X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne WRZEŚNIOWE SZCZĘŚCIA 2016
Odpowiedz

WRZEŚNIOWE SZCZĘŚCIA 2016

Oceń ten wątek:
  • Dariah Autorytet
    Postów: 7066 3847

    Wysłany: 15 maja 2019, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Kochane

    Skali
    ciesze sie ze sie odezwalas :d
    no to prawda czasami czs tak szybko leci ze czlwoiek nie ma na nic czasu! czytac to jeszcze ale napsiac cso na bbf to masakra :D
    co do gryzienia, w poprzdnim zlobku byla taka dziewczynka co gryzal, ze 2 razy ugryzla tez Sofcie..ale tak moooooocno az strupka miala :/
    panie w zlobku wiedzialy, problem w tym ze panie w zlobku moga reagowac, rodzice jmuz mniej, bo w domu nie gryzie...wiec to trudny temat
    ale msyel ze wazne zeby porozmiawac z paniami, zeby chociazby zrozuemic dlaczego gryzie? moze gryzie gdy dzieci zaieraja jej/jemu zabawke? najlepiej porozmawiac :)


    Zabka
    mysle ze taka opcja z niania, ze w razie W dzwonisz do niej i przychodiz jest bardzo dobra
    na pewno realna sprawa jesli Pani nie pracuje i i tak jest w domu wiec jest dyspozycjna w kaxdej chwili
    ale fajnie ze sie wiecej kandydatek zglosilo!



    Natka
    tak tak mam spoko tesciow :)
    szkofda tylko ze ma byc gowniana pogoda!! grrr oni nie maja szczescie jak do ans przylatuja ehehe

    09.09.2016 2860g szcześcia i 48cm do całowania ♡♡
    w5wqvut11x85dyxn.png
    20.02.2020 3370 g szczęścia i 54 cm do całowania ❤️❤️
    74di20mmq3o11a0n.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2019, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam umowe!:-)
    Ale czuje nie smak bo liczylam ze zobacze tak pkreslony czas na jaki zostane zatrudniona a tam pisze ze na czas nieobecnosci usprawiedliwionej tej pani.
    Ta pani ma czas do 28.05 sie okreslic czy bierze wychowawczy.
    Na ta chwile bedzie brala zalegly urlop.
    Mam sie wykazac i pilnowac ofert prwcy ale wewnetrznych jak sie znajdzie to mam skladac .
    Wtedy sie dostane na pewno z reszta jest haslo na dxialach i szukaja osob z zastepstwa.
    Jesli ta pani wroci a ja nie aplikowalam zostane bez pracy.
    Nadgodzin nie ma a jesli sa to mc z wyprzedzeniem sie o nich wie.
    Dzial spokojny.
    Dzis widzialam moja naczelnik to ta ruda :-)z rekrutacji.
    Czeka na mnie hahahahaha tak powiedziala.
    Wypisalam w papierach ze bede brala 2 dni opieki.
    Niby nie robia problemu, nie gniewaja sie itd jak sie idzie na l4 ale same wiecie jak jest....
    Wypisalam w razie w gdybym zostala sama z dzieckiem chorym ..

    Jutro zaczynam mam caly dzien szkolen.

    Robert dzis zrobil w domu siku na dywan a kupe do nocnika hahahahha
    Ale nie swiadomie bo po tym jak sie zesikal to posadzilam na nocnik i zrobil kupe.
    Lata bez pampersa.
    Ale ciezko idzie.

    Dzwonila kolejna niania emerytka dostepna nawet od teraz ale 20zl/h sory ale za sierpien musialabym dolozyc a z czego nie stac mnie na nia.
    W piatek jestem umowiona z malolata serio prosze boga zeby sie z nia udalo.

