Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne WRZEŚNIOWE SZCZĘŚCIA 2016
Odpowiedz

WRZEŚNIOWE SZCZĘŚCIA 2016

Oceń ten wątek:
  • Natka-matka wariatka :) Autorytet
    Postów: 4342 2128

    Wysłany: 29 sierpnia 2017, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ajrin
    Super :) bardzo ładny domek :)

    Kamcia
    Zdjęcia będą, jak tylko się do kompa dokopie. Najwcześniej to chyba pojutrze niestety. W mieszkaniu taki pierdolnik, że słów szkoda. Dziś zabraliśmy się za malowanie kuchni.

    Amelka 25.08.2016 :*, 1 ivf zakończone sukcesem
    5v79kzu.png

    Endometrioza, niedoczynność tarczycy, hashimoto, 7 IUI :( czynnik męski
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2017, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ajrin ale tam pięknie tak dużo miejsca.
    Ale dzieciaki będą miały gdzie ganiac.
    Super.
    Zazdroszczę pozytywnie :-)

  • AJrin Autorytet
    Postów: 6896 4224

    Wysłany: 29 sierpnia 2017, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj Igi to wszedzie wariuje wchodzi na polke pod stolem cały. Noni w lazience ulubiona zabawa to odkrecac wode w bidecie haha pół lazienki mokre a dziecko do przebrania ale ile szczęścia ;)

    http://instagram.com/i.k.x.2/
    8p3o3e3kfn2wsd36.png
    07.10.2015 Aniołek
    09.2016 Synek I
    04.2018 Synek K



  • Dariah Autorytet
    Postów: 7066 3847

    Wysłany: 29 sierpnia 2017, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ajrin,
    Wszystkiego najlepszego dla Igunia !! Niech rośnie zdrowo !!
    Piękny dom macie !! Oj jaki wielki dom !! Zazdroszczę pozytywnie ;) dzieci będą miały piękny dom ;)


    Natka,
    Gratulacje dla Amelki ! Dzielna dziewczyna !!
    Hehe ale Kosmitka zostanie Kosmitka ;) nawet jeśli już nie daje tak popalić ;) hihi

    09.09.2016 2860g szcześcia i 48cm do całowania ♡♡
    w5wqvut11x85dyxn.png
    20.02.2020 3370 g szczęścia i 54 cm do całowania ❤️❤️
    74di20mmq3o11a0n.png
  • AJrin Autorytet
    Postów: 6896 4224

    Wysłany: 29 sierpnia 2017, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dariah wam życzę powodzenia w szukanou własnego domu zobaczysz już niebawem a bedziecie w nim mieszkać.

    http://instagram.com/i.k.x.2/
    8p3o3e3kfn2wsd36.png
    07.10.2015 Aniołek
    09.2016 Synek I
    04.2018 Synek K



  • Dariah Autorytet
    Postów: 7066 3847

    Wysłany: 29 sierpnia 2017, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ajrin,
    Oj chciałabym już bardzo ;) ale cierpliwie szukamy ;)
    Mam duże nadzieje związane z domem który jutro będziemy oglądać ale wole się nie nastawiać żeby się nie zawieść ;)

    09.09.2016 2860g szcześcia i 48cm do całowania ♡♡
    w5wqvut11x85dyxn.png
    20.02.2020 3370 g szczęścia i 54 cm do całowania ❤️❤️
    74di20mmq3o11a0n.png
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18204

    Wysłany: 29 sierpnia 2017, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ajrin
    Niech wam się dobrze mieszka całe życie!!
    Zazdroszczę wam-oczywiście pozytywnie
    Ja jednak nie nadaję się do mieszkania w domu ;) ja to taka blokowa hihi
    Mieszkaniem moim własnym ale poziomowym bym nie pogardzila

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18204

    Wysłany: 29 sierpnia 2017, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zjadłam prawie całą pizzę. Jeden kawalek będzie na śniadanie. Wieszam pranie i do spania

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • marta258 Autorytet
    Postów: 2292 1669

