X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne 🍀Wrześniowe mamy 2024🍀
Odpowiedz

🍀Wrześniowe mamy 2024🍀

Oceń ten wątek:
  • marti Autorytet
    Postów: 272 331

    Wysłany: 26 kwietnia, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    te zdjęcia teraz będą coraz piękniejsze, ja to siedzę w domu i oglądam i napatrzeć się nie mogę na te nasze maleństwo. Wszystkie zdjęcia skanuje i mam zapisane w telefonie :D

    kleopatr4 lubi tę wiadomość

    25.12.2023 ⏸️ 🥰
    10.01.2024 6+1, 0,47 cm i serduszko
    07.02.2024 10+1, 3,24 cm 👶🏻
    27.02.2024 prenatalne 13+0, 6,80 cm 👶🏻, zdrowe, chyba💙
    06.03.2024 14+1, płeć niepotwierdzona
    03.04.2024 18+1 potwierdzone - chłopiec 💙🥰
    23.04 - 21+0 połówkowe, zdrowy, 340g 👶🏻


    preg.png
  • Puszek♡ Autorytet
    Postów: 317 348

    Wysłany: 26 kwietnia, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja nie mam żadnych zdjęć jeszcze, na połówkowych sobie delikatnie mówiąc zażądam 😄
    Przepiękne to zdjęcie, to już człowiek taki najprawdziwszy ❤️

    Fomyart to dobrze, że nie musiesz się stresować, ja pamiętam swoją maturę i to uczucie kiedy piszesz i w sumie to nic takiego tylko sprawdzian, gorzej na ustnej, tam to był stres. Moja matura też już 15 lat temu, fajnie powspominać 🙏

    Robię obiad, wymyśliłam sobie paluszki rybne, żeby dzieci chciały zjeść i kapustę kiszoną z młodymi ziemniaczkami 🥔 ale i tak za mną chodzi arbuz. Mąż ma mi dziś kupić, choćby miał pół miasta zjechać zjem Go dziś 🍉

    Od dwóch dni czuje już ewidentnie ruchy, tak głęboko w środku, jak siedze lub leżę. Teraz już wiem, że To To. 😉

    Piszecie o kotkach, lubicie a ja nie za bardzo. Sikają mi teraz pod domem jakieś bezpańskie bo sąsiadka bawi się w dokarmianie i łażą od niej do wszystkich sąsiadów. Próbują do domu wejść, do piwnicy i niestety śmierdzi okropnie. Wieczorami się marcują, dźwięk jakby niemowlę płakało 🤦 uroki wsi

    Fomyart lubi tę wiadomość

    preg.png
  • Klarara Autorytet
    Postów: 901 756

    Wysłany: 26 kwietnia, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puszek♡ wrote:
    A ja nie mam żadnych zdjęć jeszcze, na połówkowych sobie delikatnie mówiąc zażądam 😄
    Przepiękne to zdjęcie, to już człowiek taki najprawdziwszy ❤️

    Fomyart to dobrze, że nie musiesz się stresować, ja pamiętam swoją maturę i to uczucie kiedy piszesz i w sumie to nic takiego tylko sprawdzian, gorzej na ustnej, tam to był stres. Moja matura też już 15 lat temu, fajnie powspominać 🙏

    Robię obiad, wymyśliłam sobie paluszki rybne, żeby dzieci chciały zjeść i kapustę kiszoną z młodymi ziemniaczkami 🥔 ale i tak za mną chodzi arbuz. Mąż ma mi dziś kupić, choćby miał pół miasta zjechać zjem Go dziś 🍉

    Od dwóch dni czuje już ewidentnie ruchy, tak głęboko w środku, jak siedze lub leżę. Teraz już wiem, że To To. 😉

    Piszecie o kotkach, lubicie a ja nie za bardzo. Sikają mi teraz pod domem jakieś bezpańskie bo sąsiadka bawi się w dokarmianie i łażą od niej do wszystkich sąsiadów. Próbują do domu wejść, do piwnicy i niestety śmierdzi okropnie. Wieczorami się marcują, dźwięk jakby niemowlę płakało 🤦 uroki wsi

