X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne 🍀Wrześniowe mamy 2024🍀
Odpowiedz

🍀Wrześniowe mamy 2024🍀

Oceń ten wątek:
  • mm02 Ekspertka
    Postów: 210 153

    Wysłany: 16 lipca, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klarara wrote:
    Boli Was coś po seksie? Chyba dzisiaj jakoś pozycja nie ta i cała picza mnie pobolewa.
    Nie boli ale zapalu u mnie brak :-D tez mam blokade, jakos mysl, ze jest bobas w brzuchu mnie peszy, po prostu jak tak mozna przy dziecku :-p No ale ostatnio mąż juz nie dał mi zyc, to za przeproszeniem raz dwa i koniec i ciesz sie pan. Ja do formy to wróce po połogu.

  • Mami36 Ekspertka
    Postów: 208 84

    Wysłany: 16 lipca, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mm02 wrote:
    Nie boli ale zapalu u mnie brak :-D tez mam blokade, jakos mysl, ze jest bobas w brzuchu mnie peszy, po prostu jak tak mozna przy dziecku :-p No ale ostatnio mąż juz nie dał mi zyc, to za przeproszeniem raz dwa i koniec i ciesz sie pan. Ja do formy to wróce po połogu.
    Zawsze można powiedzieć, że lekarz zabronił😂

    Aaga, mm02 lubią tę wiadomość

  • Nowanna Autorytet
    Postów: 766 781

    Wysłany: 16 lipca, 23:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klarara wrote:
    Jak podaje 10j to liczę nawet do 30.

    Ja również trzymam całą igłę w udzie 39 sekund, czasami nawet dłużej :).

    preg.png
  • Aaga Autorytet
    Postów: 1265 1230

    Wysłany: 17 lipca, 02:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My mamy szlaban do nastepnej wizyty, ale chęci spore... myślę, że zaczniemy szaleć po donoszonej ciąży.

    U mnoe waga dużo poszła do góry bo jakieś 10-11kg, ale będę się martwić po porodzie.

  • Aaga Autorytet
    Postów: 1265 1230

    Wysłany: 17 lipca, 02:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co do ekspozycji brzuszka na słońce to unikam. W ogóle teraz unikam słońca mimo, że uwielbiam się opalać. Boje się przebarwień, jest mi gorąco i wychodzi mi uczulenie. Za to pokochaĺam się z deszczem i nocnymi temperaturami😅

  • Klarara Autorytet
    Postów: 901 756

    Wysłany: 17 lipca, 05:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mami36 wrote:
    Zawsze można powiedzieć, że lekarz zabronił😂
    Odpada jak mąż też chodzi na wizyty 😁.

    preg.png
  • mimi_m Autorytet
    Postów: 738 890

    Wysłany: 17 lipca, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaga - 10/11 to tez nie dużo, teraz już przystopuje, do miesiąca po porodzie tego nie będzie gdzie z 6/7kg zostawisz jeszcze w szpitalu.

    preg.png
  • mm02 Ekspertka
    Postów: 210 153

    Wysłany: 17 lipca, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny z cukrzycą, sprawdzacie obecnosc cial ketonowych paskami? Macie te ketony?

  • Zazuzi Autorytet
    Postów: 597 555

    Wysłany: 17 lipca, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mm02 wrote:
    Dziewczyny z cukrzycą, sprawdzacie obecnosc cial ketonowych paskami? Macie te ketony?
    Ja mam i sprawdzam jak sobie przypomnę. Zawsze negatywny.

    mm02 lubi tę wiadomość

    preg.png
  • mimi_m Autorytet
    Postów: 738 890

    Wysłany: 17 lipca, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z wyprawki dla siebie do porodu SN warto mieć:

    Pianka GINEXID, Tantum Rosa, konieczne własne przeciwbólowe, czopki glicerynowe, fajnie działa też zmrożone okłady z Rivanolu - nasącza sie gazik i do zamrażarki i takie zimne sie przykłada w szpitalu tak robili parę lat temu;-)

    Aaga, Nowanna, marti lubią tę wiadomość

    preg.png
  • Mami36 Ekspertka
    Postów: 208 84

    Wysłany: 17 lipca, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mm02 wrote:
    Dziewczyny z cukrzycą, sprawdzacie obecnosc cial ketonowych paskami? Macie te ketony?
    Sprawdzam codziennie rano, nie mam.

    mm02 lubi tę wiadomość

  • mm02 Ekspertka
    Postów: 210 153

    Wysłany: 17 lipca, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde a u mnie jeszcze to, niby niewielka ilość ale są. Coś robie nie tak, może jak zaczne brać więcej insuliny to sie uspokoi, oszaleje z tym