    Dariah, Natka-matka wariatka :), Skali89 lubią tę wiadomość

  • Natka-matka wariatka :) Autorytet
    Postów: 4342 2128

    Wysłany: 15 maja 2019, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żabko
    takie umowy to u nas norma jeśli chodzi na zastępstwo ale spokojnie.
    Wszystkiego się dowiesz niedługo. Wydaje mi się, że oni nie liczą na to, że ta osoba wróci tam szybko, bo szczerze, nikt by u nas nikogo nie brał gdyby było niepewne, że 28.05 czyli za 2 tyg miałby ktoś wrócić. Woleli by zaczekać by było pewne. Nikt przy zdrowych zmysłach nie pakował by kasy w nowego pracownika jeśli byłoby zagrożenie, że za 2 tyg muszą mu powiedzieć "do widzenia".Zatem spokojnie. Posłuchaj cioci Natki :) a co do aplikowania na ogłoszenia wewnętrzne to zawsze warto.
    Ja w taki sposób w swojej firmie przechodziłam ze stanowiska na stanowisko (można powiedzieć, że wygrałam tak 4 konkursy na stanowiska, bo to, które teraz zajmuje to moje 5te w tej firmie- nie liczę rozmowy kwalifikacyjnej tej pierwszej)

    żabka04 lubi tę wiadomość

    Amelka 25.08.2016 :*, 1 ivf zakończone sukcesem
    5v79kzu.png

    Endometrioza, niedoczynność tarczycy, hashimoto, 7 IUI :( czynnik męski
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2019, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natko dziekuje ciociu.
    Uspokoilas mnie :-)
    😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘
    Choc tak mi sie wydawalo ze oni wiedza cos wiecej no chyba ze potrzebuja nowego czlonka zespolu i jakby ta pani wrocila to by dali normalna umowe.
    Zobaczymy.
    Ja sie ciesze ze sie tam dostalam ,ponpierwsze bez zanajomosci, utarlam mezowi nosa i innym ktorzy we mnie nie wierzyli ze jestem cos warta, zawsze kozna sie przeniesc do swojego miasta a jesli nie to wlasnie awansowac .
    Jestem spokojniejsza teraz zyje niania :-)

    Maz dzis sprawdzil auto kazalam mu dolac benzynki spr jak sie sprawuje auto spr cisnienie w butach hihi
    Posluchal i grzecznie pojechal spr auto :-)

    Na nianie za 20zl/h sie nie zgodzil i nawet dobrze ......


    Dariah zapomnilam ale masz czadowo ze dziadki przyjada troszke wiecej luzu :-)

    Natka a ty jak sie czujesz?
    Puscilo cie?

    Natka-matka wariatka :) lubi tę wiadomość

  • Natka-matka wariatka :) Autorytet
    Postów: 4342 2128

    Wysłany: 15 maja 2019, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zabko
    Dziękuję, że pytasz :) ciut lepiej. Gorączki brak. Gardło już nie boli. Głowa jakby mniej ale nadal jak się nachylam to czuję ból. Więc zatoki trzymają.
    Wkurzam się tylko bo mi hajs ucieka. Wiem jak to brzmi, że pieniądze dla mnie ważne itd ale kurcze ja pracuje nad tym projektem już jakiś czas i dodatkowo jest Li zrobię to mi będzie łatwiej w pracy bo dotyczy mojego klienta i procesu obsługi.
    Mam jeszcze tydzień do kolejnego spotkania, na którym muszę przedstawić efekty. Pracuje w domu trochę. Resztę będę na wariata kończyć po powrocie z L4. Trzymajcie kciuki.

    Amelka 25.08.2016 :*, 1 ivf zakończone sukcesem
    5v79kzu.png

    Endometrioza, niedoczynność tarczycy, hashimoto, 7 IUI :( czynnik męski
  • Natka-matka wariatka :) Autorytet
    Postów: 4342 2128

    Wysłany: 16 maja 2019, 07:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zabko
    Powodzenia!

