Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne WRZEŚNIOWE SZCZĘŚCIA 2016
Odpowiedz

WRZEŚNIOWE SZCZĘŚCIA 2016

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 listopada 2017, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooooooo moj Robert na avatarku wrocil <3
    Wszystko wróciło na swoje tory.

    Kurcze dzwoni teściowa i gada z mężem (składa życzenia imieninowe) i słyszę jak mu jeczy czemu Robert sam nie chodzi?! Ze będzie mąż miał problemy z Robertem że po lekarzach będziemy biegać wrrrr
    Długo nie myśląc mówię do męża że dziecko ma chodzić do 18MC życia i niech się odwali i ten powtórzył uciszyla się:-)
    Co ja mam Robertowi powiedzieć weź idź bo babka jeczy? Straszy?
    Wrrrr
    No:-)

    Jeszcze 1 dzień i jadę dziewczyny yupi!

    Maz kupił winko imieninowe więc lampkę że męża wypije:-)

    Kamciu liczyłam że wejdę tu i będą wyniki :-(
    Czekamy......
    Te czekanie to jak wieczność współczuję kochana a ty pewnie z kompem czyt z pocztą się nie rozstajesz :-(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 listopada 2017, 18:01

    Natka-matka wariatka :), AJrin lubią tę wiadomość

  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18204

    Wysłany: 30 listopada 2017, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak
    Poczta od rana włączona

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • AJrin Autorytet
    Postów: 6896 4224

    Wysłany: 30 listopada 2017, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też dzis robie ciagle refresh bbf a co dopiero Ty Kamciu.

    Igi coś znowu kaszle i kicha na kolacje zjedliśmy wszyscy frytki Igi sie zajadal :)

    http://instagram.com/i.k.x.2/
    8p3o3e3kfn2wsd36.png
    07.10.2015 Aniołek
    09.2016 Synek I
    04.2018 Synek K



  • Skali89 Autorytet
    Postów: 3292 1652

    Wysłany: 30 listopada 2017, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dalej cisza no nic czekamy na dobre wieści

    My byliśmy na pasowaniu na ucznia potem na pizzy z m siostra i rodzinka za dużo jem znowu będzie płacz mieliśmy iść na spacer ale padam

    f2wl9vvjltbug8tg.png
    3i499vvjrdc5a4oq.png
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18204

    Wysłany: 1 grudnia 2017, 00:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Obudził mnie kot...
    Wynik prawidłowy ...
    Jutro napiszę więcej

    nick nieaktualny, Natka-matka wariatka :), Dariah, AJrin, marta258 lubią tę wiadomość

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2017, 06:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamciu superrrrrrrrr!
    Buziaki dla was.
    Teraz proszę mi się już nie smutac tylko cieszyć.
    Czekam z niecierpliwością aż ogłosisz co nosisz na 100% pod sercem.
    Ps mam nadzieję że to Małgosia jednak!:-)
    Ten twój kot to ma wyczucie :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2017, 06:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie wstałam.
    Kurcze Robert od 5 nie mógł spać.
    Snila mi się babcia moja :-(

  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18204

    Wysłany: 1 grudnia 2017, 07:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak. Ten mój kot ma wyczucie. Spała obok i spadła z łóżka wybijając mi w rękę pazur...siniak piękny. Spojrzałam na pocztę a tam wynik wysłany o 22, czyli już spałam...Chłopak :) nasz Patryczek(,z tego wszystkiego nie wiedzialam nawet czy będzie badana płeć). Ryzyko niskie. Mąż poplakal ze szczęścia. Ja nie spałam od24-3 na pewni. Już nie śpię.
    Chyba wypada zawierzyć wynikowi?

    nick nieaktualny, Natka-matka wariatka :), Dariah, AJrin, marta258 lubią tę wiadomość

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2017, 07:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz mogę powiedzieć i inne ciotki też: a nie mowilysmy? :-)
    Wiem wiem dużo przeszłas stresu więc teraz tylko radość kochana.

    Gratuluję Patryczka!!!!!

    Tak wynikowi raczej musisz zawierzyc bo na pewno jest wiarygodny w 100%!!
    A jeszcze się bardziej cieszę że nie dojedziesz na amino -mówiłam że nie zdążysz hihi

    Czyli do trzech razy sztuka i u ciebie? Hihi
    Bardzo się cieszę.
    Tyle cie mocno i całuję.
    Pogłaskać Patryczka proszę.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 grudnia 2017, 07:35

    kamciaelcia lubi tę wiadomość

  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18204

    Wysłany: 1 grudnia 2017, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze niech plamienia się skończą...jeszcze to...bo w sumie i nieszczęsne usg, i krwawienie i zły wynik razem sie za nami ciągną

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • Natka-matka wariatka :) Autorytet
    Postów: 4342 2128

    Wysłany: 1 grudnia 2017, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamcia
    Super, pewnie, że trzeba wierzyć wynikowi.
    Teraz napiszę "a nie mooooowiiiilaaaaam????".
    No, teraz to proszę żyć spokojnie i cieszyć się ciąża i żadnych skarg i żali :)

    kamciaelcia lubi tę wiadomość

    Amelka 25.08.2016 :*, 1 ivf zakończone sukcesem
    5v79kzu.png

    Endometrioza, niedoczynność tarczycy, hashimoto, 7 IUI :( czynnik męski
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2017, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamcia no plamienie będzie dopóki się nie oczysci.
    Bierz dupka, oszczędzaj sie i tyle.
    Ja plamilam do 13tc.
    Teraz na usg będzie już wszystko ok.



    Dobra ja się zbieram do notariusza.

