Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Wrześniowe mamusie 2014
Odpowiedz

Wrześniowe mamusie 2014

Oceń ten wątek:
  • hela Autorytet
    Postów: 1235 1102

    Wysłany: 10 stycznia 2014, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej kochana! ja dzis dobrze, obudził mnie ból bimbałek ;) ale już jest ok :) przy sniadanku mleczko z platkami ciezko wchodziło ale minelo :) szybko zleci, mi się wydawało że 13.01 to odległy termin a jeszcze weekend i już :)

    nick nieaktualny, stardust87, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    moj kochany synuś - Sebuś <3
    64xp62y.png
  • MILA Autorytet
    Postów: 2692 3589

    Wysłany: 10 stycznia 2014, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to będę do was zaglądać ;-)

    mnie tez zaczeło znowu mdlić a już myślałam że się skończyło :-(

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    f2wlwn15lxmguqd1.png
  • hela Autorytet
    Postów: 1235 1102

    Wysłany: 10 stycznia 2014, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzis dowiedziałam się od innego lekarza, że leki które mi przepisał ten na kasę, lepiej ich nie stosować... pimafucort krem 15g który jest na sterydach absolutnie nie używać (niestety wczoraj 2 razy posmarowałam :( ) i do tego globulki macmiror complex 500, są dobre ale nie przepisałaby ich kobiecie na początku ciąży! dobrze że ich nie użyłam! infekcja nie jest już jakaś super uciążliwa więc chyba poczekam do poniedziałku...

    Mam jeszcze w domu jakies leki na infekcję globulki Propilis i tabletki provag, myslicie ze mozna je stosować w ciąży? o nich nie mówiła nic...

    Polecała nystatynę i pimafucin - i bądż tu mądra :/

    Ci lekarze niektórzy to na prawde debile!!!

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    moj kochany synuś - Sebuś <3
    64xp62y.png
  • stardust87 Autorytet
    Postów: 4116 4036

    Wysłany: 10 stycznia 2014, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hela wrote:
    hej kochana! ja dzis dobrze, obudził mnie ból bimbałek ;) ale już jest ok :) przy sniadanku mleczko z platkami ciezko wchodziło ale minelo :) szybko zleci, mi się wydawało że 13.01 to odległy termin a jeszcze weekend i już :)
    no, szybciutko masz tą wizytę :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Moje maleństwo [*] 30.07.13 (5tc) |
    Drugie maleństwo [*]7.10.2015 (7tc)
    f2wljw4zsezkkurs.pngmhsv9vvjv50e03h0.png
  • stardust87 Autorytet
    Postów: 4116 4036

    Wysłany: 10 stycznia 2014, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MILA wrote:
    No to będę do was zaglądać ;-)

    mnie tez zaczeło znowu mdlić a już myślałam że się skończyło :-(
    oj nie ma tak dobrze.. często do 12 tygodnia nie przechodzi. A jedna babka to miała tak, że od 5 tyg. do porodu codziennie kilka razy wymiotowała. powiedziała, że to jej ostatnie dziecko :P

    MILA, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Moje maleństwo [*] 30.07.13 (5tc) |
    Drugie maleństwo [*]7.10.2015 (7tc)
    f2wljw4zsezkkurs.pngmhsv9vvjv50e03h0.png
  • stardust87 Autorytet
    Postów: 4116 4036

    Wysłany: 10 stycznia 2014, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hela wrote:
    dzis dowiedziałam się od innego lekarza, że leki które mi przepisał ten na kasę, lepiej ich nie stosować... pimafucort krem 15g który jest na sterydach absolutnie nie używać (niestety wczoraj 2 razy posmarowałam :( ) i do tego globulki macmiror complex 500, są dobre ale nie przepisałaby ich kobiecie na początku ciąży! dobrze że ich nie użyłam! infekcja nie jest już jakaś super uciążliwa więc chyba poczekam do poniedziałku...

    Mam jeszcze w domu jakies leki na infekcję globulki Propilis i tabletki provag, myslicie ze mozna je stosować w ciąży? o nich nie mówiła nic...

    Polecała nystatynę i pimafucin - i bądż tu mądra :/

    Ci lekarze niektórzy to na prawde debile!!!
    och, ci lekarze.. jeden mówi tak, drugi tak. ja nie pomogę. może zadzwoń do innego i zapytaj. albo farmaceuty?..

