Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne WRZEŚNIOWE SZCZĘŚCIA 2016
Odpowiedz

WRZEŚNIOWE SZCZĘŚCIA 2016

Oceń ten wątek:
  • martta Autorytet
    Postów: 1429 1022

    Wysłany: 25 lutego 2016, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My jeszcze jakoś konkretnie się nie zastanawialiśmy, na razie mamy dla malucha ksywkę swoją i wystarczy :) chociaż kiedyś rozmawialiśmy że Matylda to ładne imię dla dziewczynki ;)

    Dzierzba, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    o148p07w5riqasy7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2016, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas będzie Natalia a dla chłopaka pomysłu brak - na ten moment jest Gumiś.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2016, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    YvonnElizabeth wrote:
    a mam pytanko
    czy już myślicie nad imionami dla waszych szkrabów?

    ja i parter w miniony weekend wybraliśmy na podstawie identycznych list (każde z nas miało osobny egzemplarz) najpierw imiona które nam się podobają a następnie te które się powtarzały i u mnie i u partnera to są imiona dla naszego maleństwa.
    jeszcze nie wiemy co będziemy miec wiec co myślicie o imionach dla córki Angela Maria a dla syna Marcin?
    Ja pracuje nad mężem ;) bo to co podoba się mi, nie podoba jemu ;)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18204

    Wysłany: 25 lutego 2016, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi się zawsze podobało Małgosia ale przy pierwszej wybraliśmy wspólnie Emilka

    Teraz mąż jest zakochany w Milence( tez moja propozycja) ale ja jeszcze nie jestem przekonana bo wciąż głowie mam Małgosia :) i wiele innych :D Ania Martynka Julianna i Aleksandra


    Z chłopcem byłby problem

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2016, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas bedzie: Hania albo Jakub :)

    nick nieaktualny, Bratek, nick nieaktualny, mmargol, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2016, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kamciaelcia wrote:
    Mi się zawsze podobało Małgosia ale przy pierwszej wybraliśmy wspólnie Emilka

    Teraz mąż jest zakochany w Milence( tez moja propozycja) ale ja jeszcze nie jestem przekonana bo wciąż głowie mam Małgosia :) i wiele innych :D Ania Martynka Julianna i Aleksandra


    Z chłopcem byłby problem
    Moja córka to Milenka :)
    Ja dla drugiej córki wybrałam Michalinka :) ale chlop oporny.... dla synka pomysłów brak, ja czasem myślę ze może Maksymilian?

    kamciaelcia, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2016, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale dzis duzo piszecie:) ja jakos nie mam mocy, moglabym spac i spac, i jesc :D

    Z ciekawosci zrobilam sobie sama glukometrem krzywa cukrowa i jest praktycznie plaska :/ 90-89-92
    A jak zjadlam drugie sniadanie, do tego jablko i ciastko Belvita zeby sprawdzic to po 1h bylo 111.

    Co do imion, nam podoba sie Alicja i Kornelka, za to dla chlopca mamy problem i na razie nie wiemy :p

    agatia, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2016, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zaoferowalam mezulkowi Nadie i teraz ciagle mowi o niej w j. rosyjsk Nadieżda....
    Nie jestem przekonana do tego imienia ale poki co przyjela sie Nadia i Antos :)

    Strazaczka1990, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18204

    Wysłany: 25 lutego 2016, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zdrobnienie mili mi się podoba do Milenki, to imię padlo prży poprzednim wyborze. Mi się podoba jedno imię (Emilka tak miala)ale przy Milence musiałoby być drugie i mi ładnie brzmi Milena Anna

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • mychakruszyna Autorytet
    Postów: 1359 1305

    Wysłany: 25 lutego 2016, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas jednogłośnie Maks...a dziewczynka jeszcze nie rozmawialiśmy ale ja bym chciała Alicja lub Lena.

