X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Wrześniowe mamusie 2016
Odpowiedz

Wrześniowe mamusie 2016

Oceń ten wątek:
  • Skali89 Autorytet
    Postów: 3292 1652

    Wysłany: 16 lutego 2016, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale jak mamy się weryfikować?

    f2wl9vvjltbug8tg.png
    3i499vvjrdc5a4oq.png
  • agatia Autorytet
    Postów: 8750 4748

    Wysłany: 16 lutego 2016, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 maja 2017, 14:47

    martta, mmargol, żabka04, kamciaelcia, Bratek lubią tę wiadomość

  • martta Autorytet
    Postów: 1429 1022

    Wysłany: 16 lutego 2016, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie tak jak pisze Sabina, nie ma się co przejmować, nowy wątek ok, ale może zostańmy na bb? mi się ogólnie pogoda, kibicuje jeszcze innym dziewczynom na ovu no i kalendarz ciąży jest spoko.... co Wy na to?

    Sabina lubi tę wiadomość

    o148p07w5riqasy7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2016, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skali89 wrote:
    ale jak mamy się weryfikować?

    Zdjeciem z usg z podpisem: nick i data

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2016, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok, blablabla, ja dysponuje calymi dniami wiec nie widze przeszkody i lubie takie rzeczy, ale jesli Ci zalezy to mozesz sie podjac.
    Tylko daj znac :)

  • martta Autorytet
    Postów: 1429 1022

    Wysłany: 16 lutego 2016, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak ktoś bardzo będzie chciał to sobie wydrukuje z internetu zdjęcie usg albo od kogoś z fb czy coś i też może je sfałszować. Dla takich świrów to nic trudnego myślę...
    ale oczywiście jak coś to możemy tak weryfikować, zeby nie było że krytykuje czy coś :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2016, 10:42

    mmargol, kamciaelcia, Bratek lubią tę wiadomość

    o148p07w5riqasy7.png
  • mychakruszyna Autorytet
    Postów: 1359 1305

    Wysłany: 16 lutego 2016, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ksosia jestem za:) o ile mnie też zaproście bo zginę :P choć zdjęcia usg jeszcze nie mam dopiero za tydzień mam nadzieje ale myślę że jakoś inaczej będę mogła dowieść swojej...prawdziwości :P

    74di6iyek3xe528u.png

    20140724580117.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2016, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale druk chyba bedzie widac ze jest drukiem?
    I tak kazde zdjecie z usg?
    Mysle ze tyle trollom sie nie bedzie chcialo robic :)

    Nie popadajmy tez w paranoje... Blair zachowala sie podle, zadawala infantylne pytania... Nic realnego...

  • martta Autorytet
    Postów: 1429 1022

    Wysłany: 16 lutego 2016, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no dokładnie, nie dajmy się zwariować.... Ksosia to co podejmiesz się prowadzenia nowego wątku?? :)

    o148p07w5riqasy7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2016, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie! Biore sie do roboty!:)
    Przed nami jeszcze wspolne co najmniej 6 miesiecy!:)

    maluutka90, mmargol lubią tę wiadomość

  • maluutka90 Ekspertka
    Postów: 248 213

    Wysłany: 16 lutego 2016, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mi to wsio ryba, czy nowy watek czy inne forum, byle z Wami ;) wydaje mi się, że najprościej założyć nowy wątek i jeśli Ksosia chce się tego podjąć to ode mnie ma zielone światło :) A ja przynajmniej będę w nowym wątku na bierząco :D

    co do weryfikacji mogę wstawic zdjecie fasolki bo tak obecnie wygląda tylko musi mnie któraś poinstruowac jak to się robi tutaj :D

    mmargol lubi tę wiadomość

    f2w33e3khxcaayjq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2016, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak sie chcemy nazywac?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2016, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje usg jest zawsze na normalnej kartce wydrukowane xD

    Ksosia wcześniej nie było chętnych dlatego napisałam,że mogę to ogarnąć. :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2016, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ksosia zakładaj, czekamy! :))

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2016, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja nie potrafię dobrze zrobić zdjęcia zdjęcia z usg, bo pod światło zawsze widać że ten papier się świeci, mam nadzieję że wystarczający dowód :D ostatnie zdjęcie na dysku mam z 6t :P zawsze można poszukać o jakim CRL pisałam w tamtym dniu, teraz czuję się jakbyśmy były detektywami i szukały każdego śmierdzącego dowodu :D hehe :D

  • Bee85 Ekspertka
    Postów: 152 99

    Wysłany: 16 lutego 2016, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sabina wrote:
    Jak chcecie można.poprosić admina o usunięcie tego wątku i możemy założyć nowy . Nie ma problemu.
    I nie przejmujcie się tak. Takie sytuacje naprawdę nie sa rzadkością. Na.poprzednim forum ciążowy tez.mieliśmy takiego trolla, ale.ona kasę jeszcze wyciągają i co naiwniejsze się nabrały. Raz nawet.pojawił się jakiś Pan który podawal się za lekarza :O
    Na forum ślubnym wytropilysmy gimnazajalistke która cuda pisała. Także.mnie już nic nie zdziwi.

    Internet daje teoretyczna anonimowość i różni szajbusy z tego korzystają

    Pewnie "pierwszy raz boli najbardziej" :P
    a to moje pierwsze forum na którym się udzielam więc stąd ta "gorączka" ;)

    Sabina lubi tę wiadomość

    h4zpdqk39i22byyb.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2016, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko mam nadzieję, że mnie przyjmiecie na drugi wątek, chociaż termin mam na 5 października :)

    mmargol, Gumcia, Bratek lubią tę wiadomość

  • bbeczka91 Autorytet
    Postów: 853 1376

    Wysłany: 16 lutego 2016, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też zostaję na BBF :) Może zbyt często się nie udzielałam, ale czytam Was regularnie, fajnie mieć wsparcie i wspólnie odliczać dni do wielkiego finału, uspokaja mnie kiedy czytam, że nie tylko ja przez mdłości i zawroty głowy czuję się jak na mega kacu od ponad 3 tygodni.

    A co do pomyłek w labo, to kiedyś myślałam, że są miejsca w których szczególnie przestrzega się pewnych procedur, właśnie w laboratoriach, bankach(ale od kiedy zaczęłam pracę dowiedziałam się jak bardzo się myliłam ;) ), szpitalach, sądach itp. żeby nie daj Boże do pomyłki nie doszło. Ale kiedy po ciąży biochemicznej zaczęłam robić badania i połowa wyników zginęła byłam w grubym szoku. A okazało się po prostu, że wyniki laboratorium podpisało moim panieńskim nazwiskiem.

    Dziś zaczynam 11 tydzień :)

    martta, mmargol lubią tę wiadomość

    syy2e6yd7ct4c97p.png
    https://www.maluchy.pl/li-73121.png
    Aniołek 11.05.2015 8tc, Aniołek 26.10.2015 4tc, Aniołek 24.08.2017 5tc Aniołek 8.12.2017 9tc
  • maluutka90 Ekspertka
    Postów: 248 213

    Wysłany: 16 lutego 2016, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to czekamy :)

    f2w33e3khxcaayjq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2016, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2016, 12:38

‹‹ 506 507 508 509 510 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