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Moje maleństwo [*] 30.07.13 (5tc) |
    Drugie maleństwo [*]7.10.2015 (7tc)
    f2wljw4zsezkkurs.pngmhsv9vvjv50e03h0.png
  • hela Autorytet
    Postów: 1235 1102

    Wysłany: 10 stycznia 2014, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pojadę dzisiaj do apteki i spróbuję oddać te leki może przyjmą i zwrócą kasę, bo nie używane ani nic... tylko pieniądze w błoto wyrzucone... brak słów! myślę że te 3dni różnicy nie zrobią, przecież kobiety mogą mieć infekcję (ja nie mam jakiejś mega) i umawiają się na wizytę po tygodniu więc chyba nic się nie stanie?

    znów się zamartwiam :(

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    moj kochany synuś - Sebuś <3
    64xp62y.png
  • Io Autorytet
    Postów: 1593 1729

    Wysłany: 10 stycznia 2014, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam :)

    Hela - może powinnaś iść do innego gina?

    Ja dzisiaj czuję się niespodziewanie dobrze. Piersi bolały mnie cały czas a dzisiaj przestały. Nawet brzuch mnie już tak nie boli. Czasem trochę zakłuje, ale jest zdecydowana poprawa. Może to efekt dupka, a może tego, że dzisiaj mam wolne i nie muszę się w pracy użerać z wkurzającą koleżanką (co ciekawe też ciężarną, która ogólnie ma okropny charakter, a w ciąży jest po prostu nie do zniesienia). Wczoraj jak wróciłam i opowiadałam mężowi o sytuacji w pracy to dostałam takich skurczy, że musiałam nospe wziąć. Nic tylko szybko uciekać na L4 bo tam zwariuję z tą jędza :P

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    dqpr3e5ebayuirbn.png
  • hela Autorytet
    Postów: 1235 1102

    Wysłany: 10 stycznia 2014, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak idę do innego, juz prywatnie w poniedziałek, zobaczę co on powie :)

    wczoraj mnie dziwnie ciągneło w brzuchu... mam nadzieję że nie wyrządziłam krzywdy tą maścią mojejmu maleństwu :/

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    moj kochany synuś - Sebuś <3
    64xp62y.png
  • stardust87 Autorytet
    Postów: 4116 4036

    Wysłany: 10 stycznia 2014, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hela wrote:
    pojadę dzisiaj do apteki i spróbuję oddać te leki może przyjmą i zwrócą kasę, bo nie używane ani nic... tylko pieniądze w błoto wyrzucone... brak słów! myślę że te 3dni różnicy nie zrobią, przecież kobiety mogą mieć infekcję (ja nie mam jakiejś mega) i umawiają się na wizytę po tygodniu więc chyba nic się nie stanie?

    znów się zamartwiam :(
    ehehe, nie zamartwiaj się :) wszystko będzie ok. Czasem kobiety z infekcją tygodniami chodzą zanim się do lekarza wybiorą :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Moje maleństwo [*] 30.07.13 (5tc) |
    Drugie maleństwo [*]7.10.2015 (7tc)
    f2wljw4zsezkkurs.pngmhsv9vvjv50e03h0.png
  • stardust87 Autorytet
    Postów: 4116 4036

    Wysłany: 10 stycznia 2014, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Io wrote:
    Witam :)

    Hela - może powinnaś iść do innego gina?

    Ja dzisiaj czuję się niespodziewanie dobrze. Piersi bolały mnie cały czas a dzisiaj przestały. Nawet brzuch mnie już tak nie boli. Czasem trochę zakłuje, ale jest zdecydowana poprawa. Może to efekt dupka, a może tego, że dzisiaj mam wolne i nie muszę się w pracy użerać z wkurzającą koleżanką (co ciekawe też ciężarną, która ogólnie ma okropny charakter, a w ciąży jest po prostu nie do zniesienia). Wczoraj jak wróciłam i opowiadałam mężowi o sytuacji w pracy to dostałam takich skurczy, że musiałam nospe wziąć. Nic tylko szybko uciekać na L4 bo tam zwariuję z tą jędza :P
    uciekaj uciekaj jak szybko się da :) jędzom mówimy NIE!

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Moje maleństwo [*] 30.07.13 (5tc) |
    Drugie maleństwo [*]7.10.2015 (7tc)
    f2wljw4zsezkkurs.pngmhsv9vvjv50e03h0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2014, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jak się dowiem w poniedziałek o ciąży, może zobaczę zarodek,jeśli tak to L4 i tyle

    nick nieaktualny, stardust87 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2014, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W ogóle dlaczego wg ovu prawie 7tc, a na suwaku 6?

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • hela Autorytet
    Postów: 1235 1102

    Wysłany: 10 stycznia 2014, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochana suwaczek pokazuje czas od ostatniej miesiaczki :) wszystko sie zgadza :) jutro zaczniesz 7 tydzien tak jak ja i stardust :)

    nick nieaktualny, stardust87 lubią tę wiadomość

    moj kochany synuś - Sebuś <3
    64xp62y.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2014, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hela wrote:
    kochana suwaczek pokazuje czas od ostatniej miesiaczki :) wszystko sie zgadza :) jutro zaczniesz 7 tydzien tak jak ja i stardust :)
    Więc serduszko już powinno być?