    Zabka mi też głowa pęka czuje się fatalnie ale chyba faktycznie to wina pogody też pruszy u mnie śnieg,wczoraj słońce świeciło to tryskałam energia. Chyba tabletkę wezmę bo nie daje rady

    nick nieaktualny, Dzierzba lubią tę wiadomość

    74di6iyek3xe528u.png

    20140724580117.png
  • Skali89 Autorytet
    Postów: 3292 1652

    Wysłany: 25 lutego 2016, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas wspólne to tylko Emilka i Szymon:) M podaje jakieś abstarcje: Dionizy, Amadeusz... ja tego nie traktuje poważnie;p u mnie jest jeszcze Elenka, Inga, Milenka, Marcelina a dla synka : Szymon, Jakub , Marcel, Maksymilian( M podaje Sławosz:D) w sobotę czytaliśmy chyba imiona z listy dzidziusiowo i mu się Sławosz spodbał i całą sobotę gadał sławosz sławosz ech...

    kamciaelcia, Strazaczka1990, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    f2wl9vvjltbug8tg.png
    3i499vvjrdc5a4oq.png
  • Strazaczka1990 Autorytet
    Postów: 1189 781

    Wysłany: 25 lutego 2016, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do imion to u Nas bedzie Dorian,Nikola :) musze coś zjeść głodomorra mnie dopadla

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • AISAK Autorytet
    Postów: 1631 2682

    Wysłany: 25 lutego 2016, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja , Szymona postanowione☺


    Mocno trzymaj kciuki za wizytującego .! Czekam na wieści.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lutego 2016, 14:50

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    relgjw4zpdnh5t68.png

    74di3e5e3a0mwqjq.png[/
    [
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18204

    Wysłany: 25 lutego 2016, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nawet mój m. Usmial się ze slawosza

    nick nieaktualny, Skali89, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18204

    Wysłany: 25 lutego 2016, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skali
    Emisia ślicznie ;)

    Skali89, mmargol lubią tę wiadomość

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2016, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kamciaelcia wrote:
    Zdrobnienie mili mi się podoba do Milenki, to imię padlo prży poprzednim wyborze. Mi się podoba jedno imię (Emilka tak miala)ale przy Milence musiałoby być drugie i mi ładnie brzmi Milena Anna
    Ić z mojej głowy ;) moja córka ma takie imiona :D

    kamciaelcia, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18204

    Wysłany: 25 lutego 2016, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najgorsze jest to że pracuje z dziećmi i ma się niemiłe skojarzenia z imionami albo co ładne to już w rodzinie padło. ..

    nick nieaktualny, mychakruszyna, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • Strazaczka1990 Autorytet
    Postów: 1189 781

    Wysłany: 25 lutego 2016, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angela89 wrote:
    ja detektor mam różowy :)
    Kocham roż;) mam uzależnienie od niego... Duzoc ciuchow mam różowych ,kuchnię i łazienkę;) a co do butów to jedną parę mam biała reszta róż;) także wspolczuje coreczce mojej jak to będzie cora bo będzie ubierana na różowo ;)

  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18204

    Wysłany: 25 lutego 2016, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sabina wrote:
    Ić z mojej głowy ;) moja córka ma takie imiona :D


    Nie wiedziałam więc żeby nie było że zgapilam :D ale to tylko świadczy ze idealne imiona

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2016, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kamciaelcia wrote:
    Nie wiedziałam więc żeby nie było że zgapilam :D ale to tylko świadczy ze idealne imiona
    Spko. :) najlepsze, ze po chrzcie Młodej spotkaliśmy naszą fotograf ze ślubu i okazało ze ona też ma Milene Anne :) :) :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lutego 2016, 14:56

    kamciaelcia lubi tę wiadomość

‹‹ 150 151 152 153 154 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pozytywny test ciążowy i co dalej?

A więc stało się! Zrobiłaś test ciążowy i wynik wyszedł pozytywny. Gratulacje! To co zapewne wiesz na pewno, to fakt, że przed Tobą wiele zmian. Jakie to będą zmiany, czego się teraz spodziewać? Przeczytaj na co powinnaś być gotowa, jak się do tego przygotować i co po kolei powinnaś  zrobić gdy już wiesz, że pod Twoim sercem zagościło nowe życie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