Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Wrześniowe mamusie 2014
Odpowiedz

Wrześniowe mamusie 2014

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 października 2014, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zmykam zaraz wziac kapiel i do lozka. Mimo krotkiej drzemki jakos czuje sie przymulona. Brzuch boli, nie tyle co juz podbrzusze a w wiekszosci brzuch... Chodze jak obita przez jakies stado... :(poleze, moze uda sie troche odpoczac i oko przymknac.
    Dobrej nocy mamuski.
    Madzia mam nadzieje,ze rano juz bedziesz tulic swojego Nikosia.

  • Diabla85 Autorytet
    Postów: 697 1105

    Wysłany: 1 października 2014, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieczyny pomóżcie! Mój maluch spał dzisiaj od godz 8 łącznie ze 4 godziny. Cały czas płacze, nie napina się więc brzuszek go nie boli. Ciągle chce jeść a moje cycki miękkie jak flaki. Co to może być? Jakiś skok rozwojowy czy co?

    [doxs9km.png
    4ilkhk7.png
  • nenka Autorytet
    Postów: 805 746

    Wysłany: 1 października 2014, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moja wisi od 16 co ja odkladam to ryk juz kurwica mnie bieze

  • Diabla85 Autorytet
    Postów: 697 1105

    Wysłany: 1 października 2014, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nenka wrote:
    moja wisi od 16 co ja odkladam to ryk juz kurwica mnie bieze
    Mam to samo!

    [doxs9km.png
    4ilkhk7.png
  • Fipsik Autorytet
    Postów: 3078 3208

    Wysłany: 1 października 2014, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie tak było jak niedojadała

    c55fcsqv7zvb1aan.png
    gyxw8u69g8jufhg3.png
  • betinka Autorytet
    Postów: 1827 2128

    Wysłany: 1 października 2014, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Diabla85 wrote:
    Dzieczyny pomóżcie! Mój maluch spał dzisiaj od godz 8 łącznie ze 4 godziny. Cały czas płacze, nie napina się więc brzuszek go nie boli. Ciągle chce jeść a moje cycki miękkie jak flaki. Co to może być? Jakiś skok rozwojowy czy co?
    Moze byc skok, a Twoje piersi jeszcze nie zdazyly naprodukowac wiecej.
    Mati tez jakies dziwne opcje robi. Je i po ok 10 min sje odrywa, ciagnie mi sutki jak gume do zucia, kwiczy. Zrobilam mega akcje z podkreceniem laktacji - Ricinus communis, Femaltiker i duzo wody. Teraz cycki chca mi wybuchnac, Mati jak puszcza, to mu sie na twarz leje, a ten i tak kwiczy. Brzuch.to raczej nie jest, dziwak!

    A w ogole wiecie jaka ma faze?! Odkad wrocilismy do domu, po kazdym kapaniu wali kupe w recznik! Mamy system, ze maz go trzyma w wannie, a potem ja na siebie recznik i mi go podaje do opatulenia, a w tym czasie podmienia wanienke na przewijak. No a Mati w tym czasie wali kupsko w najlepsze w ten recznik, CODZIENNIE! Chyba musze kupic trzeci, bo oszaleje z tym praniem.

    martusia86 lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-68923.png
  • Diabla85 Autorytet
    Postów: 697 1105

    Wysłany: 1 października 2014, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra, jakoś go ululałam. Położyłam go na swojej piersi i dałam smoka i zasnął.

    [doxs9km.png
    4ilkhk7.png
  • Fipsik Autorytet
    Postów: 3078 3208

    Wysłany: 1 października 2014, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majeczka wyslij mi na mejla swieza liste, w razie jak porodzicie to sie zajme

    c55fcsqv7zvb1aan.png
    gyxw8u69g8jufhg3.png
  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 1 października 2014, 23:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dostałam przed chwila znieczulenie ulga niesamowita :) przeżywam wręcz stan nirwany :P w wcześniej skurcze co 3-4 min i ból taki jakby ktoś lamal mi kręgosłup i wyciagal po kawałku przez tyłek... na razie mam 4 cm rozwarcia wiec długa droga przedemna :/ ale znieczulenie zzo to wybawienie. normalnie.

    nenka, stardust87, akuszerka89, nick nieaktualny, nick nieaktualny, sylwia1985, Nelus, Agusia ;), Io lubią tę wiadomość

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
  • nenka Autorytet
    Postów: 805 746

    Wysłany: 1 października 2014, 23:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My dalej walczymy czy to normalne?

  • Fipsik Autorytet
    Postów: 3078 3208

    Wysłany: 1 października 2014, 23:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdzia wypchaj malucha! Masz pół godziny, zeby byl z 1 pazdziernika :D

    c55fcsqv7zvb1aan.png
    gyxw8u69g8jufhg3.png
  • stardust87 Autorytet
    Postów: 4116 4036

    Wysłany: 1 października 2014, 23:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Diabla85 wrote:
    Dzieczyny pomóżcie! Mój maluch spał dzisiaj od godz 8 łącznie ze 4 godziny. Cały czas płacze, nie napina się więc brzuszek go nie boli. Ciągle chce jeść a moje cycki miękkie jak flaki. Co to może być? Jakiś skok rozwojowy czy co?
    u nas tak było przy zatkanym nosku. Woda morska w aerozolu i Frida załatwiły sprawę.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 października 2014, 23:39

