Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne WRZEŚNIOWE SZCZĘŚCIA 2016
Odpowiedz

WRZEŚNIOWE SZCZĘŚCIA 2016

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2017, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie wróciłam z lidla.
    Kupiłam pizamke Robertowi 86/92 za 11zł córka wzięła sobie skarpetki z minionkiem :-)
    A ja rybaczki dresowe sobie uszczelilam dobrze na jutro będą w sam raz do opatrunku na nodze.
    A teraz siedzę na placu zabaw mus chyba z 2h bo Robert śpi.


    Dobrze ze ja mam bezrękawnik, kurtki,kombinezon, czapki wszystko jedyne co muszę kupić to jakiś śpiwór do wózka.

  • Natka-matka wariatka :) Autorytet
    Postów: 4342 2128

    Wysłany: 15 lipca 2017, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witamy się i my :)
    Noc całkiem, całkiem, choć troszkę poplakiwala. Pewnie ząb jest winowajcą. Przeżyjemy i to :)

    Dziś Amelia z tatą na spacer a mama będzie gotować. Może jeszcze zdążę odpocząć...kto wie ;)
    Teraz rozglądam się za kotłem do gazu. Masaaaaaaakraaaaa.

    Amelka 25.08.2016 :*, 1 ivf zakończone sukcesem
    5v79kzu.png

    Endometrioza, niedoczynność tarczycy, hashimoto, 7 IUI :( czynnik męski
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18204

    Wysłany: 15 lipca 2017, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a co do telefonu...co dwa lata wraz z nową umową biorę nowy telefon i przyznam, że w tym roku mieli bardzo słaby wybór, zazwyczaj słabszy tel niż miałam wczesniej ( a przeciez i ten nie był jakiś wypasiony)
    zdecydowałam się na inna marke - huawei honor 6x

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18204

    Wysłany: 15 lipca 2017, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tata poszedł z małym na spacer-z myśla że może ten pójdzie spać, ale nie spiący jeszcze po pobudce o 8:30...
    Zuzia oglada tv...
    a ja przebieram ciuszki małego, tzn juz mam kolejny karton tych małych

    ostatnio dobrze ida mi takie porzadki
    inny przykład-kupiliśmy w lidlu nowa kołdre z poduszkami więc wywaliłam 2 stare poduszki, kupę szlafrokow i starych pizam :)

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • marta258 Autorytet
    Postów: 2292 1669

    Wysłany: 15 lipca 2017, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My dzisiaj też noc spokojna, Antoś ładnie spał prawie do 7. Teraz mąż zabrał go na spacer więc mam trochę wolnego czasu.
    A mnie dzisiaj się śniło że byłam w pepco i wybierałam kolejne ubranka dla Antosia, chyba za dużo tych wyprzedaży że aż śnią mi się po nocach ;)

    Antoś dzisiaj skończył 10 miesięcy, waży 8 kg, mierzy 74 cm i ma 2 ząbki :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lipca 2017, 10:51

    kamciaelcia, nick nieaktualny, Natka-matka wariatka :), Dariah lubią tę wiadomość

    f2wl3e5eeh69r9ad.png
    l22ncwa1wnquuzg4.png
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18204

    Wysłany: 15 lipca 2017, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta
    Jaki on jest śliczny <3
    I bardzo do Ciebie podobny

    ANTOSIU
    wszystkiego naj naj naj
    Dużo zdrówka, radości i umiejętności
    Piękny bilans na ukończenie 10.miesiąca

    marta258 lubi tę wiadomość

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2017, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta nie wiem jak wyglądasz ale wierzę kamci że jest podobny synek do ciebie.
    Bardzo ładny chłopczyk <3
    Te odzyska ahhhhhh
    Ładny ładny


    Antosiu chłopaku przecudasny wszystkiego najlepszego, dużo zdrówka.

    marta258 lubi tę wiadomość

  • Natka-matka wariatka :) Autorytet
    Postów: 4342 2128

    Wysłany: 15 lipca 2017, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta
    Brawo za ząbki, wagę, wzrost i gratulacje dla Antosia.
    Przystojny chłopaczek z niego. Buziaki na te skonczone 10miesiecy od ciotuni i Amelci :*

    marta258 lubi tę wiadomość

    Amelka 25.08.2016 :*, 1 ivf zakończone sukcesem
    5v79kzu.png

    Endometrioza, niedoczynność tarczycy, hashimoto, 7 IUI :( czynnik męski
  • Skali89 Autorytet
    Postów: 3292 1652

    Wysłany: 15 lipca 2017, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta sto lat dla Antosia buziaki od cioci i szymonka :)

    My po zakupach w smyku
    Mama właśnie poszła na tramwaj i wraca do domu trochę krótko ale musi ale już za tydzień jedziemy na tydzień na wakacje poodychac świeżym powietrzem

    f2wl9vvjltbug8tg.png
    3i499vvjrdc5a4oq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2017, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamcia hahahahhaha
    Ale się uśmiałam.
    Ciotka żabka ściska mocnooooooooo Petera!
    Oj skarbie ale bym cie dorawala i wyciskala a buziakow i laskotek ile bym ci dała <3

    Pięknie stoi no pięknie jestem pełna podziwu a jaki mam uśmiech na twarzy z radości że ty tak pięknie tam stoisz i robisz bam bam i cacy tej lodówce ahhhh

    Kamcia super Piotruś sobie radzi:-))


    Ja już po pijawkach.
    Dziś dostałam jedna gratis :-)
    Odpoczywam mały śpi ale co chwila budzi się z płaczem przez sen :-(
    A dostał nurofen.

