X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Wrześniowe mamusie 2016
Odpowiedz

Wrześniowe mamusie 2016

Oceń ten wątek:
  • Sophia Autorytet
    Postów: 476 381

    Wysłany: 16 lutego 2016, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    blablabla wrote:
    Haha karty nie mam, wgl nie posiadam konta bankowego :D ale może akt urodzenia? Hehe :))

    Mam nadzieje, że admin coś zrobi i nie będziemy musiały zakładać nowego wątku. Przyznam Wam się, że od przyszłego tygodnia Tż już wyjeżdża, więc będę większość czasu sama = baaardzo dużo czasu wolnego :)
    słyszałam już takie historie, że mąż wyjeżdża, że laska sama zostaje.... hmmmm ale nie martw się, wróci, przywiezie kwiaty i kolie z diamentami ;)

    5i4vyjc.png
    z0q819o.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2016, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Little Red Fox wrote:
    ja kiedyś miałam krew pobieraną, a babeczka była na tyle nie ogarnięta, że fiolkę wyrzuciła do kosza zamiast wacika :P ja się na nią patrzę, ona na mnie, zrobiła tylko "ojejku" wyciągnęła i odłożyła na ten stojaczek z próbkami, szok :O

    Hahaha szok!
    U mnie też są takie nie ogarnięte:-)
    Jak robiłam betę to mnie się pytały która betę chce bo w systemie są trzy rodzaje!
    I musiałam tłumaczyć że są z boku kody i po tym kodzie w systemie zaznaczają ahhh

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2016, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    żabka, ale to w szpitalu przed zabiegiem mi pobierali :) aż cud że mi oprócz ślepej kiszki nie wycieli czegoś innego, chociaż kto wie ... :O

    mychakruszyna, Cordy lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2016, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w labo nie ma co narzekać, panie miłe, kompetentne, choć ostatnio skwitowały moje siniaki po kłuciach (do których mam niestety skłonność) "kto to widział w karnawale z takimi siniakami chodzić? niech pani tym razem lepiej wacik trzyma" :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2016, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2016, 12:38

  • ewcia91 Autorytet
    Postów: 306 106

    Wysłany: 16 lutego 2016, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez zostaje może nie pisze za często ale jestem prawdziwa juz w 2014 roku się udzielałam i w sumie dalej się udzielam tylko na fb :)

    Ewelka91
  • Ania91 Autorytet
    Postów: 320 226

    Wysłany: 16 lutego 2016, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny nie było mnie pare dni a tu taka afera no trochę jestem w szoku, ale szczerze mówiąc tylko trochę nie wiem, czy wcześniej komuś rzuciło się to w oczy czy nie, nie chciałam o tym pisać bo głupio tak, zauważyłam już dość dawno że nasza niby Blair pisała nie tylko jako kobieta często jakby "myliła się" i pisała jako facet także ten tego witajcie ja już prawie po sesji została jedna poprawka humory na razie nie najgorsze walentynki spędziłam cudownie i w końcu mam moje upragnione truskawki idę jeść śniadanie ;) ja tu zostaje :)

    Bratek, Madziuuuula lubią tę wiadomość

    w57vikgnszqgz528.png
  • Dzierzba Autorytet
    Postów: 1428 1642

    Wysłany: 16 lutego 2016, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    żabka04 wrote:
    Tak kazała wpaść nie czekając w kolejce na pobranie krwi.
    Ale tak sobie myślę a jeśli by tam wyszły jakieś przeciwciala i co????
    Lekarz razem ze mną czekamy na wynik a tu zonk!!!!:-)
    A no. To jak słychać nie pierwszy raz takie numery. Mi dziś też wymaz nałożył gin na płytkę innej kobietki, ale się połapał i pobrał drugi raz, z tym, że ona będzie musiała lecieć do niego jeszcze raz na to samo, a on przyjmuje tylko raz w tyg. więc będzie miała zonka. To samo było z AST i ALT mojego syna, bo robimy dość często ze względu na przyjmowanie leków, też mi wyszły wyniki ponad normę i byłam zesrana, że wątroba mu pada, a się okazało, że jest ok, tylko źle próbki obkleili chyba i to były wyniki innej osoby. :/

