Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne WRZEŚNIOWE SZCZĘŚCIA 2016
Odpowiedz

WRZEŚNIOWE SZCZĘŚCIA 2016

Oceń ten wątek:
  • Skali89 Autorytet
    Postów: 3292 1652

    Wysłany: 11 września 2017, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale to się kładzie na stole czy się chowa od kubeczki ?

    Szymi jeszcze śpi masakra czy powinnam się martwić ? Ja tak spałam w ciąży pobodka o 6 bo mąż wychodził do pracy a potem dosypialam do 9 no i tylko jedna drzemka w dzień

    f2wl9vvjltbug8tg.png
    3i499vvjrdc5a4oq.png
  • Dariah Autorytet
    Postów: 7066 3847

    Wysłany: 11 września 2017, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Kochane !
    U nas nocka nawet nawet ale od soboty włączymy z katarem ...nie wiem czy od zębów czy złapała coś w żłobku bo to taka woda leci i nawet nie da się nic odciągnąć :/ nawet nie ma zablokowanego nosa tylko jej leci woda i słuchać ze jak oddycha to się tam kotłuje :/ podejrzewam jakieś górne zęby bo zawsze przy górnych ma lecący katar :/

    Niedziela minęła jak zwykle za szybko ale mieliśmy atrakcje bo mieliśmy mała stłuczkę - albo nawet nie stłuczkę po prostu nas na mokrej nawierzchni trochę obrucilo i uderzyliśmy delikatnie przodem :/ prędkość bardzo nie wielka wiec nawet nie poczuliśmy joc ale zderzak do wymiany! Ehhhh

    Potem był znajomy u nas i do wieczora siedział wiec dzień zleciał ;)


    Skali.
    Współczuje mdłości :/ mam nadzieje ze nie długo mina i będziesz w super formie ;)
    Hehe mówisz z eod kaszki Cię odrzuca? Ja tak miałam z buraczkami ! Nawet tego słowa nie moznabylo przy mnie wypowiadać ;)


    Natka,
    Wiesz co ja z D prawie cały czas po francusku mówiliśmy ale D się na mnie denerwuje ze przeze mnie nie uczy się nic bo mówię do niego po francusku hehe
    PrYznaje ze to trochę moje lenistwo bo tak jest łatwiej i szybciej komunikować niż mówić po polsku i powtarzać sto razy...wiem wiem głupia jestem i powinnam się zabrać za to ;) ale D już sobie super radzi po polsku mimo wszystko ;)


    Żabka,
    Piękny tort !!! Mniam !!
    I piękne zdjęcia !! Przystojny ten Twój Robercik ❤️❤️❤️

    09.09.2016 2860g szcześcia i 48cm do całowania ♡♡
    w5wqvut11x85dyxn.png
    20.02.2020 3370 g szczęścia i 54 cm do całowania ❤️❤️
    74di20mmq3o11a0n.png
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18204

    Wysłany: 11 września 2017, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skali
    U mnie w rodzinie zawsze było na stole(my zrobilismy na podłodze) ale słyszałam też o chowaniu pod czymś na zasadzie losowania
    A moja teściowa w ogóle tego nie znała

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • Dariah Autorytet
    Postów: 7066 3847

    Wysłany: 11 września 2017, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nad się kładzie na stole, stoliku, podłodze - obojętnie byleby dziecko miałam swobodny dostęp do tego ;)

    09.09.2016 2860g szcześcia i 48cm do całowania ♡♡
    w5wqvut11x85dyxn.png
    20.02.2020 3370 g szczęścia i 54 cm do całowania ❤️❤️
    74di20mmq3o11a0n.png
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18204

    Wysłany: 11 września 2017, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka
    Ksiazeczka do nabożeństwa/różaniec/krzyżyk znam zamiennie :) i w tym samym znaczeniu
    Ale ta moja wiedza to oczywiście rodzinne opowiastki
    Niemal wszystkich w rodzinie wróżby znam
    Ab swojej nie :(i nie mam kogo zapytać :(

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • AJrin Autorytet
    Postów: 6896 4224

    Wysłany: 11 września 2017, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To u nas jedt dlugopis jeszcze i ma symbolizować skrupulatnosc dokladnosc wiem z3 sie smiali że księgowość :) i to chyba za miast różańca. No my pewnie zrobimy ta zabawe pamietam ze duzo smiecju co dziecko wybierze jest.

    http://instagram.com/i.k.x.2/
    8p3o3e3kfn2wsd36.png
    07.10.2015 Aniołek
    09.2016 Synek I
    04.2018 Synek K



  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18204

    Wysłany: 11 września 2017, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no u nas było smiechu duzo :) 3x siegał po rozaniec :) i nikt z tego wyboru nie był zadowolony :D az w koncu pozarł kieliszek :D

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • Natka-matka wariatka :) Autorytet
    Postów: 4342 2128

    Wysłany: 11 września 2017, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas też na stole stawiamy.

