Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne WRZEŚNIOWE SZCZĘŚCIA 2016
Odpowiedz

WRZEŚNIOWE SZCZĘŚCIA 2016

Oceń ten wątek:
  • AJrin Autorytet
    Postów: 6896 4224

    Wysłany: 24 sierpnia 2017, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja poszlam do biedronki po piatusie przez was haha. Kupilam tez nowosc z piatnicy witaminki podobny sklad co piatus ale z marchewka i owocami. Jutro Igus na sniada dostanie.

    http://instagram.com/i.k.x.2/
    8p3o3e3kfn2wsd36.png
    07.10.2015 Aniołek
    09.2016 Synek I
    04.2018 Synek K



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2017, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ajrin super
    Smacznego dla igusia.
    Myślę że będzie się zajadal jak reszta rówieśników.

    W końcu piatus rzadzi dzięki cioci kamci hihihi

    My już w domku.
    Kolejne cudo mi wyszło w buzi:-(
    Pierwszy raz takie cudo mam.
    :-(

  • AJrin Autorytet
    Postów: 6896 4224

    Wysłany: 24 sierpnia 2017, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zabka to moze byc z oslabienia niestety to tym co ostatnio mialas :/ badz co badz dieta zabieg robi swoje

    http://instagram.com/i.k.x.2/
    8p3o3e3kfn2wsd36.png
    07.10.2015 Aniołek
    09.2016 Synek I
    04.2018 Synek K



  • Natka-matka wariatka :) Autorytet
    Postów: 4342 2128

    Wysłany: 24 sierpnia 2017, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny
    Ja już mam dość :( dość mam tego miesiąca :( żeby było nam weselnej to zepsuło się auto :( nagle coś zaczęło się dymić spod maski. Nie mam zrobionych zakupów na roczek, nic :(
    Jeszcze teściowa miała w sobotę mi pomóc ogarnąć stoły itd a jej nie będzie więc zostałam sama z wszystkim ;(
    Już nie wiem co mam zrobić. Przecież aż tyle w 2tygodnie na jedną rodzinę to za dużo ;(

    Amelka 25.08.2016 :*, 1 ivf zakończone sukcesem
    5v79kzu.png

    Endometrioza, niedoczynność tarczycy, hashimoto, 7 IUI :( czynnik męski
  • Skali89 Autorytet
    Postów: 3292 1652

    Wysłany: 24 sierpnia 2017, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A my po wizycie u neonatolog trochę bez sensu głowa 47 cm wzrostu 75 cm waga 8700 czyli w 2 miesiące przybrał wg niej 300 gr u pediatry 8700 było miesiąc temu za tydzień w czwartek mam wizytę zobaczę ile moje dziecko waży haha dała skierowanie do ortopedy z paluszkami i na badania krwi Ale na za 2 miesiące zrobić nic nowego to nie wnioslo wg ze w ogóle przybrał to super nigdy nie będzie puckiem jak to określiła trochę mnie to dziwi bo w sumie dlaczego nie ? Chyba jednak zostawię tą wizytę u gestrologa tylko muszę usg brzucha zrobić prywatnie

    Natka wysyłam ci pokłady cierpliwości i nadzieji na lepsze jutro dasz radę będzie dobrze zobaczysz
    To mamy razem imprezkę w sobotę :)

    f2wl9vvjltbug8tg.png
    3i499vvjrdc5a4oq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2017, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ajrin to na pewno przez niska odporność, te chore jelito,dieta itd.
    Jest gorzej wychodzą te gulki jak szalone.
    Aż sie boję ci będzie rano?
    Ja pitole......!
    Dziwne diagnoza i nagle to coś w buzi?!
    Nigdy nigdy tego nie miałam.
    A nie wierzę z tymi jelitami że nagle to dostałam to musiało trochę potrwać żeby tak się zrobiło.
    Dobra nie znam się wszystko wypytam gastrolog..
    Muszę litanie stworzyć :-)


    Skali no wiesz każdy lekarz ma inną wagę która inaczej waży.:-)
    U mnie też były rozbieżności pomiędzy dwoma lekarzami.
    Pewnie zostaw wizytę u gastrologa jeśli masz już zaklepana to czemu nie skorzystać.
    A czemu chcesz żeby był papusny?
    Może taka jego uroda będzie szczupły i wysoki po np pradziadku?:-)
    Wy jesteście mało czy duzi?
    Mój Robert też jest szczupak i nie mogę za china go utuczyc a pchać w niego ile się da a on je malutki i często i tak sie nie da dużo w niego wepchac.

    Natka tyle cie.
    No masz atrakcje m-ca.
    No trudno musisz poradzić sobie bez auta
    Mąż wróci z pracy i na raty zakupy spisać co możesz teraz kupić a na ostatnią chwilę te świeże kupisz.
    Albo przy okazji spaceru z Amelka coś wtargasz.
    Dasz radę nawet sama byle Amelka się czymś zajęła albo ktoś ją wziął.
    Uda się kochana trzymamy kciuki.
    Zobaczysz jaka będziesz dumna.
    Może skroc menu?!

    A MC już się kończy jeszcze chwilka.


    Mój Robert zjadł 1,5 parówki z cielęcina i bułka sucha.
    Jestem w szoku jak na pierwszy raz.
    Parówki były zamiast kaszki.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 sierpnia 2017, 19:42

  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18204

    Wysłany: 24 sierpnia 2017, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dla odmiany wczorajszego dnia jestem na męża wściekła
    Już tak z bezsilności rozkladam ręce że raczej szybciej powiem że ja widzę tylko jedno wyjście-rozwód-i niech zabiera tego swojego syncia w pizdu...z resztą widzi i słyszy. Ha nie mam zamiaru czegokolwiek udawać

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18204

    Wysłany: 24 sierpnia 2017, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też wczoraj kupiłam te piatusie z marchewką...Ale ubolewam bo w biedronce piatusie bywają rzadko...

