Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne WRZEŚNIOWE SZCZĘŚCIA 2016
Odpowiedz

WRZEŚNIOWE SZCZĘŚCIA 2016

Oceń ten wątek:
  • Natka-matka wariatka :) Autorytet
    Postów: 4342 2128

    Wysłany: 20 października 2017, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ajrin
    Wszystkiego najlepszego z okazji imienin!
    Super, że udało się sprzedać mieszkanie. Wiadomo, sentyment jest ale kasa się przyda by dom wykończyć.

    Zabka
    W domu je. Przychodzimy ze żłobka, trochę się z nią bawię, wsadzam do krzesełka (identyczne mają w żłobku) i karmię.
    Mogę jedynie zrzucić to ma karb tego że dotychczas karmiłam ja tylko ja. D robił to bardzo, bardzo rzadko a jeśli zostawiałam ja z cioteczkami czy babciami to zawsze nakarmiona.
    No i w skórę daje jej jednak rozłąka. Położyłam ja ale płacze co chwilę i woła mama :(

    Zabko, trzymam kciuki by szybko wam ten ząb wyszedł.

    Amelka 25.08.2016 :*, 1 ivf zakończone sukcesem
    5v79kzu.png

    Endometrioza, niedoczynność tarczycy, hashimoto, 7 IUI :( czynnik męski
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2017, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka to jeśli jest problem w karmieniu przez inną osobę to się przelamie.
    Potrzebuję czasu.

    Oby ten ząb/zęby szybko wyszły.


    Ajrin super wieści.
    Również się dokładam do życzeń imieninowych.
    Wszystkiego najlepszego:-)

    Wiecie po wizycie matki jestem jakoś ztruta.
    Źle działają na mnie spotkania to już trwa tak od kłótni z nimi.
    Ale nie wzięłam tabletek mam zamiar napić się lampkę wina (teściowa dała urodzinowe).
    Dzieci kładę spać i do wanny :-)
    Hahaha marzy mi się mam nadzieję że pójdą szybko dziś spać:-)

  • AJrin Autorytet
    Postów: 6896 4224

    Wysłany: 20 października 2017, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny. Niestety kasa noe dla nas bo to mieszkanie rodziców. Moi rodzice przeprowadzili sie do warszawy 5 lat temu aby być blisko wnuczek sa na emeryturze i tu idalo im soe znalesc prace wiec sobie dorabiaja ale niestety zyja na wynajetym mieszkaniu. Wiec z bratem i rodzicami stwierdzilismy, że lepiej sprzedac i kupic w warszawie immoeszkanie ale niestetu starczy tylko na połowę mieszkania. Bo jednak 3 pokoje w Grudziadzu to nawetniw kawalerka w Warszawie. Więc przyszlosciowo będzie mieszkanie poki co musimy dopłacić.

    http://instagram.com/i.k.x.2/
    8p3o3e3kfn2wsd36.png
    07.10.2015 Aniołek
    09.2016 Synek I
    04.2018 Synek K



  • Dariah Autorytet
    Postów: 7066 3847

    Wysłany: 20 października 2017, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melduje się !!!
    Jestem i żyje !! Ale czasu brak na pisanie :/
    W pracy dobrze - jeszcze przyszły tydzień wdrażania się i potem jestem już sama bo poprzednik odchodzi...
    Zosieńka w żłobku bardzo dobrze - nie płacze ranią j wyciąga raczki, pięknie się bawi i wcina jak szalona wszystko co się nie rusza. Chyba ma jakiś rozwój teraz bo je i je i wraca ze żłobka i znów je i je i je..

