Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne WRZEŚNIOWE SZCZĘŚCIA 2016
Odpowiedz

WRZEŚNIOWE SZCZĘŚCIA 2016

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2016, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wzielam 2 komplety. Kazdego rozmiaru po 2 szt sa wiec jeszcze troche mi zostalo, ale zara cos wymysle :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2016, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AJrin!!! Mega! Jak to robilas?
    Masz moze jakis przepis?

  • haneczka Autorytet
    Postów: 2675 3596

    Wysłany: 8 lipca 2016, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AJrin wrote:
    Musze sie pochwalic co z M zrobilismy :)
    Jak wystygnie to do zamrazalnika i super lodowe przysmaki gotowe. Maliny i truskawki w czekoladzie polecam pychotka :D
    [url=https://naforum...net/61db9e8c9aea.jpg.html]https://naforum.zapodaj.net/thumbs/61db9e8c9aea.jpg[/url]

    wygląda jak małże, meduzy i ślimaki :D

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2016, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ślicznego masz tego misia, to chyba czapeczka? ja wszędzie takiej szukałam i nie znalazłam, ja nie mam niestety miejsca żeby to tak wszystko ładnie poukładać, więc będą zwykłe koszyki gdzie będę układać rzeczy, a później coś czuję że np kosmetyki będą luzem w łazience ;D i mam jedną półkę wygospodarowaną w swojej szafie na ciuszki małego, może ze dwie się znajdą jak znajdę nowe miejsce dla ręczników ;)

    ja mam tylko płyn do kąpieli z hippa i się zastanawiam czy takie malutkie dziecko się czymś smaruje po kąpieli? bo nie chcę przesadzać i co najwyżej pupcie pod pieluchą kremować

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lipca 2016, 16:21

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2016, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wzielam i oliwke i balsam.
    Jak nie maly to mąż i ja wykorzystamy bo lubimy balsamy :)

    A czapeczka byla w mojej giga paczce za 100zł prosto ze Szczecina :)
    I w zestawie z rekawiczkami :)

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/0fe9e7dfbded.jpg

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2016, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Little Red Fox wrote:
    ślicznego masz tego misia, to chyba czapeczka? ja wszędzie takiej szukałam i nie znalazłam, ja nie mam niestety miejsca żeby to tak wszystko ładnie poukładać, więc będą zwykłe koszyki gdzie będę układać rzeczy, a później coś czuję że np kosmetyki będą luzem w łazience ;D i mam jedną półkę wygospodarowaną w swojej szafie na ciuszki małego, może ze dwie się znajdą jak znajdę nowe miejsce dla ręczników ;)

    ja mam tylko płyn do kąpieli z hippa i się zastanawiam czy takie malutkie dziecko się czymś smaruje po kąpieli? bo nie chcę przesadzać i co najwyżej pupcie pod pieluchą kremować
    Nie smaruje się. Chyba ze dziecko na skórę atopowa. Ba też mam tylko hippa

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2016, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ksosia super to wygląda. Hm... aż nabrałam ochoty na te organizery po raz drugi.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2016, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ksosia, jest przecudna ;)
    Sabina czyli nie mam jednak za mało kosmetyków? :D
    wystarczy kilka kropel tego płynu na całą kąpiel?

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2016, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sie nie spodziewalam takiego efektu, podchodzilam raczej sceptycznie a jak zobaczylam ze wymiarami idealnie do szuflady wchodza to sie jaram!:)
    A chcialam kupe kasy na koszyczki wiklinowe wydac.... Super zakup!

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • haneczka Autorytet
    Postów: 2675 3596

    Wysłany: 8 lipca 2016, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Little, można wlać trochę oliwki do kąpieli, wtedy skóra pięknie pachnie i nie jest taka tłusta jakbyś ją posmarowała całą. :) Nam na cały okres niemowlęcy wystarczyła 1 oliwka. :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2016, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Little Red Fox wrote:
    Ksosia, jest przecudna ;)
    Sabina czyli nie mam jednak za mało kosmetyków? :D
    wystarczy kilka kropel tego płynu na całą kąpiel?
    Zobaczysz sama. Nie trzeba dużo, ja na oko lalam.
    Wiesz że js ten płyn na sobie wypróbowałam? Byłam w szoku ze taki delikatny :)