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2017, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kamciaelcia wrote:
    A ja dla odmiany wczorajszego dnia jestem na męża wściekła
    Już tak z bezsilności rozkladam ręce że raczej szybciej powiem że ja widzę tylko jedno wyjście-rozwód-i niech zabiera tego swojego syncia w pizdu...z resztą widzi i słyszy. Ha nie mam zamiaru czegokolwiek udawać

    Synka chcesz mu oddać?
    Chyba czeka az ty wyjdziesz do niego na zgodę.
    Przecież wiesz że to nie kumaty i tempy naród czyt istota?!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2017, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kamciaelcia wrote:
    Też wczoraj kupiłam te piatusie z marchewką...Ale ubolewam bo w biedronce piatusie bywają rzadko...

    U mnie jak na pierwszy raz w sklepie były 2,5 paletki.
    Ale ta połowa paletki to pewnie ze starej dostawy.

  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18204

    Wysłany: 24 sierpnia 2017, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teściowej syncia oddaję-jej syncia

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • Skali89 Autorytet
    Postów: 3292 1652

    Wysłany: 24 sierpnia 2017, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matko kamcia już myślałam ze o piotrusiy piszesz i aż ciarki miałam

    Ja zrobiłam zapas piatusiow a jutro kolejny może w moim małym mieście ich nie znają

    Żabka nie chce go toczyć mój ma 187 a 170 m ma ponad 100 kg a ja ponad 60 haha dyplomatka raczej drobno nie jesteśmy w rodzinie wszyscy normalnej budowy dlatego się zastanawiam ze co ze masa niska urodzeniowa wcale nie taka niska chce być Yoko pewno ze wchłania to co je bo nogi chude a brzuch jak balon Ale najważniejsze ze je

    Oby dziś spał w nocy już zapowiedxislam m ze jego dyżur

    f2wl9vvjltbug8tg.png
    3i499vvjrdc5a4oq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2017, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamciu uff
    Uwierz mi 5 razy czytałam twojego posta z niedowierzaniem.
    Przepraszam ale źle to napisałaś.
    Ale wyprostowalas więc oddycham z ulga :-)


    Skali brzuszek cie martwi szymka?
    Hmmm
    Mój ma jak poje.
    Ale ogólnie dzieci (większość) takie malutkie mają takie brzuszki jakby duże.
    No nic zapytać/sprawdzić możesz tak.
    Ale dam sobie ręce uciąć że jest wszystko wporzatku.


    Dziewczyny śliny nie mogę przełknąć :-(

  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18204

    Wysłany: 24 sierpnia 2017, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzę błąd-telefon zjadł słowo"teściowej"...powiem teściowej :)

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18204

    Wysłany: 24 sierpnia 2017, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zabko
    Zjedliscie czy wyrzuciliscie kapustę??

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2017, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kamciaelcia wrote:
    Widzę błąd-telefon zjadł słowo"teściowej"...powiem teściowej :)

    Nie mów!!!!!
    Może będzie lepiej.......
    To chwilowy kryzys jak wszędzie kamciu.



    Kapusta stoi w lodówce.
    Ona zagotowana jest?
    Bo tak myślę hihi

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2017, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gdzie bym wyrzuciła prezent?!!!!!!!

  • marta258 Autorytet
    Postów: 2292 1669

    Wysłany: 24 sierpnia 2017, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamcia, my kupiliśmy 14 op lidlowych pieluch więc wystarczy do końca roku bo Antoś zużywa trochę ponad 3 op miesięcznie ;)

    f2wl3e5eeh69r9ad.png
    l22ncwa1wnquuzg4.png
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18204

    Wysłany: 24 sierpnia 2017, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zabko
    Zawekowana
    Zagotowana
    Sama w szafce przechowuje tę kapustę :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18204

    Wysłany: 24 sierpnia 2017, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta
    Ja kupiłam 12paczek :)
    I liczyłam że to na jakieś 3miesiące-a to będzie blisko końca roku o.O

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
‹‹ 3685 3686 3687 3688 3689 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Alergiczny katar u maluchów: domowe wsparcie i sygnały alarmowe.

Rozpoznanie, czy katar u dziecka to alergia, czy infekcja, bywa trudne, a poprawne odróżnienie objawów jest kluczowe dla skutecznego leczenia. Ten artykuł to kompleksowy przewodnik dla rodziców, pomagający zrozumieć specyfikę kataru alergicznego u dziecka, jego symptomy, domowe sposoby łagodzenia oraz kiedy konieczna jest wizyta u lekarza. Dowiedz się, jak zapobiegać powikłaniom i skutecznie wspierać malucha w walce z dolegliwościami.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking aplikacji miesiączkowych dla kobiet starających się o ciążę

Jak wybrać najlepszą aplikację miesiączkową? Zapytaliśmy o to tysiące kobiet starających się o dziecko odwiedzających nasz portal. Najlepsza aplikacja miesiączkowa to taka, która spełnia szereg wymagań np. wyznacza owulację dla cykli nieregularnych, ma codziennie dopasowane porady tworzone przez ekspertów albo ciekawe funkcjonalności specjalnie dla kobiet starających się o dziecko. Wyniki rankingu nawet nas w niektórych aspektach zaskoczyły. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