X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne 🍀Wrześniowe mamy 2024🍀
Odpowiedz

🍀Wrześniowe mamy 2024🍀

Oceń ten wątek:
  • Aaga Autorytet
    Postów: 1265 1230

    Wysłany: 6 czerwca, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas mały będzie spał w swoim łóżeczku u nas w pokoju, ewentualnie dostawka jak będzie bardzo wymagający z cycem. Córka poszła do siebie gdzieś w wieku 3 lat potem na jakiczas wróciła i już ponad pół roku śpi w swoim pokoju, mamy zapalone małe lampki żeby w nocy trafiła. Ja może jestem wyjątkiem, ale... niecierpię spać z moją córką😅 ona zresztą z nami też. Bardzo się wierci, robi obroty po 360st, kopie nas w głowy, brzuchy itd. Nienawidzi być przykryta więc się rozkopuje, a i tak jest jej za gorąco i... kładzie się na ziemi bo jest chłodniej 😅 więc dla każdego wygodniej jak każdy śpi w swoim łóżku.

  • Osa 🐝 Autorytet
    Postów: 2533 3389

    Wysłany: 6 czerwca, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My robimy pokoik małej z komodą, łóżeczkiem i szafą, ale dostawka będzie w naszej sypialni, nie wyobrażam sobie nie mieć tego maleństwa przy sobie 🥹 jak zasnąć 🙈
    Pokój będzie do użytku codziennego

    event.png

    👩🏽 🐕‍🦺 31
    immunologia ✔️genetyka ✔️
    04/2022 histeroskopia ✔️
    04/2022 drożność j. ✔️
    09/2023 laparo. L. Jajnik ✔️
    Ahm -2,8/ cykle 30-32 ✔️

    🧔🏻‍♂️30
    Morfologia 4 ✔️ genetyka ✔️
    Przeciwciała pp. 05/23 70%✖️10/23-> 36% ✔️

    INVIMED Wrocław
    💉ivf. 11/2023 ❄️❄️❄️

    27.12.2023 transfer ❄️🤍
    6dpt. ⏸️ beta: 25,4/8dpt. 83,8
    12dpt.551,00 /14dpt. 1385,00
    16dpt. 2773,00 /26dpt. ♡ 31649,00

    11+3 niskie ryzyko 6,04 cm ♥️
    17+0 227 g 👧🏻.
    23+3 połówkowe 695g
    33+5 2500 g
    36+5 3200 g 🩷

    39+1 👧🏻 4000g 56cm ☀️

    Ferie:❄️❄️
    🤰🏻 ♡
  • Aaga Autorytet
    Postów: 1265 1230

    Wysłany: 6 czerwca, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najgorzej wpadłam w to Vinted... po co mi to było 😅
    Jedyne to kupie tam jeszcze bujaczek z babybjorn i na tym koniec 😁

  • blador2 Autorytet
    Postów: 5213 8664

    Wysłany: 6 czerwca, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja liczę, że drugie będzie lepiej spało niż pierworodny🫣 z którym spałam po pół nocy do 7 r.ż. a usypiałam do 8 r.ż.🫣 ale gdzieś z tyłu głowy mam, że siostra może być równie wymagająca😊

    👩 36 🧔‍♂️40
    ⛪️ 2012
    💙2015🩷2024
    💔 12/2023
    i żyli długo i szczęśliwie...
  • Klarara Autorytet
    Postów: 901 756

    Wysłany: 6 czerwca, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaga wrote:
    U nas mały będzie spał w swoim łóżeczku u nas w pokoju, ewentualnie dostawka jak będzie bardzo wymagający z cycem. Córka poszła do siebie gdzieś w wieku 3 lat potem na jakiczas wróciła i już ponad pół roku śpi w swoim pokoju, mamy zapalone małe lampki żeby w nocy trafiła. Ja może jestem wyjątkiem, ale... niecierpię spać z moją córką😅 ona zresztą z nami też. Bardzo się wierci, robi obroty po 360st, kopie nas w głowy, brzuchy itd. Nienawidzi być przykryta więc się rozkopuje, a i tak jest jej za gorąco i... kładzie się na ziemi bo jest chłodniej 😅 więc dla każdego wygodniej jak każdy śpi w swoim łóżku.

