WRZEŚNIOWE SZCZĘŚCIA 2016
-
WIADOMOŚĆ
-
nick nieaktualny
-
nick nieaktualny
-
Hej a jak jest z tym tluszczem bo u mnie mleko po nocy w lodowce wlasnie tluszcz sie oddziela to zle?
-
A mój tato tez mnie na piersi chował
Fakt ten gatunek zanikl. -
nick nieaktualnyAJrin wrote:Hej a jak jest z tym tluszczem bo u mnie mleko po nocy w lodowce wlasnie tluszcz sie oddziela to zle?
To dobrze bo jest tłuste.
Pierw leci mleko wodniste jako picie dla dziecka potem coraz tlusciejsze czyli syte.AJrin lubi tę wiadomość
-
nick nieaktualnymoje dziecie to ma gust,póki co uspakaja się przy:
https://www.youtube.com/watch?v=K_Lth8GoP8Eżabka04 lubi tę wiadomość
-
nick nieaktualnyAlinka ja bym założyła kombinezon zimowy i kocyk albo kombinezon z polara i gruby koc.
Idź idź jest okazja
Miłego i udanego wypadu.
A u mnie chyba sylwester będzie.
Szczelaja petardami:-(
Mały śpi na balkonie już 2h a mi Cycki zaraz wybuchna.
Wciągnęła do kieliszka trochę mleka z ciekawości jutro zobaczymy co to z tego eksperymentu wyjdzie.
Pokarm był wodnisty i biały. -
Ja na swojego męża nie mogę narzekać, dużo pomaga przy synku i ogólnie w domu, bez niego byłoby mi samej bardzo ciężko. Ma teź 4 tyg wolneg żeby jak najdłużej być z nami porodzie, dopiero za tydzień wraca do pracy i zobaczymy jak później będę sobie radzić sama. Mam nadzieję że dam radę, narazie najgorsze dla nas są kolki które się zaczęły 2 dni temu i to napradę straszne jak synek się tak pręży i krzyczy z bólu brzuszka. No i za bardzo nic nie pomaga, na trochę się uspokaja i zaraz znowu płacz. Dzisiaj mąż kupił espumisan i herbatkę koperkową, podałam kropelki już 2 razy i oby to pomogło bo ostatnia noc była straszna.
-
nick nieaktualny
-
nick nieaktualny
-
nick nieaktualnyalinka wrote:raz do roku Łódź organizuje festiwal świateł. Z każdym rokiem co raz fajniejsze i większe wydarzenie
http://lmf2016.lmf.com.pl/
a mój znowu płacze, nosimy na zmianę z mężem, ciekawe czy na prawdę te problemy znikną po 3 miesiącu? -
nick nieaktualnyMój jeszcze nie wybrał ojcowskiego.
Zamierza w grudniu bo tydzień przed świętami ma urlop.
Chciaalbym zrobić chrzciny jak będzie miał ojcowski ale zobaczymy.
Mi się właśnie kończy sab simplex.
Wysłałam męża do apteki po bobotic.
Czy któraś z was stosuje ile się daje kropel? Co ile????
Ściągam małego z balkonu bo dalej by spał.
Patrzę w pieluche a tam biggggg kupki hura
Zjadł cyca nr 1 i drzemke ma.kamciaelcia lubi tę wiadomość
-
nick nieaktualny
-
Moje dziecię aktualnie śpi, co mnie nie za bardzo cieszy, bo od trzech dni budzi się koło 3 i jest wyspana. Pierwszym razem myślałam, że to jednorazowy incydent związany z bólem brzuszka. Drugim razem to samo, ale kiedy dziś w nocy wstała i po karmieniu nie była zainteresowana pójściem spać, to mam wrażenie że zaczyna się robić z tego rytuał. Wszystko przez to, że właśnie od kilku dni zasypia po 2h aktywności koło 17, a później budzi się już tylko na karmienia(co drugi dzień kąpiemy koło 19-20, ale to jej za bardzo nie męczy). Mam nadzieję, że jej się to przestawi, bo na samą myśl o pobudce o 3 mnie skręca
U nas jest paskudna pogoda, zimno jak diabli, przez co nie wychodzę z domu już od kilku dni. Chciałam hartować Emilkę, ale problem polega na tym, że ja nie mam się w co ubrać, w żadną kurtkę się nie dopinam, a nie chcę kupować nic na chwilę(liczę że szybko schudnę). Mój mąż na spacer jej nie zabierze, bo pomimo tego że ma ponad 4 tyg. wolnego to nie ma go w domu. Jeszcze przed porodem uzgodniliśmy, że w trakcie wolnego będzie robił daszek nad drzwi wejściowe. Tylko w trakcie projektowania, z daszku stworzyła się niemalże weranda i tak bawi się już ponad 2 tygodnie, a końca nie widać(no dobra, efekty jakieś są, może do końca urlopu się wyrobi). Także niby jest w domu, ale w praktyce go nie ma, nawet obiad zanoszę mu na dwór. Jeszcze niech mi się tylko przez te zimno pochoruje, to mu łeb urwę.
Kamcia, zazdroszczę Ci tego spontanicznego wyjazdu do Kołobrzegu, bawcie się dobrze -
nick nieaktualny
-
nick nieaktualny
-
nick nieaktualny