    Na obiad dałam pulpeta w sosie joperkowym z makaronem zjadł troszeczkę bo mu chyba makaron przeszkadzał długo mielil :-(
    Jutro dostanie z ziemniakiem u teściów.
    Potem zagraża cała brzoskwinia :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lipca 2017, 16:35

    kamciaelcia lubi tę wiadomość

  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18204

    Wysłany: 15 lipca 2017, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lodówka tez oblizana :)

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2017, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kamciaelcia wrote:
    lodówka tez oblizana :)

    To będziesz miała co robić teraz hihi

  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18204

    Wysłany: 15 lipca 2017, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Albo poczekam jak wyrośnie z tego lizania :)

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • marta258 Autorytet
    Postów: 2292 1669

    Wysłany: 15 lipca 2017, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W imieniu Antosia dziękuje dziewczyny za wszystkie życzenia :)

    Kamcia, ale Twój Piotruś broi i jak pięknie stoi, mały rozrabiaka :)

    kamciaelcia lubi tę wiadomość

    f2wl3e5eeh69r9ad.png
    l22ncwa1wnquuzg4.png
  • Natka-matka wariatka :) Autorytet
    Postów: 4342 2128

    Wysłany: 15 lipca 2017, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamcia
    Jak Piotruś sobie dobrze radzi. Pięknie!! Brawo!!

    Amelka 25.08.2016 :*, 1 ivf zakończone sukcesem
    5v79kzu.png

    Endometrioza, niedoczynność tarczycy, hashimoto, 7 IUI :( czynnik męski
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18204

    Wysłany: 15 lipca 2017, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I właśnie padł :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lipca 2017, 19:50

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2017, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już?
    A ile drzemek ma w dzień?
    Daj dziubaska w czoło od cioci:-)
    Dumna jestem z niego ze tak ładnie stoi i rozrabia.
    Zaskoczyłas mnie pozytywnie:-)
    Bo ciągle w pamięci mam że on nic nie umie hihi


    A ja...... Zalalo mnie krwią!
    Przeciekly opatrunki jak nigdy.
    Męża wygonilam do apteki bo jak tu iść spać?

    Robert ogląda teletubisie właśnie się żegnaja a on z nimi wydając dziwne dźwięki hahahah
    Yhmmmm,kmmmmm,gryyyyy?????:-)
    Pocieszne dziecko.
    Najedzony zjadł kaszki cioci dariah.
    Zrobiłam zapas manny bo wczoraj zapomniałam kupić:-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lipca 2017, 19:57

  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18204

    Wysłany: 15 lipca 2017, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzis i wczoraj jedna drzemka
    ale od dawna powtarzałam-jak jestem sama z małym szybciej i sprawniej idzie spac

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • Natka-matka wariatka :) Autorytet
    Postów: 4342 2128

    Wysłany: 15 lipca 2017, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zabka
    Ty to jesteś odważna z tymi pijawkami. Podziwiam cię!!
    A jak tam Roberto? Humorek lepszy?
    Jak córa? Daje zyc? Napady złości już się skończyły?

    Kamcia
    U nas też jedną drzemka dziennie i faktycznie też jest tak, że jak jestem sama to zasypianie idzie nam migiem.
    Trzymam kciuki za spokojna noc.

    Skali
    To poszalalas na zakupach :)

    My dziś popołudniu byliśmy rodzinnie na spacerku i cały spacer czyli godzinę Amelia szła po swoich nóżkach że mną za jedną rączkę. GODZINE!! A potem jeszcze latała po ogrodzie. Niezmordowana jest :)

    Dziewczyny
    Czy wy zagęszczanie wieczorne mleko kaszka? Jeśli tak to ile miarek kaszki wypięcie na ile mm??
    Ja od tygodnia zagęszczanie i najpierw spałam szczyptę dosłownie (bo Mela zrobiła się niekaszkowa) a teraz na 230ml mm wsypalam 2miarki kaszki ryżowej i wszystko wypiła. Tak się zastanawiam ile tego sypać.

    Amelka 25.08.2016 :*, 1 ivf zakończone sukcesem
    5v79kzu.png

    Endometrioza, niedoczynność tarczycy, hashimoto, 7 IUI :( czynnik męski
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18204

    Wysłany: 15 lipca 2017, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie zagęszczam
    Piotrusiowi nie zageszczam

    Emilce sypalam 1 miarke ale na jakieś 180 ml (ona piła malutko a często)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lipca 2017, 20:52

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
‹‹ 3626 3627 3628 3629 3630 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży – czyli po czym poznać że jesteś w ciąży jeszcze przed wykonaniem testu ciążowego?

„Po czym poznać że jestem w ciąży?” - to pytanie zadaje sobie wiele kobiet, zarówno tych które starają się o dziecko jak i tych które podejrzewają, że być może zaszły w ciążę. Odpowiedź nie jest łatwa i jednoznaczna. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