    Natka,
    Nie przejmuj się tym ze Amelka rzuca się na Ciebie jak przychodzisz po nią. U nas bulo tak sama przed pierwszy tydzień? Może 1,5 tygodnia i teraz jak na początku października nie buła przed tydzień to jak wróciła do żłobka to przez 3 pierwsze dni tez rak było znowu a potem znoś wróciło do normy czyli jak nas widzi to biegnie fo nas ;)


    Ajrin,
    No przyznam ze mi tez trochę brakowało jedna pracy i kontaktu z ludźmi i takiej satysfakcji z samej się je ;)
    I nawet ta korpo gadka tak nie przeszkadza mi ;)
    Gratuluje sprzedaży mieszkania !! Pewne se jest sentyment ale kasa potrzebna ;)
    No j wszystkiego najlepszego ;) nasza Zosieńka ma na drugie Irena ;)


    Kamcia,
    Hehe Piotruś odkrywca zakamarków !!! ;)
    Piękna Małgosia ;) najważniejsze ze wszystko dobrze ! I serduszko ładnie bije ;)
    A jak Ty się czujesz ?


    Żabka,
    No t widzę ze temat Henia cały czas powraca ;) hihi
    Oj akurat o to czy Ty ogarniesz trójkę to bym się nie martwiła bo ogarniasz dwójkę wspaniałe a masz jeszcze zapas czasu na gołąbki pierogi i milion innych rzeczy !!! ;)


    Skali,
    A jak Ty się czujesz w ciąży ? Mam nadzieje ze wszystko dobrze ;)
    Kiedy podglądanie Maluszka ? Płeć już jest potwierdzona? ;)

    09.09.2016 2860g szcześcia i 48cm do całowania ♡♡
    w5wqvut11x85dyxn.png
    20.02.2020 3370 g szczęścia i 54 cm do całowania ❤️❤️
    74di20mmq3o11a0n.png
  • Dariah Autorytet
    Postów: 7066 3847

    Wysłany: 20 października 2017, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ajrin,
    Teraz doczytałam ;) No tak niestety ceny w Grudziądzu czy innym małym mieście o nie to co Warszawa :/
    Ale nawet jeśli małe mieszkanie kupią to zawsze będzie własne i kiedyś będzie Wasze ;)
    Najważniejsze ze udało się sprzedać ;)


    Natka ,
    A co do nie jedzenia.. myśle ze tak odreagowuje stres.. jak się bardziej oswoi ze żłobkiem to powinna zacząć jeść ;) tak mi się wydaje bo dziewczynka z grupy Zosia (która mieszka na przeciwko) tez tak miała i jej mama się martwiła ze nic nie ale zaczęła ładnie jeść po jakimś tygodniu ;)

    09.09.2016 2860g szcześcia i 48cm do całowania ♡♡
    w5wqvut11x85dyxn.png
    20.02.2020 3370 g szczęścia i 54 cm do całowania ❤️❤️
    74di20mmq3o11a0n.png
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18204

    Wysłany: 20 października 2017, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dariah
    czuję się bardzo dobrze
    trzecia ciąża, w której brak zasadniczych objawów
    mogę jedynie narzekać na zadyszkę kiedy wchodzę na 3.pietro i takie ogólne "nie chce mi sie"
    narazie nic więcej nie moge dodac
    zarazem brak objawów cieszy, ale i martwi-dzis jednak widok bijącego serduszka przywrócił zadowolenie ze brak objawów

    super że w pracy się wiedzie
    i czekamy jak Zoska wagowo Piotrusia bedzie gonić :D

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • Skali89 Autorytet
    Postów: 3292 1652

    Wysłany: 20 października 2017, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daria dzięki czuję się dobrze już wszydtkie dolegliwości ustały z pierwszego trynestru tylko plecy bolą od noszenia

    Dziś byłam u endo wyniki ok kolejna wizyta dopiero w grudniu

    Daria niby chłopiec Ale nie chciał się pokazać w środę mam wizytę u nowego gina to moze sie wykaże a jak nie to 28 mam usg 2 trymestru więc wtedy już powinno być widać

    W miejscowość b obok był atak nozownika w galerii handlowej masakra a zamówiłam sobie rzeczy dla szynka do smyka w tej galerii dobrze że odbiór nie dziś

    f2wl9vvjltbug8tg.png
    3i499vvjrdc5a4oq.png
  • Dariah Autorytet
    Postów: 7066 3847

