X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Wrześniowe mamusie 2016
Odpowiedz

Wrześniowe mamusie 2016

Oceń ten wątek:
  • Kalissi Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 23 lutego 2016, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szukałam Was na Wrześniowe Szczęścia ale nie mogę nic znaleźć - wyświetla mi brak postów ....

    Pomóżcie:(

    Nie spotkało mnie nic lepszego, niż widok bijącego serduszka na USG :)
  • Bee85 Ekspertka
    Postów: 152 99

    Wysłany: 23 lutego 2016, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowy wątek pod linkiem : https://bellybestfriend.pl/forum/w-ciazy-ogolne/wrzesniowe-szczescia-2016,9621,1.html

    h4zpdqk39i22byyb.png
  • Mama _byc_ Debiutantka
    Postów: 7 12

    Wysłany: 14 marca 2016, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas termin 10 wrzesiń

‹‹ 507 508 509 510 511
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