    Nie jesteś 😁 dla mnie każdy powinien spać w swoim łóżku. Jak córka wędrowała do nas w nocy to wstawałam niewyspana i wkurzona. No i z mężem też chcę mieć relacje małżeńsko-łóżkowe i poszaleć czasami, ubrać coś fajnego a nie matka kwoka w stare gacie i z dziećmi do łóżka 🫣

    Aaga, Nowanna, bonassola, marti lubią tę wiadomość

    preg.png
  • Mami36 Ekspertka
    Postów: 208 84

    Wysłany: 6 czerwca, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klarara wrote:
    Nie jesteś 😁 dla mnie każdy powinien spać w swoim łóżku. Jak córka wędrowała do nas w nocy to wstawałam niewyspana i wkurzona. No i z mężem też chcę mieć relacje małżeńsko-łóżkowe i poszaleć czasami, ubrać coś fajnego a nie matka kwoka w stare gacie i z dziećmi do łóżka 🫣
    Odpowiem jako matka kwoka🙂-śpiąc z dziećmi nie trzeba mieć starych gaci i można mieć fajne piżamki🙂 poszaleć można wyjść do innego pokoju. Ale oczywiście rozumiem, że każdy robi jak jest dla niego najlepsze i nie zawsze da się spać z dzieckiem.

    mm02, Kira lubią tę wiadomość

  • lady_in_black Autorytet
    Postów: 887 774

    Wysłany: 6 czerwca, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja planuję na początku dostawkę, za chwilę pewnie mała będzie spala z nami. Za bardzo lubię spać, żeby robić maratony po domu 😅 mąż się zarzeka, że łóżko jest nasze, ale jestem przekonana, że się szybko podda 🙂

    blador2, Zenka1 lubią tę wiadomość

    preg.png
    ct2/minimalna niedoczynność tarczycy
    12.2022- 18tc 💔/05.2023 11 tc 💔
    08.2023 TAC/11.2023 wznowienie starań
    05.01.24- ⏸️cień cienia
    07.01.24 beta 66 :)/09.01.24 beta 161 :)
    24.01.24 3,5 mm/ 110FHR❤️
    01.02.24 1,3 cm /158 FHR❤️
    21.02.24 3,61 cm /170 FHR❤️
    01.03.24 Sanco- niskie ryzyka/🩷
    06.03.24 badania prenatalne- 5,69 cm/FHR 156 ❤️
    14.04.24 250 g :)
    25.04.24 300 g: )
    15.05.24 połówkowe, wszystko ok 443 g :)
    05.06.24 830 g :)
    5.07.24 III prenatalne 1456 g/ 45 percentyl ❤️
  • mm02 Ekspertka
    Postów: 213 156

    Wysłany: 6 czerwca, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mami36 wrote:
    Odpowiem jako matka kwoka🙂-śpiąc z dziećmi nie trzeba mieć starych gaci i można mieć fajne piżamki🙂 poszaleć można wyjść do innego pokoju. Ale oczywiście rozumiem, że każdy robi jak jest dla niego najlepsze i nie zawsze da się spać z dzieckiem.
    Popieram :-D wiem o co chodzi, generalnie fajnie miec lozko dla siebie ale tak jak mowisz, inne pokoje też ok. My akurat mamy procz sypialni kanape z lozkiem w salonie i udalo sie spłodzic potomka a zajelo nam to az rok 😁

  • Klarara Autorytet
    Postów: 901 756

    Wysłany: 6 czerwca, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mami36 wrote:
    Odpowiem jako matka kwoka🙂-śpiąc z dziećmi nie trzeba mieć starych gaci i można mieć fajne piżamki🙂 poszaleć można wyjść do innego pokoju. Ale oczywiście rozumiem, że każdy robi jak jest dla niego najlepsze i nie zawsze da się spać z dzieckiem.

    Wierzę, że nie masz starych gaci. 😂
    Oczywiście jak kto woli.
    Dla mnie łóżko jest moją oazą po całym dniu.☺️

    preg.png
  • Ojejku Ekspertka
    Postów: 219 317

    Wysłany: 6 czerwca, 23:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na ten moment też nie chciałabym i nie wyobrażam sobie, żeby dziecko spało z nami w łóżku, ale też wiem, że teraz, to ja sobie mogę planować 🙈

    Zenka1, marti lubią tę wiadomość

    preg.png
  • Oela91 Ekspertka
    Postów: 179 296

    Wysłany: 6 czerwca, 23:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kleopatr4 wrote:
    Nowanna i chyba oela, wy jesteście z Trójmiasta - czy tez macie gorszy dzień? Bo może to pogoda?
    Wpadam w chwili pisania na to żeby zmierzyć ciśnienie, więc idę to zrobić…

    Ja od wczoraj w szpitalu i cały czas mam gorszy dzien 😂 nawet nie wiem jaka pogoda dzisiaj, okno na dziedziniec i słońce tylko przez godzine do mnie trafiało…

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 września, 23:42

  • Aaga Autorytet
    Postów: 1265 1230

    Wysłany: 7 czerwca, 07:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oela czyli amnio jeszcze nie jest przesądzona?

    Ja zaraz do dentysty, już jestem przerażona. Staram się mega dbać o zęby, ale i tak często mam coś do zrobienia. Mój mąż tylko szczotkuje i nie ma nawet najmniejszej dziurki🤨
    Orientujecie się jak jest z refundacją w ciąży?

