Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Wrześniowe mamusie 2014
Odpowiedz

Wrześniowe mamusie 2014

Oceń ten wątek:
  • Patu Autorytet
    Postów: 1359 975

    Wysłany: 10 kwietnia 2014, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stardust piękne ciuszki :) bardzo ładne :) a ręczniczki z kapturiem tez koniecznie musze gdzies upatrzec.


    a pisząc w grupie na fb znajomi nie widzą tego. ewentualnie mogą zobaczyc ze dołączyłas do danej grupy, ale mozesz ustawic w swoich ustawieniach prywatnosci zeby nie było widac do jakich grup nalezysz i po kłopocie

    Kaarolina, afrykanka lubią tę wiadomość

    w4sqskjoaxouo4v6.png
    km5szbmh19kb0szw.png
    tb73e6ydp1wtlvbc.png
  • dba Autorytet
    Postów: 1198 1008

    Wysłany: 10 kwietnia 2014, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny głupoty piszecie o przebijaniu się na forum - każda pisze co chce i tyle z przebicia ;)
    Stardust87 śliczne ciuszki, mój typ :)
    Ja to mam szczęście, koleżanka przed wyprowadzką dała mi swoje ciuchy których nie nosiła - rozm. M i L więc akurat na ciążę :) luźne tuniki, sukienka trapezowa, idealne dla mnie :) także niewiele będę kupować ubrań w ciąży :)
    Ubranka z Lupilu są sprzedawane w lidlu i w Niemczech :)

    Migotka22 lubi tę wiadomość

  • betina89 Autorytet
    Postów: 461 487

    Wysłany: 10 kwietnia 2014, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stardust87 wrote:
    rzeczywiście cena zaskakująca i zachęcająca. Ale ja chyba bym wolała coś takiego
    http://www.lovemum.pl/products/koszulka-do-karmienia-lupoline-melanz
    żeby chociaż troszkę seksownie wyglądać po porodzie. Jakoś nie lubię tych kolorowych, "śmiesznych" koszul nocnych dla kobiet w ciąży i karmiących..

    ładna ale jednak po szpitalu bym nie paradowała w takiej seksownej;D

    2013[*]2015[*][*][*]
    0bcf50b349.png
    4bc96a8380.png
  • Paula55 Autorytet
    Postów: 9590 8032

    Wysłany: 10 kwietnia 2014, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde a ja sie balam ze mozna przedawkowac magnez albo sobie zaszkodzic :P
    Ale dziewczyna z sierpniowek powiedziala ze to co sie nie wchlania wysiusiamy :)
    Wiec lepiej wziac wiecej niz mniej :)

    Stardust super te ciuszki :) ja jeszcze nic ńie dostalam dla dzidzia od rodzinki bo jestesmy daleko :(
    Za to dostalam mega pake chlopiecych ubranek i czesc mam do oddania bo wiem ze ich nie wykozystam...
    Tylko zastanawiam sie ile by kosztowala wysylka do pl.. Chyba ze bede cos jeszcze dla siebie wysylac to wyjdzie taniej :)
    A jak sie okaze ze bedzie dziewuszka to juz wogole tych ubranek bede musia oddac pelno.... Bo po co mi :P

    oar8skjo85nuiyxh.png
    relgwn15b2xdchwm.png

  • Fipsik Autorytet
    Postów: 3078 3208

    Wysłany: 10 kwietnia 2014, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też zostaję, bo mam na rok abonament wykupiony ;p

    stardust87, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    c55fcsqv7zvb1aan.png
    gyxw8u69g8jufhg3.png
  • Paula55 Autorytet
    Postów: 9590 8032

    Wysłany: 10 kwietnia 2014, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dba wrote:
    dziewczyny głupoty piszecie o przebijaniu się na forum - każda pisze co chce i tyle z przebicia ;)
    Stardust87 śliczne ciuszki, mój typ :)
    Ja to mam szczęście, koleżanka przed wyprowadzką dała mi swoje ciuchy których nie nosiła - rozm. M i L więc akurat na ciążę :) luźne tuniki, sukienka trapezowa, idealne dla mnie :) także niewiele będę kupować ubrań w ciąży :)
    Ubranka z Lupilu są sprzedawane w lidlu i w Niemczech :)

    Kochana nie do konca masz racje... :) ja kilka razy pisalam cos wczesniej i totalnie zero odzewu... Wiec rozumiem dziewczyny ze tylko podczytuja :)
    Ale teraz juz jest spoko :) czuje sie pelnowartosciowym czlonkiem wrzesniowek ;)

    akuszerka89, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    oar8skjo85nuiyxh.png
    relgwn15b2xdchwm.png

