X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne 🍀Wrześniowe mamy 2024🍀
Odpowiedz

🍀Wrześniowe mamy 2024🍀

Oceń ten wątek:
  • Zazuzi Autorytet
    Postów: 597 555

    Wysłany: 7 czerwca, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja pobyt w szpitalu traktuje trochę jak wakacje all inclusive 🤣 mam czas by się wyspać, odpocząć. Poczytać książkę. Jeść pod nosek przyniosą.. ale to w tej ciąży. Byłam na ten moment 2 razy i to tylko na badania, diagnozy.

    Jak leżałam w pierwszej ciąży czy później co miesiąc z córką lądowałam to nie podchodziłam do tego w ten sposób, bo wiadomo się nie dało.

    kleopatr4, Oela91 lubią tę wiadomość

    preg.png
  • kleopatr4 Autorytet
    Postów: 740 837

    Wysłany: 7 czerwca, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    blador2 wrote:
    Kleopatr4 a poczułaś się chociaż troszkę lepiej? Jak dzisiaj ciśnienie? Co do mdłości to ja się nie wypowiem... bo nadal mam, z synem miałam do 13/14 tc i potem ze 2 tygodnie po 30 tygodniu
    Na pół godziny może. Rano znowu zmuła totalna. Teraz już wyraźne mdłości, dziwne uczucie w żołądku. A jem lekko. Ciśnienie jak na moje preferencje jest wysokie bo 1017, a najlepiej się czuję jak jest koło 1000. Moje ciśnienie dalej nisko, ale kofeiny nie ruszam.
    Aaga właśnie wczoraj miałam mega reflux i myślę czy nie spróbować ssać rennie.
    W ogóle to jest bardzo ciekawe, że mdłości miałam w 7-8 tc, 16-18 i teraz 25 i wygląda że one tak wracają co jakiś czas🤷🏼‍♀️

    Baby #1 Wrzesień 2024
  • Adek2 Przyjaciółka
    Postów: 104 78

    Wysłany: 7 czerwca, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zenka1 wrote:
    Oela trzymam kciuki i wierzę z jakąkolwiek będzie decyzja to będzie dla was najlepsza.

    Fajna dyskusja się wywiązała odnośnie tego spania i teraz jeszcze bardziej mam mętlik 😅 W razie czego przestawić meble to chwila moment, więc zobaczymy jak to wyjdzie finalnie.

    Zrobiłam sobie wstępną listę kilku modeli terenowych karocy

    - [ ] Roman Ivi
    - [ ] Thule Urban glide 4
    - [ ] Bugaboo fox club
    - [ ] Bugaboo fox 5
    - [ ] Venicci tintum edge


    Pojedziemy dziś rozejrzeć się i posłuchać co sprzedawcy polecają.

    Kupiłam urban glide 2w1 z gondolą. spacerówką już biegałam po ogrodzie i jest fantastyczny 😉 wózek czołg, ale na kilka wad, np. Spacerówki nie obrócisz przodem do rodzica.

    U nas dzidziol będzie w dostawce przy naszym łóżku, ale osobne łóżeczko mam też w jej pokoiku. Oba łóżeczka dostaliśmy w spadku więc w sumie mam komfort testowania obu opcji 😎

    Oela trzymam kciuki, żeby dali jasne rekomendacje, to będziesiąty mogła spokojne oprzeć sie na lekarskich wskazówkach. Przyjaciółka trzy razy miała amnio, mówi, ze nic strasznego. Trzy razy wszystko było ok pod kątem ewentualnych komplikacji. Niestety dwa razy ZD…

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 czerwca, 13:22

    33 lata, 4 lata starań po stracie

    2019 -19tc ciąża obumarła 💔
    2020 CB 💔
    04.23 CB 💔

    14.01 niespodziewane II 🥹
    SANCO - niskie ryzyka, dziewczynka 💖
    Termin na 24 września 2024
  • Oela91 Ekspertka
    Postów: 179 296

    Wysłany: 7 czerwca, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adek2 wrote:

    Oela trzymam kciuki, żeby dali jasne rekomendacje, to będziesiąty mogła spokojne oprzeć sie na lekarskich wskazówkach. Przyjaciółka trzy razy miała amnio, mówi, ze nic strasznego. Trzy razy wszystko było ok pod kątem ewentualnych komplikacji. Niestety dwa razy ZD…

    Współczuje kolezance ;( ja w zeszły poniedziałek taka chwile grozy przeżyłam, bo te wyniki główki (szczęśliwie błąd pomiaru) wskazywać by mogły na małogłowie, przeżyłam koszmar.