    żabka04 lubi tę wiadomość

    Amelka 25.08.2016 :*, 1 ivf zakończone sukcesem
    5v79kzu.png

    Endometrioza, niedoczynność tarczycy, hashimoto, 7 IUI :( czynnik męski
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2019, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co za dzien.
    Stoczylam wojne z robertem.
    Darl sie, nie chcial wstac wogole isc do zlobka, zrzucil mi wszystko z lawy, wylal picie wiec sprzatanie przy okazji, zlapal mnie za wlosy i ciagnal do ziemi, potem bil mnie bo ja na sile go ubieralam, w zlobku nieustanny ryk.
    Odetchnelam w aucie pedzac do domu .
    Przyszalm do domu na chwile zrobic se sniadanie mowie wstawie gary do zmywarki i co z szafki z gory wyleciala moja miseczka z dziecinstwa z porcelany 😭😭😭😭😭😭😭😭
    To chyba na szczescie co?
    MAZ Zdazyl przed moim wyjsciem takze werka bedzie siedziec a maz idzie spac

    Dziekuje natka.
    Trxymam kciuki za twoj projekt jestes ambotna osoba poukladana i wierze ze ogarniesz i kase dostaniwsz bo ci sie nalezy.

    Natka-matka wariatka :) lubi tę wiadomość

  • Dariah Autorytet
    Postów: 7066 3847

    Wysłany: 16 maja 2019, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zabka
    powodzenia w pierwszym dniU!!! bedzie super~!!
    a poranek...co tu duzo mowic...u na sbyl tez taki etap ze rano myslalam ze ja rozszarpie...grrr
    jest lepiej :)


    a u nas....nie zapeszajac nic! ale pochwale sie :)
    wczoraj poz ,lobku Sofcia zawoalal dwa razy na nocnik i zrobila duze siusiu, a dizs rano jak ja ubieralam to tez wola: siku siku!!
    wiec szybko na nocnik
    i duze siusiu!!!
    wiec jestem zadowolona :) jest szansa :)
    ale jesdzcze dluuuuga droga ;)

    Natka-matka wariatka :), żabka04, kamciaelcia lubią tę wiadomość

    09.09.2016 2860g szcześcia i 48cm do całowania ♡♡
    w5wqvut11x85dyxn.png
    20.02.2020 3370 g szczęścia i 54 cm do całowania ❤️❤️
    74di20mmq3o11a0n.png
  • Natka-matka wariatka :) Autorytet
    Postów: 4342 2128

    Wysłany: 16 maja 2019, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dariah
    Wooooow!! Brawo!!

    Amelka 25.08.2016 :*, 1 ivf zakończone sukcesem
    5v79kzu.png

    Endometrioza, niedoczynność tarczycy, hashimoto, 7 IUI :( czynnik męski
  • Dariah Autorytet
    Postów: 7066 3847

    Wysłany: 16 maja 2019, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekujemy :)
    Ah i powiedizalysmyo tym cioci w zlobku i powiedziala nam ze wczoraj w zlobku rowneiz zrobila siusiu :)

    Oby to trwalo....a nie jednorazowy przypadek eheehe

    Natka-matka wariatka :) lubi tę wiadomość

    09.09.2016 2860g szcześcia i 48cm do całowania ♡♡
    w5wqvut11x85dyxn.png
    20.02.2020 3370 g szczęścia i 54 cm do całowania ❤️❤️
    74di20mmq3o11a0n.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2019, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem w domu.
    Ale mnie glowa boli :-)
    Ale raczej na zmiane pogody ma padac czy burza ma byc.

    Dzien super.
    Jakos wolno zlecialo.
    Bhp to jak wiecznosc! Ale wytrwalismy :-)
    Potem z systemu szkolenie bardzo podobne zasady jak w banku wiec duzo wiem a nacisk jest na poufnosc bezpieczenstwo itd mozna rzec jestem w domu.

    Potem szkolenie pracownicze.
    Jawnie powiedzial pan ze mamy szukac ogloszen wewnetrznych pilnowac jesli chcemy tu pracowac i aplikowac jesli przejdzue sie rekrutacje to tamta umowe na zastepstwo wypowiadamy zabporozumieniem stron i podpisujemy nowa.
    Niektore ogloszenia trwaja nawet 3 dni.
    Ale sa na caly etat a te z zewnetrznej rekrutacji na zastepstwo rzadko na caly
    Takze wszystko w rekach Boga :-)
    Jutro dzien pracy :-)

