Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Wrześniowe mamusie 2017
Odpowiedz

Wrześniowe mamusie 2017

Oceń ten wątek:
  • Emma 32 Autorytet
    Postów: 996 618

    Wysłany: 30 sierpnia 2017, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karooolcia :) wrote:
    Emma ja też mam takie wrażenie... Nib
    y już tak blisko a tu się nie zanosi na poród :/

    Mam tak samo.a jeszcze jak czytam o tych sxybkich porodach to tak zazdroszcze ze nie wiem☺

    010idqk3hkbcgs9f.png
  • Forumkowiczka Autorytet
    Postów: 434 310

    Wysłany: 30 sierpnia 2017, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jej,nie wiem jak dajecie radę leżeć dłużej niż jeden dzień w szpitalu.Nic tu się nie dzieje.Zrobili mi ktg,usg,pobrali krew i było by na tyle.Od 13 leze i nikt nie przyszedł :-( oszaleje. Mogłabym w domu leżeć.
    Strasznie mnie zdołował ten szpital :-( okropny mam nastrój.
    Zaczęłam poważnie obawiać się porodu-jejku jak ja pewnie będę ryczeć ze strachu.
    Zamówiłam dla córci sukienkę na poprawę humoru :-)
    Nawet torbę na wyjście ze szpitala z ciuszkami dla niej już naszykowałam.

    Jak tam świeże mamusie?

    uwo9yx8dxx93zdk2.png
  • Emma 32 Autorytet
    Postów: 996 618

    Wysłany: 30 sierpnia 2017, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Forumkowiczka wrote:
    Jej,nie wiem jak dajecie radę leżeć dłużej niż jeden dzień w szpitalu.Nic tu się nie dzieje.Zrobili mi ktg,usg,pobrali krew i było by na tyle.Od 13 leze i nikt nie przyszedł :-( oszaleje. Mogłabym w domu leżeć.
    Strasznie mnie zdołował ten szpital :-( okropny mam nastrój.
    Zaczęłam poważnie obawiać się porodu-jejku jak ja pewnie będę ryczeć ze strachu.
    Zamówiłam dla córci sukienkę na poprawę humoru :-)
    Nawet torbę na wyjście ze szpitala z ciuszkami dla niej już naszykowałam.

    Jak tam świeże mamusie?

    Rozumiem Cie.ja tez bym swira dostala..ale juz niedlugo tak to trzeba sobie tlumaczyc☺☺

    010idqk3hkbcgs9f.png
  • Milenka~11 Autorytet
    Postów: 632 449

    Wysłany: 30 sierpnia 2017, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Forumkowiczka oni tak chyba specjalnie w tym szpitalu,żeby z nudów urodzić. Pisz posty i zamawiaj sukienki.

    Dziobuś lubi tę wiadomość

    dqpri09k6uedld97.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2017, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Forumkowiczka, jak leżałam z krwawieniami też takiego doła miałam i myślałam że równie dobrze mogę leżeć w domu. Oni chyba biorą tak na przetrzymanie abyś przy następnym problemie dwa razy się zastanowiła czy warto jechać na IP :/ Nawet kiedyś Cameline pisała że pomimo skurczy nie jedzie na IP bo wie że znów ją położą a woli leżeć w domu;)

  • zubii Autorytet
    Postów: 1736 1645

    Wysłany: 30 sierpnia 2017, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia1989 wrote:
    Forumkowiczka, jak leżałam z krwawieniami też takiego doła miałam i myślałam że równie dobrze mogę leżeć w domu. Oni chyba biorą tak na przetrzymanie abyś przy następnym problemie dwa razy się zastanowiła czy warto jechać na IP :/ Nawet kiedyś Cameline pisała że pomimo skurczy nie jedzie na IP bo wie że znów ją położą a woli leżeć w domu;)

    Bo za trzy dni dostają kasę z NFZ

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    wniddf9hp6rxkcqu.png
    n59yi09ken86ewr0.png
  • shelby* Autorytet
    Postów: 583 616

    Wysłany: 30 sierpnia 2017, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w szpitalu głównie śpię ^^
    Traktuje wizyty tam jak "wakacje" i myślę że takie nastawienie dużo pomaga.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    74709jcgjiz14w6b.png
  • Forumkowiczka Autorytet
    Postów: 434 310

    Wysłany: 30 sierpnia 2017, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie tak słyszałam,ze dostaną pieniądze jak mnie przetrzymają tzy dni :-/
    Żebym jeszcze sama się zgłosiła a mi kazali przyjechać i po co?Rano Zrobili swoje a później lez i czekaj na ich zainteresowanie :-/
    A tutaj jeszcze kiepski zasięg :-/ o jak mi się chce do domku :-(

    uwo9yx8dxx93zdk2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2017, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Współczuję :( masz przynajmniej sama salę lub fajną współlokatorkę? Bo jedzenie na bank jest do bani, więc się nie pytam :P

  • setti Ekspertka
    Postów: 195 233

    Wysłany: 30 sierpnia 2017, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niespokojna, Bacardi,gratulacje!!