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • hela Autorytet
    Postów: 1235 1102

    Wysłany: 10 stycznia 2014, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciężko powiedzieć, bo u każdej różnie to bywa... miałaś późno owulację, jeśli faktycznie dobrze ci wyznaczyło na 20dc, więc od zapłodnienia minęły 3 tyg z małym hakiem :) u niektórych dziewczyn serduszko pojawia się ok 8tyg więc spokojnie :) możemy być w tym samym tygodniu ale mi np od zapłodnienia minęły już prawie 4 tyg :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    moj kochany synuś - Sebuś <3
    64xp62y.png
  • rosalia Debiutantka
    Postów: 6 15

    Wysłany: 10 stycznia 2014, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć dziewczyny.
    U nas wieje, pewnie jak w całej PL. A ja, po odprowadzeniu córek do przedszola, poszłam spać.. i dopiero wstałam. Jednak cieszy mnie to, że mogę sobie na to pozwolić, w poprzednich ciążach nie mogłam. W pierwszej chodziłam do pracy, a w drugiej miałam maluszka w domu, który już jednak nie spał w dzień. A teraz córki w przedszkolu, więc mamusia może spać i spać :)

    Córkom o ciąży jeszcze nie powiedzieliśmy, mąż bardzo naciska, by powiedzieć (on już chce cały świat uświadomić o tym fakcie), ja bym chciała trochę spokoju na początku ciąży..

    Co do usg- ja miałam w 6t3d i widziałam pulsujące serduszko :) Ale u mnie owulacje są jak w zegarku, więc termin zgadza się z terminem OM.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    7v8rol2a3yk8v64j.png
  • MILA Autorytet
    Postów: 2692 3589

    Wysłany: 10 stycznia 2014, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stardust87 wrote:
    oj nie ma tak dobrze.. często do 12 tygodnia nie przechodzi. A jedna babka to miała tak, że od 5 tyg. do porodu codziennie kilka razy wymiotowała. powiedziała, że to jej ostatnie dziecko :P


    ha ha ja po moim porodzie też mówiłam że nigdy więcej dzieci ;-)

    nick nieaktualny, stardust87 lubią tę wiadomość

    f2wlwn15lxmguqd1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2014, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Więc na serduszko muszę poczekać :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2014, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane życze Wam dobrego dnia :)
    Ja mam cały czas mdłosci a dziś robiłam ostatni raz bete i strasznie sie boje czy przyrosła czy nie spadła ( taki uraz z poprzednich ciaz :( )
    U nas też bardzo wieje i co chwile pada deszcz i chyba dodatkowo przez to sennosc masakryczna,jak wróciłam przed 10 to sie połozyłam to wstałam ok12 hhihihihi.
    Dobrego spokojnego dnia :) :) :)

‹‹ 24 25 26 27 28 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

W którym tygodniu planowane cesarskie cięcie? Co spakować do szpitala?

Choć poród fizjologiczny, czyli siłami natury, jest naturalnym procesem, w niektórych sytuacjach cesarskie cięcie może być korzystniejsze dla zdrowia matki i dziecka. W jakich sytuacjach i w którym tygodniu ciąży zaleca się poród przez cesarskie cięcie? Jak przyszła mama może się do tego przygotować?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zadbać o spokój i relaks w czasie ciąży. Praktyczne porady dla przyszłych mam.

Bycie matką to jedno z najważniejszych i najwspanialszych przeżyć, jakie doświadcza każda kobieta, która rodzi dziecko. Przyjemne i sielskie chwile spędzone z pociechą poprzedza czas nie zawsze spokojnego oczekiwania na poród. W czasie ciąży często jesteśmy tak samo szczęśliwe, jak i zestresowane, a to sprawia, że warto pomyśleć o sobie w kontekście relaksu i odpoczynku. W jaki sposób uprzyjemnić sobie czas oczekiwania na dziecko? Czy ciążowe dolegliwości można jakoś zminimalizować i poddać się domowemu SPA? Oczywiście, że tak. Za chwilę podpowiemy Ci, jak to zrobić skutecznie i bez wielkich przygotowań!

CZYTAJ WIĘCEJ

Siatki centylowe wzrostu chłopców i dziewczynek - czym są i jak je czytać?

Siatki centylowe to narzędzie, które pomaga monitorować rozwój fizyczny dzieci, takich jak wzrost, waga czy obwód głowy. Są one ważnym wskaźnikiem zdrowia, umożliwiającym ocenę, czy dziecko rozwija się w normie dla swojego wieku i płci. Dzięki siatkom centylowym rodzice i specjaliści mogą wcześnie wykryć potencjalne problemy zdrowotne lub rozwojowe. W artykule wyjaśniamy, jak czytać siatki centylowe i na co zwracać uwagę podczas interpretacji wyników.

CZYTAJ WIĘCEJ