  • Puszek♡ Autorytet
    Postów: 317 348

    Wysłany: 7 czerwca, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adek przyjaciółka ma dwoje dzieci z ZD czy dwa razy w jednej ciąży miałam amniopunkcje?

    Zenka cieszę się ogromnie że po tym echo serca wszystko dobrze, liczę że u mnie na kolejnym prenatalnym usg też tak będzie 👌

    Zawsze uwielbiałam sandałki w lecie a teraz wszystkie te paski mi się wżynaja i pierwszy raz w życiu wybieram adidasy, jest mi po prostu wygodniej, kupilam celowo jasne na lato i coś mi się wydaje, że będę w nich śmigać plus conversy białe do sukienek i tak zleci lato....

    preg.png
  • Marta36 Autorytet
    Postów: 295 184

    Wysłany: 7 czerwca, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zenka1 wrote:
    Rozpoczęliśmy dziś sprzątanie szaf i już dwa duże wory wyniesione do kontenera i cały duży pojemnik rzeczy na Vinted. A to tylko z części narzeczonego 😅

    Zmieniła się mi też wizja i pokój który teraz jest od wszystkiego i niczego zostanie jednak pokojem dzidzi. To jest pokój oddalony od naszej sypialni i dlatego pierwotnie nie chcieliśmy z niego robić pokoju dziecka, ale sypialnia jest też biurem i mamy w niej kennel dla psa, z którego nie chcemy rezygnować bo to jego bezpieczna norka ( a kennel wielkości łóżeczka więc duży). Czyli do wyprawki dojdzie niania. To wydaje mi się bardziej rozsądne na ten moment ale co wyjdzie w praktyce to zobaczymy. Idę szukać beżu idealnego na ściany bo oczywiście zachcialo mi się malować 😁

    Właśnie wróciliśmy też z echa serduszka. Ktoś pytał jak to wygląda. Najpierw było standardowe prenatalne i przegląd malucha (wszystko idealnie), dopytałam też o główkę i aktualnie wg tych ich suwaczków jest tydzień do tyłu czyli w ogóle nie trzeba się tym martwić. Waga dzidzi ok 800g czyli też jak widać nie ma się co sugerować, bo przy wypisie ze szpitala w poniedziałek podawali mi prawie 900. Co do samego serduszka, tutaj do USG zasiadła już Pani docent i po prostu wygląda to tak że tym samym USG co resztę badania, w dużym powiększeniu oglądała serduszko z każdej strony, mierzyła, wybarwiała na kolory co tam potrzebowała zobaczyć. I jest wszystko w porządku, jest minimalna niedomykalność ale tak mała z jaką żyje podobno 90% z nas. Dostaliśmy bardzo ładne zdjęcia. ❤️

    https://zapodaj.net/plik-WoyRRqrXJC


    Ja chcę się szczepić i na krztusiec i na rsv ze względu na dzieci w wieku przedszkolnym w rodzinie, w przyszłym tyg dopytam mojego prowadzącego jakby to w moim przypadku widział. Wydaje się że im później tym lepiej, ale jeśli szew ściąga się w 37 tygodniu i może to wywołać akcje porodową to muszę być gotowa rodzić już w sierpniu. Więc szczepienia też odpowiednio wcześniej? Dużo pytań, mało odpowiedzi ale dowiem się.
    Tak , ja pytałam . Dzięki za info , czeka mnie to w lipcu i byłam ciekawa 😀
    Cieszę się że u Was wszystko dobrze 🤗

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 czerwca, 15:04

    Zenka1 lubi tę wiadomość

    preg.png
  • Aaga Autorytet
    Postów: 1265 1230

    Wysłany: 7 czerwca, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam dwie pary cudnych espadryli, całe lato zeszłe w nich prześmigałam, a teraz tak mnie obtarły, że ledwo w adidasach chodzę... ponoć są jakieś cudowne klapki z ruchomymi paskami na korku. Chyba zainwestuje...
    Dziewczyny też macie tak napiętą skórę brzucha?? Mam wrażenie, że brzuch nie wyrabia rosnąć za macicą i dzieckiem 😵‍💫 tak nieprzyjemne uczucie, że szok, nie pamiętam tego z pierwszej ciąży, ale wtedy brzuch miałam taki bardziej rozlany na boki, a teraz idzie bardziej do przodu.

