz8vcc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 maja 2018, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agaafabka wrote:
    Wooow ale masz brzuchol fajny duży :) to twoja pierwsza czy druga ciąża??

    Pierwsza. I przed ciążą miałam płaski.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • JustynaG Autorytet
    Postów: 4142 6356

    Wysłany: 1 maja 2018, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia, Ty mnie zadziwiasz.
    Najpierw super zdjęcie, a mówisz, że 7kg na plusie (ja sie pytam gdzie? może wszystko w cycki poszło? :P)
    A teraz zdjęcia z ogródka gdzie wszystko wygląda imponująco.

    My zasialiśmy na balkonie kocimiętkę no i zaczyna kiełkować. Ale jeszcze trochę czasu potrzeba na efekty takie jak u Ciebie.

    ola_g89 lubi tę wiadomość

    43kt3e5ee2053a1j.png

    43ktio4p46502aio.png
    https://ekstesterki.wixsite.com/dziecko
  • Natalia1984 Autorytet
    Postów: 1437 998

    Wysłany: 1 maja 2018, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JustynaG wrote:
    Natalia, Ty mnie zadziwiasz.
    Najpierw super zdjęcie, a mówisz, że 7kg na plusie (ja sie pytam gdzie? może wszystko w cycki poszło? :P)
    A teraz zdjęcia z ogródka gdzie wszystko wygląda imponująco.

    My zasialiśmy na balkonie kocimiętkę no i zaczyna kiełkować. Ale jeszcze trochę czasu potrzeba na efekty takie jak u Ciebie.
    Oj uwierz, że przybyło tu i ówdzie ;) A biust i owszem, nigdy takiego nie miałam, tak serio to ja nigdy w ogóle nie miałam biustu a teraz, że tak powiem cyce jak donice... Wieczorem przed/po prysznicu oglądam się nago w lustrze a w głowie jedna myśl ,,dojna krowa'' :D Roślinki podskoczyły bardzo w ostatnich dniach, bo u nas upały :D

    nick nieaktualny, ola_g89 lubią tę wiadomość

    klz9df9hvltz8vcc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 maja 2018, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 kwietnia 2024, 12:50

  • Natalia1984 Autorytet
    Postów: 1437 998

    Wysłany: 1 maja 2018, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja znajoma bardzo sobie chwali Anex Sport. Jest nim zachwycona, jest duży ale dziecko ma w nim dużo miejsca, tak samo w spacerówce. Pompowane koła, składa się i przekłada na jeden klik. Będę w rodzinnym mieście to pójdę do niej obejrzeć go.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 maja 2018, 22:14

    klz9df9hvltz8vcc.png
  • ola_g89 Autorytet
    Postów: 1235 1282

    Wysłany: 1 maja 2018, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem Wam, ze mieliśmy propozycje odkupienia Anex Sport od znajomych. Poza tym, ze stwierdziliśmy, ze chcemy jednak nowy wózek, zniechęciły mnie na maxa opinie w necie. Jeśli chodzi o gondole to podobno rewelacja, schody podobno zaczynaja się przy spacerówce. Podobno jest zle wyprofilowana i dziecko się zsuwa plus trzeba wyłączyć dodatkowa amortyzację, która jest największym atutem tego wózka. Także Natalia jak będziesz po „teście” u znajomej to daj znać. Chętnie się dowiem, jak to faktycznie wyglada :)

    klz9i09k40pp4fu3.png
    qb3ci09ktod8alpu.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 maja 2018, 00:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My tez mamy problem z wozkiem. Moi rodzice ostatnio zadeklarowali, że wózek oni kupia ale mamy im powiedziec jaki chcemy, bo wiedzą że ja jestem wybredna i gdyby mi kupili nie w moim guście to bym wyprzydzala :P u nas najwazniejszym kryterium jest w sumie waga, bo mieszkamy na 1 pietrze w bloku, niby niewysoko a jednak te 20waskich schodkow trzeba pokonac i pewnie najczęściej bede to ja sama go znosic na spacerki jak mąż bedzie w pracy. Jakichs super amortyzacji czy kol nie potrzebujemy bo mieszkamy w mieście, wkolo aleje i chodniki. No i dla mnie tez ważny jest wygląd, lubie ladne rzeczy :D trzeba bedzie w końcu przesiąść i poogladac

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Natalia1984 Autorytet
    Postów: 1437 998

    Wysłany: 2 maja 2018, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ola_g89 wrote:
    Powiem Wam, ze mieliśmy propozycje odkupienia Anex Sport od znajomych. Poza tym, ze stwierdziliśmy, ze chcemy jednak nowy wózek, zniechęciły mnie na maxa opinie w necie. Jeśli chodzi o gondole to podobno rewelacja, schody podobno zaczynaja się przy spacerówce. Podobno jest zle wyprofilowana i dziecko się zsuwa plus trzeba wyłączyć dodatkowa amortyzację, która jest największym atutem tego wózka. Także Natalia jak będziesz po „teście” u znajomej to daj znać. Chętnie się dowiem, jak to faktycznie wyglada :)
    Oni też kupili używany od kogoś. Również czytałam o tym, że dziecko się zsuwa a u ludzi od których kupili wózek nie było tego problemu bo długo wozili w nim dzieciaka. Mi się w sklepie podobał wózek Tako Nocturne granatowy. Malutki, obrotny, lekki. Ale żadnych o nim opinii w necie :/

    klz9df9hvltz8vcc.png
  • Ciemnowlosa Autorytet
    Postów: 401 305

    Wysłany: 2 maja 2018, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny boli Was czasem jakby spojenie lonowe itp? Tak mnie w pochwie ciagnie szarpie od kilku dni jakby sie rozciagalo itp

    17.03.2014 - Staś, 3400, 58cm
    05.04.2017 - cp, usuniety lewy jajowod.. :(
    06.09.2018 - Ignaś, 3kg, 53cm
‹‹ 664 665 666 667 668 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Badania w ciąży - sprawdź, które warto wykonać

Zastanawiasz się jakie badania czekają cię w ciąży? Czemu służą takie badania i kiedy się je wykonuje? Przeczytaj jakie rodzaje badań i testów czekają przyszłą mamę i dlaczego są one ważne. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