Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Wrześniówki 2015
Odpowiedz

Wrześniówki 2015

Oceń ten wątek:
  • MuffinLady Koleżanka
    Postów: 55 18

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eM wrote:
    MuffinLady bardzo mi przykro :( jeżeli idziesz na zabieg i chciałabyś się czegoś dowiedzieć to możesz do mnie pisać, postaram się pomóc...

    Powiedz mi tylko co zabrać.

    Aniołek 8tc. [*]
    l22nio4pzsikiq7m.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny witajcie! Nie odzywałam się długo, ale nie mogłam... nie chcę też tak odchodzić bez pożegnania, bo byłyście dla mnie cudownym wsparciem w oczekiwaniu na moje dzieciątko...

    niestety nie będzie mi dane zostać mamą we wrześniu... mój aniołek jest już w niebie... :(

    Dostałam w czwartek krwawienia i nic nie dało się już zrobić... :(

    Mimo wszystko życzę Wam spokojnych i zdrowych ciąż :) dbajcie o siebie kobietki...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bóg jest niesprawiedliwy ech przykro mi

  • Kajtek Debiutantka
    Postów: 8 11

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :(
    Tak mi przykro

    f2w3qqmzvf7qvnxh.png
  • justysss Autorytet
    Postów: 343 526

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam,

    Muffin i Lucy bardzo współczuje.

    Szymcio :)3jgxskjo9y0m1v90.png
    9vk503.jpg
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lucy1983 wrote:
    Dziewczyny witajcie! Nie odzywałam się długo, ale nie mogłam... nie chcę też tak odchodzić bez pożegnania, bo byłyście dla mnie cudownym wsparciem w oczekiwaniu na moje dzieciątko...

    niestety nie będzie mi dane zostać mamą we wrześniu... mój aniołek jest już w niebie... :(

    Dostałam w czwartek krwawienia i nic nie dało się już zrobić... :(

    Mimo wszystko życzę Wam spokojnych i zdrowych ciąż :) dbajcie o siebie kobietki...
    Bardzo mi przykro. Tulę mocno <3

  • MuffinLady Koleżanka
    Postów: 55 18

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lucy1983 wrote:
    Dziewczyny witajcie! Nie odzywałam się długo, ale nie mogłam... nie chcę też tak odchodzić bez pożegnania, bo byłyście dla mnie cudownym wsparciem w oczekiwaniu na moje dzieciątko...

    niestety nie będzie mi dane zostać mamą we wrześniu... mój aniołek jest już w niebie... :(

    Dostałam w czwartek krwawienia i nic nie dało się już zrobić... :(

    Mimo wszystko życzę Wam spokojnych i zdrowych ciąż :) dbajcie o siebie kobietki...

    Kochana placze z Toba. Obyśmy sie wkrotce razem spotkaly na innym watku. Listopadowek lub grudniowek

    Aniołek 8tc. [*]
    l22nio4pzsikiq7m.png
  • sweety Przyjaciółka
    Postów: 88 193

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co się to dzieje :(


    Muffin biedactwo tule bardzo mocno :(

    Lucy i Ty też nas opuszczasz? :( życie jest niesprawiedliwe


    Dziewczyny ttrzymajcie się jakoś.jesli trzeba Wam wsparcia, piszcie. Polecam też różową stronę z zakładka poronienie. We wrześniu jak miałam ciążę biochemiczna to tam dziewczyny pomogły bardzo..


    Smutno, że tak się dzieje :(

    f2w3gzu3wxvbpbcu.png
    córeczka <3

    dqpranliv50t8na5.png
  • justysss Autorytet
    Postów: 343 526

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja mam pytanie z innej beczki. W 5tc+4 byłam u gin. Pokazała pecherzyk ciążowy ciałko zółte i maleńką kropeczke która jej się schowała...czyżby to był zarodek?? taka maleńka ta kropeczka była i się schowała:)

    Szymcio :)3jgxskjo9y0m1v90.png
    9vk503.jpg
  • Nancy87 Autorytet
    Postów: 2652 2476

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lucy1983 wrote:
    Dziewczyny witajcie! Nie odzywałam się długo, ale nie mogłam... nie chcę też tak odchodzić bez pożegnania, bo byłyście dla mnie cudownym wsparciem w oczekiwaniu na moje dzieciątko...

    niestety nie będzie mi dane zostać mamą we wrześniu... mój aniołek jest już w niebie... :(

    Dostałam w czwartek krwawienia i nic nie dało się już zrobić... :(

    Mimo wszystko życzę Wam spokojnych i zdrowych ciąż :) dbajcie o siebie kobietki...

