Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Wrześniowe mamusie 2014
Odpowiedz

Wrześniowe mamusie 2014

Oceń ten wątek:
  • nescafe Autorytet
    Postów: 468 286

    Wysłany: 25 stycznia 2014, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stardust87 wrote:
    Dzień dobry :)

    Dzien dobry ;) Jak tam u Ciebie??:)

  • jovi81 Autorytet
    Postów: 546 643

    Wysłany: 25 stycznia 2014, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nescafe wrote:
    No w sumie.... Ja przeciez tez nikomu nie powiedzilam jeszcze. A tesciowa ma urodziny albo jaka to okazja?
    Urodziny ma :) ale ja jestem kierowca męża a mężuś będzie drinkował i często tak jest więc nie podpadniemy.

    https://www.maluchy.pl/li-69787.png
    xvg47yr.png
  • nescafe Autorytet
    Postów: 468 286

    Wysłany: 25 stycznia 2014, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jovi81 wrote:
    Urodziny ma :) ale ja jestem kierowca męża a mężuś będzie drinkował i często tak jest więc nie podpadniemy.

    Pewnie bedzie jeszcze jakas rodzinka na urodzinach ? ;) Bawcie sie super na imprezie ;)

  • AnkaK Autorytet
    Postów: 277 135

    Wysłany: 25 stycznia 2014, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nescafe wrote:
    nie pal, nie pal ;) Bardzo dobrze! WIem ze Cie ciagne, bo kazdego nalogowca jak przestaje palic to ciagnie, ale dasz rade! ;) Juz w sumie dalas , bo nie palisz ;)
    siebie moge truc ale jak sobie pomysle ze jakbym teraz zapalila to tak samo jakbym dawala fajke Dzidzi to nieeeeee nie bede palic w czasie ciazy i karmienia piersia

    Lanusia93 lubi tę wiadomość

    uanndqk36vjen8uu.png
  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10356 6264

    Wysłany: 25 stycznia 2014, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry:) w końcu się wyspałam:) jak mi dobrze:)
    miłego dnia Mamusie:)

    AnkaK lubi tę wiadomość

    7w3d 💔
  • JagoodkaK Autorytet
    Postów: 1839 1271

    Wysłany: 25 stycznia 2014, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, jak radzicie sobie z zaparciami o ile ktoras z Was ma?

    h84fkrhm4lz65cww.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2014, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    b-c wrote:
    trzymajcie kciuki- ide!!!

    Trzymam kciuki :) Powodzenia!!

  • Paula55 Autorytet
    Postów: 9590 8032

    Wysłany: 25 stycznia 2014, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie mam zaparc za to mdlosci mnie juz wykanczaja :(.
    Od pon na 6 do pracy a ja dochodze do siebie kolo 10 :( nie wyobrazam sobie tego....
    Jakies pomysly zeby mdlosci szybko przechodzily???

    oar8skjo85nuiyxh.png
    relgwn15b2xdchwm.png

  • Fipsik Autorytet
    Postów: 3078 3208

    Wysłany: 25 stycznia 2014, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JagoodkaK wrote:
    Czytam Was i sadze, ze jestem uzalezniona od tego forum... ;-)
    Wkrecam sie czytajac rozne rzeczy i mam dola, do tego mezczyzna ktory nie rozumie prostej rzeczy, ze w domu, gdzie jego kobieta jest w ciazy Nie Pali sie !!!!
    Ehhhh ciezki przypadek


    Wytłumacz mu, że kobiety jeśli palą bądź są biernymi palaczami często rodzą dzieci słabe i chore. Wyślij mu na mejla tą stronkę:

    http://parenting.pl/portal/bierne-palenie-w-ciazy

    Może się opanuje ;)

    JagoodkaK lubi tę wiadomość

    c55fcsqv7zvb1aan.png
    gyxw8u69g8jufhg3.png
  • Fipsik Autorytet
    Postów: 3078 3208

    Wysłany: 25 stycznia 2014, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula55 wrote:
    Ja nie mam zaparc za to mdlosci mnie juz wykanczaja :(.
    Od pon na 6 do pracy a ja dochodze do siebie kolo 10 :( nie wyobrazam sobie tego....
    Jakies pomysly zeby mdlosci szybko przechodzily???


