Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Wrześniowe mamusie 2017
Odpowiedz

Wrześniowe mamusie 2017

Oceń ten wątek:
  • mnk Autorytet
    Postów: 913 623

    Wysłany: 18 stycznia 2017, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc pchelka :) gratulacje

    201601051762.png
    mhsvi09k6j9c3g8t.png
  • Szyszka90 Autorytet
    Postów: 750 585

    Wysłany: 18 stycznia 2017, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zorganizowana:) wrote:
    Dziewczyny! jest zarodek! i serduszko bije!<3
    za to lekarza gbur ( do mojego muszę długo czekać, więc byłam zmuszona udać się do innego)


    Super gratuluję ! to szybciutko to serducho widać :)

    Starania od 03.2020

    09.2021 👼🏼 Agatka - trisomia 22.

    ONA
    Hormony OK
    Wymazy OK

    ON
    Mofrologia 3%
    HBA 21%
    fDNA 11%


    mhsv3e5exoqxv630.png
  • stay Ekspertka
    Postów: 213 231

    Wysłany: 18 stycznia 2017, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć. Gratuluję serduszek, przyrostow bety i nowych pozytywnych testów :)

    Saori, justa. lubią tę wiadomość

    <3 Nadusia <3
    z6EVp1.png
    tt1d64a6.png
  • Mamalinka Nowa
    Postów: 2 7

    Wysłany: 18 stycznia 2017, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć Dziewczyny,

    niedawno odkryłam BBF :-) przewidywany termin 08-09-2017, ciekawa jestem czy są tutaj mamusie po "30stce"??

    stay, Dreamy, Leonore, Saori, Suri_, nowamamusia, Kimmy lubią tę wiadomość

    Mamalinka
  • Dreamy Autorytet
    Postów: 549 596

    Wysłany: 18 stycznia 2017, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamalinka witaj :) mi w tym roku stuknie 30 ;)

    Cameline to zależy od ciebie. Przeważnie się sprawdza te przyrost bo chyba głównie o to chodzi ale jak wystarczy Ci potwierdzenie ciąży przez bety to ok. Według mnie to badanie tak naprawdę w większości przypadków jest jednak zbędne. Chociaż sama robiłam ;)

    zubii, buka03, Saori lubią tę wiadomość

    Nasz okruszek
    IruBp2.png
  • Bąbelek1980 Autorytet
    Postów: 309 394

    Wysłany: 18 stycznia 2017, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosiaczek wrote:
    Ja jestem od początku na L4.....Kolejna wizyta 24 stycznia....I pytanie czy będzie zarodek...


    Witaj! Ja też 24 mam wizytę dopiero na 20:00. Z tego co poczytuję, to chyba nie tylko my mamy wizyty ;) Mam nadzieję, że będzie <3 :)
    Trzymam za Was kciuki :D

    f2wl4z17q60magcw.png
  • MoNaKo Autorytet
    Postów: 2392 2092

    Wysłany: 18 stycznia 2017, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamalinka wrote:
    cześć Dziewczyny,

    niedawno odkryłam BBF :-) przewidywany termin 08-09-2017, ciekawa jestem czy są tutaj mamusie po "30stce"??
    Cześć mamalinka :) Pewnie nie mało jest nas tu po 30 albo w okolicy. Ja już 31 :)

    ijpbej28ig9k1ha0.png
  • Cameline Autorytet
    Postów: 1177 1069

    Wysłany: 18 stycznia 2017, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamalimka witaj :) niewiele tu mam po 30-ce, ale kilka sie znajdzie, np.ja :) 33 skonczone, w tym roku 34
    A poprzez przyrost mozna wwyklucyc ciaze pozamaciczna czy tu przyrost nie ma nic do rzeczy?

    ckaidqk39a8l7x61.png
  • espoir Autorytet
    Postów: 5484 7803

    Wysłany: 18 stycznia 2017, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie1981 powinno już wyjść niby, ale lepiej poczekaj te chociaż 2 dni dłużej, bo jak znowu test wyjdzie 'pregnant 1-2' to tylko niepotrzebnie się będziesz stresować :)

    Annie1981 lubi tę wiadomość

    💛 12/2015 🧒
    🧡 09/2017 🧒
    ❤️ 05/2019 🧒
    💙 06/2021 🧒
    🩵 12/2022 🧒
    🩷 10/2024 👧
    💜 10/2026 🤰

    preg.png
  • espoir Autorytet
    Postów: 5484 7803

    Wysłany: 18 stycznia 2017, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dreamy wrote:
    chłopczyk to na pewno Bartuś <3
    prześliczne imię <3 :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 stycznia 2017, 22:07

    💛 12/2015 🧒
    🧡 09/2017 🧒
    ❤️ 05/2019 🧒
    💙 06/2021 🧒
    🩵 12/2022 🧒
    🩷 10/2024 👧
    💜 10/2026 🤰

    preg.png
  • mika1987 Autorytet
    Postów: 970 1097

    Wysłany: 18 stycznia 2017, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz spojrzalam na liste.. I jest nas baaardzo duzo:)) jak my sie zapamietamy:)
    Gratulacje dla bijacych malych serduszek:)

    Leonore, hibiskus lubią tę wiadomość

    iv09krhme1fe56cn.png

    f2w3rjjgc0akmsfq.png
  • Karolka12345 Autorytet
    Postów: 1047 1167

    Wysłany: 18 stycznia 2017, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w październiku 32 ;)

    f2wlpiqv9u7j05yh.png

    860ix1hpayv09dze.png
  • mnk Autorytet
    Postów: 913 623

    Wysłany: 18 stycznia 2017, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam rocznikowo 24 ;) kto jest najmłodszy?