  • betina89 Autorytet
    Postów: 461 487

    Wysłany: 10 kwietnia 2014, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://allegro.pl/koszula-koszulka-nocna-ciazowa-do-karmienia-s-m-i4120570410.html kupiłam słodki fiolet. Tal właśnie siedzę i myślę, że kurde muszę powoli podstawowe rzeczy kupować. Koleżanka mi opowiadała, że jej znajoma w 7 mieś. urodziła... Więc tak myślę, że przy tych moich studiach, budowie domu i sprawami z tym związanymi może mi czas za chwile uciec i pójdę do szpitala z niczym ;D

    Paula55 lubi tę wiadomość

    2013[*]2015[*][*][*]
    0bcf50b349.png
    4bc96a8380.png
  • dba Autorytet
    Postów: 1198 1008

    Wysłany: 10 kwietnia 2014, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moje posty też nie raz są pomijane, ale ja to rozumiem, dla mnie to nie problem :) przecież wiem, że i tak dziewczyny czytają :)

    Zaczarowana lubi tę wiadomość

  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10356 6264

    Wysłany: 10 kwietnia 2014, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wydaje mi się, że każda miała post, który został pominięty, bo nie da się odpowiedzieć na wszystko. Ważne, że jeśli któraś ma problem, to jesteśmy i zawsze wspieramy i doradzamy! Za to jestem mega wdzięczna:)

    Patu, betina89, stardust87 lubią tę wiadomość

    7w3d 💔
  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10356 6264

    Wysłany: 10 kwietnia 2014, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    betina89 wrote:
    http://allegro.pl/koszula-koszulka-nocna-ciazowa-do-karmienia-s-m-i4120570410.html kupiłam słodki fiolet. Tal właśnie siedzę i myślę, że kurde muszę powoli podstawowe rzeczy kupować. Koleżanka mi opowiadała, że jej znajoma w 7 mieś. urodziła... Więc tak myślę, że przy tych moich studiach, budowie domu i sprawami z tym związanymi może mi czas za chwile uciec i pójdę do szpitala z niczym ;D
    ja mam teraz bardzo podobną, ale muszę kupić niedługo rozmiar większą, bo brzuszek będzie miał ciasno niedługo :)

    betina89 lubi tę wiadomość

    7w3d 💔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 kwietnia 2014, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 października 2014, 11:24

  • Patu Autorytet
    Postów: 1359 975

    Wysłany: 10 kwietnia 2014, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    betina89 wrote:
    http://allegro.pl/koszula-koszulka-nocna-ciazowa-do-karmienia-s-m-i4120570410.html kupiłam słodki fiolet. Tal właśnie siedzę i myślę, że kurde muszę powoli podstawowe rzeczy kupować. Koleżanka mi opowiadała, że jej znajoma w 7 mieś. urodziła... Więc tak myślę, że przy tych moich studiach, budowie domu i sprawami z tym związanymi może mi czas za chwile uciec i pójdę do szpitala z niczym ;D

    tez sobie obiecywałam, że w 7 miesiący wyprawka będzie kompletna, a jak widze jak mi szybko czas ucieka a ile rzeczy brakuje to cos zaczynam ostro w to wątpic :D

    w4sqskjoaxouo4v6.png
    km5szbmh19kb0szw.png
    tb73e6ydp1wtlvbc.png
  • dba Autorytet
    Postów: 1198 1008

    Wysłany: 10 kwietnia 2014, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    turkawka nie mam pojęcia o tym problemie no i skoro lekarz się nie przejął to Ty też nie powinnaś, a tym bardziej czytać wujka google :P ruchy dziecka pierworódki odczuwają później, nawet ok 20tyg więc masz czas :) ja pierwszego pomimo szczupłej sylwetki poczułam późno :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10356 6264

    Wysłany: 10 kwietnia 2014, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    turkawka wrote:
    no dobra to zapytam nieśmiało i tak trochę z innej beczki, czy któraś z Was ma problem z naprostowaniem się tyłozgięcia macicy? wiem - brzmi to głupio i pewnie tragizuje ale chodzi mi o to, że: teoretycznie tyłozgięcie nie ma wpływu na ciążę i teoretycznie macica powinna się naprostować do jakiego 16 tyg. a mi podczas ostatniej wizyty tj. w 18tyg. lekarz stwierdził, że jeszcze jest odchylona, ale jakoś się tym faktem nie przejął. więc ja głupia poczytałam w goglach i teraz się zamartwiam bo tam są różne katastroficzne wizje. tym bardziej, że z czuciem dzidzia mam ten sam problem co Flipsik... a usg dopiero 22-go :/
    wydaje się, że nie masz się czym martwić. Lekarz stwierdził, że jeszcze jest odchylona, ale nie powiedział, że proces naprostowania się nie zaczął, bo pewnie jest dużo lepiej niż w 10 tyg, daj sobie czas, myślę, że natura tak nas skonstruowała, żebyśmy sobie ze wszystkim poradziły.
    Gdybyś była jakimś ciężkim przypadkiem o których w wujku google czytałaś, to na pewno lekarz by Ci coś powiedział.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    7w3d 💔
  • betina89 Autorytet
    Postów: 461 487

    Wysłany: 10 kwietnia 2014, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam tyłozgięcie ale tylko przy zabiegu łyżeczkowania o tym wspomniano i przy 1 usg tej ciąży, że brzuch może być później widoczny.