    Piona! Nie znoszę kotów i się ich boję 🫣

    Puszek♡ lubi tę wiadomość

    preg.png
  • Fomyart Ekspertka
    Postów: 171 311

    Wysłany: 26 kwietnia, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zazuzi wrote:
    O właśnie moja córka jako maluszek nie piła wody. Kupowałam jej jakieś herbatki dla maluchów z hippa może. A dziś tylko woda i tylko niegazowana 🥰 strasznie się bałam, że jak się za małego nauczy to będzie problem. A ona jak miała 1,5-2 latka z dnia na dzień sama z siebie zażyczyła sobie wodę😉

    Fomyart a to nie jest tak że matura swoją drogą a egz zawodowy swoją? Coś się pewnie zmieniło. Trzymam kciuki. Pamiętam swoją mature, 16 lat temu. Kiedy to zlecialo to ja nie wiem. Modliłam się o lalkę i była🥰 to była najlepsza lektura jaka przeczytałam. Ja co jakiś czas mam chęć na uczelnię wrócić. Ale jak sobie przypomnę pisanie pracy i jej obronę to już mi się odechciewa😉 teraz zakuwan materiał z 4sp i mam serdecznie dość. Mam taką malutka nadzieję, że syn nie będzie dyslektykiem i będzie bardziej samodzielny w tej kwestii. Inaczej chyba w psychiatryku skończę.

    Mąż wczoraj wózek przyniósł do domu. Koty myślą, że to prezent dla nich🥰 mam nadzieję, że zmieści się do córki łóżka bo jak nie to będę musiała go na budowę do piwnicy zawieść. Wolałabym nie, bo wiadomo tam straszny kurz. Wątpię aby worek ochronił. Nie postawie w jakimś kącie, bo kociaki będą na nim spać. Ech uroki zwierzaków w domu 🥰

    No teraz jest tak że jak mam egzaminy zawodowe zdane to nie musisz pisać rozszerzenia z jakiegoś przedmiotu, ale za rok będzie innaczej bo przez to że mają mieć mniejszą podstawę programową to też usuną ten piękny przywilej technikum 😅

    🤱19 lat🧑‍🍼24 lat
    Starania od 5 maja 2023
    7. Lutego 2024⏸️
    8 lutego 2024 USG o dwa maluszki 5 tygodni
    👶1.35 cm
    👶1.52cm
    23.02 USG ,maluszki 7 tygodni,dwa bijące serduszka ❤️❤️
    15.03 USG
    👶4.33 cm
    👶4.10cm
    03.04 USG
    Znamy płeć 🩵🩵
    Termin porodu 15-17 września 🥹
    preg.png
  • Zzzaba Koleżanka
    Postów: 58 83

    Wysłany: 26 kwietnia, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klarara wrote:
    Przepraszam, ale dla mnie karmienie takiego dziecka co już chodzi, czyli od roku w górę jest obrzydliwe...

    Haha, to ja jestem królowa obrzydliwosci, karmiłam prawie 2,5 roku 🤪
    Wbrew pozorom taki dwulatek to jest już całkiem rozumny, i można mu wytłumaczyć że cycy tylko w domu a mama nie lubi być rozbierana 😘

    Layla205, kleopatr4, Kira, Juliakk lubią tę wiadomość

    preg.png
  • Zazuzi Autorytet
    Postów: 597 555

    Wysłany: 26 kwietnia, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fomyart wrote:
    No teraz jest tak że jak mam egzaminy zawodowe zdane to nie musisz pisać rozszerzenia z jakiegoś przedmiotu, ale za rok będzie innaczej bo przez to że mają mieć mniejszą podstawę programową to też usuną ten piękny przywilej technikum 😅

    Serio technika będą likwidowac? Masakra. Pomimo, że nie poszłam dalej w kierunku jaki miałam w technikum to uważam, że to super szkoły. Kończysz z zawodem. A studia potem swoją drogą. Ja akurat ekonomiczne kończyłam. Ale np takie gastronomicze to przecież super sprawa. Robiłam też policealnie krawiectwo, gdyby było technikum z tego to też super. Mnóstwo wiedzy i praktyki, chociażby dla samego siebie. Masakra co z tym szkolnictwem wyprawiają.