  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18204

    Wysłany: 1 grudnia 2017, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja plamie od skonczonego 13. tc :)
    mam luteinę
    leżeć mogę do niedzieli na pewno
    a w poniedziałek mąz prawdopodobnie do pracy

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • Dariah Autorytet
    Postów: 7066 3847

    Wysłany: 1 grudnia 2017, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamcia,
    Gratuluje !!! A nie mówiłyśmy !!!????
    Czyli będzie Patryczek !!! ;) super ! Teraz odpoczywał ile możesz i koniec dresów !!!


    Żabka,
    Bardzo dobrze ze Twój M powiedział matce !!
    Robercik ma jeszcze dużo czasu ! Nic na sile !
    Hihi czekamy na relacje w wycieczki ;)
    No i winko jest...może Henio będzie ;)

    kamciaelcia lubi tę wiadomość

    09.09.2016 2860g szcześcia i 48cm do całowania ♡♡
    w5wqvut11x85dyxn.png
    20.02.2020 3370 g szczęścia i 54 cm do całowania ❤️❤️
    74di20mmq3o11a0n.png
  • Dariah Autorytet
    Postów: 7066 3847

    Wysłany: 1 grudnia 2017, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u nas nocka duuuuzo lepsze niż wczoraj - wczoraj to była tragedia....
    Dzisiaj obudziła się 2 razy ;)
    Ale powiem Wam ze Zośka dostała chyba jakiegoś uczulenia od chusteczkę nawilzajyxh w żłobku bo pupcie i okolice ma całe wzrostach :/ strasznie ! Nigdy tak nie miała !! ;(
    Zaniosłam dzisiaj nasze chusteczki korę awaryjnie używamy i jej nie uczulają. Bo na codzień my w ogóle nie używamy chusteczek. Dałam tez zasypkę bo wczoraj jej mocno zasypalam tyłek i dzisiaj już lepiej...lepiej...może nie lepiej ale zaschło trochę.
    Jak jej przez weeken z nasza pielęgnacja nie przejdzie to w pn do lekarza..

    09.09.2016 2860g szcześcia i 48cm do całowania ♡♡
    w5wqvut11x85dyxn.png
    20.02.2020 3370 g szczęścia i 54 cm do całowania ❤️❤️
    74di20mmq3o11a0n.png
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18204

    Wysłany: 1 grudnia 2017, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dariah
    maka ziemniaczana zawsze dobra na dupke
    jak bedzie trzeba to i wykap w krochmalu
    jak uczulenie to szybko minie bez alergenu

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • AJrin Autorytet
    Postów: 6896 4224

    Wysłany: 1 grudnia 2017, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamcia Gratulacje tak się ciesze z tego wszystkie śniłaś mi się dziś i jak to powiada sny są na opak wiec wiedziałam, że będzie dobrze :D
    No i gratulacje chłopaka i jak najbardziej zawierzyć wynika Nifty naprawdę nie zakłamuje raczej w drugą strone, wychodzi coś źle a rodzi się zdrowe dziecko wiec juz relax będzie dobrze i krwawienia jak złe myśli i stres odejdzie znikną jestem tego pewna.

    Co tam siniak kotu należy się podziękowanie za wyczucie ;-)

    kamciaelcia lubi tę wiadomość

    http://instagram.com/i.k.x.2/
    8p3o3e3kfn2wsd36.png
    07.10.2015 Aniołek
    09.2016 Synek I
    04.2018 Synek K



  • AJrin Autorytet
    Postów: 6896 4224

    Wysłany: 1 grudnia 2017, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na pupcie polecam kapiel w krochmalu ja dodatkowo troche zostawiam tej gestej kisielowej zawiesiny odlewam do kubeczka pozniej do pojemnika z papka i jak przewijam na koniec wacikiem z tym krochmalem przecieram. Jeden dzień i odparzenie takie mecha odparzenie poszło w niepamiec a była tragedia az panie w żłobku mówiły, że Igi płacze przy zmianie pieluszki i chodzą we dwie przebierać. Ale u nas było odparzenie ze wzgledu na ilość kup ale myśle, że i na krostki pomoże napewno nie zaszkodzi.

    U nas noc fatalna M już 3 nocke musiał jechac a Igi dziś budził sie 5 razy i 2 razy musiałam przy nim siedzieć bo nie chciał sam i płakał.

    DO tego M ciągle chory gardło go 4 tydzień boli i kaszle nie jakoś mocno suszy kaszel taki kilka razy i koniec ale jednak non stop.

    Wczoraj do lekarza poszedł uff zrobili mu morfologie i CRP i prześwietlenie i wyszly jakies pasma na płucach wiec mam stresa, że ten mój chlop jeszcze mi sie zawinie :/

    http://instagram.com/i.k.x.2/
    8p3o3e3kfn2wsd36.png
    07.10.2015 Aniołek
    09.2016 Synek I
    04.2018 Synek K



  • Skali89 Autorytet
    Postów: 3292 1652

    Wysłany: 1 grudnia 2017, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamcia supeeeeeer gratulacjr teraz musi być dobrze olśnienia się skończą bo stres minie zobaczysz !!!!

    kamciaelcia lubi tę wiadomość

    f2wl9vvjltbug8tg.png
    3i499vvjrdc5a4oq.png
  • AJrin Autorytet
    Postów: 6896 4224

    Wysłany: 1 grudnia 2017, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skali89 wrote:
    Kamcia supeeeeeer gratulacjr teraz musi być dobrze olśnienia się skończą bo stres minie zobaczysz !!!!

    Uwielbiam twój słownik :D

    http://instagram.com/i.k.x.2/
    8p3o3e3kfn2wsd36.png
    07.10.2015 Aniołek
    09.2016 Synek I
    04.2018 Synek K



‹‹ 3851 3852 3853 3854 3855 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