    Amelka długo się zastanawiała, ale z pewnością chwyciła kieliszek i do buzi :)
    Po chwili się jeszcze raz zastanowiła i ko kieliszka dobrała pieniążek, który szybciutko włożyła do kieliszka :D

    kamciaelcia lubi tę wiadomość

    Amelka 25.08.2016 :*, 1 ivf zakończone sukcesem
    5v79kzu.png

    Endometrioza, niedoczynność tarczycy, hashimoto, 7 IUI :( czynnik męski
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18204

    Wysłany: 11 września 2017, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siadl mi komputer...już drugi
    Wrrr grrr

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • Natka-matka wariatka :) Autorytet
    Postów: 4342 2128

    Wysłany: 11 września 2017, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dariah
    Mam nadzieję, że nic poważnego wam się nie stało.

    Amelka 25.08.2016 :*, 1 ivf zakończone sukcesem
    5v79kzu.png

    Endometrioza, niedoczynność tarczycy, hashimoto, 7 IUI :( czynnik męski
  • Natka-matka wariatka :) Autorytet
    Postów: 4342 2128

    Wysłany: 11 września 2017, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś zaczęłyśmy od śniadania.
    Narazie zjadła 3/4 piatusiowe placuszka.
    Więcej nie chce.
    Zaraz podam jej mleko do popicia.

    Amelka 25.08.2016 :*, 1 ivf zakończone sukcesem
    5v79kzu.png

    Endometrioza, niedoczynność tarczycy, hashimoto, 7 IUI :( czynnik męski
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18204

    Wysłany: 11 września 2017, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedziemy po nowego laptopa ... :( tylko skąd kasa?

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • Natka-matka wariatka :) Autorytet
    Postów: 4342 2128

    Wysłany: 11 września 2017, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamcia
    Aż tak wysiadł? Nic już nie da się zrobić?

    Amelka 25.08.2016 :*, 1 ivf zakończone sukcesem
    5v79kzu.png

    Endometrioza, niedoczynność tarczycy, hashimoto, 7 IUI :( czynnik męski
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18204

    Wysłany: 11 września 2017, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój aż tak wysiadl
    A drugi( dzisiejszy) system-co chwilę siada...pora na nowy

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 września 2017, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry ciocie.
    Dzień nie taki.
    Obudził się o 5 niby się wyspal ale raczej śpiący.
    Nie mógł zasnąć ululalam na rękach zasnął wstał o 7.
    I jak wstał zjadł troszkę kaszki, parę kawaleczkow brzoskwini i troszkę zupki.
    Siedzi na kolanach i odlatuje co jakiś czas.
    Drzemka już była (zasnął na rękach) i spał aż 30min.
    Temp 37,5 :-(
    Jak tylko odejdę ryczy, nawet się nie bawi tylko ogląda tv i tuli swoją szmatke przytulanka i wtula się w cyce :-(
    Nie wiem co mu jest:-(
    Dzień dziwny i pełen przytulasow i dziubasow.

    Zajrzę jak będę mogla

  • Dariah Autorytet
    Postów: 7066 3847

    Wysłany: 11 września 2017, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja byłam odebrać Zosię po obiadku ze żłobka to zostałam odprawiona z kwitkiem bo moja Królewna poszła na drzemkę po obiadku i spała !!! Beze mnie i cycka !! Czyli da się !!
    Taka jestem z niej dumna ;) a tak bałam się ze w życiu nie zadnie w żłobku ;)


    Natka,
    Nie nam nic się nie stało, Zosia nawet się nie obudziła ;)
    Teraz tylko szukamy mechanika co by nam to naprawił nie za miliony monet! Bo to starawa autko miejskie wiec i wędrować a niego nie będę :/ ale zrobić trzeba bo brzydko wyglada ;)