    Pamietam też jak tylko do technikum poszłam (chyba jako jedyna z klasy) to większość moich koleżanek twierdziła że mi się uczyć nie chce. A potem przyszla 3klasa i one wtedy w klasie maturalnej miały chyba 9 przedmiotów a ja 21😜 nie żałuję😁 to był najlepszy okres mojego nie dorosłego życia🥰

    Za moich czasów. Pisałam w 2008 było tak, że mature pisałam w maju a zawodowy miałam w czerwcu i to były dwa osobne i niezależne egzaminy.

    preg.png
  • Zazuzi Autorytet
    Postów: 597 555

    Wysłany: 26 kwietnia, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koty to ja kocham🥰 uwielbiam jak przyjdą się przytulić i mi mruczą. Ale pomimo to nie potrafię też żyć bez psa. On jest taki zaangażowany w z relacje. Koty niestety wszystko na swoich zasadach.

    Oela91 lubi tę wiadomość

    preg.png
  • Klarara Autorytet
    Postów: 901 756

    Wysłany: 26 kwietnia, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, zdycham.
    Pisałam Wam, że tak mnie ostatnio wymroziło w kościele.
    Wzięłam apap i leżę pod kocem. Wszystko mnie boli. Kości, skóra, nawet włosy na głowie 😷 co robić? Gorączka też jest. Myślicie, że lekarz czy bez sensu bo i tak nic nie pomoże?

    preg.png
  • Akczi Autorytet
    Postów: 619 519

    Wysłany: 26 kwietnia, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zazuzi wrote:
    Serio technika będą likwidowac? Masakra. Pomimo, że nie poszłam dalej w kierunku jaki miałam w technikum to uważam, że to super szkoły. Kończysz z zawodem. A studia potem swoją drogą. Ja akurat ekonomiczne kończyłam. Ale np takie gastronomicze to przecież super sprawa. Robiłam też policealnie krawiectwo, gdyby było technikum z tego to też super. Mnóstwo wiedzy i praktyki, chociażby dla samego siebie. Masakra co z tym szkolnictwem wyprawiają.

    Pamietam też jak tylko do technikum poszłam (chyba jako jedyna z klasy) to większość moich koleżanek twierdziła że mi się uczyć nie chce. A potem przyszla 3klasa i one wtedy w klasie maturalnej miały chyba 9 przedmiotów a ja 21😜 nie żałuję😁 to był najlepszy okres mojego nie dorosłego życia🥰

    Za moich czasów. Pisałam w 2008 było tak, że mature pisałam w maju a zawodowy miałam w czerwcu i to były dwa osobne i niezależne egzaminy.
    Chyba chodzi o jakieś zmiany w maturze, technikum na pewno nie będą likwidować😃
    Ja z tych szczęściarzy i maturę pisałam jak się covid zaczął to nie dość że szkole zamknęli, maturę przełożyli to jeszcze ustne odwołali😅

    Mnie też rozłożyło, gorączki nie mam ale głowa pęka i gardło masakra😢

    😮1,5 roku starań
    27.12-⏸️

    28.12- beta 854
    30-12- beta 2148

    20.02- prenatalne 5,6 cm bobusia🥰
    26.02- 7,44 cm
    25.03- 17+3- 166g🐥
    22.04- 415g dziewczynki🩷
    08.05- 680g 🌹
    20.05-770g
    29+3- 1348g🤯
    32+3- 1940g
    34+3- 2500g🫠
    preg.png
  • Klarara Autorytet
    Postów: 901 756