  • blador2 Autorytet
    Postów: 5213 8664

    Wysłany: 7 czerwca, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaga oczywiście, że mam🫣 czasamo to aż mnie w środku brzuch po bokach boli tak jakby mnie ktoś skopał. Cóż to za klapki?

    👩 36 🧔‍♂️40
    ⛪️ 2012
    💙2015🩷2024
    💔 12/2023
    i żyli długo i szczęśliwie...
  • Akczi Autorytet
    Postów: 619 519

    Wysłany: 7 czerwca, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam brzuch strasznie napięty, mam wrażenie że mi zaraz pęknie a jeszcze dziś dzidzia tak się rusza że nawet podczas chodzenia mocno czuje i jest ciężko😅
    My w sypialni mamy zwykle łóżeczko I komodę, planujemy tak na conajmniej rok, półtorej a później zobaczymy bo wolny pokój mamy dość oddalony od sypialni i jest spory i narazie jest tam typowe składowisko😅

    😮1,5 roku starań
    27.12-⏸️

    28.12- beta 854
    30-12- beta 2148

    20.02- prenatalne 5,6 cm bobusia🥰
    26.02- 7,44 cm
    25.03- 17+3- 166g🐥
    22.04- 415g dziewczynki🩷
    08.05- 680g 🌹
    20.05-770g
    29+3- 1348g🤯
    32+3- 1940g
    34+3- 2500g🫠
    preg.png
  • Królowa_Śniegu Autorytet
    Postów: 431 775

    Wysłany: 7 czerwca, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny 🙋‍♀️ Melduję się po wizycie u mojej Pani doktor. Wszystko jest dobrze. Maja waży już 1.15kg 🫣 Rośnie dziewczynka, że ho ho.

    Dokucza mi rwa kulszowa po prawej stronie od jakiegoś czasu, ale dało się funkcjonować. Teraz boli mocniej i sprawia dość spory ból. Dostałam skierowanie do ortopedy/neurologa. No i jednak mam iść na ten holter bo pani doktor nie podoba się moje ciśnienie. Te dolne cały czas jest podwyższone, mimo że dobrze się czuję.. no i w poniedziałek idę na glukozę fuj🤢 Jakoś średnio mi się chce biegać po lekarzach.

    Co do tycia, u mnie na plusie 6kg. Mam nadzieję, że będzie max 10kg.

    Z butów polecam espadryle sandały. Ja nie lubię odkrytych palców i pięt i właśnie mam takie z zakrytymi i bardzo sobie chwalę. Są luźne i noga się nie poci. Tylko, że przy kostce jest pasek, to nie każdemu może pasować. Akurat u mnie się sprawdza bo mi każde buty bez paska spadają z pięt 🫣 No i cena mega, na allegro 60 zł - ideolo

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 czerwca, 16:12

    Layla205, Akczi, blador2, Nowanna, marti lubią tę wiadomość

    preg.png

    👩🏼’89
    AMH 9,2
    Drożność jajowodów 👍
    Kariotypy 👍

    👱🏻‍♂️’84
    Nasienie 👍
    Kariotypy 👍

    Niepłodność idiopatyczna

    ☀️05.2023 - 1 procedura IVF
    2x🥚 - 2 zarodki, które przestały się rozwijać w 3 dobie❌

    ☀️09.2023 - 2 procedura IVF
    17x🥚 - 6 zarodków wysokiej klasy

    05.09 - 1 transfer - 9tc 👼💔

    27.12 - 2 transfer blastki 4.1.2.
    1.01 - dwie kreski 🙏 trzymaj się okruszku
    2.01 - 20,2 beta hcg
    5.01 - 105,6 beta hcg
    15.01 - 5541 beta hcg 🤩
    23.01 - bijące serduszko💓 28178 beta hcg
    6.02 - CRL 1,9cm ❤️ FHR 150
    23.02 - 4,2cm ❤️
    4.03 - prenatalne - 6,3cm ❤️☺️
    22.03 - 145g szczęścia 🫶
    19.04 - 315g 🩷
    6.05 - połówkowe - 450g
    07.06 - 1.15kg
    12.07 - prenatalne - 1.8kg Maja💖
    ___________