    Zajadanie sucharków co chwilkę , mi pomaga nawet na wymioty

    c55fcsqv7zvb1aan.png
    gyxw8u69g8jufhg3.png
  • Paula55 Autorytet
    Postów: 9590 8032

    Wysłany: 25 stycznia 2014, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki Fipsik :) moze i tego sprobuje teraz... :)

    oar8skjo85nuiyxh.png
    relgwn15b2xdchwm.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2014, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien doobry <3
    Milego dnia kochane <3

  • Nelus Autorytet
    Postów: 1705 3135

    Wysłany: 25 stycznia 2014, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JagoodkaK wrote:
    Dziewczyny, jak radzicie sobie z zaparciami o ile ktoras z Was ma?
    Ja codziennie rano jem jogurt z suszonymi śliwkami i mi pomaga, jesli lubisz to tez mała słaba kawa z duża ilością śmietanki na pewno zadziała od razu ale ja nie pije bo mnie mdli.

    JagoodkaK lubi tę wiadomość

    201703012752.png
  • Nelus Autorytet
    Postów: 1705 3135

    Wysłany: 25 stycznia 2014, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fipsik wrote:
    Zajadanie sucharków co chwilkę , mi pomaga nawet na wymioty
    Lekarz powiedział ze na mdłości najlepsze sa pomarańcza ale ile w tym prawdy to nie wiem bo narazie mnie ten temat nie dotyczy :) a jak tak sobie juz marudzimy :p to mnie najbardziej denerwuje to latanie to toalety szczegolnie w nocy po kilka razy grrr

    201703012752.png
  • stardust87 Autorytet
    Postów: 4116 4036

    Wysłany: 25 stycznia 2014, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nescafe wrote:
    Dzien dobry ;) Jak tam u Ciebie??:)
    Witam, a tak różnie. Wczoraj właściwie cały dzień bez mdłości. Dziś od rana z miseczką przy boku :P wczoraj teściom mąż powiedział i braciom, bo wszyscy mieszkamy kilkadziesiąt metrów od siebie i dawno mnie nie widzieli i nie mogę udawać drugi tydzień, że mam grypę, bo pomyślą, że umieram :P
    Jutro mojej rodzinie powiemy chyba. Ale tylko tej najbliższej. W sumie to trochę się obawiam, że to zapeszy i coś złego się stanie, ale trudno, już i tak po ptakach..
    A jak tam u Was dziewczyny? Jak nastroje? I żołądki? :P

    b-c trzymam mocno kciuki, daj znać jak poszło :)

    Moje maleństwo [*] 30.07.13 (5tc) |
    Drugie maleństwo [*]7.10.2015 (7tc)
    f2wljw4zsezkkurs.pngmhsv9vvjv50e03h0.png
  • stardust87 Autorytet
    Postów: 4116 4036

    Wysłany: 25 stycznia 2014, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula55 wrote:
    Dzieki Fipsik :) moze i tego sprobuje teraz... :)
    ja od 3 dni biorę wit b6 i jakby trochę mi lepiej.

    Moje maleństwo [*] 30.07.13 (5tc) |
    Drugie maleństwo [*]7.10.2015 (7tc)
    f2wljw4zsezkkurs.pngmhsv9vvjv50e03h0.png
  • stardust87 Autorytet
    Postów: 4116 4036

    Wysłany: 25 stycznia 2014, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nelus wrote:
    Lekarz powiedział ze na mdłości najlepsze sa pomarańcza ale ile w tym prawdy to nie wiem bo narazie mnie ten temat nie dotyczy :) a jak tak sobie juz marudzimy :p to mnie najbardziej denerwuje to latanie to toalety szczegolnie w nocy po kilka razy grrr
    oj Nelus ile ja bym dała, żeby latać siku 5 razy w nocy, zamiast "modlić się" do muszli :P Co do pomarańczy to może coś w tym jest, bo ja przed chwilą akurat grejpfruta zjadłam i chyba jakby mi trochę lepiej..