    Wysłany: 26 kwietnia, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z dobrych rzeczy. Zamówiliśmy piękną, dużą szafę dla dwójki dzieci. Jeden problem z głowy. Akurat po Komunii mamy malować córki pokój i szafa też będzie za 2/3 tygodnie. Mega się cieszę.
    Była promka -50% na szafy w Komforcie 😁 także szafa 2 -metrowa z pełnym wyposażeniem 2600zł. Domówiliśmy gałki do otwierania takie same do biurka i komody, bo to w pokoju zostaje i wszystko będzie w tym samym stylu.

    preg.png
  • Fomyart Ekspertka
    Postów: 171 311

    Wysłany: 26 kwietnia, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zazuzi wrote:
    Serio technika będą likwidowac? Masakra. Pomimo, że nie poszłam dalej w kierunku jaki miałam w technikum to uważam, że to super szkoły. Kończysz z zawodem. A studia potem swoją drogą. Ja akurat ekonomiczne kończyłam. Ale np takie gastronomicze to przecież super sprawa. Robiłam też policealnie krawiectwo, gdyby było technikum z tego to też super. Mnóstwo wiedzy i praktyki, chociażby dla samego siebie. Masakra co z tym szkolnictwem wyprawiają.

    Pamietam też jak tylko do technikum poszłam (chyba jako jedyna z klasy) to większość moich koleżanek twierdziła że mi się uczyć nie chce. A potem przyszla 3klasa i one wtedy w klasie maturalnej miały chyba 9 przedmiotów a ja 21😜 nie żałuję😁 to był najlepszy okres mojego nie dorosłego życia🥰

    Za moich czasów. Pisałam w 2008 było tak, że mature pisałam w maju a zawodowy miałam w czerwcu i to były dwa osobne i niezależne egzaminy.
    Nie likwidują technikum😅
    Tylko to że jak masz zawodowe zdane nie musisz pisać rozszerzenia

    🤱19 lat🧑‍🍼24 lat
    Starania od 5 maja 2023
    7. Lutego 2024⏸️
    8 lutego 2024 USG o dwa maluszki 5 tygodni
    👶1.35 cm
    👶1.52cm
    23.02 USG ,maluszki 7 tygodni,dwa bijące serduszka ❤️❤️
    15.03 USG
    👶4.33 cm
    👶4.10cm
    03.04 USG
    Znamy płeć 🩵🩵
    Termin porodu 15-17 września 🥹
    preg.png
  • Puszek♡ Autorytet
    Postów: 317 348

    Wysłany: 26 kwietnia, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klarara, już pełną parą przygotowania u Was? Dzieciaczki będą mieć razem pokój?

    U mnie teraz mają wspólny 11latek i 8latka ale kłótnie o balagan codziennie 🤦 syn jak posprząta to ma porządek a córka to straszny bałaganiarz, nie wiem już jak do niej dotrzeć. Nawet jak ma cos schować do szafki czy biurka to upchnie w kąt i myśli, że nie widać, ciuchy ja jej układam bo nie mogę na to patrzeć 🤦 ale jak się urodzi małe to nie będę już tak miała czasu, żeby im sprzątać w pokoju. Coś muszę przez wakacje wymyslic

    preg.png
  • Fomyart Ekspertka
    Postów: 171 311

    Wysłany: 26 kwietnia, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puszek♡ wrote:
    Klarara, już pełną parą przygotowania u Was? Dzieciaczki będą mieć razem pokój?

    U mnie teraz mają wspólny 11latek i 8latka ale kłótnie o balagan codziennie 🤦 syn jak posprząta to ma porządek a córka to straszny bałaganiarz, nie wiem już jak do niej dotrzeć. Nawet jak ma cos schować do szafki czy biurka to upchnie w kąt i myśli, że nie widać, ciuchy ja jej układam bo nie mogę na to patrzeć 🤦 ale jak się urodzi małe to nie będę już tak miała czasu, żeby im sprzątać w pokoju. Coś muszę przez wakacje wymyslic
    U mnie w rodzinie w takiej sytuacji sprawdzało się płacenie za sprzątanie 10 zł czy jakąś inną kwotę 😅,ale każdy na taki sposób ma różne zdanie

