X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Wrześniowe mamusie 2016
Odpowiedz

Wrześniowe mamusie 2016

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2016, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oficjalnie!!!
    Wątek przeniesiony na:
    https://bellybestfriend.pl/forum/w-ciazy-ogolne/wrzesniowe-szczescia-2016,9621.html

    mmargol lubi tę wiadomość

  • A_n_k_a_80 Autorytet
    Postów: 1015 931

    Wysłany: 16 lutego 2016, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przyznam, że ja się na tym kompletnie nie znam, a to jakiś peoblem jak tu zostaniemy? Dajcie znać gdzie znikamy, żebym mogła z Wami być.

    oar8xzkrz2cmciig.png

    klz9df9hkt3kb3im.png

    bfarxzdvckdf86xs.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2016, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angela, podobno na którymś wątku dawała rady odnośnie szczepionek, które były mocno podejrzane, poza tym każda ma swój rozum, jeśli mamy możliwość to w pierwszej kolejności radzimy się osób którym ufamy najbardziej i to w realnym świecie :)

    mmargol lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2016, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ogarniajvie we dwie hahaha
    Ja też bym chciała zostać na tym forum tzn ov.
    Tylko nie zamykające tego wątku jeszcze bo inne dziewczyny wie pogubić albo matko nowego forum Noe wyślę linka z nowym watkiem do pozostałych dziewczyn bo będą zainteresowane.

    Blair wrrr jak se przypomnę pani sprzątająca dom, biuro rachunkowe i chyba w domku mieszkała, ten fryzjer i obrazy albo czy zatrudnić stazystke ahhhh
    Chciałabym o niej już zapomnieć ale wzbudziła zaufanie w każdej z nas no i musimy same się z tym uporać:-(
    Nie unikniemy wariatów na każdym z forum to jest plaga trzeba być ostrożnym i tyle.
    Każdy może sobie zrobić kopię zdjęcia są takie programy że można tak to urzeczywistnić że szok.

  • Skali89 Autorytet
    Postów: 3292 1652

    Wysłany: 16 lutego 2016, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ok z tym usg tylko powiedzcie jak to się tu wstawia i czy lekarz za każdym razem daje wydruk usg.Ja mam tylko 1 zdjęcie do tej pory.

    f2wl9vvjltbug8tg.png
    3i499vvjrdc5a4oq.png
  • Cordy Autorytet
    Postów: 385 369

    Wysłany: 16 lutego 2016, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiecie co? A ja ja czytałam o jej zyciu i jakoś spływały te informacje po mnie, jak po kaczce. Przejęłam się naprawdę tylko wtedy, gdy o tym sercu dziecka pisała. Nawet za nią wtedy różaniec zmówiłam :D:D:D

    martta, kamciaelcia, Bratek, Strazaczka1990 lubią tę wiadomość

    Już razem <3
  • mychakruszyna Autorytet
    Postów: 1359 1305

    Wysłany: 16 lutego 2016, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skali ja nie mam wcale :( więc tym bardziej nie mogę się doczekać wizyty :)

    74di6iyek3xe528u.png

    20140724580117.png
  • magdallena69 Przyjaciółka
    Postów: 109 195

    Wysłany: 16 lutego 2016, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ledwo nadrobilam :o Co tu sie wyprawia haha
    Ja tez tu zostaje no i jestem prawdziwa :) A co do Blair to hmm no szczerze mowiac to pozazadroscilam jej walentynek :) Ale jak tak czlowiek pomysli torzeczywiscie strasznie idealne to jej zycie no i oczywiscie przeczucie ze bedzie miala coreczki :D Wiadomo dlaczego- napewno zdjecia slicznych lizniaczek byly juz zapisane:)

    Cordy lubi tę wiadomość

  • Gumcia Ekspertka
    Postów: 207 267

    Wysłany: 16 lutego 2016, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale dzisiaj jedziecie z postami :)
    Co do Blair.. chyba już zostało to odpowiednio skomentowane...

    Co do zdjec z usg - na nich jest też data więc i po tym można weryfikować.

