Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Wrześniowe mamusie 2016
Odpowiedz

Wrześniowe mamusie 2016

Oceń ten wątek:
  • Cordy Autorytet
    Postów: 385 369

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sabina wrote:
    A do kogo idziesz?

    Renata Pejas Dembowska : Ona pracuje w szpitalu na Prostej a przy rodzie z Paderewskiego ma gabinet :) A Ty? Do kogo zamierzasz?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 stycznia 2016, 12:29

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Już razem <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arleta wrote:
    Ja chyba też się skuszę,bo jakoś tak mi się wydaje że mam znikome te objawy,muszę się upewnić że jest wszystko ok.Tylko będę musiała powtórzyć w sobotę,nie?

    To nie jest reguła. Chodzi o to, żeby przyrost po 48h był ok 100%, ale mi lekarka powiedziała, że to bez sensu i żebym powtórzyła po tygodniu. I z 535 zrobiła mi się ponad 8000, także też prawidłowy :)

    Powodzenia

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2016, 21:35

  • Cordy Autorytet
    Postów: 385 369

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sabina wrote:
    Ja do Dr Gaj. Pracuje na Kościuszki :) Ale jeszcze się mi umowilam ;)

    Tak w ogóle to mam straszny dylemat i nie wiem co robić. Bo do tej lekarki mam 60km, ale bardzo ja lubię. Mama natomiast mówi, żebym.poszła do tej co prowadzila moje poprzednie cize, bo jest na miejscu i jakby co, to zawsze bliżej. To fakt. Tylko ze ja jej nie lubię. I trochę mi namieszala ....

    Idź tam gdzie podpowiada ci intuicja, a przede wszystkim do takiego lekarza, który pracuje w szpitalu, w którym chcesz rodzić. Ja się pokierowałam taką zasadą i opiniami o tej lekarce.

    Już razem <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    R

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2016, 21:35

  • Cordy Autorytet
    Postów: 385 369

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też bym ją wybrała :) Na pewno nie męczyłabym się na wizytach, za które jeszcze muszę płacić.

    nick nieaktualny, weronika86 lubią tę wiadomość

    Już razem <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie stanęłam na wagę +2kg! o Matulu! :o Mam nadzieję, że dzidzia mi to wynagrodzi dziś podczas USG :D

    Justyna_89, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Cordy, adora, weronika86 lubią tę wiadomość

  • ilona29 Ekspertka
    Postów: 162 206

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blair wrote:
    Ilona widze w avatarku dzieci. W jakim wieku masz? ;)

    A suwaczek wkleja sie w podpis . trzeba w ustawienia wejsc ,potem społecznosc i tam w podpisie ;)
    starsza Emilie-w maju bedzie miec 8 lat
    mlodsza Miléna-4latai 3 miesiace

    dzieki za podpowiedz z suwaczkiem <3

    nick nieaktualny, weronika86 lubią tę wiadomość

    74700tc7xapwpc4i.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to sie objadlam ciastem francuskim i znowu gorzej z zoladkiem
    Angela co ty polecalas na mdlosci? Cytryne z cukrem?

    Dziewczyny ktora juz po wizycie? Judy?

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • AISAK Autorytet
    Postów: 1631 2682

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tak na szybko po wizycie... hmmm powtórka z rozrywki jak w pierwszej ciązy...ah......krwistek poza kosmówkowy 1cm x 3 mm, L4, DALEJ LUTEINA, ale weź tu odpoczywaj przy dziecku:( Dzidzia za to rośnie ma 1,8 mm, widoczne echo serca. Kontrol za 2 tyg.
    Także walczymy i liczymy na szybkie wchłonięcie.

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, Cordy, nick nieaktualny, adora lubią tę wiadomość

    relgjw4zpdnh5t68.png

    74di3e5e3a0mwqjq.png[/
    [
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AISAK wrote:
    ja tak na szybko po wizycie... hmmm powtórka z rozrywki jak w pierwszej ciązy...ah......krwistek poza kosmówkowy 1cm x 3 mm, L4, DALEJ LUTEINA, ale weź tu odpoczywaj przy dziecku:( Dzidzia za to rośnie ma 1,8 mm, widoczne echo serca. Kontrol za 2 tyg.
    Także walczymy i liczymy na szybkie wchłonięcie.
    Będzie dobrze :) trzymamy kciuki za Ciebie i ciążę :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AISAK wrote:
    ja tak na szybko po wizycie... hmmm powtórka z rozrywki jak w pierwszej ciązy...ah......krwistek poza kosmówkowy 1cm x 3 mm, L4, DALEJ LUTEINA, ale weź tu odpoczywaj przy dziecku:( Dzidzia za to rośnie ma 1,8 mm, widoczne echo serca. Kontrol za 2 tyg.
    Także walczymy i liczymy na szybkie wchłonięcie.
    Ojej odpoczywaj jak najwiecej. Domyslam sie ze to ciezkie przy malym dziecki. A masz kogos do pomocy w domu czy sama jestes z mala? Ale najwazniejsze ze fasolka ci ladnie rosnie i że jest już <3

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • AISAK Autorytet
    Postów: 1631 2682

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teściową zwerbujemy do pomocy, ale wiadomo Córcia czuje mamusię z pokoju obok.

    relgjw4zpdnh5t68.png

    74di3e5e3a0mwqjq.png[/
    [
  • martta Autorytet
    Postów: 1429 1022

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to prawda, ale odpoczywaj ile się da i głowa do góry, będzie dobrze, jest piękny mały człowiek i serduszko :)

    o148p07w5riqasy7.png
  • Cordy Autorytet
    Postów: 385 369

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na pewno będzie dobrze :) Trzymam kciuki mocno :)

    Już razem <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://www.fotosik.pl/zdjecie/95cb87c7408e47d7

    Cordy, nick nieaktualny, AISAK, martta, Justyna_89, adora, MartunQa, weronika86 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martita nie moge sie napatrzec. Chcialabym zobaczec taki sam widok w poniedzialek

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zobaczysz :* i uslyszysz <3 <3 kolejna wizyte mam za dwa tygodnie i juz sie nie moge doczekac :D

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ostatnio w kalendarzu chinskim wyszsla mi dziewczynka no i byla dziewczynka nasz kochany aniolek <3 teraz znow wyszla dziewczynka i tez tak czuje ze beda dwie baby :P

    Cordy, nick nieaktualny, weronika86 lubią tę wiadomość

  • Cordy Autorytet
    Postów: 385 369

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jej... ja jeszcze muszę czekać 2,5 tyg :(

    Już razem <3
‹‹ 41 42 43 44 45 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Planujesz ciążę? Sprawdź, jaką rolę w organizmie odgrywa koenzym Q10

Przygotowania do ciąży to ogromne wyzwanie dla organizmu – na poziomie komórkowym zachodzą procesy wymagające dużych nakładów energii. Coraz więcej badań pokazuje, że koenzym Q10 może wspierać jakość komórek jajowych i plemników, dostarczając mitochondriom potrzebnego paliwa. Choć nie zastąpi kwasu foliowego ani terapii hormonalnej, może stać się cennym uzupełnieniem w staraniach o dziecko.

CZYTAJ WIĘCEJ