    Bacardi, przygotowywałaś jakoś krocze przed porodem?

    Ja86, co u Ciebie??

    Ew101, a po co do szpitala, skoro masz jeszcze tydzień do terminu??

    Forumkowiczka, wiem, co czujesz. Spędziłam kilka dni na patologii ciąży dwa lata temu. Pomyśl sobie, że nie będziesz tu wiecznie, że ten krótki czas w szpitalu to tylko maleńki urywek Twojego dotychczasowego życia. Poczytaj sobie pogodną książkę i staraj się nie brać do serca tego, czego być może jesteś świadkiem.

    jgf871u.png

    t6748sh.png
  • aswalda Autorytet
    Postów: 719 841

    Wysłany: 30 sierpnia 2017, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia1989 wrote:
    Bacardi gratulacje! Cudownie się czyta o tak udanych porodach:) Dużo siły dla Ciebie i Zosieńki :)

    Aswalda nadążasz jeszcze z listą? Ja już się pogubiłam XD
    Nadążam nadążam ;) codziennie zaglądam tylko nie zawsze od razu wklejam tylko aktualizuje u siebie a na koniec dnia wklejam ;)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Kolejna Córcia Majeczka <3 preg.png
    Córcia Natalia <3
    age.png
    Synuś :)
    age.png
    Aniołek maj 2012 10tc <3 [*]
  • poppy Autorytet
    Postów: 297 351

    Wysłany: 30 sierpnia 2017, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje dla kolejnych mamuś!!!

    Nie mam wogóle siary! Dołączy któraś?

    qb3chdgezj308xv3.png
  • aswalda Autorytet
    Postów: 719 841

    Wysłany: 30 sierpnia 2017, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    01. Dreamy <3 BARTUŚ - 680g i 30cm - CC 16.05.2017 (24t+4d)
    02. joaska1985 <3 NELA - 1490g i 42cm <3 NINA - 1545g i 42cm - CC 06.07.2017 (31t+0d)
    03. Kati86 <3 BRUNO - 2450g i 45cm - SN 18.07.2017 (32t+6d)
    04. aleksandrazz <3 DZIEWCZYNKA - 2150g i ??cm - CC 27.07.2017 (31t+6d)
    05. ewelus <3 DZIEWCZYNKA - 2300g i 48cm - ?? 27.07.2017 (34t+5d)
    06. MoNaKo <3 ZOSIA - 2410g i ??cm <3 NADIA - 2320g i ??cm - CC 27.07.2017 (35t+5d)
    07. Kimmy <3 MIKOŁAJ - 1820g i ??cm <3 OKTAWIA - 1600g i ??cm <3 OLIWIA - 1450g i ??cm - CC 02.08.2017 (31t+3d)
    08. Bizona <3 CHŁOPIEC - ??g i ??cm <3 DZIEWCZYNKA - ??g i ??cm - CC 03.08.2017 (35t+6d)
    09. AllishiiA <3 WIKTOR - 1900g i 46cm <3 ADAM - 1950g i 46cm - CC 08.08.2017 (35t+2d)
    10. iza776 <3 ZOSIA - 2900g i 53cm - SN 12.08.2017 (37t+3d)
    11. Kasia02 <3 MATEUSZEK - 2650g i 54cm - SN 14.08.2017 (37t+2d)
    12. Justaw <3 POLA - 3100g i ??cm - CC
    16.08.2017 (38t+1d)

    13. Brave <3 LIWIA - 3010g i 48cm - CC
    21.08.2017 (38t+4d)

    14. Rusałka* <3 TOSIA - 3270g i 57cm - CC
    22.08.2017 (38t+4d)

    15. buka03 <3 LILIANA - 3770g i 57cm - CC
    22.08.2017 (38t+0d)

    16. Gabrysia84 <3 ANDRZEJEK - 2310g i 52cm - CC 24.08.2017 (36t+2d)
    17. Maja83 <3 CHŁOPIEC - 3000g i ??cm - CC 25.08.2017 (36t+1d)
    18. Agaciora <3 ADA - 3400g i 52cm - SN
    27.08.2017 (38t+2d)

    19. Wisienka1212 <3 NATALIA - 2900g i 55cm - SN
    28.08.2017 (38t+2d)

    20. Gdziejestmieszko <3 MIESZKO - 3400g i 51cm - SN 29.08.2017 (38t+3d)
    21. Majju <3 MACIEK - 3450g i 55cm - SN 29.08.2017 (38t+6d)
    22. Gosiaczek <3 EDYTKA - 3460g i ??cm - CC
    29.08.2017 (39t+0d)

    23. Niespokojna M <3 IGNAŚ - 3300g i 52cm - CC
    30.08.2017 (39t+6d)

    24. Virki <3 DANIEL - 3400g i ??cm - CC 30.08.2017 (38t+3d)
    25. Ja86 <3 DOMINIK - 3150g i 51cm - SN 30.08.2017 (39t+4d)
    26. Becardi90 <3 ZOSIA - 3300g i 56cm - SN
    30.08.2017 (38t+2d)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 sierpnia 2017, 12:00

    nick nieaktualny, justa., Lisa85, Cameline, Karolka12345 lubią tę wiadomość

    Kolejna Córcia Majeczka <3 preg.png
    Córcia Natalia <3
    age.png
    Synuś :)
    age.png
    Aniołek maj 2012 10tc <3 [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2017, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    poppy wrote:
    Gratulacje dla kolejnych mamuś!!!