    Wysłany: 29 sierpnia 2017, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AJrin, wszystkiego najlepszego dla Ignasia, a dom przepiękny i super że tak dużo miejsca :)

    Natka, gratulacje dla Amelki, jak przystało na damę ma już swoje pierwsze kolczyki :)

    f2wl3e5eeh69r9ad.png
    l22ncwa1wnquuzg4.png
  • Dariah Autorytet
    Postów: 7066 3847

    Wysłany: 29 sierpnia 2017, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamcia,
    Ja właśnie mam wyrzuty sumienia bo byłam z koleżankami z pracy i zjadłam z koleżanka pizzę na pół i stwierdziłam ze nadal jestem głodna i namówiłam ja na druga pizzę na pół... ale to nie buła dobra decyzja bo teraz jest mi tak ciężko :/ co prawda to były je baaaardzo duże pizzę i na cienkim spodzie ale zawsze...
    Oczy zawsze chcąc jeść więcej niż brzuch może :/
    Ehhh ;)


    Żabka.
    Zapomniałam ostatnio napisać ze masz śliczna córeczkę ! I jak ładnie sobie radzi na rolach/wrotkach !! Zdolniacha ! Wysportowana dziewczynka ;)

    09.09.2016 2860g szcześcia i 48cm do całowania ♡♡
    w5wqvut11x85dyxn.png
    20.02.2020 3370 g szczęścia i 54 cm do całowania ❤️❤️
    74di20mmq3o11a0n.png
  • Dariah Autorytet
    Postów: 7066 3847

    Wysłany: 30 sierpnia 2017, 07:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry Kochane ;)
    Witamy się po pięknej nocce - 1 pobudka ;) właśnie jedziemy na rehabilitacje ;)
    Ale fajnie się wyspać hehe

    09.09.2016 2860g szcześcia i 48cm do całowania ♡♡
    w5wqvut11x85dyxn.png
    20.02.2020 3370 g szczęścia i 54 cm do całowania ❤️❤️
    74di20mmq3o11a0n.png
  • AJrin Autorytet
    Postów: 6896 4224

    Wysłany: 30 sierpnia 2017, 07:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dariah super u nas tez 1 pobudka i dlatego ze pampers przesikany i lozko mokre rampers też. Cos czuje ze bez tego moze i by spal cala noc.

    http://instagram.com/i.k.x.2/
    8p3o3e3kfn2wsd36.png
    07.10.2015 Aniołek
    09.2016 Synek I
    04.2018 Synek K



  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18204

    Wysłany: 30 sierpnia 2017, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I ja się witam
    Można powiedzieć że też u nas 1 pobudka...o 6 mały przez sen krzyczał. To nie był płacz-dałam smoka i szybko wyszłam. Chwilę pokrzyczal i zasnął. Spaliśmy do 8 bez nocnego jedzonka
    I zjadł pięknie śniadanko-cale musli na 200 ml mm plus duży słoik owocow :) zapewne dlatego że w nocy nie jadł

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 sierpnia 2017, 08:52

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • Dariah Autorytet
    Postów: 7066 3847

    Wysłany: 30 sierpnia 2017, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamcia,
    Może Piotruś miał zły sen? Mam wrażenie ze Zosia tez czasami tak ma bo kwili przez sen i potem zasypia jak ja uspokoję - nie budzi się tal na prawdę.
    Ale dobrze ze nocka udana ;)


    Ajrin,
    Super ze ciężkie nocki Igunia już minęły i ze możesz się wyspać ;)
    U nas ustalono tez pampers puścił i wszystko pomocozne było :/

    09.09.2016 2860g szcześcia i 48cm do całowania ♡♡
    w5wqvut11x85dyxn.png
    20.02.2020 3370 g szczęścia i 54 cm do całowania ❤️❤️
    74di20mmq3o11a0n.png
  • Natka-matka wariatka :) Autorytet
    Postów: 4342 2128

    Wysłany: 30 sierpnia 2017, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też się witam.
    Nic z jedną pobudka na mleko a Mela nadal śpi!! Woooow! :)