    Co do mojego zostanie tutaj - ZOSTAJE!

    uwo943r8sc6b8ien.png
  • Ewelina.Irl Autorytet
    Postów: 2432 2416

    Wysłany: 16 lutego 2016, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co sie stalo ide nadrobic

    km5sgu1r4t2ljzm1.png
    klz9uay3ezm5jsrk.png
  • Ewelina.Irl Autorytet
    Postów: 2432 2416

    Wysłany: 16 lutego 2016, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny napiszcie mi co sie stalo bo mnie nie bylo a nie dam rady nadrobic albo od ktorej strony to sie stalo ?

    km5sgu1r4t2ljzm1.png
    klz9uay3ezm5jsrk.png
  • Cordy Autorytet
    Postów: 385 369

    Wysłany: 16 lutego 2016, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Okazało się, że Blair to nie jest osoba za która się podaje. W skrócie: na kilku wątkach przedstawiała się jako dziewczyna z terminem na początek danego miesiąca, że oczekuje bliźniat i jeste z krakowa, że ma idealne zycie, piekny dom, idealnego męża, itd. wstawiała zdjęcia z internetu (na początku usg, a później juz normalne swoich niby dzieci) odkryły to dziewczyny chyba z grudnia i rozpętała się afera. A póxniej nasze dziewczynki skojarzyły fakty i wyniuchały, że "nasza" Blair to własnie ta fałszywa persona.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2016, 11:38

    Już razem <3
  • Ewelina.Irl Autorytet
    Postów: 2432 2416

    Wysłany: 16 lutego 2016, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaa to juz wiem o co chodzi . Moja znajoma mi o tym wczoraj pisala . Masakra . Desperatka jakas

    km5sgu1r4t2ljzm1.png
    klz9uay3ezm5jsrk.png
  • Judy Przyjaciółka
    Postów: 110 87

    Wysłany: 16 lutego 2016, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O jej... co tu się dzieje... Ledwo nadrobiłam to co od wczoraj pisałyście. Niezły numer z tą Blair. Rzadko tu bywałam, ale na początku troszkę się udzielałam - póki mdłości i wymioty nie zaczęły mnie dobijać - i Blair zawsze była zainteresowana ,co u kogo się dzieje, znała nas dobrze, pamiętała historie. Niesamowite , że komuś się tak chciało ściemniać!! :-/
    Przecież to wymaga czasu, zaangażowania. eh... Nie ma co, to tylko internet i różne rzeczy się zdarzają ;-)

    A_n_k_a_80 lubi tę wiadomość

  • Anulka01 Autorytet
    Postów: 1560 1376

    Wysłany: 16 lutego 2016, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jezu zdrzemnęłam sie chwilkę a tu tyle stron! Ja tez idę tam gdzie Wy!

    Mama Kacpra, Aniołka i Kubusia
    atdcupjy14gifv7v.png
  • esmi Autorytet
    Postów: 564 283

    Wysłany: 16 lutego 2016, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny,
    czytam i nie wierzę :(
    ja chętnie zostanę :-) dzisiaj zaczynam 10 tydzień i mam wizytę :-)

    Strazaczka1990 lubi tę wiadomość

    zem3anlidu4xmpao.png
    https://www.maluchy.pl/li-72073.png

  • Emily83 Autorytet
    Postów: 489 446

    Wysłany: 16 lutego 2016, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziuuuula wrote:
    he he he to tez wydalo mi się nieprawdopodobne. Przepraszający lekarz. I to jeszcze bardzo przepraszający.

    dokładnie ja też jak to przeczytałam, to zdębiałam że chyba coś ta panna kręci, bo lekarz nie może tak się pomylić że jedno dziecko nie żyje a okazuje się później inaczej i że ją w takim stanie by ze szpitala wypuścili, ale to przemilczałam :D

    17u9p07w6b9w1pie.png
    3jgxskjosmphwb2l.png
  • Emily83 Autorytet
    Postów: 489 446

    Wysłany: 16 lutego 2016, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Behemottka wrote:
    Dla mnie to byl prawdziwy szok. Tabelka ma sie dobrze, tylko ktos usunal numery telefonow i bardzo dobrze.