    🤱19 lat🧑‍🍼24 lat
    Starania od 5 maja 2023
    7. Lutego 2024⏸️
    8 lutego 2024 USG o dwa maluszki 5 tygodni
    👶1.35 cm
    👶1.52cm
    23.02 USG ,maluszki 7 tygodni,dwa bijące serduszka ❤️❤️
    15.03 USG
    👶4.33 cm
    👶4.10cm
    03.04 USG
    Znamy płeć 🩵🩵
    Termin porodu 15-17 września 🥹
    preg.png
  • Nowanna Autorytet
    Postów: 766 781

    Wysłany: 26 kwietnia, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czy któraś z was pije kolagen w ciąży? Coś mnie naszło, bo chce żeby mi włosy szybciej odrosły i ponoć po kolagenie rosną jak szalone 😅. Ale nigdy nie piłam takich specyfików i nie wiem czy warto, czy to smaczne. Ponoć w ciąży dozwolone 🙂.

    preg.png
  • kleopatr4 Autorytet
    Postów: 740 837

    Wysłany: 26 kwietnia, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mimi cudny synio🥹 ten nosek!!!
    Widzisz podobieństwo w rysach buzi porównując z pozostałymi dzieciakami?

    mimi_m lubi tę wiadomość

    Baby #1 Wrzesień 2024
  • lady_in_black Autorytet
    Postów: 887 774

    Wysłany: 26 kwietnia, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klarara wrote:
    Dziewczyny, zdycham.
    Pisałam Wam, że tak mnie ostatnio wymroziło w kościele.
    Wzięłam apap i leżę pod kocem. Wszystko mnie boli. Kości, skóra, nawet włosy na głowie 😷 co robić? Gorączka też jest. Myślicie, że lekarz czy bez sensu bo i tak nic nie pomoże?

    Brzmi trochę grypowo...:| a nie jak zwykłe przeziębienie. Jeśli się będzie pogarszać i gorączka będzie dość wysoka, leć na nocną opiekę. A póki co dużo ciepłego picia i kocyk. Możesz też łyknąć cynk.

    Klarara lubi tę wiadomość

    preg.png
    ct2/minimalna niedoczynność tarczycy
    12.2022- 18tc 💔/05.2023 11 tc 💔
    08.2023 TAC/11.2023 wznowienie starań
    05.01.24- ⏸️cień cienia
    07.01.24 beta 66 :)/09.01.24 beta 161 :)
    24.01.24 3,5 mm/ 110FHR❤️
    01.02.24 1,3 cm /158 FHR❤️
    21.02.24 3,61 cm /170 FHR❤️
    01.03.24 Sanco- niskie ryzyka/🩷
    06.03.24 badania prenatalne- 5,69 cm/FHR 156 ❤️
    14.04.24 250 g :)
    25.04.24 300 g: )
    15.05.24 połówkowe, wszystko ok 443 g :)
    05.06.24 830 g :)
    5.07.24 III prenatalne 1456 g/ 45 percentyl ❤️
  • lady_in_black Autorytet
    Postów: 887 774

    Wysłany: 26 kwietnia, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowanna wrote:
    Dziewczyny, czy któraś z was pije kolagen w ciąży? Coś mnie naszło, bo chce żeby mi włosy szybciej odrosły i ponoć po kolagenie rosną jak szalone 😅. Ale nigdy nie piłam takich specyfików i nie wiem czy warto, czy to smaczne. Ponoć w ciąży dozwolone 🙂.

    Z tym kolagenem to w sumie bez sensu :P chyba na Okiem Chemika był fajny film na ten temat :)

    kleopatr4 lubi tę wiadomość

    preg.png
    ct2/minimalna niedoczynność tarczycy
    12.2022- 18tc 💔/05.2023 11 tc 💔
    08.2023 TAC/11.2023 wznowienie starań
    05.01.24- ⏸️cień cienia
    07.01.24 beta 66 :)/09.01.24 beta 161 :)
    24.01.24 3,5 mm/ 110FHR❤️
    01.02.24 1,3 cm /158 FHR❤️
    21.02.24 3,61 cm /170 FHR❤️
    01.03.24 Sanco- niskie ryzyka/🩷
    06.03.24 badania prenatalne- 5,69 cm/FHR 156 ❤️
    14.04.24 250 g :)
    25.04.24 300 g: )
    15.05.24 połówkowe, wszystko ok 443 g :)
    05.06.24 830 g :)
    5.07.24 III prenatalne 1456 g/ 45 percentyl ❤️
  • Klarara Autorytet
    Postów: 901 756