    Wysłany: 20 października 2017, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamcia,
    Oj to super ze dobrze się czujesz i bezobjawowo ! ;) nie martw się ! Małgosia ma się dobrze i serduszko pięknie bije ;)

    No właśnie co ciekawe ona tak je już od miesiąca a wagowo nie przybiera za bardzo - może jakieś 200 g.. teraz ma jakiś 8200 g..
    Ale za to zaczęła chodzić ;) i już tak z 4-5 m przejdzie sama a zdarzy się i więcej ;) i pięknie sobie radzi ;) wiec myśle ze dlatego tez nie przybiera za dużo traz mimo ze je dużo bo ma dużo wysiłku plus zlobek gdzie tez cały czas coś robi i sie rusza ..

    Natka-matka wariatka :) lubi tę wiadomość

    09.09.2016 2860g szcześcia i 48cm do całowania ♡♡
    w5wqvut11x85dyxn.png
    20.02.2020 3370 g szczęścia i 54 cm do całowania ❤️❤️
    74di20mmq3o11a0n.png
  • Dariah Autorytet
    Postów: 7066 3847

    Wysłany: 20 października 2017, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skali,
    To super ze dolegliwości minęły ;)
    Wstydliwy Maluszek ;)
    Słyszałam właśnie o tym ataku !!! Masakra !! Jeśli dobrze pamietam to jedna osoba nie żyje :/
    Całe szczęście ze dzisiaj ne było odbioru w Smyku !!

    09.09.2016 2860g szcześcia i 48cm do całowania ♡♡
    w5wqvut11x85dyxn.png
    20.02.2020 3370 g szczęścia i 54 cm do całowania ❤️❤️
    74di20mmq3o11a0n.png
  • marta258 Autorytet
    Postów: 2292 1669

    Wysłany: 21 października 2017, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka, Amelka w końcu będzie jadła w żłobku, może rzeczywiście nie je bo to nie mama karmi tylko inne ciocie.

    Sakli, czekamy na usg i drugiego chłopca.

    AjJrin, super że udało się sprzedać mieszkanie, szkoda tylko że nie wystarczy kasy ale Warszawa to ceny zdecydowanie wyższe niż w innych mniejszych miastach.

    Kamcia, dziękuję ale już mam testy owulacyjne, zamówiłam 10 szt przez internet i jeszcze w zestawie są 2 ciążowe. Jak narazie owulacji brak ale starania trwają :) Jak mi się skończą testy a ciąży nie będzie to się do Ciebie zgłoszę po odkupienie.

    U Antosia poprawa z apetytem na obiady, kaszki cały czas wcina, owoce też lubi. Noce też spokojne więc mam nadzieję że to oznaka poprawy.

    Natka-matka wariatka :) lubi tę wiadomość

    f2wl3e5eeh69r9ad.png
    l22ncwa1wnquuzg4.png
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18204

    Wysłany: 21 października 2017, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bedzie ciąza ;)
    kciuki forumowe przecież są :D

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • Dariah Autorytet
    Postów: 7066 3847

    Wysłany: 21 października 2017, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nasza Królewna przed pójściem spać ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 października 2017, 22:20

    kamciaelcia, Natka-matka wariatka :), marta258 lubią tę wiadomość

    09.09.2016 2860g szcześcia i 48cm do całowania ♡♡
    w5wqvut11x85dyxn.png
    20.02.2020 3370 g szczęścia i 54 cm do całowania ❤️❤️
    74di20mmq3o11a0n.png
  • Dariah Autorytet
    Postów: 7066 3847

    Wysłany: 21 października 2017, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta,
    Kciuki forumowa zaciśnięta - tak jak mówi Kamcia ;) j nie długo będziesz kolejna w ciąży na naszym forum ;) hihi
    I Antoś będzie mieć braciszka albo siostrzyczkę ;)