  • blador2 Autorytet
    Postów: 5213 8664

    Wysłany: 17 lipca, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mm02 ciała ketonowe to chyba za długa przerwa w jedzeniu

    lady_in_black lubi tę wiadomość

    👩 36 🧔‍♂️40
    ⛪️ 2012
    💙2015🩷2024
    💔 12/2023
    i żyli długo i szczęśliwie...
  • Mami36 Ekspertka
    Postów: 208 84

    Wysłany: 17 lipca, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mm02 wrote:
    Kurde a u mnie jeszcze to, niby niewielka ilość ale są. Coś robie nie tak, może jak zaczne brać więcej insuliny to sie uspokoi, oszaleje z tym
    Za długa przerwa w jedzeniu. Jesz drugą kolację?

  • mm02 Ekspertka
    Postów: 210 153

    Wysłany: 17 lipca, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No roznie z tą drugą, raz cos zjem raz nie. Moze w ogóle za malo jem. Ludzie swięci, czlowiek mysli ze je zdrowo i jest super a to nadal zle ;-)

  • Aaga Autorytet
    Postów: 1265 1230

    Wysłany: 17 lipca, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mimi_m wrote:
    Aaga - 10/11 to tez nie dużo, teraz już przystopuje, do miesiąca po porodzie tego nie będzie gdzie z 6/7kg zostawisz jeszcze w szpitalu.

    Mimi_m po pierwszej ciąży przytyłam 12kg do 34tc, a zrzuciałam 24kg w pół roku bez żadnyh diet (cudowne kp i brak czasu😅). Mam nadzieję , że teraz synek też tak pomoże wrócić do formy więc aż tak nie ubolewam.

    Miałam właśnie pytać czy kupujecie i tantum rosa i tą piankę do krocza? Muszę dokupić właśnie to, probiotyk, femaltiker. Na jaki probiotyk się będziecie decydowaćno ile w ogóle? Najwięcej słyszę o biogai czy jakoś tak i vivomaxie. Córce podawałam dicoflor.

    mimi_m lubi tę wiadomość

  • mimi_m Autorytet
    Postów: 738 890

    Wysłany: 17 lipca, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaga - ja miałam tak 2 razy ze spadło w 1 miesiącu co miało spaść ale nie wszystko z puli 9kg/10kg a potem do puki karmiłam przez rok nic i nie ważne co jadłam czy dużo czy mało waga spadła dopiero po KP magicznie 3kg. No wiec u mnie teoria ze karmienie wyciąga nie działała. Prolaktyna hamowała spadek wagi
    A starsza tylko na KP do 6m gdzie przyrosty miała takie że strach sie bać ;-)
    Urodzona 3,5kg a na 4miesiace miała 8kg.
    Dziś 15lat figura modelki 180cm ;-). A była bardzooo grubym niemowlęciem - taki urok

    Aaga lubi tę wiadomość

    preg.png
  • blador2 Autorytet
    Postów: 5213 8664

    Wysłany: 17 lipca, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaga kupiłam vivomixx bo czytałam, że biogaia czasami nasila problemy brzuszkowe, ale czy tak jest to nie wiem🤷‍♀️

    Aaga lubi tę wiadomość

    👩 36 🧔‍♂️40
    ⛪️ 2012
    💙2015🩷2024
    💔 12/2023
    i żyli długo i szczęśliwie...
  • WeraAnna Autorytet
    Postów: 413 435

    Wysłany: 17 lipca, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dawałam synkowi BioGaie i nie widziałam żadnych efektów. Natomiast ja sama czasem stosuję vivomix i stwierdzam że jest genialny. Zawsze po antybiotyku biorę albo jak mam zaostrzenie sibo. Jedyny minus że drogi jest

    marti lubi tę wiadomość

    preg.png
  • blador2 Autorytet
    Postów: 5213 8664

    Wysłany: 17 lipca, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WeraAnna na gemini korzystnie wychodzi ten dwupak po 5ml za chyba 58 zł. Ja wczoraj kupiłam stacjonarnie w aptece dla syna jakiś firmy krzak i 31 zł

    A stosowała któraś czopki ewa qu? Bo słyszałam, że są lepsze niż glicerynowe, polecała położna. Kupiłam już ale się zastanawiam czy nie dokupić jeszcze zwykłych🤔

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lipca, 11:40

    👩 36 🧔‍♂️40
    ⛪️ 2012
    💙2015🩷2024
    💔 12/2023
    i żyli długo i szczęśliwie...
‹‹ 467 468 469 470 471 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