    09.09.2016 2860g szcześcia i 48cm do całowania ♡♡
    w5wqvut11x85dyxn.png
    20.02.2020 3370 g szczęścia i 54 cm do całowania ❤️❤️
    74di20mmq3o11a0n.png
  • Dariah Autorytet
    Postów: 7066 3847

    Wysłany: 11 września 2017, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale tu cisza dzisiaj !!! ;)

    Ajrin,
    Trzymamy kciuki za usg!! Na pewno będzie piękne serduszko !! Prosimy o zdjęcie kruszynki ;)


    My dzisiaj na 17 do kardiologa ;) kciuki się przydadzą ;)

    kamciaelcia lubi tę wiadomość

    09.09.2016 2860g szcześcia i 48cm do całowania ♡♡
    w5wqvut11x85dyxn.png
    20.02.2020 3370 g szczęścia i 54 cm do całowania ❤️❤️
    74di20mmq3o11a0n.png
  • Natka-matka wariatka :) Autorytet
    Postów: 4342 2128

    Wysłany: 11 września 2017, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dariah
    Trzymamy kciuki.

    Ajrin
    Oczywiście prosimy o fotki okruszka!

    Amelka 25.08.2016 :*, 1 ivf zakończone sukcesem
    5v79kzu.png

    Endometrioza, niedoczynność tarczycy, hashimoto, 7 IUI :( czynnik męski
  • AJrin Autorytet
    Postów: 6896 4224

    Wysłany: 11 września 2017, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już po usg serducho bije raczki nozki są oczka też.
    Jedyne co to ze 9 dni młodsza ciąża ale lekarka mówi nadal w granocach normy.
    Dziękuję za kciuki maja moc :)
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/c727d2e6fa3a.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 września 2017, 16:38

    Natka-matka wariatka :), nick nieaktualny, kamciaelcia, Dariah, marta258 lubią tę wiadomość

    http://instagram.com/i.k.x.2/
    8p3o3e3kfn2wsd36.png
    07.10.2015 Aniołek
    09.2016 Synek I
    04.2018 Synek K



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 września 2017, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dariah trzymamy kciuki :-)

    Ajrin piękny okruszek <3

    Byłam na dworze Robert spał na raty.
    Ja go dzisiaj nie poznaje.
    Albo coś się świeci albo przez tą pogodę.

    Kupiłam kapustę będę robić gołąbki :-)
    Córka zostaje w domu.
    Już dostała miksture 1 łyżka miodu i sok z połówki cytryny.
    Ma niby pomoc więc zobaczymy :-)

    Robert właśnie wcina chlebek z dżemem porzeczkowym.
    Co mnie bardzo cieszy.
    Mąż zaraz idzie do pracy wróci rano o 2 więc zostaje sama z dziećmi.

    Jutro rano wyruszam na badania taki jest plan i mam nadzieję że wypali.
    Wrócę po 2h hahahah
    Idę robić krzywe obie i inne badania.

    Nad tym przeszczepem dalej myślę.

    Kamcia jak zakupy?
    Kupiłaś jakiegoś lapka na promo!?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 września 2017, 17:05

‹‹ 3720 3721 3722 3723 3724 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Obrotowy fotelik tyłem - bezpieczeństwo i funkcjonalność

Fotelik obrotowy to wygoda i bezpieczeństwo w jednym – dzięki funkcji obracania ułatwia wkładanie i wyjmowanie dziecka z samochodu, a także pozwala na łatwe ustawienie tyłem do kierunku jazdy, co jest najbezpieczniejszą pozycją dla najmłodszych pasażerów. Jakie ma jeszcze korzyści?

CZYTAJ WIĘCEJ

Insulinooporność - zasady żywieniowe, dieta i objawy.

Czym jest insulinooporność? Insulinooporność a dieta - na czym polega zależność? Jak odżywiać się przy insulinooporności? Które produkty spożywcze warto włączyć do diety, a z których warto zrezygnować? Artykuł napisany przez Zosię i Anię z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Super produkty na okres ciąży, czyli 9 produktów szczególnie polecanych dla kobiet w ciąży

Zapoznaj się z produktami, które są wyjątkowo cenne dla rozwijającego się maleństwa i Twojego nadwyrężonego ciążą organizmu. Postaraj się, aby takie produkty jak kasze, żurawina i migdały w okresie ciąży na stałe zagościły w Twoim menu.

CZYTAJ WIĘCEJ