Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne WRZEŚNIOWE DZIECI 2018
Odpowiedz

WRZEŚNIOWE DZIECI 2018

Oceń ten wątek:
  • Left_ie Ekspertka
    Postów: 147 153

    Wysłany: 17 lipca 2018, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Camilla13, kot mistrzostwo świata!

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    k0kdcwa1ru5loe1v.png
    mhsv20mma8j8n7kc.png
    ——————————
    Piotruś [*] 08.2017, 9tc
  • Lunitari Autorytet
    Postów: 2498 1599

    Wysłany: 17 lipca 2018, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kot rewelacja.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    f2wl3e5eiyulrjqb.png

    PCOS, Hashimoto, insulinooporność, niedobór białka S
    10.2017 Aniołek 9 tc
    19.01.2018 II
    03.10.2018 Szymek :*
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2018, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    86Monia wrote:
    Tyle "szczęścia" że nie dopadło Cię np w 30 tygodniu.....bo to męka dla matki przy swędzeniu i strach o zdrowie dziecka przez wiele tygodni. Miejmy nadzieję że nas nie dopadnie. Cukrzyca mi wystarczy...
    Moniś przy takim wyniku fosfatazy cholestaza mogła być już daaawno tylko bez objawów... Przynajmniej tak mi lekarz mówił. No i dlatego teraz co wizytę muszę tą wątrobę sprawdzać...

  • Amy333 Autorytet
    Postów: 2509 3869

    Wysłany: 17 lipca 2018, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja juz tez po wizycie jestem, martwilam sie kwasami, bo u mnie z kolei ponizej normy są. Ale ginka mnie pocieszyla, powiedziala ze to sie nie zdarza czeesto zeby miec tak nisko (ponizej 2), ale to od tego ze bardzo duo pije. Po prostu sobie wyplukalam zółć;-) ale to nic takiego. Swedzenie mam jakies takie napadowe, ale na na razie mam sie tylko obserwowac. Jak sie nasili to jeszcze raz kwasy zbadac i bilurbine. Co do mojego spadku wagi, to tez nic takiego, łącznie i tak mam 7 kg na plusie, co moja ginka uznala za zupelenie wystarczające;-)

    A kot w pajacu tak mnie rozbawił, że nie moge przestać się smiać!!:-)))))))))

    nick nieaktualny, Angel1988, ola_g89, Izabelle, Asiaf, kasia1518 lubią tę wiadomość

    14 cs- suplementacja M- udało się w ostatnim dniu roku!
    2 cykl po sono HSG- polecam każdemu przeczyścić rurki;)
    3i49hdgeac44oma5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2018, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    frezyjciada wrote:
    Moniś przy takim wyniku fosfatazy cholestaza mogła być już daaawno tylko bez objawów... Przynajmniej tak mi lekarz mówił. No i dlatego teraz co wizytę muszę tą wątrobę sprawdzać...


    Fosfataza alkaliczna jest markerem o niskiej
    wartości diagnostycznej ze względu na jej produkcję
    przez łożysko i kości.

    To fragment z Rekomendacje Zespołu Ekspertów Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego dotyczącepostępowania w wewnątrzwątrobowej cholestazie ciężarnych

    Dla zainteresowanych:

    https://docplayer.pl/20835660-Rekomendacje-zespolu-ekspertow-polskiego-towarzystwa-ginekologicznego-dotyczace-postepowania-w-wewnatrzwatrobowej-cholestazie-ciezarnych.html

    https://journals.viamedica.pl/gastroenterologia_kliniczna/article/view/29304/24056

    nick nieaktualny, Izabelle, kasia1518 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2018, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najważniejsze że lekarze nie ignorują wyników nawet ciut podwyższonych. Ja te artykuły czytałam często tak się bałam...

  • ola_g89 Autorytet
    Postów: 1235 1282

    Wysłany: 17 lipca 2018, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kot to mistrzostwo świata <3 śmieję się jak głupia do monitora :D

    Ja kupiłam laktator ręczny TOMMEE TIPPEE Closer to nature. Poleciła go przyjaciółka, która jest dla mnie guru w sprawie kp ;) nastawiam się, że będę ściągała mleko okazyjnie, jeśli okaże się, że ręczny nie daje rady to dopiero później kupię elektryczny. Ale póki co staram się nie kupować niczego, co może mnie "odciągnąć" od karmienia piersią, bo będzie szybsze, łatwiejsze itd. Jestem na etapie "zrobię wszystko żeby karmić piersią"! :)

    Monitor oddechu chciałam kupić, ale też stwierdziłam, że zobaczę, jak będzie w szpitalu. Jak nie będzie problemu to nie inwestuję.

    Asiaf, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    klz9i09k40pp4fu3.png
    qb3ci09ktod8alpu.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2018, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cieszę się, że nasz koteczek w roli bobasa wprowadził radosną atmosferę :D

    Amy333 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2018, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robie właśnie wyprawkę apteczna, do pupy przeciw odparzeniom Linomag zielony ale maść czy krem?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2018, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam maść. Ale nie wiem czy lepiej czy gorzej...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2018, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zielony to maść. Krem jest czerwony.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2018, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to bedzie maść.

  • kasia1518 Autorytet
    Postów: 3549 2447

    Wysłany: 17 lipca 2018, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Camilla13 wrote:
    Robie właśnie wyprawkę apteczna, do pupy przeciw odparzeniom Linomag zielony ale maść czy krem?