    82dox1hpo9h4v7fr.png

    zrz6anlivhmoac9m.png
  • martta Autorytet
    Postów: 1429 1022

    Wysłany: 16 lutego 2016, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o rety, co tu się dzieje!!!
    niestety osoby niezrównoważone są wszędzie, nic na to nie poradzimy, szkoda tylko, że tak nas w butelkę nabiła. Chociaż jej idealne życie trochę mnie irytowało w sensie wydawało się trochę zmyślone, ale nie sądziłam, że aż tak. Sądziłam, że chciała sobie trochę podkoloryzować, a tu taki klops!
    Ale ja zostaje! Dobrze mi tu z Wami, fajnie mieć wsparcie osób w podobnej sytuacji i wymieniać się informacjami o ciąży, badaniach, lekarzach itd. Mam nadzieje, że obronimy wątek :)

    Sabina, mmargol, Cordy lubią tę wiadomość

    o148p07w5riqasy7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2016, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Normalnie TRAGEDIA!!!
    W nocy jak sie obudzialam chcialam prosic meza o popcorn, bo czulam sie jak w kinie :D
    Dla mnie tez laska byla zbyt idealna... I jako osoba prowadzaca biuro rachunkowe i wieeeluuu waznych klientow miala bardzo duzo czasu... A klient ktory widzial forum??? Ksiegowa mojego meza nigdy nie udostepnia mu komputera(!!!)
    Mojego taty ksiegowy tez, a znaja sie takze na gruncie prywatnym!

    A pamietacie jak byla u fryzjera??? Poprosilysmy o zdjecie a ona wyslala zajebiste z salonu fryzjerskiego (tjjjaaaa bo kazda fryzjerka robi klientkom zdjecia tradycyjnego ombre)... A pozniej jej avatary... Jednak te wlosy byly inne niz na zdjeciu z salonu...

    No coz... Niezaleznie czy to bbf czy psychopatka zrobiloby mi sie bardzo smutno gdybym dowiedziala sie ze podczas staran tez byly podlozone osoby... Wowczas przezywalam osobista tragedie (tutaj coby nie bylo emanuje szczescie)....

    Smutne to bo tez czesto w rozmowach z mezem czy rodzina sugerowalam sie jej slowami.

    Nie wiem czy zostane tutaj. chociaż na dobrą sprawę wcale się nie oburzyłam tą sytuacją, tylko jest mi przykro że takie sytuacje się zdarzają a my zostałyśmy i byłyśmy na bieżąco oszukiwane.

    Na pewno będę śledzić wątek bo wczytaniu byłam na bieżąco:)
    Zzylam sie z Wami i polubilam Was.
    Ale chyba czulabym sie BEZPIECZNIEJ gdybysmy mialy nowy watek z REGULAMINEM i ktos dal super pomysl zeby wstawiac zdjecia usg nickiem i data :)

    mmargol lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2016, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to tym bardziej muszę znaleźć swoją ładowarkę do aparatu, bo inaczej nie będę mogła wrzuć swoich zdjęć z usg :D hehe... ja podziwiam że miała na to wszystko czas, była na bieżąco ze wszystkim...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2016, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To może jednak stworzymy nowy wątek????
    I faktycznie zdjęcia niech będą podpisane :-)
    Tylko jak to się robi co?????
    Nigdy tak nie robiłam hihi
    Będziemy czuły się bezpieczniej a nasza matka forumowa czy też przewodnicząca jak to woli zajmie się wszystkim od początku i będzie na bieżąco robić odśwież hihi
    Co dziewczyny?????

    P.s. Ja nie chcę żebyście uciekaly miało być tak pięknie :-(

    mmargol, Ania91 lubią tę wiadomość

  • mychakruszyna Autorytet
    Postów: 1359 1305

    Wysłany: 16 lutego 2016, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez mam taka nadzieje :). Witam się po badaniu krwi jakoś bolało dziś :/ hehe i moja myśl kiedy pobierała mi krew "oj kruszynko boli mama robi to dla ciebie spróbuj a mi napyskuj kiedys" :P co do Blair i innych forumowiczek niekoniecznie prawdziwych..no cóż ja nikogo nie osądzam, jestem w ciąży i zaglądam tu ciągle bo muszę leżeć a w tv ciągłe powtórki więc to jedyna rozrywka no i dowiaduje się dużo potrzebnych rzeczy..jesli ktos ma urojona ciążę i wirtualne wyidealizowane życie bo czuje taka potrzebę...no cóż mogę tylko współczuć ze jedynie tak osoby te czują się spełnione. Ja nie wnikam co im w glowie siedzi dla mnie ważne ze mam z kim pogadać :) choć mężczyzny nie chciałabym na forum:P