    Mamy jeszcze ❄️❄️❄️❄️
  • Nowanna Autorytet
    Postów: 766 781

    Wysłany: 7 czerwca, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja z butów polecam na maxa Birkenstocki! One mają regulowane skórzane paski, mają też skórzaną wkładkę. Można wybrać z kilkoma paskami, a można z jednym. Duży wybór. Nie mam gumowych, ale słyszałam, że też są ok. Trochę kosztują, ale swoje pierwsze mam 7 lat i powiem Wam że całkiem spoko się trzymają. Chociaż to też różnie bo szwagierka ma rok i ma zciulane tak jakby chodziła w nich 10lat non stop… może wyjątkowo niszczy buty.

    Mi od kilku dni zaczęły bardzo puchnąć stopy, przez pogodę. U nas na szczęście około 17-20 stopni więc powinno być lepiej.

    Zenka, my dzidziola będziemy mieli u siebie w sypialni w dostawce. Planowo do około pół roku, ale czas pokaże 😊.

    Królowa_Śniegu, Zenka1, kleopatr4 lubią tę wiadomość

    preg.png
  • Zenka1 Ekspertka
    Postów: 171 226

    Wysłany: 7 czerwca, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tych wszystkich wózków o dziwo najlepiej jeździło się nam Roanem Ivi, też najbardziej się nam spodobał wizualnie mimo że z całego tego zestawienia jest najtańszy. Thula 3 i 4 odrzuciliśmy jako pierwsze co w sumie nas sportowców zaskoczyło :D Warty uwagi jest też venicci tinum ale upline. Jeszcze nie podjęliśmy ostatecznie decyzji pojedziemy w inne miejsce posłuchać opinii.

    Z ciekawostek na przełomie sierpnia i września ma być dostępna baza obrotowa do fotelika avionaut.

    Też mam brzuch trochę spięty i już czuję że coraz trudniej jest mi się podnosić i obracać na boki mimo że to robię wg przykazu Fizjo bokiem.

    Kupiłam sobie z miesiąc temu klapki a’la birkenstoki w deezee, dokładnie te i chodziłabym w nich non stop, sa zajebiste https://deezee.pl/bezowe-skorzane-klapki-plaskie-mollie?gad_source=1&gclid=CjwKCAjw34qzBhBmEiwAOUQcF46sJR6MyYeeAMTV3JiVMVqPoxIKQI7MhvU7GznCbS1x_ceFxHdV6BoCnP4QAvD_BwE

    Planuje kupić sobie też mule na dni bez pokazywania paluszków : p

    Królowa Śniegu kawał kobity tam nosisz! duża różnica między nami a jestem jedynie dzień za Tobą :o

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 czerwca, 16:51

    Królowa_Śniegu, Nowanna lubią tę wiadomość

    preg.png
  • Klarara Autorytet
    Postów: 901 756

    Wysłany: 7 czerwca, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam dzisiaj plany i co... Jak nie urok, to sraczka.
    Pralka padła i pojawił się komunikat "zatkany filtr wody". Ok, mąż wyczyścił i dalej to samo.. musiał wyciągać ją całą a niestety zabudowana 🤦 wodę trzeba było spuścić, łazienka brudna, zalana... Ale naprawił! Zapchany był jakiś zawór czy wężyk, który wchodzi do ściany..
    Dopiero skończyłam sprzątać łazienkę i już nie mam siły na nic 😐

    preg.png
  • Klarara Autorytet
    Postów: 901 756

    Wysłany: 7 czerwca, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zenka1 wrote:
    Z tych wszystkich wózków o dziwo najlepiej jeździło się nam Roanem Ivi, też najbardziej się nam spodobał wizualnie mimo że z całego tego zestawienia jest najtańszy. Thula 3 i 4 odrzuciliśmy jako pierwsze co w sumie nas sportowców zaskoczyło :D Warty uwagi jest też venicci tinum ale upline. Jeszcze nie podjęliśmy ostatecznie decyzji pojedziemy w inne miejsce posłuchać opinii.