    Oela91 lubi tę wiadomość

  • kleopatr4 Autorytet
    Postów: 740 837

    Wysłany: 7 czerwca, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O północy już czułam się tak źle że mąż musiał jechać na stację po colę. Brało mnie na wymioty. Wszystko co się dało zrobiłam i wyczerpałam domowe sposoby na to osłabienie. Oby to nie był powrót mdłości po prostu🥺

    Baby #1 Wrzesień 2024
  • blador2 Autorytet
    Postów: 5213 8664

    Wysłany: 7 czerwca, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oela w szpitalu można mieć dobry tylko dzień kiedy się z niego wychodzi😉 no ciekawe jaką podejmą decyzję...

    Aaga kciuki za wizytę. Ja mam nadzieję, że dzieci będą miały zęby w rodzinę Starego, bo ja każdy ząb połatany, mój mąż raptem 2, a jego brat 35 lat i żadnego ubytku😱

    Kleopatr4 a poczułaś się chociaż troszkę lepiej? Jak dzisiaj ciśnienie? Co do mdłości to ja się nie wypowiem... bo nadal mam, z synem miałam do 13/14 tc i potem ze 2 tygodnie po 30 tygodniu

    Ja dostałam wiatru w żagle po tych wynikach. Nawet to, że wstałam o 4 i już mnie męczy łazienka, przeszkadza mniej 😉

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 czerwca, 08:34

    Aaga, Oela91 lubią tę wiadomość

    👩 36 🧔‍♂️40
    ⛪️ 2012
    💙2015🩷2024
    💔 12/2023
    i żyli długo i szczęśliwie...
  • Zenka1 Ekspertka
    Postów: 171 226

    Wysłany: 7 czerwca, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oela trzymam kciuki i wierzę z jakąkolwiek będzie decyzja to będzie dla was najlepsza.

    Fajna dyskusja się wywiązała odnośnie tego spania i teraz jeszcze bardziej mam mętlik 😅 W razie czego przestawić meble to chwila moment, więc zobaczymy jak to wyjdzie finalnie.

    Zrobiłam sobie wstępną listę kilku modeli terenowych karocy

    - [ ] Roman Ivi
    - [ ] Thule Urban glide 4
    - [ ] Bugaboo fox club
    - [ ] Bugaboo fox 5
    - [ ] Venicci tintum edge


    Pojedziemy dziś rozejrzeć się i posłuchać co sprzedawcy polecają.

    Oela91, kleopatr4 lubią tę wiadomość

    preg.png
  • Aaga Autorytet
    Postów: 1265 1230

    Wysłany: 7 czerwca, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blador ja właśnie też, ale o dziwo wszystko git, ściągnął kamień i fluoryzacja :) No i mam nitkowac i szczoteczka elektryczna - i nic nie zapłaciłam to mi się najbardziej podobało 😅

    Kleopatra ja od jakiegoś tygodnia też mam nawrót mdłości i kwaśny posmak w ustach i ciągłe uczucie przepełnienia. Czasami mały wali już chyba po żołądku bo w sekunde potrafi mnie tak naciągnàć, że masakra. Dziś cała noc walił w okolicach pęcherza więc łazienka dosłownie co 5 min ledwo na oczy patrze, a do tego cała obolała jestem...

    Dla mnie szpitale to trauma...

  • Oela91 Ekspertka
    Postów: 179 296

    Wysłany: 7 czerwca, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje dziewczyny! To jest cudowna grupa, szkoda ze nie ma na niej tylko nudnych ciąż, ale z takim wsparciem żadne anomalie nie straszne 💪

    Dokładnie, amnio nie jest przesądzona, ale jeśli będą kluli, to akurat liczę ze mnie jeszcze zostawia na obserwacji bo będę się czuła bezpieczniej w szpitalu 🙂

    Zenka1, blador2, Aaga, kleopatr4 lubią tę wiadomość

  • Zenka1 Ekspertka
    Postów: 171 226

    Wysłany: 7 czerwca, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oela ja pamiętam że po mojej amnio wykonanej nie w szpitalu kazali mi jeszcze siedziec chyba godzinę czy dwie i robili ponowne usg. Jeśli jesteś w szpitalu na pewno nie puszczą Cię po tym od razu do domu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 czerwca, 10:30

    Oela91 lubi tę wiadomość

    preg.png
  • Oela91 Ekspertka
    Postów: 179 296

    Wysłany: 7 czerwca, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zenka1 wrote:
    Oela ja pamiętam że po mojej amnio wykonanej nie w szpitalu kazali mi jeszcze siedziec chyba godzinę czy dwie i robili ponowne usg. Jeśli jesteś w szpitalu na pewno nie puszczą Cię po tym od razu do domu.

    A w ktorym tygodniu miałaś robioną?

  • Zenka1 Ekspertka
    Postów: 171 226

    Wysłany: 7 czerwca, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    15+ kilka dni. Więc Ciebie na pewno baczniej będą obserwować

    Oela91 lubi tę wiadomość

    preg.png
‹‹ 372 373 374 375 376 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