    Wysłany: 26 kwietnia, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puszek♡ wrote:
    Klarara, już pełną parą przygotowania u Was? Dzieciaczki będą mieć razem pokój?

    U mnie teraz mają wspólny 11latek i 8latka ale kłótnie o balagan codziennie 🤦 syn jak posprząta to ma porządek a córka to straszny bałaganiarz, nie wiem już jak do niej dotrzeć. Nawet jak ma cos schować do szafki czy biurka to upchnie w kąt i myśli, że nie widać, ciuchy ja jej układam bo nie mogę na to patrzeć 🤦 ale jak się urodzi małe to nie będę już tak miała czasu, żeby im sprzątać w pokoju. Coś muszę przez wakacje wymyslic

    Na razie tylko ubrania będą mieć razem bo Mały i tak będzie z nami w sypialni miał łóżeczko. Wolałam kupić jedną dużą szafę niż jakieś kolejne komody, tym bardziej, że meble córki mieliśmy wymieniać.
    Jak syn podrośnie i córce nie będzie przeszkadzał to zostanie ewakuowany do wspólnego pokoju bo córka ma bardzo duży pokój. Jeśli nie będzie chciała to będziemy musieli oddać sypialnie 😭

    Puszek♡ lubi tę wiadomość

    preg.png
  • Klarara Autorytet
    Postów: 901 756

    Wysłany: 26 kwietnia, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lady_in_black wrote:
    Brzmi trochę grypowo...:| a nie jak zwykłe przeziębienie. Jeśli się będzie pogarszać i gorączka będzie dość wysoka, leć na nocną opiekę. A póki co dużo ciepłego picia i kocyk. Możesz też łyknąć cynk.

    I jak zwykle jak coś się u nas dzieje to jest piątek lub weekend. Standard.

    kleopatr4 lubi tę wiadomość

    preg.png
  • lady_in_black Autorytet
    Postów: 887 774

    Wysłany: 26 kwietnia, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klarara wrote:
    I jak zwykle jak coś się u nas dzieje to jest piątek lub weekend. Standard.

    Przecież to norma :P ja też mam rozeznane punkty z nocną opieką w mojej okolicy.
    Dziewczyny z Rz- polecam Rycerską ;) odradzam Lwowską

    preg.png
    ct2/minimalna niedoczynność tarczycy
    12.2022- 18tc 💔/05.2023 11 tc 💔
    08.2023 TAC/11.2023 wznowienie starań
    05.01.24- ⏸️cień cienia
    07.01.24 beta 66 :)/09.01.24 beta 161 :)
    24.01.24 3,5 mm/ 110FHR❤️
    01.02.24 1,3 cm /158 FHR❤️
    21.02.24 3,61 cm /170 FHR❤️
    01.03.24 Sanco- niskie ryzyka/🩷
    06.03.24 badania prenatalne- 5,69 cm/FHR 156 ❤️
    14.04.24 250 g :)
    25.04.24 300 g: )
    15.05.24 połówkowe, wszystko ok 443 g :)
    05.06.24 830 g :)
    5.07.24 III prenatalne 1456 g/ 45 percentyl ❤️
‹‹ 281 282 283 284 285 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 propozycje pysznych koktajli na ciążowe dolegliwości!

Cierpisz na typowo ciążowe dolegliwości? Twój układ pokarmowy jest bardzo wrażliwy i męczą Cię ciągłe niestrawności? A może nie możesz poradzić sobie z bolesnymi skurczami łydek? Poznaj kilka prostych i naturalnych sposobów na ciążowe dolegliwości - odkryj przepisy na koktajle! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