Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne WRZEŚNIOWE SZCZĘŚCIA 2016
Odpowiedz

WRZEŚNIOWE SZCZĘŚCIA 2016

Oceń ten wątek:
  • Natka-matka wariatka :) Autorytet
    Postów: 4342 2128

    Wysłany: 19 września 2017, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zjadła cała skibe.
    Lepsze to niż nic :) teraz się do mnie hihra i udajemy indian :)

    Zabka
    Dobrze, że dzieci jedzą :)
    A co do twojej diety to najgorsze są pierwsze 3tygodnie. Potem już się przyzwyczaisz. Dasz radę kochana. Kto da jak nie ty? :*

    Kamcia
    Jak na dzisiejszych korkach?

    Amelka 25.08.2016 :*, 1 ivf zakończone sukcesem
    5v79kzu.png

    Endometrioza, niedoczynność tarczycy, hashimoto, 7 IUI :( czynnik męski
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2017, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziecko najedzone to i zadowolone :-)

    Zrobiłam kaszki małemu zobaczymy czy zje.

    Oj ta dieta to porażka.
    Potem wam wkleje foto co ja mogę:-)
    Ale kawy bym się napila nawet jeden kubek by mi starczyl.
    Głowa mnie boli dalej.
    Na dworze jakoś lepiej się czułam.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2017, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/131a52c1fb04.jpg

    To moja dieta.

    Nie mogę się dodzwonić do lekarza:-(

    Robert zjadł 50ml kaszki :-(

  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18204

    Wysłany: 19 września 2017, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zabko
    To ty nic nie możesz jeść o.O

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18204

    Wysłany: 19 września 2017, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malutki chyba śpi
    Dałam mu szansę samemu zasnąć i wyszłam naładować tel. Taka cisza więc raczej śpi :) aż jestem ciekawa pozycji :) z aparatem pójdę hihi

    Pozycja w miarę przyzwoita :)
    Ale mnie suszy. Śledzi się najadlam. Dobrze że nie wierzę we wrozbe że jedzenie płeć zwiastuje ;)
    Malutki nawet nawet się sprawowal. Nawet ten chłopiec z korepetycji zauważył :) ale i ta wysypka mniej wyraźna
    Trochę te korepetycje mnie męczą(ten chłopiec z którym codziennie robię lekcje i się uczymy). Nie czuję tej chemii. Pierwszy raz!! Serio. Pierwszy raz. Muszę chyba z mamą pogadać...Nieważne...Jak męża nie ma to inne lekcje czekają więc zacznie się ostro w październiku...niestety...ale muszę...
    Wracam do małego. Wczoraj i dziś dałam mu na noc viburcol...Muszę troszkę pospac. A jutro wyjazd do diablo. Oby Piotruś dał radę. Dam mu się wyspać. Ale nie będę karmić od razu-zrobię to na miejscu...przed wyjazdem męża chciałam przenieść fotelik na przód...ale pomyślałam: a gdzie pojadę?a z tyłu bezpieczniej...tak więc jadę 30 km z małym z tyłu...za dużo meczarni w przekladaniu fotelika...najwyżej pojadę przez wioski a nie eska (ma esce nie stanę w razie płaczu)
    I w ogóle nie czuję się w ciąży...i znów się martwię ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 września 2017, 20:11

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • Natka-matka wariatka :) Autorytet
    Postów: 4342 2128

    Wysłany: 19 września 2017, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zabka
    Dość okrojone to menu, ale wierzę, że dasz radę kochana.

    Kamcia
    Jesteś w ciąży i proszę tu mi nie snuć czarnych myśli!

    Amelka 25.08.2016 :*, 1 ivf zakończone sukcesem
    5v79kzu.png

    Endometrioza, niedoczynność tarczycy, hashimoto, 7 IUI :( czynnik męski
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2017, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to prawda bardzo biedne menu.
    Żebyście widziały moja minę u dr na wizycie jak mi wręczył kartkę hihi

    Kamcia jeszcze bokiem wyjdą ci te objawy ciążowe.
    W
    Właśnie się usypiamy.
    Ja jestem zalamana.
    Zajrzałam w dziub Roberta akurat padało światło na jego zęby.
    Dwie jedynki górne ma kolorowe widać że szkliwo jest straszne.
    Będzie miał jak nic próchnicę :-(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 września 2017, 20:57

  • Dariah Autorytet
    Postów: 7066 3847

    Wysłany: 19 września 2017, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żabka,
    Tak ja jeszcze kp ale to bardzo rzadk w zasadzie tylko wieczorem i w nocy jak się obudzi.
    Tera od kiedy chodzi do żłobka to w ciąży dnia się na mnie rzuca trochę...tak sobie odbija rozłąkę wg mnie..

    Oj mamy z cyklu łatwiej wypisać co możesz jes niż pisać co zakazane..:( współczuje Kochana !!!



    Natka,
    Siper ! Ważne ze coś zjadła ! U nas chlebek tez zawsze przejdzie a jak jeszcze z masełkiem to tym lepiej !! ;)


    Kamcia,
    Ehhh jeszcze będziesz miała dość objawów ciążowych !!! Nie ma snucia czarnuch wizji !!! Będzie Małgosia albo Małgos hehe a swoją droga jak Małgos to jak będzie ?? ;) czy brak pomysłu? ;)

    09.09.2016 2860g szcześcia i 48cm do całowania ♡♡
    w5wqvut11x85dyxn.png
    20.02.2020 3370 g szczęścia i 54 cm do całowania ❤️❤️
    74di20mmq3o11a0n.png
  • Natka-matka wariatka :) Autorytet
    Postów: 4342 2128

    Wysłany: 19 września 2017, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zabka
    Może jeszcze nie przesadzone z tą próchnica?
    Córka kiedyś wspominałaś, też szybko miała? Dobrze pamiętam?