    Przykro mi bardzo:(

    atdce6yd8pusr0mr.png
    3i49e6ydnzlh0jxr.png
  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anastazjaaa wrote:
    Laseczki biorące luteine jaka dawkę przyjmujecie? 1x100 czy 2x100?
    ja mam 2x 50

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MuffinLady wrote:
    Dziękuję Dziewczyny. Muszę być silna, bo mam dla kogo. Trzymajcie się Kochane


    :( tulę mocno

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lucy1983 wrote:
    Dziewczyny witajcie! Nie odzywałam się długo, ale nie mogłam... nie chcę też tak odchodzić bez pożegnania, bo byłyście dla mnie cudownym wsparciem w oczekiwaniu na moje dzieciątko...

    niestety nie będzie mi dane zostać mamą we wrześniu... mój aniołek jest już w niebie... :(

    Dostałam w czwartek krwawienia i nic nie dało się już zrobić... :(

    Mimo wszystko życzę Wam spokojnych i zdrowych ciąż :) dbajcie o siebie kobietki...

    Ciebie też tulę mocno

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justysss wrote:
    a ja mam pytanie z innej beczki. W 5tc+4 byłam u gin. Pokazała pecherzyk ciążowy ciałko zółte i maleńką kropeczke która jej się schowała...czyżby to był zarodek?? taka maleńka ta kropeczka była i się schowała:)
    Od malutkiego bawi sie w berka hehe ;)

    Ci ja jem :o ugotowalam sobie dwie kiełbasy i rzuciłam na ruszt z musztarda rosyjska pycha a pomyśleć że takich tlusciochow na noc unikalam

  • Angelaa Autorytet
    Postów: 451 625

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bardzo smutny wieczór :( dwie dziewczyny nas opuszczaja

    wspólczucia najszczersze i zyczee jak najszybszego powrotu na forum na watku październikowym , kurcze jak bedziecie miały ochote pogadac to wracajcie do nas
    kochane .

    km5se6ydozmkg5fc.png
  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justysss wrote:
    a ja mam pytanie z innej beczki. W 5tc+4 byłam u gin. Pokazała pecherzyk ciążowy ciałko zółte i maleńką kropeczke która jej się schowała...czyżby to był zarodek?? taka maleńka ta kropeczka była i się schowała:)

    może serduszko, bo zarodek z tego co wiem to na tym etapie się nie rusza jeszcze. Może się mylę

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • justysss Autorytet
    Postów: 343 526

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Boże ja zwariuje do tego 4.02 !!!!

    Szymcio :)3jgxskjo9y0m1v90.png
    9vk503.jpg
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jejku jak mi jest strasznie przykro. Placze razem z wami. Nie tak powinno byc. Kazda kobieta powinna miec mozliwosc donoszenia ciazy, i urodzenia swoich dzieci.
    Trzymajcie sie dziewczyny, wiem ze trudno o tym teraz myslec ale juz niedlugo znowu sie u was zazieleni.

  • agatka196 Autorytet
    Postów: 3135 2356

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2016, 21:03

    Mam 4 Aniołki w niebie. Boże czuwaj nad nami
    16udk0s3stit4jg4.pngklz9df9hfp6o5oq3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justysss wrote:
    Boże ja zwariuje do tego 4.02 !!!!
    Kolejna wizytę wtedy masz?
    może zrób bete powtórz po 48h jak nie bedziesz wiedziala jak obliczyć to podasz tu i dziewczyny napisza czy prawidłowo przyrasta
    wiesz możliwe ze owulacja sie przedłużyła

‹‹ 158 159 160 161 162 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suplementacja w ciąży a wytyczne ekspertów. Dlaczego skład Prenasolu to odpowiedź na potrzeby przyszłej mamy?

Ciąża to czas, w którym zapotrzebowanie na konkretne składniki odżywcze gwałtownie rośnie. Przyszła mama musi dostarczyć je nie tylko sobie, ale przede wszystkim rozwijającemu się maluchowi. Niestety, współczesna dieta często nie wystarcza, by pokryć te zwiększone potrzeby. Właśnie dlatego Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników (PTGiP) przygotowało konkretne rekomendacje dotyczące dodatkowego wsparcia organizmu. Na co warto zwrócić uwagę, wybierając odpowiedni preparat? Czy każda kobieta w ciąży potrzebuje suplementów?

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta w ciąży - 10 najważniejszych zasad dla ciężarnej

O zdrowym odżywaniu i diecie w ciąży zostało napisane i powiedziane wiele. Zbyt duża ilość informacji potrafi przytłoczyć każdego. Przestrzeganie wszystkich tych zasad wydaje się wręcz niemożliwe. Jak zatem odróżnić rzeczy ważne od tych mniej istotnych? Zapytaliśmy znaną dietetyczkę Sylwię Leszczyńską co jest naprawdę ważne w diecie kobiet w ciąży. Przeczytaj co robić, aby zapewnić zdrowie sobie i swojemu dziecku! 

CZYTAJ WIĘCEJ