    Linomag zielony to maść- też dziś zamówiłam rzeczy apteczne- ogólnie wszystko dla małej i sibie plus rzeczy do kąpieli z hipp- przez internet wyszło mnie 300zl.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    kasia1518

    age.png
    age.png
    preg.png
    03.2025 💔 - zatrzymanie serduszka 7t2d - chłopiec - trisomia 15
    09.2025 - 💔 - brak akcji serca do 8tyg

    12.01.26:
    beta 1770,51 mUI/mg
    Progesteron 24.4 ng/ml
    14.01.26:
    beta 4425,68 mUI/mg
    Progesteron 28.3ng/ml

    Chłopiec 🩵
  • Paulinda Autorytet
    Postów: 256 283

    Wysłany: 17 lipca 2018, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny!!
    Jestem tu totalnie nowa i mam nadzieję że przyjmiecie mnie do swojego zacnego grona :)
    Jestem już w 31 tc, planowany termin porodu wyznaczony został na 22.09.2018. Moja mała lokatorka na imię ma Zosia, zgodnie z wczorajszym usg waży już 1,606 kg :D
    Ciąża przebiega bez większych komplikacji, pomijając moje humorki, typowe dolegliwości jesteśmy "wzorowe" :P

    nick nieaktualny, Minns, Angel1988, Izabelle, nick nieaktualny, renjak, kasia1518, Asiaf, Amy333, ola_g89, p_tt, GuBo lubią tę wiadomość

    3i499vvjgx57zohf.png
  • Ciemnowlosa Autorytet
    Postów: 401 305

    Wysłany: 17 lipca 2018, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy Wasze brzuszkowe malenstwa maja tak czasem ze moga sie wiercic godzine bez przerwy? Zaczynam sie martwic czy to nornalne ze on tak duzo sie rusza

    17.03.2014 - Staś, 3400, 58cm
    05.04.2017 - cp, usuniety lewy jajowod.. :(
    06.09.2018 - Ignaś, 3kg, 53cm
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2018, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciemnowlosa wrote:
    Czy Wasze brzuszkowe malenstwa maja tak czasem ze moga sie wiercic godzine bez przerwy? Zaczynam sie martwic czy to nornalne ze on tak duzo sie rusza

    Też się nad tym zastanawiam. Aplikacja ciążowa mi wyswietlila ze dziecko śpi 20h. Ja mam wrażenie że moje nie śpi 20. Czasem przechodzi sam siebie. Tłucze się dziadyga niemiłosiernie.

    Natalia1984, nick nieaktualny, Amy333 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2018, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak mój tak ma. Albo cisza albo pełne szaleństwo.

  • Minns Autorytet
    Postów: 969 977

    Wysłany: 17 lipca 2018, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój rzadko jest spokojny, czasem ma też drgawki, kilka razy dziennie czkawka, tu mnie kopnie, tam się wypnie, na dole pogmera. Jak już zasnę i w nocy wstaję do łazienki to jest w miarę okej. Chyba śpi razem ze mną :).

    wrzesień 2018 - synek <3
  • Natalia1984 Autorytet
    Postów: 1437 998

    Wysłany: 17 lipca 2018, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja młoda jest bardzo aktywna. O której nie wstanę do wc w nocy to ona harcuje. Czkawkę ma kilka razy dziennie.
    Siedzę dziś cały dzień w domu. Ciągle pada albo zanosi się na deszcz. Moja piesa przez to cały czas jest senna, nie chce się bawić. Śpi zawinięta w koc. Cisza, spokój. Robię co chcę. To wkrótce się skończy i zapanuje haos :O
    Zamówiłam dziś na DOZ.pl podkłady do majtek, na łóżko, wkładki laktacyjne, lanolinę, szczotkę do włosów dla małej z włosia kozy :P Sobie jeszcze magnez i lactovaginal - ponad 120 zł. Jeszcze muszę zamówić majtki do szpitala i to chyba wszystko

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lipca 2018, 18:57

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    klz9df9hvltz8vcc.png
  • Natalia1984 Autorytet
    Postów: 1437 998

    Wysłany: 17 lipca 2018, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj mówiłam mojemu A, że jak fajnie że wszelkie infekcje dały mi już spokój. Wrócił dziś z pracy, hop do łóżka, czuję ból i pieczenie w środku... K**** mać po prostu. Odstawiłam ponad tydzień temu luteinę, miało być tak pięknie a tu zonk. Ostatnio byłam dwa razy badana ginekologicznie, nie użyłam lactovaginalu i znów infekcja. Dodatkowo jestem na antybiotyku na gardło, więc czuję, że będzie jesień średniowiecza :/

    klz9df9hvltz8vcc.png
‹‹ 905 906 907 908 909 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta w ciąży - po trymestrach

Odpowiednia dieta w ciąży wpływa nie tylko na przebieg samej ciąży, ale również na zdrowie Twojego dziecka w przyszłości (np. słaby układ odpornościowy dziecka lub problemy z otyłością). Przeczytaj dlaczego dieta w ciąży jest tak istotna, czy kompleks witamin jest w stanie ją zastąpić oraz na co powinnaś zwrócić uwagę w każdym trymestrze ciąży.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