    Amelka 25.08.2016 :*, 1 ivf zakończone sukcesem
    5v79kzu.png

    Endometrioza, niedoczynność tarczycy, hashimoto, 7 IUI :( czynnik męski
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18204

    Wysłany: 19 września 2017, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zabko
    Nie znam się na tym szkliwie i nie wiem co ci doradzić...
    Wiem że moja stomatolog ostrzegla ze moja mala szczeka czy wada zgryzu sa dziedziczne więc u małego jest to do obserwacji
    Po tacie może odziedziczyc coś tam ze szczeka (że może wypaść)
    A w dodatku ja mam bardzo słabe zeby(po mamie)

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2017, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak córka miała 1,5 roku jak dostała przebarwień na żabkach, lipsowalismy jej jak miała 3 lata.

    Ale po kim te żeby mają?
    Mój brat ma słabe szkliwo ale po nim nieee.

    Nic muszę szukać dentysty tylko jak takie małe dziecko dziub otworzy?:-(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2017, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamcia właśnie czytałam jakiś artykuł.
    Dziecko ma próchnicę jeśli jest podatna tkanka czyt matka lub ojciec mieli słabe zęby, któreś miało parandontoze :-(

    Mój m miał krzywe zęby niedawno jak liczyliśmy oboje żeby to lekarz gadał xos że u niego parodontoza.
    Ahhhhh


    Idę cioteczki myć się i spać.
    Robert śpi.
    Jutro dzień sądów.
    Oby udało się na jednej wizycie.

    Kamcia powodzenia tam u diablo.
    Jedź ostrożnie.

    Dobranoc

  • Natka-matka wariatka :) Autorytet
    Postów: 4342 2128

    Wysłany: 19 września 2017, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zabka, Kamcia
    Powodzenia jutro!

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Amelka 25.08.2016 :*, 1 ivf zakończone sukcesem
    5v79kzu.png

    Endometrioza, niedoczynność tarczycy, hashimoto, 7 IUI :( czynnik męski
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18204

    Wysłany: 19 września 2017, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dariah
    Nie ma imienia więc musi być Malgosia :)

    Natka
    Dziękuję

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • Ewelina.Irl Autorytet
    Postów: 2432 2416

    Wysłany: 19 września 2017, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Helooo. Żyje żyje alr czasu jak na lekarstwo. Ogarnelismy dziewczynom urodziny w weekend przyjechał troll ale był płacz oczywiście Nicola wyla i resztę dzieci Lena się cieszyła i Piala. ELSA później i już było ok. Zamówiliśmy też zamek i oczywiście do pewnego momentu była pogoda a później lało. Dziś zamówiłam bilety do pl na 20 października. Muszę załatwić parę spraw. Szef się nie cieszył że muszę wziąść wolne no cóż życie.
    Spokojnej nocy buziaki

    km5sgu1r4t2ljzm1.png
    klz9uay3ezm5jsrk.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 września 2017, 06:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nocka straszna budzialam sie co chwile:-(
    Robert też częściej wstawal niż zawsze.

    Już nie śpimy.

    Natka dzięki :-)

  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18204

    Wysłany: 20 września 2017, 06:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    też nie śpię, jak wstałam o 5 tak już zasnąć nie mogłam
    to pewnie stres...
    ale malutkiego mam ochotę wyściskać-pięknie śpi całą noc-dziś bez mm, bez płaczu :)

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • Dariah Autorytet
    Postów: 7066 3847

    Wysłany: 20 września 2017, 07:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas znów nocka słaba..
    Tak jak w dzień jest już za bardzo ten wodnisty katar nie doskwiera to w nocy jak leży wszystko się gromadzi i nie mlze oddychać...i charczy i parska itd
    Ehhh

    Teraz spi smacznie oczywiście..

    Myśle ze jej dzisiaj nie dam do żłobka tylko pójdę jeszcze raz do pediatry niech ja obejrzy :/

    09.09.2016 2860g szcześcia i 48cm do całowania ♡♡
    w5wqvut11x85dyxn.png
    20.02.2020 3370 g szczęścia i 54 cm do całowania ❤️❤️
    74di20mmq3o11a0n.png
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18204

    Wysłany: 20 września 2017, 07:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czekam, aż malutki wstanie :) ja już prawie ubrana

    przed chwilą Emilka z góry wychodziła do przedszkola(zerówki)-ryk, krzyk i płacz, podobno tak jest codziennie od 4 lat, nie zazdroszczę...

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18204

    Wysłany: 20 września 2017, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dariah
    zdróweczka dla was
    jesień się zaczyna...

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
‹‹ 3744 3745 3746 3747 3748 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak pielęgnować skórę podczas ciąży?

W czasie ciąży skóra wymaga specjalnego traktowania - wystarczy poświęcić kilka minut dziennie, aby zadbać o jej dobrą kondycję i sprawić, by była bardziej elastyczna. Może to być bardzo pomocne w zminimalizowaniu ryzyka powstania rozstępów. Sprawdź, jak pielęgnować skórę podczas ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 najczęstszych obaw kobiet w ciąży, czyli czego boją się kobiety w ciąży

Lęk i różnego rodzaju obawy to naturalny towarzysz kobiety w ciąży. Czego boi się większość kobiet oczekujących dziecka? Bólu porodowego, urodzenia chorego dziecka, utraty atrakcyjności czy może zrujnowania życia seksualnego po porodzie? Czego obawiasz się Ty? Przeczytaj czy zasadne jest zamartwianie się i jak sobie radzić, aby nasze obawy nie sprawdziły się.

CZYTAJ WIĘCEJ