    jakie numery telefonów? podawałyście tu sobie na forum numery telefonów? sorry, ale nie rozumiem po co...

    dawno was nie czytałam i teraz nadrabiam co sie tu dzieje :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2016, 14:24

    Bratek, Strazaczka1990 lubią tę wiadomość

    17u9p07w6b9w1pie.png
    3jgxskjosmphwb2l.png
  • Bratek Autorytet
    Postów: 1744 2331

    Wysłany: 16 lutego 2016, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 stycznia 2017, 22:23

    Behemottka lubi tę wiadomość

    W 12 cs... <3 :) SYN <3 :-D
    3jvz2n0asudxzqnn.png
  • Behemottka Autorytet
    Postów: 1352 1742

    Wysłany: 16 lutego 2016, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bratek wrote:
    Anulka, no ja wczoraj miałam wrażenie, że się pożegnały ze 3-4 dziewczyny, ale może coś źle policzyłam :(
    A za wizytę trzymam kciuki - ufam, że nie będzie żadnej powtórki i tym razem otrzymasz same dobre wieści!!! :-*

    Żabka, goopie plamienie ;/ Uważaj na siebie!!!!


    Fuuuuuujjjjj :P :P :P
    P.S. Nie marudź, że czytasz do g.00:30 :P Nim wczoraj nadrobiłam wszystkie akcje, było już po 2:00 naszego czasu ;))))


    Bee, jeśli o mnie chodzi - no jak to w czym przeszkadza brak anonimowości? Właśnie w tym, że wtedy jesteś już zupełnie namierzalna/rozpoznawalna. A co, jak komuś odwali? A zna już Twój wizerunek etc? Albo wie, którego użytkownika masz za męża gdy np.niedawno się na niego skarżyłaś, że macie kryzys etc?
    Dla mnie średnio jest to bezpieczne - o wielu rzeczach, o których czasem się na forum pogada, nie rozmawiam nawet ze znajomymi, z którymi znam się od dobrych kilku lat.

    Nooooo, agatia, właśnie od wczoraj się zastanawiałam, gdzie Cię wywiało :) Wszystko ok? :)

    Angela, o co chodzi z tymi wpisami, które potem usuwasz? Przepraszam, ale to bardzo dyskomfortowe. Wczoraj zrozumiałam, że nie chcesz się już udzielać. Teraz jednak wchodzisz, piszesz, ale usuwasz :( Dziwne to trochę, nie każdy siedzi non-stop na forum ;/

    Aha, dwa pytanka:
    1. Kurczę, wiecie co, przepraszam, ale nie rozumiem (nie bić! ;) ) w jaki sposób ma nas zabezpieczyć wrzucanie zdjęć USG???? Internet pęka w szwach od zdjęć USG, jest milion stron obcojęzycznych, żaden problem sobie ściągnąć i coś tam namazać. Bo przecież wiadomo, że byłaby ingerencja w te zdjęcia - na ekranie zwykle wyświetla się nazwa lecznicy, nazwisko pacjentki - ja bym te dane natychmiast wymazała, sorry :P
    Czyli co, nie przejdę weryfikacji, bo nie chcę wkleić zdjęcia ze swoim nazwiskiem? Hmm ;/ ;)

    2. Co dokładnie ma dać nowy wątek??? Zgłoszono do adminów, by usunęli ten? Jeśli tak, to rozumiem. Jeśli nie, nie jestem przekonana czy cokolwiek to da????? Chyba, że chcecie mieć ładniejszą pierwsza stronę, z możliwością edytowania jej ;)

    Bratku, dziewczyny założyły nowy wątek WRZEŚNIOWE SZCZĘŚCIA 2016. Chyba sie to wszystko tam przeniesie.

    Kurczę, ja wczoraj na forum niemal do 1 w nocy przebalowalam. Teraz jest 6:15 i nie mogę spac, a powinnam, we wtorki nie uczę. Tak normalnie już o tej porze wstaje, wiec sen mi uciekł. Najgorzej, ze ze zmęczenia już czuje, ze jest mi niedobrze :(

    mhsvi09kgjfp1f6i.png
‹‹ 507 508 509 510 511
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