    2013[*]2015[*][*][*]
    0bcf50b349.png
    4bc96a8380.png
  • Quatriona Autorytet
    Postów: 671 740

    Wysłany: 10 kwietnia 2014, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    afrykanka wrote:
    Witam slonecznie:)
    Mam pytanie do was. Chce sie doloaczyc do was na fb pod normalnym imieniem I nazwiskiem.Czy nikt z moich znajomych I przyjaciol nie ma wgladu do tego co bede pisac?tymbardziej,ze wiekszosc nie wie ze jestem w ciazy.:)

    A teraz czekam na upragniona pizze:)
    Mam tak jak ty i się obawiałam że będzie widać ta grupę na fb ale podglądałam z konta męża i nie widać

    afrykanka lubi tę wiadomość

    4eWXp1.png
    rYcQp1.png
  • Kaarolina Autorytet
    Postów: 2507 2789

    Wysłany: 10 kwietnia 2014, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam pytanko w zaleceniach lekarskich z wypisu mam ze powinnam brac 2x1 po 250 witamin z DHA Jakie polecacie bo musze sie wybrac do apteki i nie wiem jakie kupic i jaki magnez bo mam coraz wieksze skurcze a u na w aptekach to jakies niekompetentne farmaceutki sprzedaja i wole miec jakies konkretne nazwy ?? bo znowu mi jakies gowno wcisna.. Sorki za ostatni zwrot

    https://www.maluchy.pl/li-69187.png

    https://www.maluchy.pl/li-72300.png
  • Quatriona Autorytet
    Postów: 671 740

    Wysłany: 10 kwietnia 2014, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaarolina wrote:
    Ja mam pytanko w zaleceniach lekarskich z wypisu mam ze powinnam brac 2x1 po 250 witamin z DHA Jakie polecacie bo musze sie wybrac do apteki i nie wiem jakie kupic i jaki magnez bo mam coraz wieksze skurcze a u na w aptekach to jakies niekompetentne farmaceutki sprzedaja i wole miec jakies konkretne nazwy ?? bo znowu mi jakies gowno wcisna.. Sorki za ostatni zwrot
    Ja biorę prenatal duo ale właśnie go oglądam i z nim dha jest 100

    4eWXp1.png
    rYcQp1.png
  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10356 6264

    Wysłany: 10 kwietnia 2014, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaarolina wrote:
    Ja mam pytanko w zaleceniach lekarskich z wypisu mam ze powinnam brac 2x1 po 250 witamin z DHA Jakie polecacie bo musze sie wybrac do apteki i nie wiem jakie kupic i jaki magnez bo mam coraz wieksze skurcze a u na w aptekach to jakies niekompetentne farmaceutki sprzedaja i wole miec jakies konkretne nazwy ?? bo znowu mi jakies gowno wcisna.. Sorki za ostatni zwrot
    Wit biore LadeeVit ma w składzie wszystko:
    "1 kapsułka zawiera: DHA 160 mg, EPA 32 mg, witamina C 80 mg, niacyna 18 mg, witamina E 10 mg, kwas pantotenowy 6 mg, witamina B6 2 mg, witamina B2 1,6 mg, witamina B1 1,4 mg, kwas foliowy 400 mcg, witamina B12 2,6 mcg, witamina D3 10 mcg, biotyna 50 mcg, magnez 75 mg, mangan 1 mg, żelazo 27 mg, cynk 10 mg, jod 200 mcg, selen 60 mcg, miedź 1 mg.

    olej rybi, tlenek magnezu, kwas L-askorbinowy, żelazo elementarne w postaci Ferrpnylu, siarczan cynku, emolient, amid kwasu nikotynowego, d-alfa-tokoferol, emolient, D-pantotenian wapnia, siarczan manganu, siarczan miedzi, cyjanokobalamina, chlorowodorek pirydoksyny, monoazotan tiaminy, ryboflawina, kwas pteroilomonoglutaminowy, cholekalcyferol, jodek potasu, selenian sodu, D-biotyna;

    Składnik otoczki kapsułki: żelatyna, glicerol- plastryfikator, czarny tlenek żelaza-barwnik, czerwony tlenek żelaza- barwnik."

    Kaarolina lubi tę wiadomość

    7w3d 💔
  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10356 6264

    Wysłany: 10 kwietnia 2014, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magnez brałam przed ciążą Maglek B6 ma w składzie:
    "Substancjami czynnymi leku są: magnezu mleczan 500 mg (51 mg Mg2+) i pirydoksyny chlorowodorek (wit. B6) 5 mg – w 1 tabletce.
    Inne składniki leku to: celuloza mikrokrystaliczna, skrobia kukurydziana żelowana, skrobia kukurydziana żelowana."

    7w3d 💔
‹‹ 463 464 465 466 467 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