    201601051762.png
    mhsvi09k6j9c3g8t.png
  • espoir Autorytet
    Postów: 5484 7803

    Wysłany: 18 stycznia 2017, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gdziejestmieszko wrote:
    a fryteczki z maca mniamniam :D
    mniam :D
    i maczane w lodzie śmietankowym :D

    *nie, to nie zachcianka ciążowa - ja tak jem zawsze :P

    💛 12/2015 🧒
    🧡 09/2017 🧒
    ❤️ 05/2019 🧒
    💙 06/2021 🧒
    🩵 12/2022 🧒
    🩷 10/2024 👧
    💜 10/2026 🤰

    preg.png
  • Mamalinka Nowa
    Postów: 2 7

    Wysłany: 18 stycznia 2017, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, to moja druga ciąża.. po 10-ciu latach :-), troszkę się stresuję wiekiem, w marcu stuknie mi 35... ciąża nie do końca planowana, prawie pewna endometrioza i problemy z zajsciem - a tu sylwestrowa niespodzianka na teście :) najgorsze że na samym początku, kiedy jeszcze o niczym nie miałam pojęcia złapała mnie grypa... martwię się czy wszystko będzie ok, wizyta dopiero 27.01...

    Mamalinka
  • Zołzimagic Autorytet
    Postów: 671 520

    Wysłany: 18 stycznia 2017, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja 27:)

  • setti Ekspertka
    Postów: 195 233

    Wysłany: 18 stycznia 2017, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, Dziewczyny! Śledzę Was od dawna, a teraz dołączam. Dziś (5. t., 3. dz.) podczas USG ujrzałam bijące serduszko! :D

    Nie planowałam tej ciąży, ale jestem szczęśliwa, że będę mieć drugie maleństwo (córka w marcu skończy dwa latka). :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 stycznia 2017, 22:16

    Kesjaa, Leonore, Saori, justa., Suri_, nowamamusia, Kimmy, Plastelina, Gosiaczek lubią tę wiadomość

    jgf871u.png

    t6748sh.png
  • Szyszka90 Autorytet
    Postów: 750 585

    Wysłany: 18 stycznia 2017, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też 27 rocznikowo;)

    Starania od 03.2020

    09.2021 👼🏼 Agatka - trisomia 22.

    ONA
    Hormony OK
    Wymazy OK

    ON
    Mofrologia 3%
    HBA 21%
    fDNA 11%


    mhsv3e5exoqxv630.png
  • Kesjaa Ekspertka
    Postów: 189 310

    Wysłany: 18 stycznia 2017, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    setti wrote:
    Cześć, Dziewczyny! Śledzę Was od dawna, a teraz dołączam. Dziś (5. t., 3. dz.) podczas USG ujrzałam bijące serduszko! :D

    Nie planowałam teraz ciąży, ale jestem szczęśliwa, że będę mieć drugie maleństwo (córka w marcu skończy dwa latka). :)
    Gratuluję serduszka :) <3

    Udało się w 10cs!
    15.02 - <3 <3 serduszka. Zostańcie z nami :* :*
    hrqo3e3kq9emfgid.png
    Prawdopodobnie 2 dziewczynki - Kornelia i Alicja
    Ciąża jednokosmówkowa jednoowodniowa
  • Kesjaa Ekspertka
    Postów: 189 310

    Wysłany: 18 stycznia 2017, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja 25 lat, rocznik 91 ;)

    Udało się w 10cs!
    15.02 - <3 <3 serduszka. Zostańcie z nami :* :*
    hrqo3e3kq9emfgid.png
    Prawdopodobnie 2 dziewczynki - Kornelia i Alicja
    Ciąża jednokosmówkowa jednoowodniowa
‹‹ 169 170 171 172 173 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta w ciąży - 10 najważniejszych zasad dla ciężarnej

O zdrowym odżywaniu i diecie w ciąży zostało napisane i powiedziane wiele. Zbyt duża ilość informacji potrafi przytłoczyć każdego. Przestrzeganie wszystkich tych zasad wydaje się wręcz niemożliwe. Jak zatem odróżnić rzeczy ważne od tych mniej istotnych? Zapytaliśmy znaną dietetyczkę Sylwię Leszczyńską co jest naprawdę ważne w diecie kobiet w ciąży. Przeczytaj co robić, aby zapewnić zdrowie sobie i swojemu dziecku! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 naturalne sposoby na mdłości w ciąży

Mdłości i nudności to jedna z najczęstszych i najbardziej typowych dolegliwości w pierwszych tygodniach ciąży. Czym są one spowodowane i jak sobie pomóc? Poznaj sprawdzone i skuteczne sposoby, jak zmniejszyć mdłości w ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