    Dariah lubi tę wiadomość

    Amelka 25.08.2016 :*, 1 ivf zakończone sukcesem
    5v79kzu.png

    Endometrioza, niedoczynność tarczycy, hashimoto, 7 IUI :( czynnik męski
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18204

    Wysłany: 30 sierpnia 2017, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas ostatnio często pampers przeciekal...ale ja znam winowajce...Piotrek cuduje z pozycjami spania. Dużo śpi na brzuchu(jak to tak można tyłek w górze nazwać),w łóżeczku ma 2poduszki do spania. Po pampersie widać kiedy spał na brzuchu. I jak siadzie z takim to bokiem robi się kałuża. Dziś też było mokro ale ba bank to się stało w ciągu tych 10 minut co on wstal a ja doszłam do niego :)
    Rozważam pantsy na noc wypróbować ale zawsze o nich zapominam

    A ten płacz może oznaczać sen
    Ale to ani szlochanie,ani lkanie,ani krzyk,ani płacz...wnioskuję że następnym razem nie będę w takiej sytuacji do niego szla poki nie płacze...

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • Dariah Autorytet
    Postów: 7066 3847

    Wysłany: 30 sierpnia 2017, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie u nas ten pampers przeciekł góra z przodu w sensie jak się obudziła i się jeszcze chwile mizialysmy i tulilysmy to Zosia lezala na brzuszku i potem cały brzuszek i piżamę z przodu miała mokre ;)

    09.09.2016 2860g szcześcia i 48cm do całowania ♡♡
    w5wqvut11x85dyxn.png
    20.02.2020 3370 g szczęścia i 54 cm do całowania ❤️❤️
    74di20mmq3o11a0n.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2017, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I my się witamy.
    Od rana biegam ale na własne życzenie zachciało mi się sałatki jarzynowej takiej z ziemniakami.
    Więc wstalismy o 7:30 i zaraz wstawilam warzywa, to śniadanie im potem sobie ogarnelam wszystko teraz jemy truskawki i malinki i zaraz na spacer.
    Warzywa mi ostygna, popołudniu zrobię sernika na zimno:-)
    Na kolacje zapiekanki miały być wczoraj ale późno wróciliśmy z zakupów.

    Robert zjadł kromke chleba tostowego z dżemem wow.:-)

    Diariah dziękuję :-)

    No widzę że nocka super u każdego u mnie dwie pobudki na picie ale to było ok 3 i 6.

    Kamcia pozycja na brzuchu z pupa w górze u nas dominuje zastanawiam się jak tak można spać bo ja nie umiem hihi

  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18204

    Wysłany: 30 sierpnia 2017, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zabko
    i tak śpi Piotruś który za chiny nie chciał na brzuchu :)
    w dodatku kładzie się raz z jednej raz z drugiej str łózeczka i stad ma dwie poduszki-z której padnie z tej spi, a w nocy i tak zmienia :)

    ty to masz zachcianki :)

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • AJrin Autorytet
    Postów: 6896 4224

    Wysłany: 30 sierpnia 2017, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas też ta pozycja dominuje spi prawie cala noc tak albo na boku. Ostatnio kolo 4 jak mial pobudki na mm to robilam n an spiocha zmiane pampka ale dzis o 2 w nocy był caly zasikany i mokry. Ale pospal do 6:30 grzecznie.
    Za to szkoda mi M bo ostatnio go godnie do nocnych pobudek może dlatego zmiana na lepsze i Igi mniej wstaje. No ale M wstal o 2 ogarnąć po czym o 3 dzwonili z pracy musial jechać jakas awaria wrocil po 4 o o 5 znowu dzwonili wiec sie totalnie nie wyspal.

    http://instagram.com/i.k.x.2/
    8p3o3e3kfn2wsd36.png
    07.10.2015 Aniołek
    09.2016 Synek I
    04.2018 Synek K



‹‹ 3692 3693 3694 3695 3696 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