    Dariah brawooooo.
    Ciotka caluie Sofcie 😀😘😘😘😘😘😘

    Ja roberta od wczoraj mecze.
    Dzis bez mokrych gaci wrocil z zlobka i bez pampersa wrocil autobusem z mezem ze zlobka i teraz tez zrobil siku do nocnika ale nie mowi tylko dziwnie sie zachowuje tanczy? Ze chxe siku.
    Maz mowie ze zobaczyl meza i zaczal uciekac do drzwi byla mala histeria bo brak mamy ale dali rade bo sa w domu maz nic nie mowi ani zly nie jest hahahahha
    Tylko wyslal mi sms kuuuuuu nie ma pampersow w szafce!!!! Pisze ale ci przed chwila pisalam zebys wzial do szafki z domu!
    Brawo dla meskiego nasienia.
    Ciekawe czy on by mi pisal wez pampersy?!

  • Natka-matka wariatka :) Autorytet
    Postów: 4342 2128

    Wysłany: 16 maja 2019, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zabka
    Wierzę, że masz głowę kwadratowa. Widzę po ludziach, których trenuje ale z dnia na dzień będzie lepiej. No i Poluj na inne oferty. Ja wierzę w ciebie. Dasz radę!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 maja 2019, 18:14

    żabka04 lubi tę wiadomość

    Amelka 25.08.2016 :*, 1 ivf zakończone sukcesem
    5v79kzu.png

    Endometrioza, niedoczynność tarczycy, hashimoto, 7 IUI :( czynnik męski
  • Natka-matka wariatka :) Autorytet
    Postów: 4342 2128

    Wysłany: 16 maja 2019, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co do mężów i ojców to mój ma przymusowy kurs czytania i obstawia teraz wszystkie bajki wieczorne.
    3 dni zaprowadził i odbierał Amelke do i z przedszkola. Dziś ją musiałam bo poszedł na rano a tam na drzwiach ogromne dwie kartki A4, że po 1: Dzień Matki w grupie Amelki będzie 5 czerwca (a pytałam czy jest info to mówił, że nie) i że jutro mają kino sferyczne i trzeba wpłacić 10zl.
    Ja jestem tym typem człowieka co rzadko nosi gotówkę przy sobie więc szukam i szukam tych drobnych po torebce i udało się nabierać ta dyszke ale pytam się od kiedy wiszą te kartki a Pani mówi, że od poniedziałku rano.
    Pojmujecie?? Dwie wielkie białe karku z czerwonymi napisami wiszące centralnie na drzwiach a on nie widział! Może i wisiały ale wszystkiego nie czyta!
    Witki mi opadły normalnie. Zatem powzielam decyzję, że przypomni sobie literki i, asade czytania i usypia Amelke :D

    Amelka 25.08.2016 :*, 1 ivf zakończone sukcesem
    5v79kzu.png

    Endometrioza, niedoczynność tarczycy, hashimoto, 7 IUI :( czynnik męski
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2019, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje Natko 😘
    Ja wysoko mierze no niestety jestem z tych typow co chce cos w zyciu osiagnac w karierze mam na mysli a jesli ta praca jest moim marzeniem to po trudach ale osiagne.
    Tylko sie nie smiejcie moze to glupie dopiero co sie dostala nie wie jak to wyglada a juz buja w oblokach....
    Ja mam wizje juz jednego stolka ale wymagaja stazu 4 lata , wiedzy etc wiec wszystko przede mna na ta chwile skupiam sie aby bylo sympatycznie , kolezanki chcialy przekazywac wiedze itd reszta pojdzie jak po masle.

    Natka-matka wariatka :) lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2019, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka ale sie usmialam faceci!
    Nic jie widza , jie slysza trzeba pokazac namalowac etc
    😂

    Natka-matka wariatka :) lubi tę wiadomość

  • marta258 Autorytet
    Postów: 2292 1669

    Wysłany: 16 maja 2019, 23:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny
    U nas ostatnie dni zabiegane i ciężkie bo mąż od rana w pracy i ja sama z dziećmi prawie całe dnie. Jeszcze Antek nie chce spać na drzemkach więc później histerie i afery o byle co. Dodatkowo Natalka czołga się po całym mieszkaniu, więc muszę jej bardzo pilnować, a jak jej zagrodzę wyjście z pokoju miśkami to robi afery i krzyczy.
    No ale mąż ma od dzisiaj urlop i w sobotę jedziemy na działkę, zapowiadają ciepło więc oby tylko bez deszczu i dzieci będą korzystać z pogody i spędzać jak najwięcej czasu na dworzu.