    Moje maleństwo [*] 30.07.13 (5tc) |
    Drugie maleństwo [*]7.10.2015 (7tc)
    f2wljw4zsezkkurs.pngmhsv9vvjv50e03h0.png
  • Ewi25 Autorytet
    Postów: 1440 948

    Wysłany: 2 października 2014, 00:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamy 1 karmienie.

    qb3c82c3gptozz8t.png
  • BlackLuna Autorytet
    Postów: 787 926

    Wysłany: 2 października 2014, 00:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a my po pierwszym karmieniu :) mam nadzieje, ze mała terrorystka będzie spać bo cały dzień dała mamusi popalić tak ze ledwo żyję, a wyglądam jak pół dupy zza krzaka :P normalnie pierwsza świeżość :D teraz mam nadzieje drzemka do 3 na drugą turę :)

    madzia najwyższy czas kochana, powodzenia!! oby poszło szybko i bez komplikacji :)

    majeczka kobito, a ty na co czekasz musisz byc twarda eksmisja małej i dajesz tu do nas wiecznie niewyspanych z worami pod oczami i wymuldanymi cycami szczęśliwych mamusiek :P

    doti77, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    yn10zjeku.png
    1a75ojqh9.png
    21.08.13 [*] nasz aniołek
  • akuszerka89 Autorytet
    Postów: 1325 2157

    Wysłany: 2 października 2014, 00:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heja Kazik! Witam sie na drugim karmieniu:-)
    Magdzia trzymam kciukasy za szybki porod!
    Majeczko badz dzielna. I na Ciebie przyjdzie pora;-)
    Cos mialam komus odpisac ale syandardowo zapomnialam

    preg.png
    28.08.2014 - mój CUD - Filip❤️
    01.04.2015 - 5tc [*]
    18.08.2017 - Amelka [*]
    14.08.2018 - 6tc [*]
    04.10.2021 ciąża biochemiczna
    26.07.2022 ciąża biochemiczna
    29.10.2022⏸️😍
    22.12.2022 będzie Natalka 😍💗
  • doti77 Autorytet
    Postów: 451 665

    Wysłany: 2 października 2014, 00:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja wnet będę zaczynać karmić,bo niedawno dopiero prysznic wzięłam.Damianek przytył 1 kg i teraz od jakiegoś czasu rozm.62 mu ubieramy. Najlepiej,bo dużo ciuszków jak półśpiochy,pajace nie ubrał,bo po prostu stopy mu się nie mieściły.Mam synka z dużymi stopami,no ładnie.Oki idę karmić,bo mi leko zaczyna kapać z cycków.dobranoc

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 października 2014, 00:56

    BlackLuna lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-69856.png
    https://www.maluchy.pl/li-70991.png
  • Kaarolina Autorytet
    Postów: 2507 2789

    Wysłany: 2 października 2014, 01:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U Nas pierwsz3 karmienie od 20 godz :O a bylam pewna ze po systemie tylko 20 min bedzie sie czesciej budzil ;)

    https://www.maluchy.pl/li-69187.png

    https://www.maluchy.pl/li-72300.png
  • akuszerka89 Autorytet
    Postów: 1325 2157

    Wysłany: 2 października 2014, 01:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doti moj syn tez ma duze stopy! I siusiaka:-P
    Karolina Ty chyba i tak sporo z Krzysiem przeszlas to chociaz pospac Ci niech da:-)

    Kaarolina lubi tę wiadomość

    preg.png
    28.08.2014 - mój CUD - Filip❤️
    01.04.2015 - 5tc [*]
    18.08.2017 - Amelka [*]
    14.08.2018 - 6tc [*]
    04.10.2021 ciąża biochemiczna
    26.07.2022 ciąża biochemiczna
    29.10.2022⏸️😍
    22.12.2022 będzie Natalka 😍💗
  • Kaarolina Autorytet
    Postów: 2507 2789

    Wysłany: 2 października 2014, 01:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No nie moge na Niego narzekac :) o wszystkim sie zapomina jak widzi sie usmiech Malucha a wlasnie mnie nim uraczyl jak odkladalam Go do lozeczka :)

    https://www.maluchy.pl/li-69187.png

    https://www.maluchy.pl/li-72300.png
  • stardust87 Autorytet
    Postów: 4116 4036

    Wysłany: 2 października 2014, 01:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to jest 1. karmienie. Coś szybko bo po kąpieli dopiero po 23 jadł.

    Moje maleństwo [*] 30.07.13 (5tc) |
    Drugie maleństwo [*]7.10.2015 (7tc)
    f2wljw4zsezkkurs.pngmhsv9vvjv50e03h0.png
‹‹ 2149 2150 2151 2152 2153 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Układ immunologiczny a problemy z płodnością, czyli czym jest niepłodność immunologiczna

Układ immunologiczny, czyli inaczej odpornościowy ma niebagatelny wpływ na płodność. Niekiedy czynniki immunologiczne mogą być bezpośrednią przyczyną niepłodności. Czy problemy z implantacją zarodka albo nawracającymi poronieniami mogą być wywołane przez czynniki immunologiczne? W jakich przypadkach rozważyć konsultację ze specjalistą - immunologiem? 

CZYTAJ WIĘCEJ