    09.09.2016 2860g szcześcia i 48cm do całowania ♡♡
    w5wqvut11x85dyxn.png
    20.02.2020 3370 g szczęścia i 54 cm do całowania ❤️❤️
    74di20mmq3o11a0n.png
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18204

    Wysłany: 21 października 2017, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zosia jest przesliczna

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • Dariah Autorytet
    Postów: 7066 3847

    Wysłany: 21 października 2017, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamcia dziękuje ;)

    09.09.2016 2860g szcześcia i 48cm do całowania ♡♡
    w5wqvut11x85dyxn.png
    20.02.2020 3370 g szczęścia i 54 cm do całowania ❤️❤️
    74di20mmq3o11a0n.png
  • Natka-matka wariatka :) Autorytet
    Postów: 4342 2128

    Wysłany: 22 października 2017, 00:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta
    Super, że u was z apetytem się poprawiło :)
    Trzymam kciuki za starania o rodzeństwo &&

    Dariah
    Zosia jest cuuuuuuduowna i te śliczne słodkie uśmiechy ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 października 2017, 00:07

    Amelka 25.08.2016 :*, 1 ivf zakończone sukcesem
    5v79kzu.png

    Endometrioza, niedoczynność tarczycy, hashimoto, 7 IUI :( czynnik męski
  • Natka-matka wariatka :) Autorytet
    Postów: 4342 2128

    Wysłany: 22 października 2017, 00:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny
    Przede mną ostatnia niedziela.
    Mogę powiedzieć, że jutro pierwszy raz idę do pracy po takiej przerwie.
    Boje się jak diabli.
    Spać tez nie mogę :(

    Amelka 25.08.2016 :*, 1 ivf zakończone sukcesem
    5v79kzu.png

    Endometrioza, niedoczynność tarczycy, hashimoto, 7 IUI :( czynnik męski
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18204

    Wysłany: 22 października 2017, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u nas kolejna nocka w miarę dobra, dziś nawet synuś dal pospać do 9:30
    ale kolejna noc, kiedy to 2x płakał przez sen...obstawiam zęby...na noc dostał viburcol, ale o 22 dostał przez sen apap, płakanie było po 3...
    z apetytem też średnio, ale nie ukrywam, że przy 12 kg masy taki stan raz na jakiś czas cieszy ;)
    4 dni też jest taki "inny"
    dziś piąty dzień, więc zobaczymy...nawet spacer męczy-bo w wózku jęczy
    dziś pada, więc w domu

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • Natka-matka wariatka :) Autorytet
    Postów: 4342 2128

    Wysłany: 22 października 2017, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamcia
    Dobrze, że dziś nocka w miarę udana i ile spałaś!! Woooow! Ja od ponad roku nie spałam do 9:30 :) pozytywnie zazdroszczę :)

    Amelka 25.08.2016 :*, 1 ivf zakończone sukcesem
    5v79kzu.png

    Endometrioza, niedoczynność tarczycy, hashimoto, 7 IUI :( czynnik męski
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18204

    Wysłany: 22 października 2017, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale czuję że nadal mało mi spania :) taki urok początków ciązy :D

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
‹‹ 3791 3792 3793 3794 3795 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 mitów na temat premenopauzy, które warto wiedzieć mając 40 lat lub więcej

Premenopauza (perimenopauza) to nie tylko wciąż temat tabu, ale również etap życia kobiety, który często owiany jest mitami i nieporozumieniami. W rzeczywistości jest to naturalny okres przejściowy, który poprzedza menopauzę, a jego zrozumienie może zaoszczędzić Ci wiele stresu, lęku i znacząco wpłynąć na jakość życia i zdrowie hormonalne. Wraz z ekspertami zebraliśmy dla Ciebie 10 najpowszechniejszych mitów dotyczących premenopauzy i menopauzy, opierając się na najbardziej wiarygodnych i aktualnych danych naukowych.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