    Żabka
    Powodzenia w pracy, oby było jak najlepiej no i oczywiście aplikuj, żebyś miała to wymarzone stanowisko.

    Dariah
    Brawa dla Zosi, no pięknie sobie radzi z nocnikiem.

    f2wl3e5eeh69r9ad.png
    l22ncwa1wnquuzg4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 maja 2019, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki marta.
    Pozniej was nadrobie bo pisze na szybko.
    Mam chwile.

    Hej.
    Dostalam juz swoje biureczko :-) kolezanke ktora ma mnie wyszkolic w 100%.
    Naczelnik mnie zapewnila ze w czasiw rozmowy juz wiedziala ze ja pasuje do jej teamu i to obecne stanowisko to tylko chwilowe wiec ona juz ma dla mnie stanowisko.
    Mysli ze na dniach bedzie robic dla mnie rekrutacje pod kontrektne stanowisko bo mnie tam widzi!
    Tylko zaleyz ode mnie ze bede chciala pracowac w zusie a ona czuje ze tak .
    Potrzbuje takiej ambitnej poukladanej konkretnej i szybkiej zwawej osoby.
    Poslodzila mi ale milo mi ze tak mnie odebrali na rozmowie

    Natka-matka wariatka :), Dariah lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 maja 2019, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wlasnie jestem po rozmowie z niania.
    Super sie trafilo dziewczyna konkretna zdecydowana wiec przyjela umowe wstepna.
    Mamy nianie kamien z serca.!!!!!!
    21.06 przyjdzie i pojdziemy na spacer ja gdzies czmyhne.

    Maz sobie swietnie rade daje .
    Nie mArudzi hihi
    Ale gardlo go boli i umiera hahah
    Choc mnie tez boli zalatwilam sie na szkoleniu.

    Co w prAcy.
    Zespol super niby bardzo pomocny widzialam jak lataja do siebie i sobie pomagaja wyjasniaja chyba ze to tak ta praca wyglada.
    Niebmialam loginow i hasel wiec musialam cos robic a ze wykazalam chec pracy a nie czytania ustawy robilam papiery do archiwum.
    Kolezanka pokazala na co zwrocic uwage i sie pozytywnie zaskoczyla ze tyle zrobilam i ze chyba na acorD przyszlam pracowac hihi
    Jedna nazawala mnie adhdowcem hahahha mowi ze pasuje tu
    Wesolo bylo .

    Pozytywnie zaskoczyla mnie z-cA naczelnik to co ci pisalam rano.
    Milo mi ze tak zostalam odebrana.
    Zawalniaja sie dwa miejsca w tym dziale wiec ona jest pewna ze tam pasuje i bede miala umowe o prace normalna.
    Zobaczymy.

    Natka-matka wariatka :), kamciaelcia, Dariah lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 maja 2019, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta oj wierze ze masz co robic .
    No moja droga Natalka wie czego chce to sie sprzeciwia hihi
    Ale te dzieci rosna .
    Zaraz bedzie chodzic !
    No moj robert tez nie chxe spac w domu w zlobku pieknie spi.
    Fajnie ze macie ta dzialeczke zawsze to wybieg dla dzieci , relaks.

  • marta258 Autorytet
    Postów: 2292 1669

    Wysłany: 17 maja 2019, 23:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żabka
    Jak miło się czyta, że w pracy dobrze Ci idzie i już proponują nowe stanowisko.

    A działka to rzeczywiście fajne miejsce dla dzieci i im się podoba, zresztą ja jako dziecko też jeździłam tam co roku na majówkę i na wakacje. A dzisiaj popołudniu moi rodzice pojechali na weekend i zabrali Antosia a my z Natalką dojedziemy jutro i pewnie zostaniemy półtora tyg.

    f2wl3e5eeh69r9ad.png
    l22ncwa1wnquuzg4.png
‹‹ 4490 4491 4492 4493 4494 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