Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne WRZEŚNIOWE SZCZĘŚCIA 2016
Odpowiedz

WRZEŚNIOWE SZCZĘŚCIA 2016

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lipca 2016, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o masakra, skąd się w domu nagle pojawia tyle niepotrzebnych rzeczy?? :P

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lipca 2016, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Little Red Fox wrote:
    o masakra, skąd się w domu nagle pojawia tyle niepotrzebnych rzeczy?? :P
    Przychodzą na nibynóżkach ;)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lipca 2016, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 kwietnia 2017, 21:25

  • agatia Autorytet
    Postów: 8750 4748

    Wysłany: 1 lipca 2016, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pirelko moja koleżanka karmiła bliźniaki jednocześnie "spod pachy" ;) tak się dzieciaki zgraly, że szło jej super :) do roku je karmiła.
    Moja ginka pozwala morfo robić po śniadaniu, tylko nie może być ono obfite i tłuste. Na diecie cukrzycowej trudno o obfite i tłuste :-D

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lipca 2016, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chyba czas zaszantażować męża że jeżeli nie umyje okna przez weekend sama to zrobię :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lipca 2016, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 kwietnia 2017, 21:58

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lipca 2016, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 kwietnia 2017, 21:58

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lipca 2016, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żabcia_ wrote:
    pirelko ja nie mówię, że się zmienią ale nigdy nie wiadomo kto jaki ma organizm, a wiem z doświadczenia, że już zdarzało się, że pan po śniadaniu miał WZW, a na drugi dzień już nie miał... Organizm ludzki jest niezbadany.

    I o ile fakt są badania na które większego wpływu nie ma "śniadanie" o tyle np już kawa sprawia, że wyglądają one zupełnie inaczej...
    Oczywiście, ja rozumiem że każdy jest inny :) napisałam tylko co mówiła moja ginekolog i jak to u mnie wyglądało.
    Ja kawkę akurat sobie odpuściłam w ciąży, a jeśli mam iść na badanie po śniadaniu to jem lekko ;)
    Myślę,że przeciwciała odpornościowe w grupach krwi wyjdą ok po śniadaniu.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lipca 2016, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 kwietnia 2017, 21:58

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lipca 2016, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żabcia, on mi nawet na krzesło nie pozwala wejść, żeby coś sprzątnąć.
    Jak myślisz, dlaczego robię porządki jak jest w pracy? ;D

    ostatnio na niego nakrzyczałam, że mnie traktuje jak jajko to się obraził...

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lipca 2016, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja mam w moim dobrze, bo sam bierze się za okna cały rok ;)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lipca 2016, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 kwietnia 2017, 21:58

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lipca 2016, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 kwietnia 2017, 21:58

  • agatia Autorytet
    Postów: 8750 4748

    Wysłany: 1 lipca 2016, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żabcia czy przeciwciała do grupy krwi powinno sie powtarzać? Bo moja ginka mówiła, że przy obydwu + nie musze juz tego powtarzać

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lipca 2016, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 kwietnia 2017, 21:58

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lipca 2016, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żabcia_ wrote:
    Spokojnie nie powinnaś się martwić o p/c ciała, a jeżeli wyjdą wątpliwe zawsze możesz mieć świadomość tego, że byłaś po posiłku i nie stresować się na zapas.

    Huh ja teraz przed wizytą też muszę zrobić p/c do grupy krwi ale z powtarzaniem wirusów to sobie jeszcze poczekam, żeby były aktualne na koniec ciąży.
    Mi zaleciła moja ginekolog, nic sama z siebie nie robię tylko to co mi zleci ;) i tak daje mi więcej badań niż konieczne :D
    My z mężem oboje mamy plus.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lipca 2016, 12:11

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lipca 2016, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi teraz jak byłam w szpitalu też badali przeciwciala mimo że mam właśnie plus, aż się zdziwiłam po co.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lipca 2016, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My z mezem mamy taka sama grupe krwi, to nie musimy robic zadnych dodatkowych badan, mja jedynie za tydzien w piatek na badanie moczu sie wybieram bl 11 mam wizyte to, musze miec swieze wyniki, krzywa juz robilam to narzie na nastepna wizyte juz nic robic nie musze :)


    Ja ez sie wzielam za pranoe i, sprzatanie, bo odkad moj maz po oprqcji jest na chorobowym to z porzadkami jestem na maksa do tylu :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lipca 2016, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do, popsutej zmywarki, nie zazdroszcze ! Ja ze wzgledu na moje stawy nie myje naczyn bo
    Moczenie rak sprawia ze mi puchna :/

    Ja mam zkywarke AEG jestem z niej bardzo zadowolona tak samo pralke mam z tej samej fiemy, kupilsmym 4 lata temu i odpukac nigdy zadnej awarii jeszcze nie bylo :)

  • agatia Autorytet
    Postów: 8750 4748

    Wysłany: 1 lipca 2016, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    my też mamy obydwoje plusy i robiłam przeciwciała na początku ciązy, teraz kazała juz ich nie powtarzać. niekórzy lekarze zlecaja powtórkę i nie bardzo wiem, czy robić, czy nie.

‹‹ 1420 1421 1422 1423 1424 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