    Nie mam wogóle siary! Dołączy któraś?
    To ja dołączam :) co prawda zbiera mi się tam jakiś biały osad ale nic nie wycieka. Nie przejmuję się tym bo to o niczym nie przesądza a przynajmniej nie muszę się martwić że zrobią mi się mokre plamy w najmniej odpowiedni momencie ;)

  • espoir Autorytet
    Postów: 5484 7803

    Wysłany: 30 sierpnia 2017, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gratulacje Dziewczyny!!

    💛 12/2015 🧒
    🧡 09/2017 🧒
    ❤️ 05/2019 🧒
    💙 06/2021 🧒
    🩵 12/2022 🧒
    🩷 10/2024 👧
    💜 10/2026 🤰

    preg.png
  • espoir Autorytet
    Postów: 5484 7803

    Wysłany: 30 sierpnia 2017, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cola na zgagę? no co Wy :P po gazowanym, solonym, ostrym, smażonym - jest jeszcze gorsza :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 sierpnia 2017, 22:34

    Lisa85 lubi tę wiadomość

    💛 12/2015 🧒
    🧡 09/2017 🧒
    ❤️ 05/2019 🧒
    💙 06/2021 🧒
    🩵 12/2022 🧒
    🩷 10/2024 👧
    💜 10/2026 🤰

    preg.png
  • Niesia86 Autorytet
    Postów: 291 445

    Wysłany: 30 sierpnia 2017, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poppy ja też nie mam siary. W poprzedniej ciąży też nie miałam, a mimo to karmiłam piersią 6 miesięcy. I nie musiałam używać wkładek laktacyjnych przez cały okres karmienia :)

    Gratulacje dla świeżo rozpakowanych mamus!

    poppy lubi tę wiadomość

    mjvyhdgeeq171665.png
    74dipiqv7w09jy2t.png
  • Karooolcia :) Autorytet
    Postów: 2107 1464

    Wysłany: 30 sierpnia 2017, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja również nie mam siary... Mam nadzieję, ze jednak będę mogła karmić mojego synusia :) Powiem Wam, ze zostało mi tak mało do terminu a tak mi się dłuży, że szok... A mam pytanie co do lewatywy, czy wy będziecie sobie robić same w domu? Możecie polecić co kupić do tego?

    p19u9jcg3tfx7olo.png

    Ignaś ❤ 11.09.2017

    👼 ❤ Poronienie zatrzymane 11tc
  • espoir Autorytet
    Postów: 5484 7803

    Wysłany: 30 sierpnia 2017, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    po czym stwierdzacie brak siary? ja wycieków też nie mam, ale jak nacisnę na sutek to mi się krople pojawiają (raz sprawdziłam).

    💛 12/2015 🧒
    🧡 09/2017 🧒
    ❤️ 05/2019 🧒
    💙 06/2021 🧒
    🩵 12/2022 🧒
    🩷 10/2024 👧
    💜 10/2026 🤰

    preg.png
  • zubii Autorytet
    Postów: 1736 1645

    Wysłany: 30 sierpnia 2017, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi też nie cieknie ale jak nacisnęłam brodawkę (nie sutek ;) ) to leci siara.

    wniddf9hp6rxkcqu.png
    n59yi09ken86ewr0.png
‹‹ 1223 1224 1225 1226 1227 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak pielęgnować skórę podczas ciąży?

W czasie ciąży skóra wymaga specjalnego traktowania - wystarczy poświęcić kilka minut dziennie, aby zadbać o jej dobrą kondycję i sprawić, by była bardziej elastyczna. Może to być bardzo pomocne w zminimalizowaniu ryzyka powstania rozstępów. Sprawdź, jak pielęgnować skórę podczas ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pozytywny test ciążowy i co dalej?

A więc stało się! Zrobiłaś test ciążowy i wynik wyszedł pozytywny. Gratulacje! To co zapewne wiesz na pewno, to fakt, że przed Tobą wiele zmian. Jakie to będą zmiany, czego się teraz spodziewać? Przeczytaj na co powinnaś być gotowa, jak się do tego przygotować i co po kolei powinnaś  zrobić gdy już wiesz, że pod Twoim sercem zagościło nowe życie.

CZYTAJ WIĘCEJ