    Z ciekawostek na przełomie sierpnia i września ma być dostępna baza obrotowa do fotelika avionaut.

    Też mam brzuch trochę spięty i już czuję że coraz trudniej jest mi się podnosić i obracać na boki mimo że to robię wg przykazu Fizjo bokiem.

    Kupiłam sobie z miesiąc temu klapki a’la birkenstoki w deezee, dokładnie te i chodziłabym w nich non stop, sa zajebiste https://deezee.pl/bezowe-skorzane-klapki-plaskie-mollie?gad_source=1&gclid=CjwKCAjw34qzBhBmEiwAOUQcF46sJR6MyYeeAMTV3JiVMVqPoxIKQI7MhvU7GznCbS1x_ceFxHdV6BoCnP4QAvD_BwE

    Planuje kupić sobie też mule na dni bez pokazywania paluszków : p

    Królowa Śniegu kawał kobity tam nosisz! duża różnica między nami a jestem jedynie dzień za Tobą :o
    Kurcze, będziemy jechać jednak oglądać te wózki na żywo, ale szczerze mówiąc to nawet nie chce mi się oglądać tego Roana bo polecają go na maxa i co druga laska go kupuje. Musi być naprawdę bardzo dobry, ale będzie ich multum na ulicach a mnie to denerwuje..

    kleopatr4, marti lubią tę wiadomość

    preg.png
  • Królowa_Śniegu Autorytet
    Postów: 431 775

    Wysłany: 7 czerwca, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klarara wrote:
    Kurcze, będziemy jechać jednak oglądać te wózki na żywo, ale szczerze mówiąc to nawet nie chce mi się oglądać tego Roana bo polecają go na maxa i co druga laska go kupuje. Musi być naprawdę bardzo dobry, ale będzie ich multum na ulicach a mnie to denerwuje..

    Szczerze częściej rzucają mi się w oczy złote skrzydła od Cybexa niż Roan Ivi 🫣

    lady_in_black, karola_b lubią tę wiadomość

    preg.png

    👩🏼’89
    AMH 9,2
    Drożność jajowodów 👍
    Kariotypy 👍

    👱🏻‍♂️’84
    Nasienie 👍
    Kariotypy 👍

    Niepłodność idiopatyczna

    ☀️05.2023 - 1 procedura IVF
    2x🥚 - 2 zarodki, które przestały się rozwijać w 3 dobie❌

    ☀️09.2023 - 2 procedura IVF
    17x🥚 - 6 zarodków wysokiej klasy

    05.09 - 1 transfer - 9tc 👼💔

    27.12 - 2 transfer blastki 4.1.2.
    1.01 - dwie kreski 🙏 trzymaj się okruszku
    2.01 - 20,2 beta hcg
    5.01 - 105,6 beta hcg
    15.01 - 5541 beta hcg 🤩
    23.01 - bijące serduszko💓 28178 beta hcg
    6.02 - CRL 1,9cm ❤️ FHR 150
    23.02 - 4,2cm ❤️
    4.03 - prenatalne - 6,3cm ❤️☺️
    22.03 - 145g szczęścia 🫶
    19.04 - 315g 🩷
    6.05 - połówkowe - 450g
    07.06 - 1.15kg
    12.07 - prenatalne - 1.8kg Maja💖
    ___________

    Mamy jeszcze ❄️❄️❄️❄️
  • Zenka1 Ekspertka
    Postów: 171 226

    Wysłany: 7 czerwca, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oooo to widzisz nawet nie wiedziałam że taki jest popularny. Nie wiedziałam jakie są też ceny poszczególnych wózków i nie sprawdzałam tego żeby się nie sugerować. Ja patrzyłam głównie pod kątem leśnych ścieżek i tego czy mi się po prostu podoba. Plus za to że ma większe koła z przodu więc w razie pluchy i błota łatwiej będzie nim manewrować w takich warunkach. Najbardziej też podobała mi się amortyzacja i prowadzenie, ale na sucho to sobie można sprawdzać. Podoba mi się też łamana rączka i to że jest skórzana. Mało istotne są za to dla mnie torba i koszyk na dole które w innych wózkach były fajniejsze/większe/ bardziej eleganckie. A najbardziej byłam w szoku że wg mnie i narzeczonego on wygląda zdecydowanie porządniej niż np Bugaboo.

