Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne WRZEŚNIOWE SZCZĘŚCIA 2016
Odpowiedz

WRZEŚNIOWE SZCZĘŚCIA 2016

Oceń ten wątek:
  • A_n_k_a_80 Autorytet
    Postów: 1015 931

    Wysłany: 1 lipca 2016, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To rozumie ze daleko, ale te wiklinowe tez sa super.
    Ksosia wrote:
    Anka mam najbliższą ikee w Poznaniu, a to ponad 120 km :-(

    Myślałam o koszyczkach wiklinowych wyłożonych materiałem.
    Coś takiego: http://pl.dawanda.com/product/93734987-koszyki-wiklinowe-z-materiaem-zestaw-3-szt (tutaj akurat bardzo drogie). Może mi się nie sprawdzić? bo nigdy nie miałam z nimi do czynienia...

    oar8xzkrz2cmciig.png

    klz9df9hkt3kb3im.png

    bfarxzdvckdf86xs.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lipca 2016, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaa znam to. Coś takiego, ale zmniejsymi przegródkami kupiłam na bielizne.. fajna sprawa. Sprawdze w pepco dostępność, bo w sumie taniej wyjdzie niż koszyczki, które i tak są schowane w szufladzie.....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lipca 2016, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zalezy z jakiego materialu sa ciuchy, bo ogoloem dzieciece ciuchy i ciuchy z delikatnych materialow powinno sie prac na 30 stopni, bo na 50 stopni moga sie skurczyc, albo stracic kolor, ale wcale tak byc nie musi :) nastepnym razem nie wstawiaj dzieciecych ciuszkow na takie wysokie temperatury, max 40 stopni

  • A_n_k_a_80 Autorytet
    Postów: 1015 931

    Wysłany: 1 lipca 2016, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sprawdz bo to sie bardziej oplaca i tak jak mowie skladasz na zamek na dole jak nie uzywasz, polecam kazdej na pierdulki dla malucha do szuflady.
    Ksosia wrote:
    Aaa znam to. Coś takiego, ale zmniejsymi przegródkami kupiłam na bielizne.. fajna sprawa. Sprawdze w pepco dostępność, bo w sumie taniej wyjdzie niż koszyczki, które i tak są schowane w szufladzie.....

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    oar8xzkrz2cmciig.png

    klz9df9hkt3kb3im.png

    bfarxzdvckdf86xs.png
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18204

    Wysłany: 1 lipca 2016, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja dziecięce zazwyczaj piore na 40 lub 60 stopni ale tez nie używam programu dla dzieci

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lipca 2016, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja planuję pranie i prasowanie w połowie lipca :P
    u nas nie ma trybu dziecięcego, więc wrzucę na bawełnę i temperaturę z metki, ubranka zmieszczą się na raz, a koszyki chcę kupić na drobiazgi typu czapeczki i skarpetki (i tu sobie przypomniałam, że nie mam nic pod szyję jak się zrobi chłodniej) i dodatkowy na jakieś higieniczno-kosmetyczne rzeczy.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lipca 2016, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje pranie czeka zmilowania, czyli żelazka ;) ogolnie nie mam duzo ubranek. Duzo distalsm, sama kipilam dwa bodziaki, dwa pajacyki i cztery polspiochy. Reszta jest po Iwo, synku koleżanki :)
    Fajny pomysł z tymi pudeleczkami :) ja leki córki trzymam w platikowym koszyczki, tak samo ozdoby do włosów i skarpetki, ale te organizery dużo ładniejsze :) zaraz zerkne na alkegro czy ich nir ma :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lipca 2016, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A_n_k_a_80 wrote:
    Polecam takie maaterialowe segregatory do szuflad z ikea sa na zamek na dole 6 szt po dwa rozmiary z kazdego kosztuja 20zl. Zaraz znajde foto to wstawie.
    http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=5795592172

    Taki coś?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lipca 2016, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    my takie organizery w ikea za grosze kupiliśmy ;) bardzo dobrze się spisują ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lipca 2016, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Little Red Fox wrote:
    my takie organizery w ikea za grosze kupiliśmy ;) bardzo dobrze się spisują ;)
    Mi zostaje allegro. Bo do ikei mam 100km.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lipca 2016, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nooo to prawda ze organizerki sie sprawdzaja przy takich drobnycn piersolach co wszedzie spaceruja po domu typu spinki, frotki mojej corki, ale do bielizny nie uzywam u nasmkazdy ma swoja szuflade skarpety sa zawsze poparowane a gatki poskladane w kostke takze zawsze siadlmk gdzie co lezy :)

  • A_n_k_a_80 Autorytet
    Postów: 1015 931

    Wysłany: 1 lipca 2016, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sabina wrote:
    http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=5795592172

    Taki coś?
    Te same ale w ikea sa tansze :)

    oar8xzkrz2cmciig.png

    klz9df9hkt3kb3im.png

    bfarxzdvckdf86xs.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lipca 2016, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja te organizery właśnie mam do szuflady z bielizną, w jednej piżamy, w innych: skarpetki, rajtki, gatki i jedną mam nawet na apaszki, dobrze że mój nie będzie potrzebował gumek, spinek i innych opasek, bo to zawsze zmora gubiąca się była :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lipca 2016, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A wlasciwie mam pytanie z innej beczki, co robicie dzis na obiad ?? Bo ja szukam imspiracji, xD

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lipca 2016, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 kwietnia 2017, 21:58

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lipca 2016, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja postanowiłam zjeść resztki, miałam kawałek ogórka to zrobiłam mizerię, w zamrażalniku kawalątek dorsza i do tego ryż, bo tyłka do sklepu nie chciało mi się ruszać ;) może z mężem gdzieś wyskoczę przed szkołą rodzenia, bo się nie najadłam :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lipca 2016, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oo, swietne te organizery. Moze niedlugo wybierzemy sie z mezem do ikei, to w sprobuje znalezc.
    Wczoraj zamowilismy lozeczko z materacem, posciel, pieluszki i nie moge siw doczekac jak przyjda :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lipca 2016, 16:44

    A_n_k_a_80, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lipca 2016, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ksosia, moja zazwyczaj na programie "bawełna" pierze ok. 2-3 h :/

    Anka super te wkałdy do szuflady, ja bym je w regale poukładała albo pod łóżeczkiem. Tylko jak ja je znajdę w sklepie Ikea? :O

    Ja dzisiaj na obiad schabik, ziemniaczki z koperkiem i masełkiem, brokuł i surówka.

  • haneczka Autorytet
    Postów: 2675 3596

    Wysłany: 1 lipca 2016, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muszę się wyżalić. Wydałam 425 zł z oszczędności w samej aptece gemini. A nie mam jeszcze butelek, smoczków, kocyków, karmników i wiele wiele innych.

    Macie jakiegoś poleconego sprzedawcę akcesoriów dziecięcych na allegro?

    Edit. W tych 425 zł jest kwota 100zł wydana na plastry na blizny po cc. Koszmarnie drogie, ale zamierzam ich używać przez 3 m-ce, bo zrobił mi się bliznowiec za 1. razem i teraz nie zamierzam do tego dopuścić. :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lipca 2016, 14:41

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lipca 2016, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    haneczka, ja dwa razy już zamawiałam u http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=37609074 i jestem zadowolona, bo wszystko się zgadzało, szybka wysyłka i dobre ceny ;)

    haneczka lubi tę wiadomość

‹‹ 1422 1423 1424 1425 1426 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