  • haneczka Autorytet
    Postów: 2675 3596

    Wysłany: 8 lipca 2016, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ksosia a jakie masz wymiary szuflady? Bo właśnie myślę nad moją, a mam wymiar wewnętrzny 70x42 i się zastanawiam, czy wejdą tak ładnie jak u Ciebie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2016, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja kupuję jeden na czapeczki i skarpetki, drugi na apteczkę i trzeci na kosmetyczne sprawy.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2016, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam chyba zaledwie 3 cm szersza wiec tez powinno idealnie sie wkomponowac :)

  • haneczka Autorytet
    Postów: 2675 3596

    Wysłany: 8 lipca 2016, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba mi wejdą :D Bo 28+28+14 daje 70, a 14+14+14=42 :D good

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2016, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja wlasnie zrobilam sobie placki ziemniaczane z mlodych ziemniakow mniaaam :)

    mychakruszyna lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2016, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sarcia123 wrote:
    A ja wlasnie zrobilam sobie placki ziemniaczane z mlodych ziemniakow mniaaam :)
    Nie lubię Cię. Uwielbiam placki!!!!!!

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2016, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sarcia123 wrote:
    A ja wlasnie zrobilam sobie placki ziemniaczane z mlodych ziemniakow mniaaam :)
    Ja mialam wczoraj robic (pierwszy raz) ale babcia mi powiedziala ze powinno byc ze starych bo mlode sie nie nadaja...:(
    I nie chcialo mi sie recznie tarkowac, a nie mam urzadzenia elektrycznego.

    A mialam gigantyczna ochote... I wciaz mam... Moze mame wykorzystac..?:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lipca 2016, 16:39

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2016, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurczę wkurzyła mnie Warta! jestem ubezpieczona w pracy i w związku z tym pobytem w szpitalu zebrałam się w końcu żeby zgłosić się po wypłatę ubezpieczenia. A oni do mnie, że mi się nie należy, że wypłacają tylko gdy jest ciąża wysokiego ryzyka. To się pytam, czy zagrożenie porodem przedwczesnym nie jest wysokiego ryzyka? trzeba mieć podobno zaświadczenie o lekarza o tym. Ciekawe czy mi wystawi takie coś? no zła jestem

  • haneczka Autorytet
    Postów: 2675 3596

    Wysłany: 8 lipca 2016, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Little Red Fox wrote:
    Ksosia, jest przecudna ;)
    Sabina czyli nie mam jednak za mało kosmetyków? :D
    wystarczy kilka kropel tego płynu na całą kąpiel?

    Ja miałam z johnsonsbaby płyn z dozownikiem i wystarczyło na kąpiel 1-2 naciśnięcia.:) 500ml na bardzo długo wystarcza. Nie wiem, czy nawet na pół roku. Szamponów żadnych nie używałam, a Artek miał włosy zawsze (tzn nie miał ciemieniuchy, więc mu się nie wytarły)

‹‹ 1505 1506 1507 1508 1509 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gdzie rodzić - wybór szpitala do porodu

Poród to wyjątkowa chwila. Wraz ze zbliżającym się terminem porodu, wiele kobiet zastanawia się gdzie rodzić. Warto poświęcić trochę czasu na wybór szpitala, w którym chciałabyś aby przyszło na świat Twoje dziecko. Przeczytaj jak się do tego dobrze przygotować, czym się kierować przy wyborze szpitala i jakie informacje zebrać na temat wybranej placówki.   

CZYTAJ WIĘCEJ

💔 Jak przetrwać Święta, gdy Twoje ramiona są puste? Poradnik dla par starających się o dziecko

Święta Bożego Narodzenia. Magiczny czas, pełen ciepła, rodzinnych spotkań i... presji. Dla par, które od dawna marzą o dziecku, grudzień potrafi być emocjonalnym rollercoasterem. Wzruszenie miesza się z frustracją, poczuciem niesprawiedliwości i bólem, a każda reklama czy uśmiechnięte dziecko przy stole tylko uwypukla to, czego w ciągu roku udaje się jakoś nie dostrzegać.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak rozszerzać dietę dziecka? Poradnik krok po kroku

Kiedy zacząć rozszerzanie diety dziecka? Eksperci zalecają start około 6. miesiąca życia, kiedy niemowlę jest gotowe na odkrywanie nowych smaków, a mleko matki pozostaje kluczowym elementem jadłospisu. Jak rozpoznać gotowość malucha i które metody wprowadzania pokarmów wybrać? Dowiedz się, jak stopniowo uzupełniać dietę dziecka, unikając potencjalnych zagrożeń i wspierając zdrowy rozwój poprzez bezpieczne i zróżnicowane posiłki!

CZYTAJ WIĘCEJ