    Chcę jechać też do bobowozki, może tam będą mieć jakieś przygotowane różne nawierzchnie żeby zobaczyć jak faktycznie na nierównościach te wózki wypadają. Tutaj tego nie było :(


    No i zakochałam się w spacerówce Elodie w kropki 🫠🫠 ale to dla mieszczuchów opcja.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 czerwca, 17:19

    Nowanna, Ojejku lubią tę wiadomość

    preg.png
  • Zazuzi Autorytet
    Postów: 597 555

    Wysłany: 7 czerwca, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowanna wrote:
    Ja z butów polecam na maxa Birkenstocki! One mają regulowane skórzane paski, mają też skórzaną wkładkę. Można wybrać z kilkoma paskami, a można z jednym. Duży wybór. Nie mam gumowych, ale słyszałam, że też są ok. Trochę kosztują, ale swoje pierwsze mam 7 lat i powiem Wam że całkiem spoko się trzymają. Chociaż to też różnie bo szwagierka ma rok i ma zciulane tak jakby chodziła w nich 10lat non stop… może wyjątkowo niszczy buty.

    Mi od kilku dni zaczęły bardzo puchnąć stopy, przez pogodę. U nas na szczęście około 17-20 stopni więc powinno być lepiej.

    Zenka, my dzidziola będziemy mieli u siebie w sypialni w dostawce. Planowo do około pół roku, ale czas pokaże 😊.

    Mo właśnie o tych birkenstoclach ciągle słyszę tyle dobrego. No i podobają mi się. Mam jedne klapki w tym stylu z ccc i są super. Jak w końcu zużyje te co mam i doczekam się tego dnia, kiedy będę kupiwala sobie buty na lato to chyba właśnie te birkenstock kupie

    preg.png
  • Zazuzi Autorytet
    Postów: 597 555

    Wysłany: 7 czerwca, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też te skrzydła z cybexa często widuje. Ani trochę mi się to nie podoba, ale o gustach się nie dyskutuje😉

    Rosnąć nie widuje. U mnie w mieście to chyba jednak cybex zadzi.

    Królowa_Śniegu, lady_in_black lubią tę wiadomość

    preg.png
  • Klarara Autorytet
    Postów: 901 756

    Wysłany: 7 czerwca, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Królowa_Śniegu wrote:
    Szczerze częściej rzucają mi się w oczy złote skrzydła od Cybexa niż Roan Ivi 🫣

    Proszę Cię, tylko nie to 😂😂😂
    U mnie w mieście mało takich bambrów 🙈

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 czerwca, 18:04

    Królowa_Śniegu lubi tę wiadomość

    preg.png
  • Zenka1 Ekspertka
    Postów: 171 226

    Wysłany: 7 czerwca, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adek2 wrote:
    Kupiłam urban glide 2w1 z gondolą. spacerówką już biegałam po ogrodzie i jest fantastyczny 😉 wózek czołg, ale na kilka wad, np. Spacerówki nie obrócisz przodem do rodzica.

    Testowałaś go może na wertepach, jakieś kamienie etc? Czy tylko na ogrodzie?

    preg.png
‹‹ 373 374 375 376 377 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak pielęgnować skórę podczas ciąży?

W czasie ciąży skóra wymaga specjalnego traktowania - wystarczy poświęcić kilka minut dziennie, aby zadbać o jej dobrą kondycję i sprawić, by była bardziej elastyczna. Może to być bardzo pomocne w zminimalizowaniu ryzyka powstania rozstępów. Sprawdź, jak pielęgnować skórę podczas ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Raport "Jak rodzą Polki?" - doświadczenia kobiet na temat opieki okołoporodowej w Polsce

Fundacja “Rodzić po ludzku” w czerwcu opublikowała najnowszy raport na temat opieki okołoporodowej w Polsce. Jak rodzą Polki? Jak wygląda opieka okołoporodowa w naszym kraju? Przeczytaj zaskakujące wnioski!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