    Moje maleństwo [*] 30.07.13 (5tc) |
    Drugie maleństwo [*]7.10.2015 (7tc)
    f2wljw4zsezkkurs.pngmhsv9vvjv50e03h0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2014, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc Dziewczyny :) Dziekuje za wczorajsze zyczenia :* Jakos przezylam tą 30-tke, ale bylo ciezko :( brzuch bolal prawie caly dzien no i mdlilo makabrycznie :( Nadrobiłam z grubsza korespondencję, ale musialam pominąć wątek tortu bo na samą myśl już mi niedobrze :( Odrzuca mnie na słodycze, normalnie patrzeć nie moge, a kiedyś jadłam tonami. Przeziebienie mi znowu wraca cholera jasna a juz myslalam ze zaleczylam. Chyba odporność mam mega obnizoną :( Schizuje sie ze bedzie to mialo wplyw na zarodek bo juz sie naczytalam ze nawet zwykly katar moze miec negatywne skutki :(
    Mam nadzieje ze moj Okruszek jest silny i da sobie rade z infekcją.
    Życze milego weekendu :)

  • stardust87 Autorytet
    Postów: 4116 4036

    Wysłany: 25 stycznia 2014, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aleksa.wawa wrote:
    Czesc Dziewczyny :) Dziekuje za wczorajsze zyczenia :* Jakos przezylam tą 30-tke, ale bylo ciezko :( brzuch bolal prawie caly dzien no i mdlilo makabrycznie :( Nadrobiłam z grubsza korespondencję, ale musialam pominąć wątek tortu bo na samą myśl już mi niedobrze :( Odrzuca mnie na słodycze, normalnie patrzeć nie moge, a kiedyś jadłam tonami. Przeziebienie mi znowu wraca cholera jasna a juz myslalam ze zaleczylam. Chyba odporność mam mega obnizoną :( Schizuje sie ze bedzie to mialo wplyw na zarodek bo juz sie naczytalam ze nawet zwykly katar moze miec negatywne skutki :(
    Mam nadzieje ze moj Okruszek jest silny i da sobie rade z infekcją.
    Życze milego weekendu :)
    Nic się nie martw, to może nawet nie jest przeziębienie. Moja mama przez pierwsze 3 miesiące czuła się jakby grypę miała - zapchany nos, ból gardła, bóle mięśni, dreszcze. Wszystko zniknęło z końcem 1 trymestru, więc u niej to były objawy ciąży, a nie choroba.
    Poza tym mnie się wydaje, że katar to raczej nie zagraża dzidzi, ani lekkie przeziębienie..

    Moje maleństwo [*] 30.07.13 (5tc) |
    Drugie maleństwo [*]7.10.2015 (7tc)
    f2wljw4zsezkkurs.pngmhsv9vvjv50e03h0.png
  • Emalia82 Przyjaciółka
    Postów: 75 118

    Wysłany: 25 stycznia 2014, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miłego dnia kochane. :********

    f2w33e3kzt3vjmmk.png

    Aleksandra 31.07.2002r, Jan 10.06.2010r
‹‹ 130 131 132 133 134 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak czuć się wygodnie w każdych warunkach? Cykl menstruacyjny bez tajemnic

Przeczytaj, co dzieje się w poszczególnych fazach cyklu oraz jaki może to mieć wpływ na kobiecy organizm. Sprawdź, jak możesz zadbać o swój komfort fizyczny i psychiczny na przestrzeni cyklu menstruacyjnego. 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