    74di6iyek3xe528u.png

    20140724580117.png
  • martta Autorytet
    Postów: 1429 1022

    Wysłany: 16 lutego 2016, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja podziwiam, że jej się to wszystko nie myliło, gdzie co pisała, na jakim etapie była i co słychać u innych z tych wszystkich wątków. Ale i tak uważam, że coś mocno nie tak z nią...
    Może rzeczywiście nowy wątek jak się przeniesiemy będzie lepszy, tylko kto się czuje na siłach go prowadzić? :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2016, 10:36

    mychakruszyna, mmargol lubią tę wiadomość

    o148p07w5riqasy7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2016, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam pytanie... bierzecie witamine b6? Mi wczoraj gin przepisała i mam ją brać dwa razy dziennie. :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2016, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A znacie jakies forum gdzie trzeba byc zalogowanym zeby czytac forum? Wiem ze jest wiele bezplatnych for i dostep maja tylko zalogowani uzytkownicy... I moze tam? Bo tutaj czyta kazdy kto chce, nawet bez zalogowania...

  • Skali89 Autorytet
    Postów: 3292 1652

    Wysłany: 16 lutego 2016, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie mogę, jeden wieczór mi uciekł....w pracy wczoraj przeczytałam o tej aferze na grudniówkach nawet sobie patrzyłam tam do nich i na te zdjęcia... potem ktoś napisał o blair ale to popoludniu było ale, mi przez myśl, nie przeszło że to prawda...ech ja się dałam nabrać tylko ta prośba o numer telefonu mnie zaskoczyła na szczęście nie podałam.

    ja chyba tu zostanę, fb jakoś mi nie pasi bo nie chce żeby przez przypadek nawet jakoś ktoś sie dowiedział, że jestem w ciąży.
    A z milszych rzeczy to kupilismy wczoraj w smyku kombinezon dla maluszka bo był przeceniony na 40 zł i stwierdziłam, że mega okazja a akurat był jeden taki neutralny i do tego jeden pajacyk za 15 zł na promocji::d mąż się śmiał, że gdzie indziej kupię za 10 zł bez promocji i że nie będziemy kupować w smyku heheh ma rację bo tam jest drogo przynajmniej dla mnie, ale ten kombinezon akurat fajny, mały mieli wybór bo bym wzieła 2.


    Wcześniej pisałam o konfilkcie serologicznym i wiem,że teraz to nie problem, te,, dzieci" mają już po 20 lat a nawet i więcej, twedy kiedy się rodziły medycyna nie była tak rozwinięta.

    Bratek lubi tę wiadomość

    f2wl9vvjltbug8tg.png
    3i499vvjrdc5a4oq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2016, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak nie to ja moge stworzyć nowy wątek i sie po prostu przeniesiemy i kazda z nas przejdzie "weryfikacje".
    Co wy na to?

    mmargol lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2016, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wątek mogę dziś założyć po 15 :) tylko czy na bb czy tak jak Ksosia pisała na innym poratlu?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2016, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak chcecie można.poprosić admina o usunięcie tego wątku i możemy założyć nowy . Nie ma problemu.
    I nie przejmujcie się tak. Takie sytuacje naprawdę nie sa rzadkością. Na.poprzednim forum ciążowy tez.mieliśmy takiego trolla, ale.ona kasę jeszcze wyciągają i co naiwniejsze się nabrały. Raz nawet.pojawił się jakiś Pan który podawal się za lekarza :O
    Na forum ślubnym wytropilysmy gimnazajalistke która cuda pisała. Także.mnie już nic nie zdziwi.

    Internet daje teoretyczna anonimowość i różni szajbusy z tego korzystają

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2016, 10:37

    martta, Ania91, Bratek lubią tę wiadomość

‹‹ 505 506 507 508 509 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